Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
North Caufield Senior FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caufield Senior FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Templestowe Wolves FC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:30 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Men's State League 5 East) |
Templestowe Wolves FC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Pakenham United FC |
Aspendale SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
IYU Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Pakenham United FC |
Aspendale SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
17:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Mornington SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Sandringham SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caufield Senior FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Nike FC Cup) |
FC Clifton Hill |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Argyle Reserve |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Waverley Wanderers FC |
Knox United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Argyle Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Knox United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
16:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Truganina Soccer Club Inc |
Melbourne City FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Ballarat City FC |
Croydon City SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
12:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Nike FC Cup) |
Darebin Falcons Womens SC |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Avondale FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Nike FC Cup) |
Monbulk Rangers SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hoppers Crossing SC |
Whittlesea Rangers FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Whittlesea Rangers FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
19:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Nike FC Cup) |
Aspendale SC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
18:00 |
Strathfieldsaye Recreation Reserve |
(Nike FC Cup) |
Strathfieldsaye Colts United FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 4 |
(Men's State League 3 South-East) |
Rowville Eagles SC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 3 |
(Nike FC Cup) |
Monash University SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Casey Panthers SC |
Endeavour Hills Fire SC Reserve |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Casey Panthers SC |
Endeavour Hills Fire SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
17:00 |
Clifton Park (S) |
(Nike FC Cup) |
Pascoe Vale FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 2 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Rowville Eagles SC |
Dandenong South SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 4 |
(Men's State League 3 South-East) |
Rowville Eagles SC |
Dandenong South SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Nike FC Cup) |
Maccabi FC Caulfield |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
12:30 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Watsonia Heights FC |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North) |
Watsonia Heights FC |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Nike FC Cup) |
Beaumaris SC |
Chisholm United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Noble Park SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Seaford United SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Sandringham SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Deakin University SC |
Maidstone United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
19:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Maidstone United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
12:30 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Western Suburbs SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Assistant |
29/03/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Mitchell Rangers SC |
Alphington FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Broadford Secondary College - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Mitchell Rangers SC |
Alphington FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
North Caufield Senior FC |
Bayside Argonauts FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
12:30 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Mornington SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Sandown Lions FC |
Baxter SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
19:00 |
Ross Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Sandown Lions FC |
Baxter SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Ringwood City FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Ringwood City FC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Somerville Eagles SC |
Springvale City SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Somerville Eagles SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
17:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Mornington SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Whitehorse United SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
East Kew FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
12:45 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Altona North SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Melbourne City FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Nike FC Cup) |
Roxburgh Park United SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Duane Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Altona North SC |
Sunbury United FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Nike FC Cup) |
Collingwood City FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Avondale FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
14:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Laverton FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
16:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Nike FC Cup) |
Monbulk Rangers SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Spring Hills FC |
Tarneit United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Monash University SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Casey Comets FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
17:00 |
Clifton Park (S) |
(Nike FC Cup) |
Pascoe Vale FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
19:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Nike FC Cup) |
Aspendale SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Nike FC Cup) |
Doveton SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
12:45 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Brimbank Stallions FC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Brimbank Stallions FC |
FC Strathmore |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
18:00 |
Strathfieldsaye Recreation Reserve |
(Nike FC Cup) |
Strathfieldsaye Colts United FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Saltwater Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Point Cook FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Bundoora United FC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Mill Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Nike FC Cup) |
Beaumaris SC |
Chisholm United FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
17:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Mornington SC |
Sydenham Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Mooroolbark SC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
20:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
East Kew FC |
Fawkner SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Westernport Secondary College |
(Men's State League 4 South) |
Somerville Eagles SC |
Springvale City SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
19:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Maidstone United SC |
Appt |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Geelong Galaxy United FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Craigieburn City FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Referee |
29/03/24 (Fri) |
18:15 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Eltham Redbacks FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
29/03/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Eltham Redbacks FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Nike FC Cup) |
Maccabi FC Caulfield |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Bundoora United FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Assistant |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Geelong Rangers SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Sebastopol Vikings SC |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Noble Park SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Norman Luth Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 East) |
Noble Park SC |
East Bentleigh SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Argyle Reserve |
(Men's State League 4 East) |
Waverley Wanderers FC |
Knox United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Seaford United SC |
Cleeland United SC Reserve Team |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 South) |
Seaford United SC |
Cleeland United SC Senior Team |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
29/03/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Eltham Redbacks FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
16:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
18:15 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Seaford United SC |
Westgate FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
16:00 |
Godfrey Baldwin Reserve |
(Nike FC Cup) |
Sale United FC |
Melbourne Victory FC AWT |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Barton Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Barton United FC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
19:00 |
Barton Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Barton United FC |
Mount Martha Soccer Club |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Glenroy Lions FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Monash University SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Monash University SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Prospect Hill Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Casey Panthers SC |
Endeavour Hills Fire SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Myers Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Geelong Rangers SC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Dandenong City SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
St Georges Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Sebastopol Vikings SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Mount Waverley City SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Men's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
12:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Nike FC Cup) |
Darebin Falcons Womens SC |
Deakin University SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Ballarat SC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Trekardo Park #1 |
(Men's State League 5 West) |
Ballarat SC |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Mill Park SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
19:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Nike FC Cup) |
Aspendale SC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 2 |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Sandringham SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 1 |
(Men's State League 3 South-East) |
Sandringham SC |
Ashburton United SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Nike FC Cup) |
FC Clifton Hill |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
20:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Chisholm United FC |
Skye United FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Skye United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Moonee Ponds United SC |
Bell Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
12:15 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Heidelberg Stars SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
14:15 |
Cartledge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Heidelberg Stars SC |
Meadow Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Surfside Waves SC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Brimbank Stallions FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 3 |
(Nike FC Cup) |
Monash University SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee Coach |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Mill Park SC |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Mill Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Assistant |
29/03/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Corio SC |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Whittlesea United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
18:00 |
Strathfieldsaye Recreation Reserve |
(Nike FC Cup) |
Strathfieldsaye Colts United FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Whittlesea Rangers FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
12:30 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Manningham Juventus FC |
Boronia SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Nike FC Cup) |
Collingwood City FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
19:00 |
Deakin University - Top Field |
(Men's State League 5 West) |
Deakin University SC |
Maidstone United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Westgate FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Corio SC |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Corio SC |
Upfield SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
16:00 |
Godfrey Baldwin Reserve |
(Nike FC Cup) |
Sale United FC |
Melbourne Victory FC AWT |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Westgate FC |
Appt |
Assistant |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Geelong Galaxy United FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:15 |
Wallace Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Glenroy Lions FC |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Brimbank Stallions FC |
FC Strathmore |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
East Kew FC |
Fawkner SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Esther Park Reserve - Pitch 1 (Grass) |
(Men's State League 2 South-East) |
Mooroolbark SC |
Hampton East Brighton FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Dandenong City SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Terrara Park |
(Men's State League 5 East) |
Whitehorse United SC |
Old Melburnians SC |
Appt |
Assistant |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Park Avenue Reserve (S) - (NPL) |
(Men's State League 4 East) |
Manningham Juventus FC |
Boronia SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
17:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Manningham United Blues F.C |
North Geelong Warriors SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Surf Coast FC |
Balmoral FC |
Appt |
Assistant |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Geelong Galaxy United FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Nike FC Cup) |
Doveton SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
Casey Comets FC |
Brandon Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Tullamarine |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Melrose Drive Reserve |
(Men's State League 5 North) |
FC Tullamarine |
Melbourne University Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Monbulk Rangers SC |
Albert Park SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Monbulk Rangers SC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Balmoral FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Surf Coast FC |
Balmoral FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Craigieburn City FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Craigieburn City FC |
Endeavour United SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Quarries Park |
(Nike FC Cup) |
FC Clifton Hill |
Lara United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
16:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Frank Holohan Soccer Complex - Pitch 1 - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Dandenong City SC |
Caroline Springs George Cross FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:30 |
Argyle Reserve |
(Nike FC Cup) |
Monash City Villarreal FC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Greensborough College - Sporting Precinct (S) |
(Men's State League 4 North) |
Watsonia Heights FC |
West Preston FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Gardiners Creek Reserve - Pitch 2 (S) - (NPL) |
(Men's State League 5 East) |
Mount Waverley City SC |
Old Trinity Grammarians SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
17:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Manningham United Blues F.C |
North Geelong Warriors SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North) |
Moreland Eagles FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Gisborne SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch A |
(Men's State League 5 West) |
Gisborne SC |
Bendigo City Football Club |
Appt |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Geelong Galaxy United FC |
Banyule City SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
18:15 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Nike FC Cup) |
Collingwood City FC |
St Albans Saints SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Yarra Jets FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Quarries Park |
(Men's State League 4 East) |
Yarra Jets FC |
Monash City Villarreal FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
12:45 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Moonee Ponds United SC |
Bell Park SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Moonee Ponds United SC |
Bell Park SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
Avenger Park - (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Avondale FC |
Gippsland United Football Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
12:30 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Nike FC Cup) |
Darebin Falcons Womens SC |
Deakin University SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 1 (S) |
(Nike FC Cup) |
Maccabi FC Caulfield |
Frankston Pines SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Docklands Athletic Football Club |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Westgate FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
18:00 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West) |
Geelong SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Surf Coast FC |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
11:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Glen Waverley SC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
Partridge Street Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Mill Park SC |
Kings Domain FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Moreland Eagles FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Wallace Reserve - Pitch 3 |
(Men's State League 5 North) |
Moreland Eagles FC |
Roxburgh Park United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
25/03/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Darebin International Sports Centre - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 5 East) |
Glen Waverley SC |
Old St Kevins SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South Reserves) |
Endeavour United SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Lyndale United FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Dallas Brooks Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 South-East) |
Mornington SC |
Collingwood City FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
FC Birrarung |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #4 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
La Trobe University SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Grange Reserve - Pitch 1 [Hoppers Crossing] |
(Men's State League 2 North-West) |
Hoppers Crossing SC |
Whittlesea Rangers FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 4 |
(Men's State League 3 South-East) |
Rowville Eagles SC |
Dandenong South SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Saltwater Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Point Cook FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
North Seaford Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Seaford United SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
16:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Rosebud SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
18:00 |
Olympic Park Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Rosebud SC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 3 North-West) |
Bundoora United FC |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
17:00 |
Clifton Park (S) |
(Nike FC Cup) |
Pascoe Vale FC |
Noble Park United FC |
Appt |
Referee |
25/03/24 (Mon) |
18:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Fawkner SC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Assistant |
25/03/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Assistant |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Hillsview Recreation Reserve - Pitch 1 (S) |
(Victorian Premier League Womens) |
Bundoora United FC |
Southern United Football Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:30 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West Reserves) |
Hume United FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
20:00 |
Laura Douglas Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 North-West) |
Hume United FC |
Altona East Phoenix SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
JH Allan Reserve |
(Men's State League 4 West) |
Moonee Ponds United SC |
Bell Park SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:30 |
Argyle Reserve |
(Nike FC Cup) |
Monash City Villarreal FC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
16:00 |
Godfrey Baldwin Reserve |
(Nike FC Cup) |
Sale United FC |
Melbourne Victory FC AWT |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
17:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Nike FC Cup) |
Manningham United Blues F.C |
North Geelong Warriors SC |
Appt |
Assistant |
25/03/24 (Mon) |
20:30 |
CB Smith Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 North) |
Fawkner SC |
Thornbury Athletic FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
18:00 |
Arndell Park Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West) |
Truganina Soccer Club Inc |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:30 |
Argyle Reserve |
(Nike FC Cup) |
Monash City Villarreal FC |
North Sunshine Eagles SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Barwon SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Grovedale Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 West) |
Barwon SC |
West Point Soccer Club |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
18:15 |
Baxter Park (Warragul) |
(Men's State League 1 South-East) |
Gippsland United FC |
Old Scotch SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
29/03/24 (Fri) |
20:15 |
Keilor Park Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Keilor Park SC |
South Yarra SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Moreland United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Moomba Park |
(Men's State League 4 North) |
Moreland United SC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South Reserves) |
Bunyip District SC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Bunyip Recreation Reserve |
(Men's State League 5 South) |
Bunyip District SC |
Mount Eliza SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
12:45 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West Reserves) |
Surfside Waves SC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Shell Road Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 West) |
Surfside Waves SC |
Wyndham FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Nike FC Cup) |
Roxburgh Park United SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North Reserves) |
Moonee Valley Knights FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Avondale Heights Reserve - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 4 North) |
Moonee Valley Knights FC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Nike FC Cup) |
Monbulk Rangers SC |
Mooroolbark SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Hume Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Corio SC |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:15 |
Stead Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Geelong SC |
Westgate FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 5 West) |
Spring Hills FC |
Tarneit United SC |
Appt |
Referee |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Arena Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Nike FC Cup) |
Roxburgh Park United SC |
Chelsea FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Knox City FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Egan Lee Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East) |
Knox City FC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Keysborough SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
Monash University Playing Fields - Pitch 3 |
(Nike FC Cup) |
Monash University SC |
Moreland Eagles FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Jack Edwards Reserve - Pitch 2 (S) |
(Men's State League 2 South-East) |
Chisholm United FC |
Skye United FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Nike FC Cup) |
Beaumaris SC |
Chisholm United FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ron Barassi Snr Reserve 1 |
(Men's State League 4 North) |
Docklands Athletic Football Club |
Plenty Valley Lions FC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
13:00 |
FORFEIT |
(Nike FC Cup) |
Doveton SC |
Greenvale United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North Reserves) |
Doreen United SC |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Doreen United SC |
Keon Park SC |
Appt |
Assistant |
24/03/24 (Sun) |
15:00 |
KM Reedy Reserve - Pitch 1 |
(Nike FC Cup) |
Hampton Park United Sparrows FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Centenary Park - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 2 South-East) |
Peninsula Strikers Senior FC |
Greater Dandenong FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Ballarat City FC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
17:30 |
Ballarat Regional Soccer Facility - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Ballarat City FC |
Yarraville FC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
16:00 |
HD Graham Reserve |
(Men's State League 3 North-West) |
Laverton FC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
13:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Sydenham Park SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Keilor Lodge Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 1 North-West) |
Sydenham Park SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Assistant |
29/03/24 (Fri) |
20:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Eltham Redbacks FC |
FC Noble Hurricanes |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Monbulk Regional Soccer Facility - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 East) |
Monbulk Rangers SC |
Albert Park SC |
Appt |
Referee |
31/03/24 (Sun) |
13:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens Reserves) |
Ringwood City FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Assistant |
31/03/24 (Sun) |
15:00 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Spring Hills FC |
Appt |
Referee |
23/03/24 (Sat) |
15:00 |
Saltwater Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Point Cook FC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Assistant |
23/03/24 (Sat) |
17:00 |
Saltwater Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West) |
Point Cook FC |
Diamond Valley United SC |