EFS 2
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13/02/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 65 | Stallions | def. | Dolphinz Manta Rays | 38 |
13/02/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 53 | Bob Ross in the Paint | def. by | Move Stuff | 61 |
20/02/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 57 | Air New Zealand Flyers | def. by | Move Stuff | 60 |
20/02/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 36 | Stallions | def. by | Ghostface Drillahz B | 42 |
27/02/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 57 | Dolphinz Fatcatz | def. | Ghostface Drillahz B | 48 |
27/02/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 53 | Air New Zealand Flyers | def. | Bob Ross in the Paint | 47 |
04/03/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 14 | Birkdale Intermediate Blades | def. by | Kristin Year 8 Karearea | 27 |
04/03/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 8 | Belmont Intermediate Heat | def. by | NX Lakers | 15 |
04/03/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 2 | TNIS Grizzlies | def. by | NX Warriors | 8 |
04/03/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 4 | Glenfield Intermediate Greyhounds | def. by | NX Breakers | 18 |
04/03/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 27 | Ponsonby Intermediate Heat | def. | MBIS Scorpions | 8 |
04/03/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 9 | Rosmini Spurs | def. by | MBIS Vipers | 11 |
04/03/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 30 | TNIS Aces | def. | Birkdale Intermediate Blitz | 8 |
04/03/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 9 | Wairau Intermediate Jets | def. by | Westminster Blazers | 16 |
04/03/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 18 | Belmont Intermediate Mercury | def. | Glenfield Intermediate Gazelles | 9 |
04/03/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 24 | TNIS Celtics | def. | MBIS Piranhas | 21 |
05/03/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 5&6 Miniball Girls Grading) | 4 | Willow Park Primary Wildcats | def. by | Belmont Primary Rockets | 10 |
05/03/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Year 5&6 Miniball Girls Grading) | 2 | Birkenhead Primary Thunder | def. by | Milford Primary Kahu | 14 |
05/03/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Year 5&6 Miniball Girls Grading) | 8 | Birkenhead Primary Lakers | def. by | Bayfield Primary Flames | 16 |
05/03/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Year 5&6 Miniball Girls Grading) | 8 | Chelsea Primary Mavericks | def. | Campbells Bay Primary Dream | 4 |
05/03/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Year 5&6 Miniball Girls Grading) | 2 | Hauraki School Hurricanes | def. by | Campbells Bay Primary Breeze | 12 |
05/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 57 | Dolphinz Manta Rays | def. | Bob Ross in the Paint | 48 |
05/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 61 | Dolphinz Fatcatz | def. | Stallions | 38 |
06/03/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 2 | Beachhaven Primary Broncos | def. by | Westminster Kings | 3 |
06/03/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 0 | Bayfield Primary Thunder | def. by | Target Road Ungerdogs | 12 |
06/03/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 4 | Greenhithe Primary Lightning | def. by | Milford Primary Thunder | 12 |
06/03/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 6 | Devonport Primary Flames | def. by | Campbells Bay Primary Giants | 10 |
06/03/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 14 | St Mary's Northcote Tigers | def. by | Bayfield Primary Warriors | 18 |
06/03/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 4 | Birkenhead Primary Warriors | def. by | Belmont Primary Bulls | 14 |
06/03/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 10 | Upper Harbour Primary School Harriers | def. | Vauxhall School Vipers | 8 |
06/03/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 6 | Pinehurst School All Stars | def. by | Bayfield Primary Lakers | 25 |
06/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 105 | Choppers | def. | Monstars | 97 |
11/03/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 0 | TNIS Magic | vs | Belmont Intermediate Knicks | 0 |
11/03/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 6 | AJHS Pacers | def. by | Rosmini Nets | 26 |
11/03/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 11 | Northcote Intermediate Saints | def. by | NX Wizards | 21 |
11/03/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 6 | Ponsonby Intermediate Mystics | def. by | NX Kapu | 18 |
11/03/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 4 | Wairau Intermediate Saints | def. by | NX Nuggets | 33 |
11/03/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 12 | Wairau Intermediate Rams | def. by | NX Cavaliers | 37 |
11/03/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 7 | Carmel School Blue | def. by | NX Whetu | 15 |
11/03/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 24 | NX Trailblazers | def. | Belmont Intermediate Lakers | 6 |
11/03/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 42 | MBIS Cyclones | def. | St Marys College Storm | 4 |
11/03/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 6 | AJHS Storm | def. by | Wairau Intermediate Storm | 33 |
12/03/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 12 | Verran Primary School Tall Blacks | def. | Milford Primary Bears | 8 |
12/03/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 4 | Willow Park Primary Titans | vs | Pinehurst School Lions | 4 |
12/03/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 6 | Greenhithe Primary Nuggets | def. by | Campbells Bay Primary Pistons | 31 |
12/03/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 10 | Bayview Primary Raiders | def. | Bayfield Primary Pelicans | 4 |
12/03/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 6 | Chelsea Primary Celtics | def. by | Kauri Park Primary Bulls | 14 |
12/03/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 12 | Hauraki School Panthers | def. | Hauraki School Cobras | 8 |
12/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 67 | Move Stuff | def. | Stallions | 57 |
12/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 0 | Dolphinz Manta Rays | vs | Air New Zealand Flyers | 0 |
13/03/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 7 | Sunnynook Primary Pacers | vs | Target Road Ungerdogs | 7 |
13/03/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 24 | Windy Ridge Primary Storm | def. | St Mary's Northcote Saints | 2 |
13/03/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 2 | Verran Primary School Warriors | def. by | Bayview Primary Warriors | 26 |
13/03/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 18 | Target Road Buckets | def. | Campbells Bay Primary Bulls | 2 |
13/03/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 0 | Hauraki School Hawks | vs | Willow Park Primary Vikings | 0 |
13/03/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 4 | Milford Primary Wildcats | def. by | Vauxhall School Mavericks | 11 |
13/03/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 9 | Birkdale Primary School Kahurangi | def. | Belmont Primary Bulls | 6 |
13/03/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 0 | Vauxhall School Vipers | def. by | Sunnybrae School Magic | 10 |
13/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 91 | Magic Bolo's | def. | Swerve Premiers | 76 |
13/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 91 | Choppers | def. | AUT Premiers | 73 |
18/03/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 7 | Belmont Intermediate Bucks | def. by | Rosmini Spurs | 31 |
18/03/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 15 | Westminster Blazers | def. by | Rosmini Bucks | 37 |
18/03/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 18 | Belmont Intermediate Knicks | def. | MBIS Hunters | 10 |
18/03/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 32 | Glenfield Intermediate Great Whites | def. | Belmont Intermediate Spurs | 21 |
18/03/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 22 | Carmel School White | def. | HASCA Hurricanes | 14 |
18/03/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 12 | MBIS Storm | def. by | Belmont Intermediate Bullets | 15 |
18/03/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 44 | Rosmini Bulls | def. | TNIS Warriors | 20 |
18/03/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 23 | Kristin Year 8 Karearea | def. by | NX Kings | 42 |
18/03/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 0 | AJHS Pacers | def. by | NX Clippers | 28 |
19/03/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 8 | Birkdale Primary School Kowhai | def. | Bayview Primary Y1/2 mixed | 0 |
19/03/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 8 | Willow Park Primary Giants | def. by | Birkenhead Primary Nuggets | 14 |
19/03/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 16 | Willow Park Primary Saints | def. by | Birkenhead Primary Timberwolves | 20 |
19/03/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 12 | Devonport Primary Avalanche | def. by | Milford Primary Knights | 16 |
19/03/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 13 | Bayfield Primary Kings | def. by | St Joseph's Raptors | 16 |
19/03/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 20 | Birkdale Primary School Kikorangi | def. | Pinehurst School Hawks | 10 |
19/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 88 | Ghostface Drillahz B | def. | Air New Zealand Flyers | 29 |
19/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 62 | Move Stuff | def. | Dolphinz Fatcatz | 51 |
25/03/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 24 | TNIS Lakers | def. | Belmont Intermediate Spurs | 16 |
25/03/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 6 | MBIS Hydra | def. by | Rosmini Spurs | 41 |
25/03/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | 13 | Rosmini Raptors | def. by | NX Pistons | 18 |
25/03/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 22 | TNIS Thunder | def. by | MBIS Cobras | 40 |
25/03/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 18 | Ponsonby Intermediate Heat | def. by | Pinehurst School Lakers | 29 |
25/03/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 4 | NX Wairua | def. by | Northcote Intermediate Spark | 36 |
25/03/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 0 | Birkdale Intermediate Blitz | vs | Northcote Intermediate Spirit | 0 |
25/03/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 47 | MBIS Sharks | def. | Northcote Intermediate Vanguards | 7 |
25/03/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 24 | Wairau Intermediate Sharks | def. | Belmont Intermediate Nuggets | 7 |
25/03/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 20 | Birkdale Intermediate Blades | def. by | NX Kings | 24 |
26/03/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 4 | Willow Park Primary Titans | vs | Birkdale Primary School Koura | 4 |
26/03/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 0 | Birkdale Primary School Kowhai | def. by | Bayfield Primary Nuggets | 2 |
26/03/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 10 | Marlborough Primary S O'Neals | def. | Beachhaven Primary Bulls | 6 |
26/03/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 14 | Bayview Primary Wolves Y3/4 | vs | Bayfield Primary Celtics | 14 |
26/03/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 2 | Vauxhall School Vikings | def. by | Birkenhead Primary Timberwolves | 22 |
26/03/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 30 | Vauxhall School Nets | def. | Hauraki School Cobras | 0 |
26/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 40 | Bob Ross in the Paint | def. by | Dolphinz Fatcatz | 56 |
26/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 46 | Ghostface Drillahz B | def. | Dolphinz Manta Rays | 34 |
27/03/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 8 | Willow Park Primary Bulls | def. by | Sunnybrae School Stingers | 14 |
27/03/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 0 | Hauraki School Stars | def. by | Willow Park Primary Vikings | 2 |
27/03/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 8 | Devonport Primary Panthers | vs | Westminster Keas | 8 |
27/03/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 6 | Verran Primary School GOATS | def. | Marlborough Primary M Jordan | 4 |
27/03/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 10 | Sunnynook Primary Pacers | def. | Manuka School Bullets | 8 |
27/03/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 11 | Beachhaven Primary Breakers | def. | Kristin Thunder | 10 |
27/03/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 10 | Bayswater Primary Breakers | def. by | Target Road Buckets | 14 |
27/03/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 2 | St Mary's Northcote Tigers | def. by | Belmont Primary Bulls | 12 |
27/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 88 | Choppers | def. | Jambre Group McDonalds Raiders | 85 |
27/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 90 | Magic Bolo's | def. | Monstars | 53 |
29/03/24 (Fri) | 08:00 | (Harbour Easter Tournament Girls U16 REP) | Harbour Black | vs | Harbour White | ||
29/03/24 (Fri) | 09:20 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 CLUB) | Taranaki Pango U18G | vs | Harbour Boxers | ||
29/03/24 (Fri) | 10:40 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | WWABI | vs | Taranaki Pango | ||
29/03/24 (Fri) | 12:00 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Wellington Basketball | vs | Taranaki K?whai | ||
29/03/24 (Fri) | 13:20 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 CLUB) | Harbour Maroon 20G | vs | South Auckland Basketball Tigers | ||
29/03/24 (Fri) | 14:40 | (Harbour Easter Tournament Boys U16 REP) | BA Blue | vs | Harbour Maroon | ||
29/03/24 (Fri) | 16:00 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Taranaki K?whai | vs | Franklin | ||
30/03/24 (Sat) | 08:00 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 CLUB) | South Auckland Basketball Tigers | vs | Harbour Silver | ||
30/03/24 (Sat) | 09:20 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 CLUB) | WCBA Wahine Kikorangi | vs | Harbour Maroon 20G | ||
30/03/24 (Sat) | 10:40 | (Harbour Easter Tournament Girls U16 REP) | Harbour Maroon | vs | Harbour Black U18 | ||
30/03/24 (Sat) | 12:00 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Franklin | vs | Wellington Basketball | ||
30/03/24 (Sat) | 13:20 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Taranaki K?whai | vs | Harbour Black | ||
30/03/24 (Sat) | 14:40 | (Harbour Easter Tournament Girls U16 REP) | Harbour Black | vs | Harbour Black U18 | ||
30/03/24 (Sat) | 16:00 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 CLUB) | Harbour Maroon 20G | vs | Harbour Silver | ||
30/03/24 (Sat) | 17:20 | (Harbour Easter Tournament Girls U16 REP) | Franklin | vs | Harbour Maroon | ||
30/03/24 (Sat) | 18:40 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Franklin | vs | Harbour Black | ||
31/03/24 (Sun) | 09:00 | (Harbour Easter Tournament Boys U16 REP) | Taranaki Kowhai | vs | Harbour Maroon | ||
31/03/24 (Sun) | 10:20 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 CLUB) | Franklin | vs | Harbour Maroon 20G | ||
31/03/24 (Sun) | 11:40 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Franklin | vs | Harbour White | ||
31/03/24 (Sun) | 13:00 | (Harbour Easter Tournament Girls U16 REP) | BA White | vs | Harbour Black U18 | ||
31/03/24 (Sun) | 14:20 | (Harbour Easter Tournament Boys U16 REP) | Undecided | vs | Undecided | ||
31/03/24 (Sun) | 15:40 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Undecided | vs | Undecided | ||
31/03/24 (Sun) | 17:00 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Undecided | vs | Undecided | ||
31/03/24 (Sun) | 18:20 | (Harbour Easter Tournament Boys U16 REP) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/04/24 (Mon) | 09:00 | (Harbour Easter Tournament Girls U16 REP) | Taranaki Pango | vs | Franklin | ||
01/04/24 (Mon) | 10:20 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/04/24 (Mon) | 11:40 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/04/24 (Mon) | 13:00 | (Harbour Easter Tournament Girls U16 REP) | Harbour White | vs | Harbour Black U18 | ||
01/04/24 (Mon) | 14:20 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/04/24 (Mon) | 15:40 | (Harbour Easter Tournament Boys U18 REP) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/04/24 (Tue) | 16:00 | (NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate) | Pinehurst School Gold | vs | Kristin Year 7 Parauri | ||
02/04/24 (Tue) | 16:30 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Celtics | vs | NX Sonics | ||
02/04/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Lakers | vs | TNIS Warriors | ||
03/04/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Hauraki School Stars | vs | Northcote Primary Hustlers | ||
03/04/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Willow Park Primary Hawks | vs | Kauri Park Primary Warriors | ||
03/04/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Sunnynook Primary Celtics | vs | Stanley Bay School Dunkers | ||
03/04/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | HASCA Hornets | vs | Manuka School Bullets | ||
03/04/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Willow Park Primary Vikings | vs | Campbells Bay Primary Rams | ||
03/04/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Willow Park Primary Nuggets | vs | Campbells Bay Primary Jets | ||
03/04/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Birkenhead Primary Hornets | vs | Ponsonby Primary Hornets | ||
03/04/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Campbells Bay Primary Tuatara | vs | Hauraki School Comets | ||
03/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Jambre Group McDonalds Raiders | vs | Magic Bolo's | ||
03/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Choppers | vs | Harbour Prem Men | ||
09/04/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Dolphinz Manta Rays | vs | Stallions | ||
09/04/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Move Stuff | vs | Bob Ross in the Paint | ||
10/04/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Vauxhall School Vipers | vs | Hauraki School Thunder | ||
10/04/24 (Wed) | 16:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Devonport Primary Storm | vs | Stanley Bay School Slammers | ||
10/04/24 (Wed) | 16:40 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Sunnynook Primary Celtics | vs | Ponsonby Primary Hornets | ||
10/04/24 (Wed) | 17:10 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Devonport Primary Flames | vs | Kauri Park Primary Warriors | ||
10/04/24 (Wed) | 17:40 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Kristin Thunder | vs | Campbells Bay Primary Bulls | ||
10/04/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Glenfield Primary Ballers | vs | Target Road Buckets | ||
10/04/24 (Wed) | 18:40 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Milford Primary Wildcats | vs | Campbells Bay Primary Tuatara | ||
10/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | AUT Premiers | vs | Jambre Group McDonalds Raiders | ||
10/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | Magic Bolo's | ||
16/04/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Move Stuff | vs | Air New Zealand Flyers | ||
16/04/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Ghostface Drillahz B | vs | Stallions | ||
17/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Swerve Premiers | vs | Choppers | ||
17/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | Mairangi Vice | vs | Rosmini Old Boys | ||
30/04/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Ghostface Drillahz B | vs | Dolphinz Fatcatz | ||
30/04/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Bob Ross in the Paint | vs | Air New Zealand Flyers | ||
01/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Jambre Group McDonalds Raiders | vs | Swerve Premiers | ||
07/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Bob Ross in the Paint | vs | Dolphinz Manta Rays | ||
07/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Stallions | vs | Dolphinz Fatcatz | ||
08/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Magic Bolo's | vs | AUT Premiers | ||
08/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Monstars | vs | Choppers | ||
14/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Stallions | vs | Move Stuff | ||
14/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Air New Zealand Flyers | vs | Dolphinz Manta Rays | ||
15/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | Jambre Group McDonalds Raiders | ||
15/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | AUT Premiers | vs | Choppers | ||
21/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Air New Zealand Flyers | vs | Ghostface Drillahz B | ||
21/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Dolphinz Fatcatz | vs | Move Stuff | ||
22/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Monstars | vs | Magic Bolo's | ||
28/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Dolphinz Fatcatz | vs | Bob Ross in the Paint | ||
28/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Dolphinz Manta Rays | vs | Ghostface Drillahz B | ||
29/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | Choppers | ||
04/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
04/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
05/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Swerve Premiers | vs | Monstars | ||
05/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Jambre Group McDonalds Raiders | vs | AUT Premiers | ||
11/06/24 (Tue) (Grand Final) |
19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | AUT Premiers | ||
26/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | Monstars | ||
26/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Swerve Premiers | vs | Jambre Group McDonalds Raiders |