YEAR |
SENIORS
STAN JONES MEMORIAL
|
RESERVES
SE TIMES MILLICENT PRINT
|
SENIOR COLTS
ALLEN JENKIN MEDAL
|
JUNIOR COLTS
JOHN SEEBOHM TROPHY
|
2013 |
TODD WATSON, HATHERLEIGH |
ZEKE COURBOIS, TANTANAOOLA |
MITCH LOWE, KALANGADOO |
LOCKIE TILLEY, PORT MACDONNELL |
2012 |
STEVEN NOBLE - PT MACDONNELL |
BRENDAN SCANLON - PT MACDONNELL |
SAM CLEMENTS - ROBE |
DYLAN VANDERHORST - MT BURR |
2011 |
CHRIS PUIATTI - MT BURR |
JASON DAWE - PT MCDONNELL |
BRODIE MURDOCH - PORT MACDONNELL |
TIM SULLIVAN - PORT MACDONNELL |
2010 |
NATHAN MUHOVICS - MT BURR |
SHANNON SMITH - MT BURR |
CLAY VON DUVE - GLENCOE |
BRETT WATSON - HATHERLEIGH |
2009 |
NATHANIEL ROBBINS - MT BURR |
LUKE MULRANEY - GLENCOE |
JORDAN ZEITZ - PORT MACDONNELL |
HAMISH TELFORD - KONGORONG |
2008 |
MATT FAULKNER - HATHERLEIGH |
NATHAN STRATFORD - HATHERLEIGH |
BRAD AGNEW - MT BURR |
SAM TICKNELL - TANTANOOLA |
2007 |
GRANT WURST - GLENCOE |
SIMON HUGHES - MT BURR |
GRAHAM FENNELL - MT BURR |
GUY ROBERTSON - ROBE |
2006 |
NATHAN KANE BELL - TANTANOOLA |
MATT WEBBER - TANTANOOLA |
NICK PEARCE - TANTANOOLA |
BRAD AGNEW - MT BURR |
2005 |
MATT FAULKNER - HATHERLEIGH |
BRUCE MORALE - KONGORONG |
SHAUN TAYLOR - TANTANOOLA |
ZEKE COURBOIS - GLENCOE |
2004 |
DION VANDERHORST - GLENCOE |
DARREN WRIGHT - KONGORONG |
GERARD MCGRATH - HATHERLEIGH |
CHRIS PUIATTI - MT BURR |
2003 |
T RICHARDSON - ROBE |
TROY BELL - KONGORONG |
TOM BLUM - HATHERLEIGH |
TYLER SAUNDERS - HATHERLEIGH |
2002 |
J CROSSER - HATHERLEIGH |
BEN HEAVER - KONGORONG |
RYAN VERBENA - MT BURR |
GERARD MCGRATH - HATHERLEIGH |
|
|
LEADER TROPHY |
|
|
2001 |
P COLLINS - KALANGADOO |
JAMIE TELFORD - PORT MACDONNELL |
AARON TAYLOR - PORT MACDONNELL |
TODD WATSON - HATHERLEIGH |
2000 |
RICK STEPHENS - MT BURR |
ANDREW CAMELLERI - TANTANOOLA |
NATHAN KANE BELL - TANTANTOOLA |
MATT CHAMBERS - HATHERLEIGH |
1999 |
TREVOR FENN - NANGWARRY |
DARREN PINK - TANTANOOLA |
MARK HUNTER - KONGORONG |
RYAN VERBENA - MT BURR |
1998 |
PAUL CRAMERI - PORT MACDONNELL |
PAUL MILLARD - PORT MACDONNELL |
BEN DINNISON - NANGWARRY |
STEVEN LINES - TANTANOOLA |
1997 |
LEIGH SIMPSON - GLENCOE |
DION PERRYMAN - GLENCOE |
ADAM HAMILTON - HATHERLEIGH |
ADAM DODD - TANTANOOLA |
1996 |
DAVID EY - MT BURR |
MALCOLM SMITH - MT BURR |
TRENT REILLY - HATHERLEIGH |
ADAM DODD - TANTANOOLA |
1995 |
DAVID EY - MT BURR |
HEATH NESBITT - MT BURR |
ANDREW CLARKE - TANTANOOLA |
BRENTON HANKIN - TANTANOOLA |
1994 |
I HAWKE - TANTANOOLA |
ROBERT MCCALLUM - TANTANOOLA |
DALE BOWERING - MT BURR |
JOSH CONTIN - HATHERLEIGH |
1993 |
LOYZ NESHODA - NANGWARRY |
BRUCE GILBERT - PORT MACDONNELL |
PAUL BOWERING - MT BURR |
PETER MCRAE - TARPEENA |
1992 |
STEVE DALTON -GLENCOE |
BRUCE RIGNEY - MT BURR |
ROGER CEBULSKI - MT BURR |
SCOTT BEVAN - MT BURR |
1991 |
MARK AGARS - GLENCOE |
HAYDEN MEGAW - KONGORONG |
SIMON BURDON - NANGWARRY |
KEVIN JOYCE - KALANGADOO |
1990 |
RICK STEPHENS - MT BURR |
BRUCE RIGNEY - MT BURR |
MICHAEL HAMILTON - HATHERLEIGH |
HEATH NESBITT - MT BURR |
1989 |
PATRICK BUTLER - MT BURR |
|
PATRICK O'DONNELL - GLENCOE |
JAMES FITZGERALD - HATHERLEIGH |
1988 |
DUNCAN MCGREGOR - KONGORONG |
|
MICHAEL MULLAN - KONGORONG |
|
1987 |
J TAYLOR - PORT MACDONNELL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|