Estuary Reserve
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19/04/24 (Fri) | 19:30 | (Geelong Men's Division 1&2 Grading - Group B) | FC Leopold | vs | Barwon SC | ||
20/04/24 (Sat) | 11:00 | (Geelong Girls' Under 15 ) | FC Leopold | vs | Barwon Heads SC | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Green) | FC Leopold Josh | vs | Drysdale Soccer Club Yellow | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Red) | FC Leopold Scott / Terry | vs | Barwon Wanderers | ||
21/04/24 (Sun) | 10:00 | (Geelong Girls' Under 11 Joeys) | FC Leopold David / Ryan | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
21/04/24 (Sun) | 11:00 | (Geelong Boys' Under 13C Blue) | FC Leopold | vs | Colac Otway Rovers AFC Black | ||
21/04/24 (Sun) | 11:00 | (Geelong Boys' Under 13C Yellow) | FC Leopold | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
21/04/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Boys' Under 15) | FC Leopold | vs | Barwon White | ||
21/04/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 2&3 Grading - Group F) | FC Leopold | vs | Barwon SC - Group F | ||
26/04/24 (Fri) | 19:30 | (Geelong Men's Division 1&2 Grading - Group B) | FC Leopold | vs | Deakin University SC | ||
27/04/24 (Sat) | 10:00 | (Geelong Girls' Under 13) | FC Leopold | vs | Surf Coast FC | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Green) | FC Leopold Josh | vs | Surf Coast FC - Sam | ||
28/04/24 (Sun) | 10:15 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Green) | FC Leopold Aaron | vs | Armstrong United FC Orange | ||
03/05/24 (Fri) | 19:00 | (Geelong Men's Division 2&3 Grading - Group F) | FC Leopold | vs | Lara United FC | ||
04/05/24 (Sat) | 10:00 | (Geelong Girls' Under 15 ) | FC Leopold | vs | Surf Coast FC | ||
04/05/24 (Sat) | 13:00 | (Geelong Women's Division 1&2 Grading - Group C) | FC Leopold | vs | Surfside Waves SC Navy Blues 2024 | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Craig / Andrew | vs | FC Leopold Jana | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Jackaroos | vs | Armstrong United FC Green | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club | vs | Surfside Waves SC U8 Navy | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Heads SC | vs | Barwon Rangers | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon County | vs | Barwon Rovers | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC Orange | vs | Barwon Town | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Matthew | vs | Drysdale Soccer Club | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon White | vs | FC Leopold Penny | ||
05/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Red | vs | Barwon Villa | ||
05/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Black | vs | FC Leopold Josh | ||
05/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC | vs | Barwon Madrid | ||
05/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Surf Coast FC - Jordan | vs | Surfside Waves SC Navy | ||
05/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Barwon Munich | vs | Barwon Heads SC Orange | ||
05/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Surfside Waves SC White | vs | Breakwater Eagles SC | ||
05/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC Blue | vs | Barwon Forest | ||
05/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Dennis | vs | Surfside Waves SC Sky | ||
05/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Reef Sharks | vs | Breakwater Eagles SC - Rhys | ||
05/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Madelin | vs | Bellarine Sharks AFC Bull Sharks | ||
05/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Alan 2024 | vs | Surf Coast FC - Phillip | ||
05/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U8 White | vs | Surf Coast FC - Richard/Cassie | ||
05/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Luke / Sal | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
05/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Yellow | vs | Surf Coast FC - Brad | ||
05/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Simon | vs | Surfside Waves SC Green | ||
05/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Blake | vs | Breakwater Eagles SC - Richard | ||
05/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC RASO | vs | Surf Coast FC - Zoe | ||
05/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Yellow | vs | Armstrong United FC White | ||
05/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Albion | vs | Surfside Waves SC U8 Sky | ||
05/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC FOWLER | vs | Surf Coast FC - Aaron | ||
05/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon Blue | vs | Bellarine Sharks AFC Blue Sharks | ||
05/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC CATLEY | vs | Surf Coast FC - Terry | ||
05/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC CARPENTER | vs | Surf Coast FC - Marz | ||
05/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Armstrong United FC Purple | vs | Barwon Heads SC Orange | ||
05/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC KERR | vs | Surf Coast FC - Adrian | ||
05/05/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Red) | FC Leopold Scott / Terry | vs | Armstrong United FC Red | ||
05/05/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Katie | vs | Surf Coast FC - Katie | ||
05/05/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Hotspur | vs | Barwon Palace | ||
05/05/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club | vs | Armstrong United FC Pink | ||
05/05/24 (Sun) | 13:30 | (Geelong Boys' Under 13C Yellow) | FC Leopold | vs | Surf Coast FC Dragons | ||
05/05/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Boys' Under 15) | FC Leopold | vs | Surf Coast FC Blue | ||
10/05/24 (Fri) | 19:00 | (Geelong Men's Division 2&3 Grading - Group F) | FC Leopold | vs | Corio Bay SC Yellow | ||
11/05/24 (Sat) | 10:00 | (Geelong Girls' Under 13) | FC Leopold | vs | Surfside Waves SC Navy | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Jana | vs | Armstrong United FC Yellow | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Richard/Cassie | vs | Surf Coast FC - Damo/Tim | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U8 Sky | vs | FC Leopold Luke / Sal | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club | vs | Surf Coast FC - Dennis | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Heads SC | vs | Barwon Forest | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Rovers | vs | Barwon Rangers | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC Blue | vs | Breakwater Eagles SC - Richard | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon County | vs | Barwon Town | ||
12/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Barwon Madrid | vs | Barwon Heads SC Orange | ||
12/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Surfside Waves SC White | vs | Surfside Waves SC Navy | ||
12/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Barwon Munich | vs | Surf Coast FC - Jordan | ||
12/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Blake | vs | Surfside Waves SC Sky | ||
12/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Simon | vs | Surf Coast FC - Matthew | ||
12/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Reef Sharks | vs | Surfside Waves SC Green | ||
12/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC Orange | vs | Breakwater Eagles SC - Rhys | ||
12/05/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surf Coast FC - Zoe | vs | Surf Coast FC - Marz | ||
12/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Phillip | vs | FC Leopold Craig / Andrew | ||
12/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Heads SC Blue | vs | Surfside Waves SC U8 White | ||
12/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Palace | vs | Barwon Albion | ||
12/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Green | vs | Drysdale Soccer Club Yellow | ||
12/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Brad | vs | Drysdale Soccer Club | ||
12/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Katie | vs | Armstrong United FC Red | ||
12/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Bull Sharks | vs | Drysdale Soccer Club Black | ||
12/05/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC RASO | vs | Surf Coast FC - Terry | ||
12/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC White | vs | Surf Coast FC - Katie | ||
12/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Villa | vs | Barwon Hotspur | ||
12/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC KERR | vs | Bellarine Sharks AFC Blue Sharks | ||
12/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC FOWLER | vs | FC Leopold Penny | ||
12/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon Blue | vs | Armstrong United FC Pink | ||
12/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC CARPENTER | vs | Surf Coast FC - Aaron | ||
12/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon White | vs | Barwon Heads SC Orange | ||
12/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surfside Waves SC CATLEY | vs | Surf Coast FC - Adrian | ||
12/05/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Green) | FC Leopold Aaron | vs | Drysdale Soccer Club Yellow | ||
12/05/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Green) | FC Leopold Josh | vs | Barwon Jets | ||
12/05/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U8 Navy | vs | FC Leopold Alan 2024 | ||
12/05/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Josh | vs | Barwon Jackaroos | ||
12/05/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Armstrong United FC Purple | vs | Drysdale Soccer Club | ||
12/05/24 (Sun) | 13:30 | (Geelong Boys' Under 13C Blue) | FC Leopold | vs | Golden Plains Soccer Club | ||
12/05/24 (Sun) | 13:30 | (Geelong Girls' Under 11 Joeys) | FC Leopold David / Ryan | vs | Lara United FC Blue | ||
12/05/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Boys' Under 17) | FC Leopold | vs | Geelong Rangers SC |