Football West
Fixtures/Results
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Football West
/
Belt Up Masters Over 45 North C
Filter by season
2023
2022
2021
2020
Filter by competition
Select a Competition
10s Blue North/Central
11s Purple - Emus
11s Purple - Parrots
2021 Gold Fields WA State Futsal Tournament
2021 Gold Fields WA State Team Tournament
8s Yellow - Echidnas
9s Blue Bilbies
9s Yellow - Dolphins
Africa Down Under 2021 (Mens)
Africa Down Under 2021 (Womens)
Asian Cup 2021
Belt Up Cup Grand Final
Equal Footingball Division
Junior Amateur Soccer World Cup
Kick It. World Cup
Masters Amateur Soccer World Cup
SDP 10s - 5-aside
SDP 12s - 5-aside
Senior Amateur Soccer World Cup 2021
State Cup Final
Womens State League Night Series
5s-7s Clusters
CW 11s Boys Cahill
8s Blue - Dingoes
CW 11s Boys Jedinak
8s Blue - Bilbies
CW 12s Girls Foord
CW 13s Boys Mooy
8s Purple - Bilbies
CW 13s Boys Milligan
CW 14s Girls Kerr
8s Purple - Dingoes
CW 15s Boys Risdon
CW 15s Boys Kruse
8s Purple - Emus
8s Purple - Parrots
CW 17s Boys Sainsbury
8s Purple - Wombats
Belt Up Cup Final
CW 17s Girls McCallum
8s Yellow - Wombats
Belt Up State League Reserves Cup
8s Yellow - Bilbies
Belt Up State League U18 Cup
State League Inter-Divisional Promotion Playoffs
8s Yellow - Dingoes
State League Division 1
8s Yellow - Emus
State League Division 1 Reserves
8s Yellow - Parrots
State League Division 1 - U18
8s Yellow - Bandicoots
State League Division 2
9s Blue - Dolphins
State League Division 2 Reserves
State League Division 2 - U18
9s Blue - Emus
10s White - Dingoes
Women's Masters League
Women State League Division 1
Women State League Division 2
Women's Amateur League
Women Metro North Division 1
Women Metro North Division 2
Women Metro North Division 3
Women Metro South Division 1
Women Metro South Division 2
Women Metro South Division 3
Women's State Cup
Women Metropolitan Cup
Belt Up Amateur Premier Division
Belt Up Amateur Premier Division Reserves
Belt Up Amateur Division 1
Belt Up Amateur Division 1 Reserves
Belt Up Amateur Division 2
Belt Up Amateur Division 2 Reserves
Belt Up Amateur Division 3
Belt Up Amateur Division 3 Reserves
Belt Up Amateur Division 4
Belt Up Amateur Division 4 Reserves
Belt Up Amateur Cup
Belt Up Amateur Reserves Cup
Belt Up Metro North Premier
Belt Up Metro North Division 1
Belt Up Metro North Division 2
Belt Up Metro North Division 3
Belt Up Metro North Division 4
Belt Up Metro North Division 5
Belt Up Metro South Premier
Belt Up Metro South Division 1
Belt Up Metro South Division 2
Belt Up Metro South Division 3
Belt Up Metro South Division 4
Belt Up Metropolitan Cup
Belt Up Masters North Division 1
Belt Up Masters North Division 2
Belt Up Masters North Division 3
Belt Up Masters South Premier
Belt Up Masters South Division 1
Belt Up Masters South Division 2
Belt Up Masters Over 45 North A
Belt Up Masters Over 45 North B
Belt Up Masters Over 45 North C
Belt Up Masters Cup
Belt Up Masters Over 45 South A
Belt Up Masters Over 45 South B
Belt Up Over 45s Cup
12s Blue A (Metro)
12s Yellow - Bilbies
12s Blue B (Metro)
12s Green (Metro)
12s White - Parrots
12s Orange (Metro)
12s Yellow - Bandicoots
12s Yellow - Dolphins
12s Yellow - Emus
12s Yellow - Parrots
United Reds Football League
12s Purple - Bilbies
12s Purple - Dingoes
12s Yellow - Echidnas
13s - Div 1
13s - Div 2
13s - North Div 1
13s - North Div 2
13s - North Div 3
13s - North Div 4
13s - South Div 1
13s - South Div 2
13s - South Div 3
13s - South Div 4
13s - Cup
14s - Div 1
14s - Div 2
14s - North 1/2/3
14s - North Div 4
14s - South Div 1/2
14s - South Div 3
14s - Cup
15s - Div 1/2
15s - Div 1
15s - Div 2
15s - North Div 3/4
15s - South Div 1/2
15s - South Div 3
15s - Cup
16s - Div 1
16s - Div 2
16s - Div 3
16s - Div 4
16s - Div 5
16s - Cup
18s - Div 1
18s - Div 2
18s - Div 3
18s - Div 4
18s - Div 5
18s - Cup
14s - Girls Div 1
14s - Girls Div 2
14s - Girls Div 3
14s - Girls Cup
16s - Girls Cup
18s - Girls Cup
16s - Girls Div 1
16s - Girls Div 2
18s Girls - Div 1
9s Purple - Emus
9s Yellow - Bandicoots
9s Yellow - Bilbies
9s Yellow - Parrots
9s Yellow - Koalas
9s Yellow - Wombats
9s Purple - Bilbies
9s Purple - Wombats
9s Purple - Dingoes
9s Purple - Parrots
9s Yellow - Dingoes
9s Yellow - Emus
9s Yellow - Echidnas
9s Purple - Echidnas
10s Blue South/Central
10s Purple - Wombats
10s Green (Metro)
10s Purple - Dingoes
10s Orange (Metro)
10s Purple - Emus
10s White - Emus
10s Yellow - Bandicoots
10s Girls - Bilbies
10s Girls - Dingoes
10s Girls - Emus
10s Purple - Bilbies
10s Purple - Parrots
10s Yellow - Bilbies
10s Yellow - Dingoes
10s Yellow - Emus
10s Yellow - Wombats
11s Blue North (Metro)
11s Blue South (Metro)
11s Green (Metro)
11s Orange (Metro)
12s Grey (Metro)
11s Purple - Bilbies
11s Purple - Dingoes
11s Yellow - Dingoes
11s Yellow - Emus
11s Yellow - Koalas
11s Yellow - Parrots
11s Grey (Metro)
11s White - Emus
12s Girls - Dingoes
12s Girls - Parrots
12s Girls - Bilbies
12s Girls - Emus
Mens State League Night Series
Women Premier League Night Series
Amateur Night Series
Fixtures/Results
Belt Up Masters Over 45 North C
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
I Marshall
Subiaco AFC Bears
12
4
D Boylan
Carramar Shamrock Rovers FC
18
3
A Komadarich
Olympic Kingsway Soccer Club
20
4
2
A Leibovitch
Subiaco AFC Bears
12
1
2
A Knights
45 B's
21
1
2
G Newman
Subiaco AFC Bears
12
2
J Morris
Chindits United SC
20
2
2
M Cremasco
Perth Soccer Club Inc
20
9
2
N Wemyss
Chindits United SC
21
3
2
1
R Seppings
Carramar Shamrock Rovers FC
19
4
2
A Mackay
Subiaco AFC Bears
17
1
1
A Woodhams
Perth City SC
18
1
A Latham
Carramar Shamrock Rovers FC
11
5
1
A Bastani
Forrestfield United
5
1
B Gee
Carramar Shamrock Rovers FC
22
1
C Tan
Olympic Kingsway Soccer Club
18
2
1
C Franey
Carramar Shamrock Rovers FC
18
11
1
1
D Ryan
45 B's
7
1
D Jovanoski
45 B's
19
14
1
D Abeleira
Forrestfield United
7
1
D Carbone
Noranda City FC
17
1
1
G Kristal
Perth Soccer Club Inc
16
1
H Pinkerton
Perth City SC
18
1
J Nanini
Olympic Kingsway Soccer Club
21
1
1
J Paroci
Noranda City FC
15
3
1
K Mundy
North Beach SC
18
2
1
M Walsh
Olympic Kingsway Soccer Club
3
1
M Brown
Carramar Shamrock Rovers FC
17
1
1
P D’amico
Noranda City FC
15
2
1
P Guretti
Noranda City FC
15
1
1
P Le
Perth Soccer Club Inc
13
1
1
R Sunderland
45 B's
16
1
R Firth
Carramar Shamrock Rovers FC
3
1
S Madau
Chindits United SC
10
1
1
S Byrne
45 B's
18
1
1
S Fletcher
North Beach SC
16
1
1
S Paroci
Noranda City FC
17
2
1
T Anderson
Subiaco AFC Bears
16
1
T Rogers
45 B's
14
1
U Purwien
Olympic Kingsway Soccer Club
19
1
X Kris
Subiaco AFC Bears
11
5
1
A Bilal
Forrestfield United
4
1
A Koyama
Chindits United SC
20
10
A Turner
Perth City SC
8
A Grindley
Perth City SC
11
2
A Holic
Subiaco AFC Bears
9
2
A Conte
Olympic Kingsway Soccer Club
1
A Foster
Carramar Shamrock Rovers FC
16
2
A Gunn
Olympic Kingsway Soccer Club
2
A Hughes
Forrestfield United
3
A L Spada
Perth Soccer Club Inc
3
A Pritchard
Perth City SC
18
3
A Reilly
Subiaco AFC Bears
8
A Shirazee
Chindits United SC
12
A Sioras
Forrestfield United
9
1
A Buachak
Chindits United SC
20
18
A Schmiedgen
Forrestfield United
2
B Doyle
Subiaco AFC Bears
19
2
B Carlish
Subiaco AFC Bears
13
1
B Davis
Perth City SC
2
B Hutton
Perth City SC
17
1
B Chopra
Subiaco AFC Bears
3
B Lovett
Subiaco AFC Bears
1
B Vacca
Perth Soccer Club Inc
2
C Vacca
Perth Soccer Club Inc
10
C Donnelly
Noranda City FC
2
C Osorio
Noranda City FC
15
1
C Cecchi
Perth Soccer Club Inc
3
C Mclaughlin
Perth City SC
19
1
C Panaia
Perth Soccer Club Inc
18
C Dobbs
Perth City SC
14
C Petrou
Perth City SC
1
C Mccleay
Chindits United SC
18
C Sabatino
Perth Soccer Club Inc
9
C Sheriff
Chindits United SC
21
C Sharrock
Perth City SC
3
C Millen
North Beach SC
18
4
C Potter
45 B's
2
1
C Avramita
45 B's
16
1
D Throssell
Forrestfield United
7
D Udall
North Beach SC
15
3
D Greenwood
Subiaco AFC Bears
14
D Mould
Forrestfield United
8
D Bottega
Perth Soccer Club Inc
18
D Harrop
45 B's
14
D Long
Perth Soccer Club Inc
6
D Loosely
Perth City SC
19
D Malam
North Beach SC
15
D Clemans
Carramar Shamrock Rovers FC
3
D Mcallister
Perth City SC
14
2
D Mcdermott
Perth City SC
13
2
D Taylor
Noranda City FC
17
D Vinciguerra
Perth Soccer Club Inc
12
2
D Williams
North Beach SC
13
3
D Brickell
Perth Soccer Club Inc
11
D Cleary
Carramar Shamrock Rovers FC
17
2
D David
Chindits United SC
16
1
D Loschi
Perth Soccer Club Inc
9
3
D Femia
Perth Soccer Club Inc
13
4
D Nardelli
Noranda City FC
8
D Yeo
Subiaco AFC Bears
7
D Morelli
Chindits United SC
15
13
E Spadek
North Beach SC
12
E Bradley
45 B's
20
1
E Georgopoulos
Subiaco AFC Bears
6
F Veronese
Subiaco AFC Bears
11
F Navarra
Forrestfield United
3
1
F Barreiro
Olympic Kingsway Soccer Club
5
3
F Persse
North Beach SC
14
F L Martinez
Perth City SC
2
G Reading
Perth City SC
2
G Green
Carramar Shamrock Rovers FC
11
12
G Duggan
Perth City SC
18
2
G D’angelo
Perth Soccer Club Inc
20
3
G Johnson
Chindits United SC
16
17
G Turner
45 B's
1
G Garbin
Olympic Kingsway Soccer Club
13
1
G Walker
Perth City SC
10
G Blazeski
Olympic Kingsway Soccer Club
1
G Rutter
Subiaco AFC Bears
2
G Devereux
Forrestfield United
12
G Lake
Perth City SC
1
G Fairweather
45 B's
15
1
G Calder
Forrestfield United
12
1
H Missell
Perth Soccer Club Inc
19
1
H Smeets
Forrestfield United
6
H Clark
45 B's
18
2
1
I Kane
Perth City SC
1
I Phillips
Perth Soccer Club Inc
20
5
I Njirich
Olympic Kingsway Soccer Club
10
6
J Rae
Forrestfield United
10
J Gillespie
Perth City SC
12
J Dzaferovic
Noranda City FC
17
4
J Healey
Carramar Shamrock Rovers FC
16
5
J Eckley
45 B's
1
J Dean
North Beach SC
11
3
1
J C Sbeddon
Olympic Kingsway Soccer Club
10
J Pattillo
Subiaco AFC Bears
19
J Leeming
North Beach SC
17
11
J Pope
Forrestfield United
2
J Draper
Carramar Shamrock Rovers FC
10
5
K Staszak
Forrestfield United
10
K Turner
45 B's
1
K Etheridge
North Beach SC
2
K Gorvin
Chindits United SC
19
2
K Davies
Forrestfield United
4
K Ellison
Carramar Shamrock Rovers FC
6
1
K Michailidis
Olympic Kingsway Soccer Club
7
L O'Brien
Carramar Shamrock Rovers FC
17
3
L Blackwell
Carramar Shamrock Rovers FC
1
L Crompton
Carramar Shamrock Rovers FC
19
2
L Garland
45 B's
2
L Wootton
North Beach SC
15
1
L Messina
Perth Soccer Club Inc
12
L Parish
Forrestfield United
9
L D'Orsogna
Subiaco AFC Bears
5
L Bonta
Subiaco AFC Bears
9
1
L Calderon
Olympic Kingsway Soccer Club
16
L Leguay
Chindits United SC
6
M Sakala
Carramar Shamrock Rovers FC
4
M Diersen
45 B's
1
M Devitt
Carramar Shamrock Rovers FC
12
3
1
M Casella
Perth Soccer Club Inc
17
M Roberts
Subiaco AFC Bears
17
M Twamley
Forrestfield United
7
M Watson
Subiaco AFC Bears
7
2
M Bowles
Carramar Shamrock Rovers FC
6
M Patterson
North Beach SC
11
7
M Ashford
North Beach SC
17
M Day
45 B's
18
M Field
Subiaco AFC Bears
15
M Haggett
Forrestfield United
2
M Harris
Olympic Kingsway Soccer Club
11
M Wright
Subiaco AFC Bears
1
M Blythe
45 B's
20
1
M Breen
Forrestfield United
7
M Carter
Perth City SC
3
M Pickles
Noranda City FC
17
M Schneiker
Olympic Kingsway Soccer Club
2
M Taylor
Olympic Kingsway Soccer Club
17
M Vassiliou
Olympic Kingsway Soccer Club
11
3
M D Costa
Olympic Kingsway Soccer Club
20
M Sawyer
Perth City SC
15
1
M Babenko
Noranda City FC
17
1
M Andric
Forrestfield United
10
1
N Nyanfore
Chindits United SC
11
1
N Mcquire
Subiaco AFC Bears
15
N Rolston
Perth City SC
2
N Hook
North Beach SC
2
N Kosserkas
Olympic Kingsway Soccer Club
1
N Scellier
Subiaco AFC Bears
1
N Brown
Forrestfield United
9
O E Senusi
Forrestfield United
12
4
P Rossi
Noranda City FC
17
P Disilvio
Perth Soccer Club Inc
16
P Dennison
Perth City SC
16
3
P Francis
Chindits United SC
21
1
P Casey
North Beach SC
11
9
P Coltman
45 B's
15
P Courtney
Forrestfield United
2
2
P Rowland
Forrestfield United
5
P Tate
Subiaco AFC Bears
4
P Bunyan
Subiaco AFC Bears
11
P Greaves
Subiaco AFC Bears
8
P Mcfadyen
Carramar Shamrock Rovers FC
14
7
P Rayner
Forrestfield United
2
P Reynolds
Subiaco AFC Bears
9
1
P Ashton
Forrestfield United
13
P Kumar
Carramar Shamrock Rovers FC
15
3
R Mahony
Forrestfield United
4
R Jumumporn
Chindits United SC
18
R Lines
Subiaco AFC Bears
16
1
R Brackstone
Perth City SC
5
R Berti
Noranda City FC
17
5
R Cooke
Olympic Kingsway Soccer Club
20
9
R Lester
45 B's
15
3
R Long
45 B's
12
R Nell
45 B's
17
20
R Geldart
Olympic Kingsway Soccer Club
2
1
R Ferguson
Perth City SC
4
R Leeming
North Beach SC
14
2
R Massey
Carramar Shamrock Rovers FC
10
2
R Izzo
Perth Soccer Club Inc
20
R Barber
45 B's
20
1
R Davitt
Carramar Shamrock Rovers FC
15
R Dibartolomeo
Perth Soccer Club Inc
19
R Thornton
Perth City SC
18
3
R Macalister
Subiaco AFC Bears
19
1
R D Girolamo
Perth Soccer Club Inc
2
R Martin
Carramar Shamrock Rovers FC
1
3
R Bostwick
Olympic Kingsway Soccer Club
21
9
R Anthony
Chindits United SC
7
R Michel
Forrestfield United
5
1
R Filipe
Chindits United SC
19
3
S Lowe
Subiaco AFC Bears
1
S Chea
Chindits United SC
6
2
S Quayle
Carramar Shamrock Rovers FC
3
3
S Yule
Perth City SC
3
S Schofield
Carramar Shamrock Rovers FC
17
S D’orazio
Olympic Kingsway Soccer Club
14
S Favro
Chindits United SC
18
1
S Ballard
Forrestfield United
3
S Collins
North Beach SC
12
1
S Lefort
Subiaco AFC Bears
3
S Tomlinson
North Beach SC
17
S Nair
Noranda City FC
16
S Clocherty
North Beach SC
14
1
S Faram
Noranda City FC
17
5
S Merron
Olympic Kingsway Soccer Club
13
4
S Price
Olympic Kingsway Soccer Club
19
3
S Robertson
Carramar Shamrock Rovers FC
17
1
S Taylor
Carramar Shamrock Rovers FC
3
S Dunmore
North Beach SC
8
1
S Lani
Chindits United SC
12
S Fraser
Olympic Kingsway Soccer Club
2
S Gavran
Chindits United SC
22
S Parry
Forrestfield United
4
T Clews
North Beach SC
16
1
T O'Shea
Perth City SC
1
T Shaw
Olympic Kingsway Soccer Club
15
1
T Chappell
45 B's
2
T Glavovic
Olympic Kingsway Soccer Club
21
24
T Angelevski
Perth Soccer Club Inc
17
12
T Russell
Olympic Kingsway Soccer Club
2
T O'Hara
North Beach SC
15
W Bertoldo
Forrestfield United
6
4
W Vlemmix
45 B's
17
Z Abushwisha
Forrestfield United
11
3
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started