Matches With Appointed Referees

Name Type Date Time Venue Competition Name Home Team Away Team
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday East 12 Kangaroos) Nunawading City FC MUBFC - U12K
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West) Altona North SC Sunbury United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Avenger Park - (NPL) (Women's State League 3 West) Avondale FC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Graham Myers Reserve - Pitch 1 (Boys' South 13D Blue) Westernport SC Skye United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 FORFEIT (Girls' South 17/18C) Dandenong City SC Mount Martha Soccer Club U17/18 Buccaneers
Appt Referee Coach 13/08/22 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Chisholm United FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 18:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Richmond FC Fitzroy City SC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Fitzroy City SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:30 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 5 East) St Kilda Soccer Club St Kevins Old Boys SC
Appt Referee Mentor 13/08/22 (Sat) 12:00 Bailey Reserve - SSF1 (Boys' Saturday South 12 Wallabies) East Bentleigh SC U12 Strikers Sandringham SC Raptors
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 17:00 Ross Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Springvale City SC Chelsea FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC Mazenod Football Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 GH Mott Reserve (Girls' North 16B) Darebin Falcons WSC Purple FC Birrarung
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 GH Mott Reserve (Women's State League 5 South-East) Darebin Falcons Womens SC La Trobe University SC - W4
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 GH Mott Reserve (Women's State League 4 North) Darebin Falcons Womens SC Avondale FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens) Geelong Galaxy FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Ryder Oval (Boys' Sunday North 12 Wallabies Blue) Brunswick Zebras FC Red Craigieburn City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:45 Ryder Oval (Boys' North-West 14C) Brunswick Zebras FC Red Sydenham Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Ryder Oval (Boys' North-West 14D) Brunswick Zebras FC Yarra Jets FC
Appt Referee 20/08/22 (Sat) 15:00 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Boys' North-West 15B) Whittlesea Ranges FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Edithvale Common Pitch 2 (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Chelsea FC Thunder Brighton SC (VIC) Gargoyles
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) HSSC Men's Thirds WHFC Mens 3rds Boomers
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) (Boys' Sunday West 12 Wallabies Green) Point Cook FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Saltwater Reserve - Pitch 2 - SSF2 (U12) (Girls' Sunday North-West 12 Wallabies) Point Cook FC Darebin Falcons WSC Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' East 13D) Knox City FC u13 Yellow Wonga Wizards FC -JIMMY
Appt Referee 20/08/22 (Sat) 11:15 Markham Reserve (Boys' East 13B) AUSC (SA) AUSC (DE)
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC (VIC) Ashburton USC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 17:15 Jack Edwards Reserve - (S) (Girls' East 17/18C) Chisholm United FC GA Glen Waverley SC
Appt Referee Mentor 14/08/22 (Sun) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' North-West 18A) Bundoora United FC Spring Hills FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's Metropolitan Masters North) La Trobe University SC - Old Boys Lalor United Senior FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) (Women's State League 3 North) La Trobe University SC - W3 Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) La Trobe University SC - W2 Bundoora United FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) (Women's State League 1 North-West) La Trobe University SC - W1 Bundoora United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:10 Spring St Oval - Pitch 2 (Girls' Sunday South 12 Kangas/Wallabies) Sandringham SC Pandas Skye United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Spring St Oval - Pitch 2 (Girls' South-East 15C) Sandringham SC Hurricanes Maccabi FC Caulfield U15 Kerr
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:15 Spring St Oval - Pitch 2 (Boys' South-East 14B) Sandringham SC Stingers Middle Park FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:10 Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Boys' South 16A) Doveton SC Beaumaris SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 FORFEIT (Boys' Metropolitan 20A) Doveton SC Sydenham Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Waratah Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 3 South) Doveton SC Mornington SC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC Hampton East Brighton FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Middle Park FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Women's State League 4 South) Baxter SC Somerville Eagles Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Baxter SC Kings Domain FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Wallabies Blue) Brimbank Stallions FC Williams Landing Soccer Club U12 Wallabies
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:45 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Boys' North 14B) Mill Park SC Greenvale United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 16B) Mill Park SC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Mill Park SC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Argyle Reserve (Boys' Sunday East 12 Wallabies Green) Monash City Villarreal FC AUSC (RK)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Argyle Reserve (Boys' East 14A) Monash City Villarreal FC Croydon City Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Old Xaverians SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:15 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' South-East 16D) Ringwood City FC Mount Martha Soccer Club U16 Mariners
Appt Referee Mentor 12/08/22 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Ringwood City FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 14:00 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East Reserves) Ringwood City FC Manningham Juventus FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 16:15 Jubilee Park (S) - (NPL) (Men's State League 4 East) Ringwood City FC Manningham Juventus FC
Appt Referee Mentor 14/08/22 (Sun) 10:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' Sunday East 12 Kangaroos) Eastern Lions SC Rowville Eagles SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Caloola Reserve (Boys' Metropolitan 21A) Monash City Villarreal FC Banyule City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday North 12 Joeys Blue) Heidelberg Stars U12 Fitzroy Lions SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:45 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Boys' North 15C) Heidelberg Stars U15 Roxburgh Park United SC Green
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:15 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 17C) Heidelberg Stars U17 East Bentleigh SC U17 Lightning
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 10:45 Partingtons Flat (Boys' Sunday North 12 Joeys Blue) Diamond Valley United SC Alphington FC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 12:00 Partingtons Flat (Girls' North-West 15C) Diamond Valley United SC Altona City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch A (S) (Girls' North-West 14B) Keilor Park SC U14 Eagles Bundoora United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch A (S) (Boys' North-West 14A) Keilor Park SC U14 Eagles Boys Preston Lions FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch A (S) (Girls' North-West 16A) Keilor Park SC East Bentleigh SC Girls U16 Fury
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 18:30 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 5 East Reserves) St Kilda Soccer Club St Kevins Old Boys SC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Elwood Park (Head St Oval) (Men's State League 5 East) St Kilda Soccer Club St Kevins Old Boys SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Jack Grut Reserve (Men's State League 5 South Reserves) Aspendale SC Barton United FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve (Men's State League 5 South) Aspendale SC Barton United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 Shipston Reserve - Pitch 1 (Boys' South 15D) Bayside Argonauts FC Mount Eliza Soccer Club B15 Blue
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:20 Shipston Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 South-East) Bayside Argonauts FC Ashburton USC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Kevin Bartlett Reserve - Bastow 1 (Metropolitan League 5 South-East) Melbourne Rovers Soccer Club Monash Uni Stallions
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 South-East) Brandon Park SC Malvern City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Freeway Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 21B) Brandon Park SC Upfield SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Edithvale Common Pitch 2 (Boys' South-East 18A) Chelsea FC Royals Collingwood City FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 FORFEIT (Men's State League 5 South) SOUTH EAST UNITED FC Casey Panthers SC - Senior Mens
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Metropolitan League 7 South-East) White Star Dandenong SC Swinburne FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 JJ Holland Park (S) (Boys' Saturday East 12 Wallabies) Kensington Junior SC U12 Boys Blue Knox City FC u12 Silver
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' West 13D) Satellite City United SC White Point Cook FC Blue
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) (Girls' North-West 15C) Satellite City United SC Yarra Jets FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Girls' Sunday South 12 Kangas/Wallabies) HEBFC Red Midnight Strikers Glen Eira (VanEgmonds)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 WL Simpson Reserve - Pitch 2 (Boys' South 13D Green) Hampton East Brighton Football Club Red Panthers East Bentleigh SC U13 Samurai
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Middle Park FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Boys' Metropolitan 17C) Brighton SC (VIC) Storm Moreland United SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Somerville Eagles SC Dandenong South SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 4 South) Somerville Eagles SC Dandenong South SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Boys' South 15C) Berwick City SC Mount Eliza Soccer Club B15 Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:15 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Boys' South 15C) Casey Panthers SC - U15C Mornington SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Sweeny Reserve - Pitch 3 (Boys' South-East 17A) Casey Panthers SC - U17A Glen Eira (Leopards)
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Roxburgh Park United SC FC Tullamarine
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 17:00 Arena Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Roxburgh Park United SC FC Tullamarine
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 MacPherson Park - Pitch 1 (Women's State League 4 West) Gisborne Soccer Club Sydenham Park SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:15 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West Reserves) Banyule City SC Yarraville FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Yarraville FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Quarries Park (Men's State League 5 North Reserves) Yarra Jets FC Alphington FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Quarries Park (Men's State League 5 North) Yarra Jets FC Alphington FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 (Boys' Sunday South 12 Wallabies) Dandenong City SC Keysborough SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 3 (Boys' South 13B) Dandenong City SC Casey Panthers SC - U13B
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 IYU Recreation Reserve (Boys' South 14C) Pakenham United FC Beaumaris SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 IYU Recreation Reserve (S) (Girls' South 17/18C) Pakenham United FC Bentleigh Greens SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Essendon Royals SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Mazenod FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Jack Thomas Reserve - Pitch 2 (Women's State League 2 South-East) Berwick City SC Barton United FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Yarraville FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Alphington Park Oval (Women's State League 4 East) Alphington FC East Bentleigh SC Strikers
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 09:00 Lord Reserve - Pitch 4b (Boys' Saturday South-East 12 Kangaroos) Glen Eira (Wolves) Knox City FC u12 Blue
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 10:30 Lord Reserve - Pitch 4b (Boys' Saturday South 12 Wallabies) Glen Eira (Gunners) Hampton East Brighton Football Club Red Vipers
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 12:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Boys' Metropolitan 17B) Monbulk Rangers SC Outlaws Newmarket Phoenix FC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 15:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 2 (S) (Girls' South-East 16C) Monbulk Rangers SC Ravens Dandenong City SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 18:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West Reserves) Essendon Royals SC Keilor Park SC Female Reserves
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Keilor Park SC Female Seniors
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Knox City FC Old Scotch SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Old Scotch SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 Bailey Reserve - Pitch 1 (Girls' South-East 16C) East Bentleigh SC Girls U16 Strikers Seaford United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 Bailey Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 16B) East Bentleigh SC U16 Strikers Knox City FC u16 Blue
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Fairfield Park - Senior (Girls' North-West 14B) Yarra Jets FC Avondale FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 Fairfield Park - Senior (Girls' North-West 16B) Yarra Jets FC Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Banyule Flats Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 18B) Banyule City SC Meadow Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 08:30 Lord Reserve - Pitch 2B (Boys' South 13A Green) Glen Eira (Extreme) Langwarrin SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Lord Reserve - Pitch 2B (Boys' South 13C Green) Glen Eira (Jets) SOUTH EAST UNITED FC 13'S
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Lord Reserve - Pitch 1c (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Glen Eira (Jaguars) Mount Eliza Soccer Club B12 Blue
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:15 JJ Holland Park (S) (Girls' North-West 14B) Kensington Junior SC U14 Girls Blue Williamstown SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:30 JJ Holland Park (S) (Girls' North-West 15C) Kensington Junior SC U15 Girls Blue Darebin Falcons WSC Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens) Casey Comets FC Southern United Football Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 10:15 Veneto Club - Pitch 2 (Boys' Saturday East 12 Wallabies) FC Bulleen Lions - Max B/Karen T Boroondara Eagles FC (JC)
Appt Referee 17/08/22 (Wed) 18:45 Park Ridge Reserve (Boys' East 13A Green) Box Hill United Pythagoras FC White Rowville Eagles SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 14:30 Belmont Park - Pitch 1 (Boys' South-East 17A) Croydon City Soccer Club Boroondara Eagles FC (MR)
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Anderson Park (Boys' Saturday East 12 Joeys) Doncaster Rovers SC - PK Riversdale SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Civic Reserve - Pitch 4 (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Mount Martha Soccer Club U12 Captains Peninsula Strikers Junior FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Lawton Park Reserve - Pitch 3 (Boys' South 14C) Langwarrin SC East Bentleigh SC U14 Strikers
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Lawton Park Reserve - Pitch 3 (Boys' South-East 14B) Langwarrin SC Maccabi FC Caulfield U14 Blue
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Lawton Park Reserve - Pitch 3 (Boys' South 15C) Langwarrin SC Lynbrook Falcons Sports Club
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Skye United FC Mazenod Football Club
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Barwon SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:45 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Keilor Park SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Essendon Royals SC
Appt Referee 15/08/22 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Moonee Ponds United SC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Epping City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Spring Hills FC Keilor Wolves SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West) Spring Hills FC Keilor Wolves SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Barwon SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Casey Comets FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 14B) Eltham Redbacks FC Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:45 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 15A) Eltham Redbacks FC Spring Hills FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:15 Eltham North Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 16A) Eltham Redbacks FC Glen Eira (Jacyntas)
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 17:00 Ballam Park - Pitch 2 (Men's State League 2 South-East Reserves) Peninsula Strikers FC Heatherton United SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 19:00 Ballam Park - Pitch 2 (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers FC Heatherton United SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Dallas Brooks Park - SSF 2 (U11) (Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Mornington SC Orange Mount Eliza Soccer Club B12 Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 2 South-East) Sandringham SC Monash Uni Colts
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 RJ Silitoe Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 8 South) Sandringham SC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 10/08/22 (Wed) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Victorian Premier League Womens) Whitehorse United SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Mazenod FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:30 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters West) West Point Soccer Club Williamstown SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 17:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Brandon Park SC
Appt Referee 18/08/22 (Thu) 19:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Boys' South-East 17A) Brighton SC (VIC) Vipers MUBFC - U17A
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 09:00 KM Reedy Reserve - Pitch 1 (Boys' South 13D Blue) Hampton Park United Sparrows FC U13s- Sailas Mount Martha Soccer Club U13 Captains
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 JC Donath Reserve - Pitch 5 (Boys' North 13C Blue) Kingsbury United SC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:30 JC Donath Reserve - Pitch 5 (Boys' North 15C) Kingsbury United SC Roxburgh Park United SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 12:00 Hosken Reserve - South (Pitch 1) - (NPL) (Girls' North-West 14C) Pascoe Vale FC Meadow Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Beaumaris Secondary College (Boys' Sunday South 12 Kangaroos) Beaumaris SC Hampton Park United Sparrows FC U12s- Steeven
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Beaumaris Secondary College (Boys' South 13C Green) Beaumaris SC Sandringham SC Strikers
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 19:00 Ballam Park - Pitch 2 (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers FC Heatherton United SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Brandon Park SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Deakin University SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 (Boys' East 15A) Middle Park FC Collingwood City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 (Boys' Metropolitan 17D) Middle Park FC Doreen United Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Boys' Metropolitan 17B) East Kew FC Ringwood City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Hislop Reserve - Junior 1 (Metropolitan League 8 East) East Kew FC Albert Park SC
Appt Referee 17/08/22 (Wed) 19:10 Macleay Park 2 (Boys' South-East 15B) Boroondara Eagles FC (ZCSD) Maccabi FC Caulfield U15 Blue
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Lara United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Dixon Field Reserve - No Tree Park U13 (Boys' West 13D) Macedon Rangers Soccer Club Gisborne Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Dixon Field Reserve - No Tree Park U13 (Girls' North 13D) Gisborne Soccer Club Darebin Falcons WSC Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Dixon Field Reserve - No Tree Park U13 (Girls' North-West 13B) Gisborne Soccer Club Avondale FC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East) Collingwood City FC Berwick City SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Chisholm United FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Upfield SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 4 East Reserves) Albert Park SC Croydon City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Men's State League 4 East) Albert Park SC Croydon City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 3 (Boys' Metropolitan 21A) Keilor Park SC U21 Eagles Boys Boroondara Eagles FC (LK)
Appt Referee 31/08/22 (Wed) 20:30 Parkfield Reserve (Women's State League 3 South) Noble Park United FC Doveton SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Laverton FC Melbourne City FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Laverton Park Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Laverton FC Melbourne City FC
Appt Referee 16/08/22 (Tue) 18:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Strathmore Sydenham Park SC
Appt Assistant 16/08/22 (Tue) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) FC Strathmore Sydenham Park SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:30 JT Gray Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 2 North-West) Williamstown SC Brunswick Juventus FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 FORFEIT (Women's State League 4 West) Melbourne Victory FC AWT Barnstoneworth United Senior Football Club (Vic)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Galvin Park - Pitch 4 (Boys' Sunday West 12 Joeys Red) Werribee City FC Sunbury United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Galvin Park - Pitch 4 (Boys' West 13C) Werribee City FC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 19:00 Ballam Park - Pitch 2 (Men's State League 2 South-East) Peninsula Strikers FC Heatherton United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Girls' West 13C) Spring Hills FC Williams Landing Soccer Club
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Spring Hills FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee Mentor 14/08/22 (Sun) 11:15 Larpent Reserve (Boys' South-East 16B) Glen Waverley SC Avengers Malvern City FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Donvale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East Reserves) MBUFC Reserves Lilydale Montrose United
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Donvale Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 East) MBUFC Seniors Lilydale Montrose United
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mooroolbark SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Endeavour United SC Lyndale United FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Reema Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Endeavour United SC Lyndale United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 3 South) Dandenong City SC Glen Eira (Firebirds)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Green Gully Reserve - SSF 3 (Boys' West 13B Green) Green Gully SC (Diego) Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Green Gully Reserve - SSF 3 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Green Gully SC (Ian) West Point Soccer Club
Appt Referee 20/08/22 (Sat) 10:15 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' Saturday East 12 Wallabies) Eastern Lions SC Kensington Junior SC U12 Boys Blue
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Anderson Park (Men's State League 2 South-East Reserves) Doncaster Rovers SC Mooroolbark SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mooroolbark SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Kooyong Park (Boys' Metropolitan 21A) Malvern City FC South Springvale FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Kooyong Park (Women's State League 3 East) Malvern City FC FC Clifton Hill
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 18:00 JL Murphy Reserve - SS Anderson Oval - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Port Melbourne Soccer Club Spring Hills FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Jack Grut Reserve (Men's State League 5 South) Aspendale SC Barton United FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Flemington Road Oval (Women's State League 3 West) North Melbourne Athletic FC Kensington City Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East Reserves) Boronia SC East Kew FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 HV Jones Reserve - North Pitch (Men's State League 5 East) Boronia SC East Kew FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West Reserves) Wyndham FC Maribyrnong Greens SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham FC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 2 (Boys' West 13B Green) Albion Rovers FC Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Delahey Reserve (Metropolitan League 7 North-West) ETA Buffalo Club Of Victoria RMIT FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 14C) Doreen United Soccer Club Moreland United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:15 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 16C) Doreen United Soccer Club Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 (Girls' North 16B) Doreen United Soccer Club Kensington Junior SC U16 Girls Blue
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Boys' Sunday West 12 Wallabies Blue) Spring Hills FC Sunbury United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Boys' West 13C) Spring Hills FC Balmoral FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:45 Springside Recreational Reserve - Junior (S) (Boys' West 14B) Spring Hills FC Point Cook FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:45 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 14D) Ringwood City FC East Bentleigh SC U14 Sharks
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:15 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Boys' East 14C) Ringwood City FC Boroondara Eagles FC (OL)
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South Reserves) Baxter SC Noble Park SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Baxter Park - Pitch 1 (Men's State League 4 South) Baxter SC Noble Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Boys' South 15D) Skye United FC Sandringham SC Cyclones
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 South-East) Skye United FC Beaumaris SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East Reserves) Skye United FC Mazenod Football Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 4 South-East) Skye United FC Brighton SC (VIC)
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 LE Cotchin Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Thornbury Athletic FC Northern Falcons FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Fairfield Park - Senior (Women's State League 3 East) Yarra Jets FC Fitzroy City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Fairfield Park - Senior (Girls' East 17/18C) Yarra Jets FC Templestowe United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Elwood Park (Head St Oval) (Girls' South-East 15C) Elwood City SC Chillis Ringwood City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Elwood Park (Head St Oval) (Boys' South-East 15D) Elwood City SC U15B Bayside Argonauts FC
Appt Referee 11/08/22 (Thu) 19:30 Mentone Grammar Playing Fields - Keysborough (Women's State League 3 South) Mentone Soccer Club Mornington SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Spring St Oval - Pitch 1 (Men's State League 4 East Reserves) Sandringham SC East Bentleigh SC Strikers
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Spring St Oval - Pitch 1 (Men's State League 4 East) Sandringham SC East Bentleigh SC Strikers
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:30 Ballam Park - Pitch 2 (Women's State League 4 South) Peninsula Strikers FC Endeavour United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:30 Ballam Park - Pitch 2 (Boys' South-East 18B) Peninsula Strikers Junior FC Barton United FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Victorian Premier League Womens) Preston Lions FC South Yarra SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 11:30 GH Mott Reserve (Girls' North-West 15B) Darebin Falcons WSC Purple Fawkner SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 La Trobe University Lower Playing Fields East Pitch (NPL) (Men's State League 4 North Reserves) La Trobe University SC West Preston SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 La Trobe University Lower Playing Fields East Pitch (NPL) (Men's State League 4 North) La Trobe University SC West Preston SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Women's State League 3 North) FC Strathmore Fawkner SC
Appt Assistant 10/08/22 (Wed) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Victorian Premier League Womens) Whitehorse United SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Boys' South-East 18B) Wonga Wizards FC - MS Mazenod Football Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Wonga Park Reserve - Junior 2 (Boys' Sunday East 12 Joeys Blue) Wonga Wizards FC Collingwood City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Wonga Park Reserve - Junior 1 (Girls' East 17/18C) Wonga Wizards FC -JIMMY South Melbourne Womens FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 17C) Knox City FC u17 Blue Rosebud SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 13:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Ballarat SC Brunswick City SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Ballarat City FC Lara United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Dendy Park - SSF Y (U11) (Boys' South 13A Blue) Brighton SC (VIC) Raptors Dandenong Thunder SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:20 Edithvale Common Pitch 2 (Boys' South 15D) Chelsea FC Wildcats Mount Martha Soccer Club U15 Mariners
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Macleay Park 1 North (Boys' East 14A) Boroondara Eagles FC (LCCL) Oakleigh Cannons FC SG
Appt Referee 25/08/22 (Thu) 19:15 Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) (Girls' East 14C) MUBFC - U14C Girls Macedon Blues Doncaster - Andreas
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Lalor United Senior FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Lord Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Girls' South-East 15C) Glen Eira (Rasos) Mooroolbark SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:45 Lord Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Girls' South-East 16B) Glen Eira (Devannas) Mount Eliza Soccer Club G16 Red
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 18:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Collingwood City FC Berwick City SC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East) Collingwood City FC Berwick City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Boys' South-East 15B) Brighton SC (VIC) Leopards Mount Waverley City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Dendy Park - Pitch 3 (Blue) (Women's State League 4 East) Brighton SC (VIC) Beaumaris SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Old Scotch SC
Appt Referee 25/08/22 (Thu) 19:30 HV Mitchell Oval - Brighton Grammar (S) (Boys' South 14A) Brighton SC (VIC) Wolves Doveton SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:30 Esther Park Reserve - Synthetic (Women's State League 3 East) Mooroolbark SC MUBFC - Senior Women
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Trinity Sports Ground (Metropolitan League 8 East) Old Trinity Grammarians SC Croydon City Soccer Club
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens) Melbourne University Soccer Club Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Dunstan Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 18B) Brunswick City SC Altona City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:00 North Seaford Reserve - Junior (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Seaford United SC Sandringham SC Leopards
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 North Seaford Reserve - Junior (Girls' South-East 13D) Seaford United SC Sandringham SC Stingrays
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 North Seaford Reserve - Junior (Boys' South 13C Green) Seaford United SC U13B Sandringham SC Falcons
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 10:00 Civic Reserve - Pitch 3 (Boys' South-East 14B) Mount Martha Soccer Club U14 Mariners Maccabi FC Caulfield U14 Blue
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) FC Strathmore FC Clifton Hill
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) FC Strathmore FC Clifton Hill
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) (Women's State League 1 North-West) La Trobe University SC - W1 Bundoora United FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:45 Greensborough College - Sporting Precinct (S) (Men's State League 4 North Reserves) Watsonia Heights FC Bundoora United FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Greensborough College - Sporting Precinct (S) (Men's State League 4 North) Watsonia Heights FC Bundoora United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Poplar Oval (Metropolitan League 5 North-West) RMIT FC Fawkner SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Poplar Oval (Metropolitan League 3 North-West) RMIT FC Doreen United Soccer Club
Appt Referee 16/08/22 (Tue) 19:30 HLT Oulton Park - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) West Preston SC Northern Falcons FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Williams Landing Boulevard Reserve - Pitch 2 (Boys' West 13B Blue) Williams Landing Soccer Club Altona City SC
Appt Referee 17/08/22 (Wed) 20:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Golden Plains SC Spring Hills FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East Reserves) Malvern City FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Kooyong Park (Men's State League 1 South-East) Malvern City FC Boroondara - Carey Eagles
Appt Referee 18/08/22 (Thu) 19:30 Dallas Brooks Park - Pitch 2 (Women's State League 3 South) Mornington SC Noble Park United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 (Boys' South-East 15B) Aspendale SC Boroondara Eagles FC (ZCSD)
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) South Springvale FC Casey Comets FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Casey Comets FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East Reserves) Whitehorse United SC Elwood City SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Elwood City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) South Springvale FC Casey Comets FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Lawton Park Reserve - Pitch 3 (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Langwarrin SC Royals Casey Comets FC
Appt Referee 10/08/22 (Wed) 19:10 Macleay Park 2 (Boys' East 16A) Maccabi FC Caulfield U16 Colts Boroondara Eagles FC (RM)
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 11:30 Capital Reserve (Boys' East 15A) Glen Waverley SC U15 Warriors Monash City Villarreal FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 De Chene Reserve - Pitch 2 (Boys' North 13B Green) Brunswick Juventus FC Diamond Valley United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 De Chene Reserve - Pitch 2 (Boys' North 13A) Brunswick Juventus FC Black Meadow Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 De Chene Reserve - Pitch 2 (Boys' North-West 16A) Brunswick Juventus FC Essendon Royals SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West) Brunswick Juventus FC FC Clifton Hill
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 18:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Upfield SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Upfield SC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Westvale Olympic FC Point Cook FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 McKechnie Reserve - Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) Westvale Olympic FC Watsonia Heights FC Royales
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Dobson Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 15B) Melbourne Knights FC Keilor Park SC U15 Eagles Girls
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Dobson Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 13B) Melbourne Knights FC Melton Phoenix FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Girls' South-East 13B) Hampton East Brighton Football Club Red Dreamers Ringwood City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Girls' South-East 13C) Hampton East Brighton Football Club Red Howlers Mazenod Football Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 WL Simpson Reserve - Pitch 1 (Boys' South 13C Green) Hampton East Brighton Football Club Red Strikers Pakenham United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Boys' Sunday East 12 Kangaroos) Eastern Lions SC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Whitehorse United SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Westvale Olympic FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 1 North-West) Elwood City SC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Victory Park - Pitch 1 (Girls' Sunday South 12 Joeys) Bentleigh United Cobras FC Sandringham SC Comettes
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 13:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Ballarat SC Brunswick City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East Reserves) Skye United FC Brandon Park SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Skye Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Skye United FC Brandon Park SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Belmont Park - Pitch 1 (MiniRoos) (Girls' South-East 13C) Croydon City Soccer Club Aspendale SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 12:30 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Boys' East 14C) Whitehorse United SC Mooroolbark SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Ringwood City FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 JJ Holland Park (S) (Boys' Saturday East 12 Joeys) Kensington Junior SC U12 Boys Yellow Glen Eira (Lions)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:20 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Boys' Sunday West 12 Joeys Red) West Point Soccer Club Gisborne Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:45 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Boys' West 15C) West Point Soccer Club Keilor Wolves SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Spring Hills FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Girls' Sunday South-East 12 Joeys) Ringwood City FC Whitehorse United SC (U12 Girls
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 JW Manson Reserve - Pitch 1 (Boys' East 13B) Ringwood City FC Malvern City FC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 12:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Girls' East 14C) Knox City FC u14 Gold Macedon Blues Doncaster - Andreas
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:45 Ormond Park - Pitch 1 (Boys' North 13C Green) Essendon Royals SC - BLACK Upfield SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Emil Madsen Reserve - MiniRoos Pitch 3 (Boys' Saturday South 12 Wallabies/Joeys) Mount Eliza Soccer Club B12 Green Somerville Eagles Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Reema Reserve - Pitch 2 (Boys' South 13B) Endeavour United SC DS Glen Eira (Panthers)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:45 Reema Reserve - Pitch 2 (Boys' South 13B) Endeavour United SC NH Berwick City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Reema Reserve - Pitch 2 (Boys' South 15C) Endeavour United SC Barton United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:15 Prospect Hill Reserve (Girls' South-East 16C) Casey Panthers SC - U16C Girls South Springvale FC
Appt Referee 17/08/22 (Wed) 19:00 Flemington Road Oval (Women's State League 3 West) North Melbourne Athletic FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 10:15 Edithvale Common Pitch 1 (Boys' South 13D Blue) Chelsea FC Blues Elwood City SC U13
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:15 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Girls' South-East 16B) Knox City FC u16 Green Mornington SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 2 (Boys' South 13C Green) Aspendale SC Cheetahs Glen Waverley SC Rebels
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 (Boys' South 14C) Aspendale SC East Bentleigh SC U14 Samurai
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Ballyshannassy Park (Boys' East 13A Blue) Box Hill United Pythagoras FC - Blue Nunawading City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Ballyshannassy Park (Boys' East 13A Green) Box Hill United Pythagoras FC White Oakleigh Cannons FC G Dion
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Ballyshannassy Park (Boys' East 14A) Box Hill United Pythagoras FC - Leo MUBFC - U14A
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' North-West 18A) Bundoora United FC Spring Hills FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) (Women's State League 1 North-West) La Trobe University SC - W1 Bundoora United FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Barwon SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 5 South-East) Swinburne FC Kensington City Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Howard Dawson Reserve (Women's State League 3 East) Swinburne FC Banyule City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Dixon Field Reserve - Junior (Boys' North-West 14D) Gisborne Soccer Club Craigieburn City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Dixon Field Reserve - Junior (Girls' North-West 15C) Gisborne Soccer Club FC Strathmore
Appt Referee Coach 13/08/22 (Sat) 15:00 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Epping City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North Reserves) Moonee Valley Knights FC Meadow Park SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Meadow Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' North-West 14A) Brimbank Stallions FC West Point Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Greensborough College - Sporting Precinct (S) (Women's State League 3 North) Watsonia Heights FC Moreland Eagles FC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 11:00 Club Italia Sporting Club - Pitch 2 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Green) Brimbank Stallions FC Williamstown SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Dendy Park - SSF W (U11) (Boys' Saturday South 12 Wallabies) Brighton SC (VIC) Demons Berwick City SC Lions
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Mayer Park - Pitch 2 (Men's State League 4 North Reserves) Darebin United SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Mayer Park - Pitch 2 (Men's State League 4 North) Darebin United SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Sumner Park (Women's State League 4 North) Brunswick Zebras FC Uni Hill Eagles FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Sumner Park (Women's State League 2 South-East) Brunswick Zebras FC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Whitehorse United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Myers Reserve - Pitch 2 (Boys' West 13B Blue) Geelong Rangers SC West Point Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:45 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East Reserves) Warragul United SC Bentleigh United Cobras FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Baxter Park (Warragul) (Men's State League 1 South-East) Warragul United SC Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 FORFEIT (Men's State League 5 South Reserves) SOUTH EAST UNITED FC Casey Panthers SC - Mens Reserves
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 FORFEIT (Men's State League 5 South) SOUTH EAST UNITED FC Casey Panthers SC - Senior Mens
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 1 (Girls' South-East 13D) South Springvale FC Rosebud SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Warner Reserve - SSF 5 (U11) Ashburton (Girls' Sunday East 12 Kangas/Wallabies) AUSC Melinas Boroondara Eagles FC (TL)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Warner Reserve - Springvale Pitch 2 (Boys' South-East 15B) South Springvale FC Casey Comets FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Victorian Premier League Womens) Preston Lions FC South Yarra SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Lord Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Boys' South 16A) Glen Eira (Knights) Bentleigh United Cobras FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Lord Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Boys' Metropolitan 21A) Glen Eira (Eagles) Essendon Royals SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Fairfield Park - Junior (Girls' Sunday North 12 Joeys) Yarra Jets FC Orange Eltham Redbacks FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Fairfield Park - Junior (Girls' North 13C) Yarra Jets FC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Fairfield Park - Junior (Boys' North-West 16C) Yarra Jets FC Williamstown SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West) Brunswick Juventus FC FC Clifton Hill
Appt Referee 23/08/22 (Tue) 19:00 Sumner Park (Boys' North-West 14A) Brunswick Zebras FC Altona Magic SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Bayside Argonauts FC South Yarra SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC South Yarra SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Marlborough Reserve (Boys' South 14A) Glen Eira (Lasers) Berwick City Lions
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Marlborough Reserve (Boys' South-East 16D) Glen Eira (Rhinos) Sandringham SC Scorchers
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Marlborough Reserve (Boys' South-East 16C) Glen Eira (Stars) Wonga Wizards FC - DREW
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Marlborough Reserve (Boys' South 15A) Glen Eira (Scorpions) Hampton East Brighton Football Club Red Kangaroos
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Kim Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 15A) Altona City SC Williams Landing Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Terrara Park - UI4's Pitch 2 (Girls' South-East 14C) Whitehorse United SC Bentleigh Greens SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Terrara Park - U16's Pitch 5 (Boys' South-East 15D) Whitehorse United SC Knox City FC u15 Silver
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Donvale Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 6 South-East) MBUFC - Ange - 3rds Endeavour Hills SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 12:30 Terrara Park - U16's Pitch 5 (Boys' East 15C) Whitehorse United SC MBUFC - U15C - Steve/Terry
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Williamstown SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday North 12 Joeys Green) Doreen United Soccer Club Yarra Jets FC Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:15 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' North 13D) Doreen United Soccer Club - 100653 Alphington FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Terrara Park - SSF 1 (U11) (Boys' Sunday East 12 Joeys Blue) Whitehorse United SC (Michael) Maccabi FC Caulfield U12 Orange
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Boys' East 15C) Whitehorse United SC Brandon Park SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 17:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:30 Reema Reserve - Pitch 2 (Boys' Saturday South 12 Wallabies) Endeavour United SC East Bentleigh SC U12 Lightning
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC South Yarra SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 KM Reedy Reserve - Junior (Boys' South-East 14D) Hampton Park United Sparrows FC U14s- Rick Casey Comets FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 KM Reedy Reserve - Junior (Boys' South 15D) Hampton Park United Sparrows FC U15s- Andy Pakenham United FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West Reserves) Ballarat SC Barwon SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Ballarat SC Brunswick City SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:30 Lloyd Reserve (Metropolitan League 2 North-West) North Sunshine Eagles SC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Harvest Home Road Reserve - Pitch 2 (West) (Boys' North 13B Green) Whittlesea Ranges FC Watsonia Heights FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Elwood City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:45 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Boys' East 16A) Whitehorse United SC Maccabi FC Caulfield U16 Colts
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Boys' South-East 18A) Whitehorse United SC Peninsula Strikers Junior FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Lalor United Senior FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Broadmeadows Stars SC Eren Old Ivanhoe Soccer Club - O35s
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Progress Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) Broadmeadows Stars SC Mahir Moreland United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 08:45 George Andrews Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 14B) Dandenong Thunder SC Doncaster Rovers SC - U14
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Fitzroy City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East Reserves) Brighton SC (VIC) Ashburton USC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC (VIC) Ashburton USC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:10 Park Avenue Reserve (S) - (NPL) (Boys' Sunday East 12 Wallabies Blue) Manningham Juventus Football Club Collingwood City FC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Upfield SC Hoppers Crossing SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Williamstown SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Richards Reserve (Boys' North 13B Green) Pascoe Vale FC Preston Lions FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West Reserves) Maidstone United SC Balmoral FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Scovell Reserve (Men's State League 5 West) Maidstone United SC Balmoral FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) West Point Soccer Club Bendigo City Football Club
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point Soccer Club Bendigo City Football Club
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 2 South-East) Albert Park SC Brighton SC (VIC)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Bob Skilton Oval - Field 17 (Metropolitan League 1) Albert Park SC Elwood City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:00 Ballam Park - Pitch 3 (Boys' Saturday South 12 Wallabies/Joeys) Peninsula Strikers Junior FC Barton United FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Barwon SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens Reserves) Geelong Galaxy FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens) Geelong Galaxy FC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 11:00 JL Murphy Reserve - Community Pitch - Pitch 3 (Boys' South-East 15D) Middle Park FC Monbulk Rangers SC Spartans
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Baxter Park (Warragul) (Women's State League 4 South) Warragul United SC Old Peninsula Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 09:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Boys' Saturday South 12 Wallabies) Elwood City SC U12 Red Chelsea FC Storm
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 10:15 Elwood Park (Esplanade Oval) (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) Elwood City SC U12 Green Rosebud Heart SC U12 White
Appt Referee Mentor 13/08/22 (Sat) 11:00 JJ Holland Park (S) (Boys' Saturday East 12 Joeys) Kensington Junior SC U12 Boys Yellow Glen Eira (Lions)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Hume Reserve - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens) Geelong Galaxy FC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Fairbairn Park - Pitch 2 (Men's State League 5 North) Moonee Valley Knights FC Meadow Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Boys' North 13A) Essendon Royals SC - BLUE Eltham Redbacks FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Dendy Park - SSF Y (U11) (Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Brighton SC (VIC) Vampires Glen Eira (Mustangs)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 W H Robinson Reserve (Girls' North 13C) Darebin Falcons WSC Purple Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:15 Hayes Park - Pitch 5(U10-11) (Boys' Sunday North 12 Wallabies Green) Northern Falcons FC Banyule City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Hayes Park - Pitch 5(U10-11) (Boys' North 13C Blue) Northern Falcons FC Yarra Jets FC Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:45 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Girls' North-West 15B) Point Cook FC U15 Girls Preston Lions FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:30 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 5 North-West) Point Cook FC Fitzroy City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Girls' North-West 13B) Essendon Royals SC Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Girls' North-West 16B) Essendon Royals SC - WHITE Altona City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Cross Keys Reserve Pitch 3 (Girls' North 16B) Essendon Royals SC - RED Brunswick City SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 12:15 Ormond Park - Pitch 1 (Girls' North-West 13B) Essendon Royals SC Melbourne Knights FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Delahey Reserve (Women's State League 4 West) ETA Buffalo SC Point Cook FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:30 Macleay Park 1 North (Boys' Saturday South-East 12 Kangaroos) Boroondara Eagles FC (LV) Berwick City SC Sharks
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 08:30 Pettys Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday East 12 Wallabies Blue) MUBFC - U12W AUSC Spartans (GL)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Rieschiecks Reserve (Boys' Sunday East 12 Joeys Green) MUBFC - U12J Whitehorse United SC (Kieran)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:15 Argyle Reserve (Girls' Sunday East 12 Kangas/Wallabies) Monash City Villarreal FC South Melbourne Womens FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Monash University SC Croydon City Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens Reserves) Melbourne University Soccer Club Melbourne Knights FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens) Melbourne University Soccer Club Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Langama Park - Pitch 2 (Boys' West 13D) Sunbury United FC Wyndham FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:30 Langama Park - Pitch 1 (Boys' North-West 16C) Sunbury United FC Kingsbury United SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Frederick Wachter Reserve (Men's State League 4 South Reserves) Sandown Lions FC Keysborough SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Frederick Wachter Reserve (Men's State League 4 South) Sandown Lions FC Keysborough SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 1 (Boys' South 13D Green) Aspendale Leopards Cleeland United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 (Girls' South-East 16B) Aspendale SC Ashburton USC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 (Women's State League 4 South) Aspendale SC Pakenham United FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:30 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Men's State League 2 South-East) Collingwood City FC Berwick City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Men's State League 5 East Reserves) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) (Men's State League 5 East) Mount Waverley City SC Glen Waverley SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:00 Dendy Park - SSF X (U11) (Boys' Saturday South 12 Wallabies) Brighton SC (VIC) Zombies Hampton East Brighton Football Club BGS+
Appt Referee 10/08/22 (Wed) 19:15 Stead Park - Pitch 2 (Boys' West 13A Blue) Geelong SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Donvale Reserve - Pitch 2 (Boys' East 15C) MBUFC - U15C - Steve/Terry Mount Waverley City SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Arndell Park Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' Metropolitan 17B) Truganina Soccer Club Inc Mazenod Football Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East Reserves) Mornington SC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Mornington SC Eltham Redbacks FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens) Casey Comets FC Southern United Football Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Paisley Park - Pitch 3 (Women's State League 3 West) Altona East Phoenix SC Melbourne University Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) White Star Dandenong SC Bunyip District SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Men's State League 5 South) White Star Dandenong SC Bunyip District SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Women's State League 4 East) Collingwood City FC Port Melbourne Soccer Club
Appt Referee Mentor 13/08/22 (Sat) 10:30 Lord Reserve - Pitch 4b (Boys' Saturday South 12 Wallabies) Glen Eira (Gunners) Hampton East Brighton Football Club Red Vipers
Appt Referee Mentor 13/08/22 (Sat) 12:00 Lord Reserve - Pitch 2B (Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Arrows) Mornington SC Black
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Trekardo Park #1 (Men's State League 5 West) Ballarat SC Barwon SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Plenty Valley Lions FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 R.G.C. Cook Recreational Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Plenty Valley Lions FC North Melbourne Athletic FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Girls' Sunday North-West 12 Joeys) Keon Park SC Yarra Jets FC Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 JC Donath Reserve - Pitch 8 (Metropolitan League 6 North-West) Keon Park SC FC Birrarung
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Ringwood City FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Bell Park SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Taylors Hill Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Westside Strikers Caroline Springs FC Bell Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Johnson Reserve (Women's State League 2 North-West) Maribyrnong Swifts FC Hoppers Crossing SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Johnson Reserve (Women's State League 3 West) Maribyrnong Swifts FC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 14B) Berwick City Tigers Monash City Villarreal FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 15B) Berwick City Lions East Kew FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 15C) Berwick City SC Aspendale SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Sweeny Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 17A) Berwick City SC Boroondara Eagles FC (MR)
Appt Referee 17/08/22 (Wed) 19:30 Edithvale Common Pitch 1 (Boys' South-East 17A) Chelsea FC Phoenix MUBFC - U17A
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West Reserves) Surfside Waves SC Deakin University SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Deakin University SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:30 Serbian Sports Centre - Pitch 1 - (NPL) (Men's State League 1 South-East) Richmond FC Fitzroy City SC
Appt Referee 24/08/22 (Wed) 19:30 Taylors Hill Recreation Reserve (Men's Metropolitan Masters West) Westside Strikers Caroline Springs FC Williamstown SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 10:15 Markham Reserve (Boys' Saturday East 12 Wallabies) AUSC Avengers Mooroolbark SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:45 Hosken Reserve - North (Pitch 2) (U12-13) (Girls' North 13C) Pascoe Vale FC Brunswick City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:30 Hosken Reserve - Pitch 3 (Girls' North-West 15B) Pascoe Vale FC Darebin Falcons WSC Purple
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East Reserves) Monash University SC Middle Park FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Monash University SC Middle Park FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 16:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Altona City SC Brimbank Stallions FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 McIvor Reserve - Pitch 2 (Boys' West 15B) Yarraville FC Sunshine Heights Junior SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 McIvor Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 1) Yarraville FC Middle Park FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 17:00 Gladstone Park Reserve - Pitch 1 (Women's State League 5 North-West) Meadow Park SC Laverton FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 19:00 Arndell Park Reserve - Pitch 3 (Men's State League 4 West) Truganina Hornets SC Golden Plains SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Kim Reserve - Pitch 1 (Women's State League 2 North-West) Altona City SC St Albans Saints SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 12:45 Digman Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 16C) Williamstown SC Doreen United Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Point Cook FC Sebastopol Vikings SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 17:00 Saltwater Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Point Cook FC Sebastopol Vikings SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Boys' North-West 18B) Spring Hills FC Upfield SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West Reserves) Spring Hills FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 North-West) Spring Hills FC North Geelong Warriors SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Alma Park East (Boys' South-East 18B) St Kilda Soccer Club Doveton SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 1 North-West) Elwood City SC Craigieburn City FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Chisholm United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Knox Italian Community Club (Girls' East 14C) Knox United SC Macedon Blues Doncaster - Andreas
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 East Reserves) Knox United SC Old Melburnians SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Park Ridge Reserve (Men's State League 5 East) Knox United SC Old Melburnians SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East Reserves) North Caulfield Senior FC Monbulk Rangers SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' Sunday East 12 Kangaroos) Oakleigh Cannons FC Migs AUSC (NS)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 Jack Edwards Reserve - (S) (Boys' East 13A Blue) Oakleigh Cannons FC ZA Monash City Villarreal FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Jack Edwards Reserve - (S) (Girls' South-East 14C) Chisholm United FC Maria Glen Waverley SC Lightning
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 13:00 Fairfield Park - Senior (Girls' East 17/18C) Yarra Jets FC Chisholm United FC GA
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Ryder Oval (Boys' Sunday North 12 Wallabies Red) Brunswick Zebras FC Green Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Ryder Oval (Boys' Sunday North 12 Wallabies Green) Brunswick Zebras FC Brunswick Zebras FC Green
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:15 George Knott Reserve (Boys' North-West 14D) Fitzroy Lions SC Sunbury United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Stead Park - Pitch 2 (Boys' West 13A Blue) Geelong SC Melbourne Knights FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Elcho Park - Pitch 3 (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) North Geelong Warriors SC Geelong SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 4 South-East) Monash Uni Thirds Middle Park FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Monash University Playing Fields - Pitch 1 (Women's State League 1 South-East) Monash University SC Croydon City Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Hume United FC
Appt Referee 16/08/22 (Tue) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) FC Strathmore Sydenham Park SC
Appt Referee Mentor 14/08/22 (Sun) 11:00 JJ Holland Park (S) (Boys' North 13C Blue) Kensington Junior SC U13 Boys Blue Yarra Jets FC Blue
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:30 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West Reserves) Western Suburbs SC Geelong Rangers SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Ralph Reserve (Men's State League 2 North-West) Western Suburbs SC Geelong Rangers SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 (Boys' South 14A) Aspendale SC Doveton SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North Reserves) University of Melbourne Soccer Club Old Ivanhoe Soccer Club
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club Old Ivanhoe Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:00 Cartledge Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 North-West) HSSC Men's Thirds WHFC Mens 3rds Boomers
Appt Assistant 16/08/22 (Tue) 20:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) FC Strathmore Sydenham Park SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 14B) East Bentleigh SC Girls U14 Strikers Mount Eliza Soccer Club G14 Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Bailey Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 15C) East Bentleigh SC Girls U15 Strikers Riversdale SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:00 City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) (Metropolitan League 5 North-West) Caroline Springs George Cross FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Greenvale United SC Surf Coast FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) (Girls' North-West 16B) Caroline Springs George Cross FC Darebin Falcons WSC Red
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Lord Reserve - Pitch 2B (Girls' South-East 13C) Glen Eira (Mindys) Rosebud SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Lord Reserve - Pitch 2B (Boys' Sunday South 12 Wallabies) Glen Eira (Kyahs) South Springvale FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' Saturday East 12 Wallabies) Ringwood City FC Eastern Lions SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:45 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' Saturday South-East 12 Kangaroos) Ringwood City FC Casey Comets FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Egan Lee Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 South-East) Knox City FC Old Scotch SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 Greaves Reserve (Alan Carter Pavilion) - Pitch 1 (Boys' Sunday South 12 Joeys) White Star Dandenong SC Officer City Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 10:00 Dendy Park - SSF Z (U11) (Boys' Saturday South 12 Joeys Blue) Brighton SC (VIC) Dragons Brighton SC (VIC) Goblins
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West Reserves) Brunswick Juventus FC FC Clifton Hill
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 De Chene Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West) Brunswick Juventus FC FC Clifton Hill
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Moreland United SC Hume United FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Hume United FC
Appt Referee 15/08/22 (Mon) 18:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West Reserves) Fawkner SC Moonee Ponds United SC
Appt Assistant 15/08/22 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Moonee Ponds United SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 18:30 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Noble Park United FC Hampton East Brighton FC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC Hampton East Brighton FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Boys' East 13D) South Yarra SC Knox United SC Orange FL
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Pitch 1 (Soccer 1) (Men's Metropolitan Masters South-East) South Yarra SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Gibb Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday North 12 Wallabies Green) Upfield SC Heidelberg United FC White
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 15B) Upfield SC Northern Falcons FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Gibb Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 14A) Upfield SC Lalor United Junior SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Boys' North-West 15A) Essendon Royals SC - BLUE Watsonia Heights FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Boys' North-West 17A) Essendon Royals SC Albion Rovers FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:30 Cross Keys Reserve Pitch 2 (Metropolitan League 3 North-West) Essendon Royals SC Old Trinity Grammarians SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 16:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North Reserves) Mitchell Rangers SC Keon Park SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 18:00 Broadford Secondary College - Pitch 1 (Men's State League 5 North) Mitchell Rangers SC Keon Park SC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Keilor Park SC Female Seniors
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:45 Hayes Park - Pitch 1 - Senior (Boys' North-West 14C) Northern Falcons FC Whittlesea Ranges FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Hayes Park - Pitch 5(U10-11) (Girls' Sunday North 12 Joeys) Northern Falcons FC Darebin Falcons WSC White
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 15:00 W H Robinson Reserve (Girls' North-West 16B) Darebin Falcons WSC Red Craigieburn City FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West) Altona North SC Sunbury United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:45 Veneto Club - Pitch 2 (Boys' Sunday East 12 Kangaroos) FC Bulleen Lions - Marc Recchia Collingwood City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Veneto Club - Pitch 2 (Boys' East 13A Green) FC Bulleen Lions - Alex M MUBFC - U13A
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:15 Veneto Club - Pitch 2 (Boys' East 13A Blue) FC Bulleen Lions - Maurice P Port Melbourne Soccer Club
Appt Referee 10/08/22 (Wed) 19:30 Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) (Men's State League 4 West Reserves) Westside Strikers Caroline Springs FC Spring Hills FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:45 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West Reserves) Altona North SC Sunbury United FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Duane Reserve (Men's State League 3 North-West) Altona North SC Sunbury United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Whittlesea United SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee Mentor 13/08/22 (Sat) 11:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' Saturday East 12 Joeys) Ringwood City FC Knox City FC u12 Yellow
Appt Referee Mentor 13/08/22 (Sat) 12:45 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' Saturday South-East 12 Kangaroos) Ringwood City FC Casey Comets FC
Appt Referee Mentor 21/08/22 (Sun) 12:30 Terrara Park - U16's Pitch 1 (Boys' East 14C) Whitehorse United SC Mooroolbark SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Shipston Reserve - Pitch 1 (Men's State League 3 South-East) Bayside Argonauts FC South Yarra SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) FC Strathmore FC Clifton Hill
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West) Westgate FC Altona East Phoenix SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Corio SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Women's State League 4 North) Collingwood City FC Fawkner SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Women's State League 4 East) Collingwood City FC Port Melbourne Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 John Cain Memorial Park - Pitch 2 (Boys' North 13A) Northcote City FC Blue Brunswick Juventus FC White
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 John Cain Memorial Park - Pitch 2 (Girls' North-West 15C) Northcote City FC Altona City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Keilor Park SC Essendon Royals SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Ballarat City FC Lara United FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:30 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's Metropolitan Masters North) FC Strathmore Manningham Juventus Football Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West Reserves) Greenvale United SC Surf Coast FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 West) Greenvale United SC Surf Coast FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Metropolitan League 6 North-West) Hoppers Crossing SC Castlemaine Goldfields FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:00 Lord Reserve - Pitch 2B (Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Glen Eira (Arrows) Mornington SC Black
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 Larpent Reserve (Boys' South-East 16B) Glen Waverley SC Avengers Malvern City FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 North-West) Diamond Valley United SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 11:30 Gibb Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 15B) Upfield SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:30 Monash University Playing Fields - Pitch 2 (Metropolitan League 3 South-East) Monash Uni Brumbies Hampton East Brighton Football Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 1 North-West Reserves) Elwood City SC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Elwood Park (Esplanade Oval) (Women's State League 1 North-West) Elwood City SC Craigieburn City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 2 North-West) Ballarat City FC Lara United FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West Reserves) Sydenham Park SC Corio SC
Appt Assistant 10/08/22 (Wed) 18:30 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Victorian Premier League Womens) Whitehorse United SC Eltham Redbacks FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Monash City Villarreal FC Old Xaverians SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Caloola Reserve (Men's State League 4 East) Monash City Villarreal FC Old Xaverians SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 1 South-East Reserves) FC Noble Hurricanes Knox City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Alex Nelson Reserve (Women's State League 1 South-East) FC Noble Hurricanes Knox City FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Corio SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 18:15 Ardeer Reserve - Oreana Park (Men's State League 2 North-West Reserves) Westgate FC Altona East Phoenix SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Princes Park Oval #2 (Men's State League 5 North) University of Melbourne Soccer Club Old Ivanhoe Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 (Boys' North-West 18B) Whittlesea United SC (RED) FC Birrarung
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Victorian Premier League Womens Reserves) Preston Lions FC South Yarra SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 1 - (NPL) (Victorian Premier League Womens) Preston Lions FC South Yarra SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 18:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Albion Rovers FC Epping City SC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 CREATE FOOTBALL PARK - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Albion Rovers FC Epping City SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 18:00 Kim Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Altona City SC Brimbank Stallions FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Wallace Reserve - Pitch 1 (Boys' North 13C Green) Glenroy Lions FC Roxburgh Park United SC U13
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:45 Wallace Reserve - Pitch 1 (Boys' North 15C) Glenroy Lions FC Doreen United Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:15 Wallace Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 17D) Glenroy Lions FC James Cook FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Wallace Reserve - Pitch 1 (Boys' Metropolitan 21B) Glenroy Lions FC Fawkner SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 (Metropolitan League 6 South-East) Aspendale SC East Kew FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 17:00 Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 (Metropolitan League 7 South-East) Aspendale SC Pakenham United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 FORFEIT (Boys' East 14C) Collingwood City FC Boys U14C (Lenin) Whitehorse United SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 POSTPONED (Boys' East 16A) Collingwood City FC Boroondara Eagles FC (RM)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #2 (Metropolitan League 3 North-West) Melbourne University Soccer Club La Trobe University SC - M3
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 POSTPONED (Women's State League 5 North-West) Melbourne University Soccer Club Williamstown SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East Reserves) Waverley Wanderers FC Chisholm United FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Carlson Avenue Reserve - Pitch 2 (Men's State League 4 East) Waverley Wanderers FC Chisholm United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Donvale Reserve - Pitch 2 (Women's State League 4 East) MBUFC Senior Women Glen Eira (Sirens)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 Donvale Reserve - Pitch 1 (Girls' East 14C) MUBFC - U14C Girls Knox City FC u14 Gold
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Donvale Reserve - Pitch 1 (Girls' South-East 16B) MUBFC - U16B Girls Sandringham SC Scorpions
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Donvale Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 18A) MUBFC - U18A Glen Waverley SC
Appt Referee 21/08/22 (Sun) 12:30 Civic Reserve - Pitch 2 (Girls' South-East 13C) Mount Martha Soccer Club U13 Buccaneers Croydon City Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 North-West Reserves) Diamond Valley United SC Heidelberg Eagles SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 North-West) Diamond Valley United SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Princes Park Oval #4 (Boys' North-West 16C) FC Birrarung Kensington Junior SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:15 Princes Park Oval #4 (Boys' Metropolitan 17B) FC Birrarung Roxburgh Park United SC U17
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #4 (Metropolitan League 5 North-West) FC Birrarung Spring Hills FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Tyabb Central Recreation Reserve (Men's State League 4 South) Somerville Eagles SC Dandenong South SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Parkfield Reserve (Women's State League 3 South) Noble Park United FC Rosebud SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Anderson Park (Men's State League 2 South-East) Doncaster Rovers SC Mooroolbark SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Robert Menzies Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Old Melburnians SC East Bentleigh SC Thunder
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Robert Menzies Reserve (Metropolitan League 8 East) Old Melburnians SC Swinburne FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Robert Menzies Reserve (Metropolitan League 1) Old Melburnians SC South Yarra SC White
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Yallambie Park Reserve (Men's State League 1 North-West) Banyule City SC Yarraville FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Princes Park Oval #1 (Women's State League 5 South-East) Melbourne University Soccer Club Chisholm United FC PE
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Craigieburn City FC Williamstown SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Aston Fields - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Craigieburn City FC Williamstown SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens Reserves) Boroondara - Carey Eagles Whitehorse United SC
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 State Football Centre - Pitch 2 (S) (Victorian Premier League Womens) Boroondara - Carey Eagles Whitehorse United SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:30 Parkfield Reserve (Men's State League 3 South-East) Noble Park United FC Hampton East Brighton FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 IYU Recreation Reserve (Men's State League 5 South) Pakenham United FC Hampton Park United Sparrows FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 Capital Reserve (Boys' East 15A) Glen Waverley SC U15 Warriors Yarra Jets FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Boys' North-West 14A) Sydenham Park SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:30 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North Reserves) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Findon Reserve - Pitch 1 (Men's State League 4 North) Uni Hill Eagles FC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Kevin Bartlett Reserve - Fletcher 1 (Women's State League 4 North) Collingwood City FC Fawkner SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 11:30 Jubilee Park (S) - (NPL) (Boys' Saturday East 12 Joeys) Ringwood City FC Knox City FC u12 Yellow
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Civic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South Reserves) Mount Martha Soccer Club Mentone Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Civic Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 South) Mount Martha Soccer Club Mentone Soccer Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 19:15 The Grange Reserve [Clayton South] - (NPL) (Men's Metropolitan Masters South-East) Kingston City FC Chisholm United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Olympic Village - Pitch 4 SSF (MiniRoos) (Boys' Sunday North 12 Wallabies Green) Heidelberg United FC Yellow Northcote City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Caulfield Park - Pitch 7 (Men's State League 2 South-East) North Caulfield Senior FC Monbulk Rangers SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East Reserves) Frankston Pines FC Rowville Eagles SC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Carrum Downs Recreation Reserve (Men's State League 3 South-East) Frankston Pines FC Rowville Eagles SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Tom Roberts Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) West Point Soccer Club Bendigo City Football Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West Reserves) Gisborne SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 JT Gray Reserve - Pitch 4 (Men's State League 4 West) Gisborne SC Barnstoneworth United Senior FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:30 Cross Keys Reserve Pitch 1 - (NPL) (Women's State League 1 North-West) Essendon Royals SC Keilor Park SC Female Seniors
Appt Referee 17/08/22 (Wed) 20:00 Knox Regional Football Centre - Pitch 1 (S) (Men's Metropolitan Masters North) La Trobe University SC - Old Boys FC Strathmore
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Sweeny Reserve - Pitch 1 (Girls' South 17/18C) Berwick City SC Bayside Argonauts FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East Reserves) Riversdale SC Kings Domain FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC Kings Domain FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Shell Road Reserve - Pitch 1 (Men's State League 5 West) Surfside Waves SC Deakin University SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 Elcho Park - Pitch 3 (Boys' West 13B Blue) North Geelong Warriors SC Williamstown SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Elcho Park - Pitch 3 (Boys' West 13A Blue) North Geelong Warriors SC Williams Landing Soccer Club Blue
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Beaumaris Secondary College (Boys' South-East 16D) Beaumaris SC Aspendale SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Beaumaris Secondary College (Women's State League 2 South-East) Beaumaris SC Kings Domain FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:00 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) (Boys' Sunday North 12 Joeys Green) Eltham Redbacks FC (Red) Brunswick City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:15 Eltham North Adventure Playground (Boys' Sunday North 12 Wallabies Red) Eltham Redbacks FC (Blue) Preston Lions FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East Reserves) Beaumaris SC Mazenod FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 South-East) Beaumaris SC Mazenod FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens Reserves) Casey Comets FC Southern United Football Club
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Comets Stadium - Pitch 1 (Victorian Premier League Womens) Casey Comets FC Southern United Football Club
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Capital Reserve (Boys' Metropolitan 21B) Glen Waverley SC MBUFC - U21 - Luca
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Capital Reserve (Women's State League 1 South-East Reserves) Glen Waverley SC Maccabi FC Caulfield Women Reserves
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Capital Reserve (Women's State League 1 South-East) Glen Waverley SC Maccabi FC Caulfield Women
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Metropolitan League 2 South-East) South Yarra SC Brunswick Zebras FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Fawkner Park South Pavilion - Lawn 20 (Field 2) (Metropolitan League 1) South Yarra SC Red Old Scotch SC (Blues)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:20 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Boys' South-East 15D) Monbulk Rangers SC Spartans Glen Eira (Predators)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Girls' South-East 16C) Monbulk Rangers SC Ravens Ringwood City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:20 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 14D) Lilydale Montrose United FC Noble Hurricanes
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Keith Hume Fraser Reserve - Pitch 1 (Boys' South-East 16C) Lilydale Montrose United Bayside Argonauts FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 16:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West Reserves) Western Eagles SC Westvale Olympic FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Westvale Olympic FC
Appt Referee 10/08/22 (Wed) 19:30 Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] (Metropolitan League 5 North-West) Altona North SC Fawkner SC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 20:00 Paisley Park - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters West) Altona Magic S.C Westside Strikers Caroline Springs FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West Reserves) Melton Phoenix FC Lara United FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 MacPherson Park - Pitch 2 (Men's State League 5 West) Melton Phoenix FC Lara United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 POSTPONED (Boys' North-West 18A) Greenvale United SC FC Strathmore
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 1 (Women's State League 3 North) Greenvale United SC Pascoe Vale FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 18:00 Ardeer Reserve - Oreana Park (Women's State League 3 West) Westgate FC Point Cook FC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Terrara Park - Pitch 3 Seniors (Men's State League 3 South-East) Whitehorse United SC Elwood City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Dendy Park - Pitch 5 (Red) (Men's State League 3 South-East) Brighton SC (VIC) Ashburton USC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) (Girls' North-West 13B) Caroline Springs George Cross FC Westside Strikers Caroline Springs FC - 101004
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 4 (S) (Boys' Sunday West 12 Kangaroos Blue) Caroline Springs George Cross FC - Green Williams Landing SC U12 Kangaroos
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:30 City Vista Pavilion & Sports Field - Pitch 3 (S) (Girls' North-West 17/18B) Caroline Springs George Cross FC Darebin Falcons WSC White
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Partingtons Flat (Men's State League 3 North-West) Diamond Valley United SC Heidelberg Eagles SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Princes Park Oval #1 (Victorian Premier League Womens) Melbourne University Soccer Club Melbourne Knights FC
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 19:30 McKechnie Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 7 North-West) Westvale Olympic FC Maidstone United SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 13:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West Reserves) Mill Park SC Lalor United Senior FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Partridge Street Reserve - Pitch 1 (Men's State League 2 North-West) Mill Park SC Lalor United Senior FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:30 GH Mott Reserve (Girls' North-West 14B) Darebin Falcons WSC White Preston Lions FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 John Cain Memorial Park - Pitch 2 (Men's Metropolitan Masters North) Northcote City FC Banyule City SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 09:00 Spring St Oval - Pitch 1 (Boys' Saturday South 12 Kangaroos) Sandringham SC Phoenix (JC) Hampton East Brighton Football Club Red Jets
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:00 Bailey Reserve - SSF1 (Boys' Saturday South 12 Wallabies) East Bentleigh SC U12 Strikers Sandringham SC Raptors
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Bailey Reserve - SSF1 (Boys' South 13C Green) East Bentleigh SC U13 Stingers Knox City FC u13 Silver
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:15 Knox Italian Community Club (Boys' South-East 14D) Knox United SC Knox City FC u14 Silver
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Knox Italian Community Club (Boys' East 15C) Knox United SC Ashburton USC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:00 POSTPONED (Women's State League 3 South) Latrobe United Womens FC Mentone Soccer Club
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Victoria University Sporting Complex Hoppers Lane (Men's State League 5 West) Wyndham FC Maribyrnong Greens SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 18:30 Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 (Men's State League 3 North-West) Western Eagles SC Westvale Olympic FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 B.T. Connor Reserve - Pitch 4 (Boys' North 13A) Preston Lions FC Northcote City FC White
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 17:15 Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) (Metropolitan League 6 North-West) Eltham Redbacks FC West Point Soccer Club
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Sydenham Park SC Corio SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Strathnaver Reserve - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) FC Strathmore FC Clifton Hill
Appt Assistant 14/08/22 (Sun) 15:00 Gilwell Park (Mosaic Reserve) - Pitch 1 (Men's State League 1 North-West) Whittlesea United SC Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:00 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Boys' South-East 14B) Brighton SC (VIC) Rockets South Springvale FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:30 Dendy Park - Pitch 2 (Gold) (Boys' Metropolitan 20A) Brighton SC (VIC) Fire Caroline Springs George Cross FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Metropolitan League 4 South-East) Beaumaris SC Monash University SC (Caulfield)
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Beaumaris Reserve - Pitch 1 (Boys' South 15A) Beaumaris SC Berwick City SC
Appt Assistant 15/08/22 (Mon) 20:30 CB Smith Reserve - Pitch 1 (A) (Men's State League 3 North-West) Fawkner SC Moonee Ponds United SC
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 12:00 Bailey Reserve - SSF2 (Boys' Saturday South 12 Joeys Green) East Bentleigh SC U12 Scorpions Sandringham SC Lightning
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:15 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 (Boys' Sunday North 12 Wallabies Red) Doreen United Soccer Club Epping City SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 (Girls' North 13D) Doreen United Soccer Club Northcote City FC
Appt Assistant 13/08/22 (Sat) 15:00 Moomba Park (Men's State League 2 North-West) Moreland United SC Hume United FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 09:45 JJ Holland Park (S) (Girls' Sunday North-West 12 Wallabies) Kensington Junior SC U12 Girls Blue Essendon Royals SC - WHITE
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:00 JJ Holland Park (S) (Boys' North 13C Blue) Kensington Junior SC U13 Boys Blue Yarra Jets FC Blue
Appt Referee 12/08/22 (Fri) 18:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East Reserves) Monbulk Rangers SC Ringwood City FC
Appt Assistant 12/08/22 (Fri) 20:30 Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) (Women's State League 1 South-East) Monbulk Rangers SC Ringwood City FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 10:15 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 14B) Nunawading City FC Essendon Royals SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 11:30 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Girls' North-West 17/18B) Nunawading City FC North Sunshine Eagles SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 13:30 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Boys' East 14C) Nunawading City FC Mooroolbark SC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 15:00 Mahoneys Reserve - Pitch 2 (Boys' South-East 18A) Nunawading City FC Collingwood City FC 1
Appt Referee 13/08/22 (Sat) 15:00 Frog Hollow Reserve (Men's State League 4 East) Riversdale SC Kings Domain FC
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 12:30 Mackie Road Reserve (Metropolitan League 7 South-East) Glen Eira (Vultures) Glen Waverley Metro 2
Appt Referee 14/08/22 (Sun) 14:30 Mackie Road Reserve (Metropolitan League 5 South-East) Glen Eira (Killer Bees) Glen Waverley SC
--ABOVEADS--