Grovedale Reserve - Pitch 2
Venue Address:
Barwon SC, Reserve Road, Grovedale
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 11 Wallabies-Kangaroos) | Barwon Blue | vs | Ocean Grove SC | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Green) | Barwon Jets | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Red) | Barwon Wanderers | vs | Surf Coast FC - Andrew | ||
28/04/24 (Sun) | 10:00 | (Geelong Boys' Under 11 Kangaroos) | Barwon City | vs | Corio SC | ||
28/04/24 (Sun) | 10:00 | (Geelong Boys' Under 11 Kangaroos) | Barwon United | vs | Golden Plains Soccer Club Blue | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Red) | Barwon Phoenix | vs | Drysdale Soccer Club | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 11 Joeys) | Barwon White | vs | Breakwater Eagles SC | ||
05/05/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Boys' Under 17) | 9 | Barwon SC | def. | FC Leopold | 6 |
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13A) | 0 | Barwon 92 | def. by | Breakwater Eagles SC | 7 |
19/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Wallabies - South) | Barwon Roar | vs | Surf Coast FC - Jesse | ||
19/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13A) | 0 | Barwon Raiders | def. by | Geelong Rangers SC | 3 |
19/05/24 (Sun) | 11:00 | (Geelong Boys' Under 13D) | 8 | Barwon Glory | def. | Ocean Grove SC Navy | 2 |
19/05/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Boys' Under 15A) | 8 | Barwon SC | def. | Barwon Heads SC | 0 |
19/05/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | 2 | Barwon SC | def. by | Lara United FC | 3 |
25/05/24 (Sat) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 13A) | Barwon Blue | vs | Surf Coast FC Chris | ||
02/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Barwon Munich | vs | Barwon Madrid | ||
02/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Ocean Grove SC CATLEY | vs | Armstrong United FC Pink | ||
02/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Ocean Grove SC RASO | vs | Bellarine Sharks AFC Mighty Pink Sharks | ||
02/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon Blue | vs | Ocean Grove SC KERR | ||
02/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Jackaroos | vs | FC Leopold Madelin | ||
02/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Yellow | vs | Surf Coast FC - Damo/Tim | ||
02/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Ocean Grove SC U8 Sky | vs | Surf Coast FC - Katie H | ||
02/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club | vs | Barwon Palace | ||
02/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC | vs | Ocean Grove SC White | ||
02/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Town | vs | Breakwater Eagles SC - Richard | ||
02/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Rovers | vs | Ocean Grove SC Sky | ||
02/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Heads SC | vs | Surf Coast FC - Dennis | ||
02/06/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Bull Sharks | vs | Armstrong United FC Red | ||
02/06/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Phillip | vs | Armstrong United FC White | ||
02/06/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Ocean Grove SC Navy | vs | Barwon Heads SC Orange | ||
02/06/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Ocean Grove SC FOWLER | vs | Armstrong United FC Purple | ||
02/06/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon County | vs | Surf Coast FC - Matthew | ||
02/06/24 (Sun) | 12:20 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC Blue | vs | Surf Coast FC - Blake | ||
02/06/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 3) | Barwon SC | vs | Lara United FC - Group D | ||
02/06/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | Barwon SC | vs | Surf Coast FC | ||
16/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Ocean Grove SC CARPENTER | vs | Armstrong United FC Purple | ||
16/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surf Coast FC - Zoe | vs | Barwon Heads SC Orange | ||
16/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surf Coast FC - Terry | vs | FC Leopold Penny | ||
16/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Ocean Grove SC FOWLER | vs | Barwon White | ||
16/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Red | vs | FC Leopold Josh | ||
16/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC White | vs | FC Leopold Alan 2024 | ||
16/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Palace | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
16/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Damo/Tim | vs | Armstrong United FC Green | ||
16/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club | vs | Barwon Jackaroos | ||
16/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Ocean Grove SC U8 White | vs | Drysdale Soccer Club Black | ||
16/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Madelin | vs | Surf Coast FC - Phillip | ||
16/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC | vs | Ocean Grove SC Navy | ||
16/06/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Heads SC | vs | Surf Coast FC - Blake | ||
16/06/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Town | vs | Ocean Grove SC Sky | ||
16/06/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Rangers | vs | Surf Coast FC - Matthew | ||
16/06/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surf Coast FC - Aaron | vs | Surf Coast FC - Adrian | ||
16/06/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 3) | Barwon SC | vs | Lara United FC | ||
16/06/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 2) | Barwon SC | vs | FC Leopold | ||
23/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Wallabies - South) | Barwon Roar | vs | Surf Coast FC - Tony | ||
23/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13D) | Barwon Sonics | vs | FC Leopold | ||
23/06/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 13A) | Barwon Raiders | vs | Bell Park SC | ||
23/06/24 (Sun) | 12:00 | (Geelong Boys' Under 15B) | Barwon Blue | vs | Drysdale Soccer Club | ||
23/06/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 3) | Barwon SC | vs | FC Leopold | ||
30/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boy's Under 13C Blue) | Barwon Mariners | vs | Drysdale Soccer Club Black | ||
30/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 11 Joeys) | Barwon White | vs | Lara United FC White | ||
30/06/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 2) | Barwon SC | vs | Golden Plains Soccer Club | ||
30/06/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | Barwon SC | vs | Breakwater Eagles SC | ||
14/07/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13A) | Barwon 92 | vs | Barwon Raiders | ||
14/07/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 13D) | Barwon Glory | vs | Geelong Rangers SC Red | ||
14/07/24 (Sun) | 12:00 | (Geelong Boys' Under 17) | Barwon SC | vs | Surf Coast FC | ||
14/07/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 3) | Barwon SC | vs | Colac Otway Rovers AFC Green | ||
21/07/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13D) | Barwon Glory | vs | FC Leopold | ||
21/07/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 15B) | Barwon Blue | vs | Golden Plains Soccer Club | ||
21/07/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 2) | Barwon SC | vs | Armstrong United FC | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Dortmund | vs | Barwon Heads SC | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club | vs | Breakwater Eagles SC - Ebony | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Barwon Blue | vs | Barwon White | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Surf Coast FC - Louis | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Armstrong United FC Pink | vs | Ocean Grove SC Gold | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Armstrong United FC Purple | vs | Surf Coast FC White | ||
28/07/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 11 Joeys) | Barwon White | vs | Drysdale Soccer Club | ||
28/07/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Heads SC Purple | vs | Ocean Grove SC Gold | ||
28/07/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Bellarine Sharks Mako Sharks | vs | FC Leopold Brendan | ||
28/07/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Red | vs | Ocean Grove SC U6 Sky | ||
28/07/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Shane / Vito | vs | Surf Coast FC - Brad | ||
28/07/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Black | vs | Barwon Milan | ||
28/07/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Yellow | vs | Surf Coast FC - Cassie | ||
28/07/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Red | vs | Bellarine Sharks AFC Tiger Sharks | ||
28/07/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boy's Under 13C Blue) | Barwon Mariners | vs | Colac Otway Rovers AFC Black | ||
28/07/24 (Sun) | 13:30 | (Geelong Boys' Under 13A) | Barwon 92 | vs | Bell Park SC | ||
28/07/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | Barwon SC | vs | Bell Park SC | ||
04/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Kangaroos - Southern Hub) | Ocean Grove SC Navy | vs | Armstrong United FC Orange | ||
04/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Ocean Grove SC Sky | vs | Armstrong United FC White | ||
04/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Heads SC | vs | Breakwater Eagles SC - Brad | ||
04/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC Blue | vs | Barwon Dortmund | ||
04/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Surf Coast FC - Louis | vs | Armstrong United FC Pink | ||
04/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club | vs | Barwon Blue | ||
04/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Ocean Grove SC Gold | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
04/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Ocean Grove SC Gold | vs | Surf Coast FC - Tom | ||
04/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Brendan | vs | Barwon Leverkusen | ||
04/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Leopard Sharks | vs | Breakwater Eagles SC | ||
04/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold James | vs | FC Leopold Shane / Vito | ||
04/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Ocean Grove SC U6 Sky | vs | Armstrong United FC Green | ||
04/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Andrew | vs | Ocean Grove SC U6 Green | ||
04/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Heads SC Black | vs | Ocean Grove SC U6 Navy | ||
04/08/24 (Sun) | 11:00 | (Geelong Boys' Under 13B) | Barwon Bulls | vs | Ocean Grove SC | ||
04/08/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Boys' Under 15B) | Barwon Blue | vs | Geelong Rangers SC White | ||
04/08/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 2) | Barwon SC | vs | Surf Coast FC | ||
11/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13D) | Barwon Sonics | vs | Geelong Rangers SC Red | ||
11/08/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 13A) | Barwon 92 | vs | Geelong Rangers SC | ||
11/08/24 (Sun) | 12:00 | (Geelong Boys' Under 15A) | Barwon SC | vs | Corio SC | ||
11/08/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | Barwon SC | vs | Geelong SC | ||
18/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Kangaroos) | Barwon City | vs | Barwon United | ||
18/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13A) | Barwon Raiders | vs | Colac Otway Rovers AFC Green | ||
18/08/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 17) | Barwon SC | vs | Geelong Rangers SC | ||
18/08/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 2) | Barwon SC | vs | Deakin University SC | ||
18/08/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | Barwon SC | vs | Armstrong United FC | ||
24/08/24 (Sat) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 13A) | Barwon Blue | vs | Ocean Grove SC Sky Blue | ||
25/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Red) | Barwon Phoenix | vs | Drysdale Soccer Club | ||
25/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13D) | Barwon Sonics | vs | Ocean Grove SC Navy | ||
25/08/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 11 Kangaroos) | Barwon United | vs | Colac Otway Rovers AFC | ||
25/08/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 13A) | Barwon Raiders | vs | Ocean Grove SC | ||
25/08/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Boys' Under 15B) | Barwon Blue | vs | Geelong Rangers SC Red | ||
25/08/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Boys' Under 17) | Barwon SC | vs | FC Leopold | ||
01/09/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13A) | Bell Park SC | vs | Ocean Grove SC | ||
01/09/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 15A) | Barwon White | vs | Bell Park SC | ||
01/09/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 2) | Barwon SC | vs | Barwon Heads SC | ||
01/09/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | Barwon SC | vs | Geelong Rangers SC |