Club Fixture for STM Storm

DATE TIME VENUE/COURT   HOME TEAM   AWAY TEAM  
12/10/19 08:30 John Paul College Crt #1  (S19/20 - Boys U10 - D3) 15  Storm Rangers   Vs   Lazer Bullets 5 
12/10/19 09:15 Carrum Downs Crt #1  (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 32  FB Warriors   Vs   Storm Tigers 1 
12/10/19 09:15 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 24  Storm Sapphires   Vs   Derinya Dashers 2 
12/10/19 10:00 Carrum Downs Crt #1  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 14  Storm Rebels   Vs   Belvedere Breakers - Muller 4 
12/10/19 10:45 Langwarrin Crt #3  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 4  Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen   Vs   Storm Hurricanes 14 
12/10/19 10:45 McClelland College Crt #2  (S19/20 - Girls U10 - D2) 8  Derinya Dingoes   Vs   Storm Lightning 10 
12/10/19 13:00 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - D2) 13  Storm Lions   Vs   St Joachim's Panthers - 3 16 
12/10/19 14:30 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - B2) 11  Derinya Stars   Vs   Storm Thunder 42 
12/10/19 18:15 Frankston Crt #4  (S19/20 - Boys U14 - D1) 14  Mt Eliza Meteors - Schonfelder   Vs   Storm Fire 34 
19/10/19 BYE BYE (S19/20 - Boys U14 - D1)   Storm Fire   BYE  
19/10/19 08:30 Bonbeach Crt #1  (S19/20 - Girls U10 - D2) 18  FB Rubies   Vs   Storm Lightning 4 
19/10/19 09:15 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 10  Rowellyn Rockets Launchers   Vs   Storm Sapphires 0 
19/10/19 10:00 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 33  Storm Hurricanes   Vs   Derinya Dukes 10 
19/10/19 10:45 Frankston Crt #4  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 35  Storm Rebels   Vs   PBC Giants 5 
19/10/19 11:30 Frankston Crt #4  (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 3  Storm Tigers   Vs   Woodlands Warriors Ninjas 5 
19/10/19 11:30 Bonbeach Crt #2  (S19/20 - Boys U10 - D3) 20  Storm Rangers   Vs   Derinya Piranhas 10 
19/10/19 13:00 Monash Peninsula Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - B2) 21  Bobcats U12.1B   Vs   Storm Thunder 32 
19/10/19 14:30 Bonbeach Crt #2  (S19/20 - Boys U12 - D2) 18  Rowellyn Rockets Fire   Vs   Storm Lions 36 
26/10/19 BYE BYE (S19/20 - Girls U08 - Div 1)   Storm Rebels   BYE  
26/10/19 BYE BYE (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Storm Sapphires   BYE  
26/10/19 08:30 Bonbeach Crt #1  (S19/20 - Girls U10 - D2) 0  Mt Eliza Meteors - Wallace   Vs   Storm Lightning 28 
26/10/19 10:00 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 16  Bobcats U08.6   Vs   Storm Tigers 12 
26/10/19 11:30 McClelland College Crt #2  (S19/20 - Boys U10 - D2) 13  Storm Rangers   Vs   NPIRE Demons 22 
26/10/19 11:30 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 0  Woodlands Warriors Knights   Vs   Storm Hurricanes 26 
26/10/19 15:15 Langwarrin Crt #3  (S19/20 - Boys U12 - D2) 25  Storm Lions   Vs   Langwarrin Wildcats Sabres 0 
26/10/19 15:15 McClelland College Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - B1) 25  Storm Thunder   Vs   Derinya Dragons 22 
26/10/19 16:00 McClelland College Crt #2  (S19/20 - Boys U14 - D1) 20  Storm Fire   Vs   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 40 
09/11/19 08:30 Carrum Downs Crt #1  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 16  Derinya Dukes   Vs   Storm Tigers 10 
09/11/19 08:30 McClelland College Crt #2  (S19/20 - Girls U10 - D2) 7  Woodlands Warriors Supergirls   Vs   Storm Lightning 8 
09/11/19 09:15 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 6  Storm Sapphires   Vs   St John's Jaguars U/8 Girls 2 
09/11/19 10:00 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Boys U08 - Div 5) 22  Storm Hurricanes   Vs   Woodlands Warriors Thunder 2 
09/11/19 11:30 McClelland College Crt #2  (S19/20 - Boys U10 - D2) 12  Storm Rangers   Vs   Mt Eliza Meteors - Johnstone 20 
09/11/19 11:30 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 13  KP Giants G8'S   Vs   Storm Rebels 18 
09/11/19 13:45 Frankston Crt #4  (S19/20 - Boys U12 - D2) 32  Storm Lions   Vs   Ballam Park Boomers (Rapana) 32 
09/11/19 13:45 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - B1) 43  Storm Thunder   Vs   Rowellyn Rockets Rovers 27 
09/11/19 16:00 Frankston Crt #4  (S19/20 - Boys U14 - D1) 13  Lazer Arrows   Vs   Storm Fire 46 
23/11/19 BYE BYE (S19/20 - Boys U12 - B1)   Storm Thunder   BYE  
23/11/19 08:30 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 10  Rowellyn Rockets Lightening Bolt   Vs   Storm Rebels 14 
23/11/19 08:30 Frankston Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 18  Storm Sapphires   Vs   Derinya Dashers 4 
23/11/19 09:15 Bonbeach Crt #1  (S19/20 - Boys U10 - D2) 5  Storm Rangers   Vs   Overport Bulls 10 
23/11/19 11:30 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 6  Woodlands Warriors Ninjas   Vs   Storm Tigers 10 
23/11/19 12:15 Flinders College Crt #1  (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 20  Storm Hurricanes   Vs   FB Warriors 16 
23/11/19 12:15 John Paul College Crt #2  (S19/20 - Girls U10 - D2) 6  Storm Lightning   Vs   Woodlands Warriors Devils 2 
23/11/19 13:45 McClelland College Crt #2  (S19/20 - Boys U12 - D1) 19  Langwarrin Wildcats Ninjas   Vs   Storm Lions 23 
23/11/19 16:00 Langwarrin Crt #3  (S19/20 - Boys U14 - C3) 29  Storm Fire   Vs   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 29 
30/11/19 BYE BYE (S19/20 - Boys U08 - Div 4)   Storm Hurricanes   BYE  
30/11/19 08:30 Frankston Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 9  Storm Sapphires   Vs   Rowellyn Rockets Launchers 16 
30/11/19 10:00 Carrum Downs Crt #2  (S19/20 - Boys U10 - D2) 12  Storm Rangers   Vs   Mt Eliza Meteors - Craig 17 
30/11/19 10:00 Carrum Downs Crt #1  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 6  Belvedere Breakers - Muller   Vs   Storm Rebels 20 
30/11/19 11:30 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 4  Storm Tigers   Vs   Bobcats U08.6 8 
30/11/19 12:15 McClelland College Crt #1  (S19/20 - Girls U10 - D2) 6  Overport Thunder   Vs   Storm Lightning 8 
30/11/19 15:15 Frankston Crt #6  (S19/20 - Boys U12 - D1) 32  Mt Eliza Meteors - Arjun   Vs   Storm Lions 17 
30/11/19 15:15 Frankston Crt #2  (S19/20 - Boys U12 - B1) 15  Bayside Raiders Gaskell   Vs   Storm Thunder 31 
30/11/19 16:00 Monash Peninsula Crt #1  (S19/20 - Boys U14 - C3) 27  FHS Thrashers   Vs   Storm Fire 37 
07/12/19 BYE BYE (S19/20 - Girls U08 - Div 5)   Storm Sapphires   BYE  
07/12/19 08:30 Frankston Crt #1  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 22  Woodlands Warriors Cubs   Vs   Storm Rebels 6 
07/12/19 08:30 Bonbeach Crt #1  (S19/20 - Girls U10 - D2) 2  St Anne's Avengers O'Dell   Vs   Storm Lightning 16 
07/12/19 10:00 Frankston Crt #3  (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 12  Mt Eliza Meteors - Van Leeuwen   Vs   Storm Hurricanes 18 
07/12/19 10:00 Frankston Crt #5  (S19/20 - Boys U10 - D2) 8  Storm Rangers   Vs   Rowellyn Rockets Cruz 10 
07/12/19 10:45 Frankston Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 10  Storm Tigers   Vs   Mt Eliza Meteors - Stinson 10 
07/12/19 13:45 Monash Peninsula Crt #2  (S19/20 - Boys U12 - D1) 40  Overport Hawks   Vs   Storm Lions 19 
07/12/19 15:15 McClelland College Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - B1) 39  Bobcats U12B Wright   Vs   Storm Thunder 18 
07/12/19 17:30 Langwarrin Crt #2  (S19/20 - Boys U14 - C3) 23  Storm Fire   Vs   St John's Jaguars U/14 Boys Gold 24 
14/12/19 08:30 Frankston Crt #1  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 21  KP Giants G8'S   Vs   Storm Rebels 22 
14/12/19 08:30 Bonbeach Crt #1  (S19/20 - Girls U10 - D2) 2  Storm Lightning   Vs   Derinya Dingoes 12 
14/12/19 08:30 Frankston Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 2  Bayside Raiders Williamson   Vs   Storm Sapphires 14 
14/12/19 09:15 Frankston Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 12  Woodlands Warriors Knights   Vs   Storm Tigers 9 
14/12/19 10:00 Frankston Crt #3  (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 3  Langwarrin Wildcats Jaguars   Vs   Storm Hurricanes 25 
14/12/19 11:30 John Paul College Crt #2  (S19/20 - Boys U10 - D2) 3  Storm Rangers   Vs   St Anne's Avengers O'Dell 12 
14/12/19 13:45 Monash Peninsula Crt #2  (S19/20 - Boys U12 - D1) 11  Storm Lions   Vs   St Joachim's Panthers - 3 16 
14/12/19 15:15 Frankston Crt #4  (S19/20 - Boys U12 - B1) 34  Derinya Dragons   Vs   Storm Thunder 38 
14/12/19 17:30 Frankston Crt #3  (S19/20 - Boys U14 - C3) 33  PBBC U14B Dragons   Vs   Storm Fire 30 
01/02/20 BYE BYE (S19/20 - Boys U14 - C3)   Storm Fire   BYE  
01/02/20 08:30 Frankston Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 10  Storm Tigers   Vs   KP Giants - U8.2 18 
01/02/20 08:30 Frankston Crt #3  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 2  Derinya Ladybirds   Vs   Storm Sapphires 10 
01/02/20 09:15 Langwarrin Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 2  Belvedere Breakers - Vallerant   Vs   Storm Hurricanes 14 
01/02/20 09:15 Bonbeach Crt #2  (S19/20 - Girls U10 - D2) 6  Storm Lightning   Vs   FB Rubies 19 
01/02/20 10:00 Carrum Downs Crt #1  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 12  Woodlands Warriors Speedy Cheetahs   Vs   Storm Rebels 28 
01/02/20 12:15 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Boys U10 - D2) 5  Storm Rangers   Vs   Bobcats U10.5B 16 
01/02/20 12:15 McClelland College Crt #2  (S19/20 - Boys U12 - D1) 24  Storm Lions   Vs   Bobcats U12B Tyler 40 
01/02/20 13:45 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - B1) 27  Bobcats U12B Brown   Vs   Storm Thunder 32 
08/02/20 08:30 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 27  Storm Hurricanes   Vs   Derinya Smashers 4 
08/02/20 09:15 McClelland College Crt #2  (S19/20 - Boys U10 - D2) 8  St John's Jaguars U/10 Boys Red   Vs   Storm Rangers 8 
08/02/20 09:15 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 15  Storm Sapphires   Vs   Derinya Gems 0 
08/02/20 10:00 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 4  Lazer Gems   Vs   Storm Rebels 25 
08/02/20 10:45 Langwarrin Crt #1  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 5  Woodlands Warriors Storm   Vs   Storm Tigers 7 
08/02/20 11:30 Langwarrin Crt #2  (S19/20 - Girls U10 - D2) 36  Storm Lightning   Vs   Mt Eliza Meteors - Wallace 0 
08/02/20 13:00 Frankston Crt #6  (S19/20 - Boys U12 - B1) 29  Derinya Fire   Vs   Storm Thunder 22 
08/02/20 13:45 Bonbeach Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - D1) 12  Lazer Sharks   Vs   Storm Lions 22 
08/02/20 17:30 Frankston Crt #3  (S19/20 - Boys U14 - C3) 39  Storm Fire   Vs   Langwarrin Wildcats Destroyers 24 
15/02/20 BYE BYE (S19/20 - Girls U08 - Div 1)   Storm Rebels   BYE  
15/02/20 08:30 Carrum Downs Crt #1  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 6  Storm Tigers   Vs   Derinya Dukes 25 
15/02/20 08:30 Langwarrin Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 12  Storm Sapphires   Vs   Skye Sonics - McCann 4 
15/02/20 10:45 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 11  Mt Eliza Meteors - Bignell   Vs   Storm Hurricanes 14 
15/02/20 11:30 Langwarrin Crt #3  (S19/20 - Boys U10 - D2) 27  Mt Eliza Meteors - Johnstone   Vs   Storm Rangers 14 
15/02/20 11:30 Langwarrin Crt #2  (S19/20 - Girls U10 - D2) 2  Storm Lightning   Vs   Woodlands Warriors Supergirls 4 
15/02/20 14:30 Bonbeach Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - B1) 15  Derinya Bullets   Vs   Storm Thunder 33 
15/02/20 15:15 Frankston Crt #6  (S19/20 - Boys U12 - D1) 17  Storm Lions   Vs   Mt Eliza Meteors - Gallaher 23 
15/02/20 17:30 Langwarrin Crt #2  (S19/20 - Boys U14 - C3) 17  Storm Fire   Vs   Woodleigh Ballers 17 
22/02/20 08:30 Langwarrin Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 3  Lazer Dreams   Vs   Storm Sapphires 20 
22/02/20 09:15 Frankston Crt #3  (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 22  Bobcats U08.4   Vs   Storm Hurricanes 39 
22/02/20 10:00 Frankston Crt #5  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 18  Storm Rebels   Vs   Rowellyn Rockets Lightening Bolt 13 
22/02/20 10:45 Frankston Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 18  Bobcats U08.6   Vs   Storm Tigers 15 
22/02/20 10:45 McClelland College Crt #1  (S19/20 - Girls U10 - D2) 6  Woodlands Warriors Devils   Vs   Storm Lightning 16 
22/02/20 11:30 Carrum Downs Crt #2  (S19/20 - Boys U10 - D2) 2  Storm Rangers   Vs   FB Cavaliers 13 
22/02/20 12:15 McClelland College Crt #2  (S19/20 - Boys U12 - D1) 17  Storm Lions   Vs   Langwarrin Wildcats Ninjas 44 
22/02/20 14:30 McClelland College Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - B1) 24  Rowellyn Rockets Rovers   Vs   Storm Thunder 27 
22/02/20 16:00 Monash Peninsula Crt #1  (S19/20 - Boys U14 - C3) 26  Storm Fire   Vs   FHS Panthers 40 
29/02/20 09:15 Bonbeach Crt #1  (S19/20 - Boys U10 - D2) 10  Storm Rangers   Vs   NPIRE Demons 23 
29/02/20 09:15 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 6  St John's Jaguars U/8 Girls   Vs   Storm Sapphires 10 
29/02/20 10:00 Frankston Crt #3  (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 12  FB Warriors   Vs   Storm Hurricanes 21 
29/02/20 10:00 Frankston Crt #2  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 20  Storm Rebels   Vs   Belvedere Breakers - Muller 8 
29/02/20 10:45 Frankston Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 12  Storm Tigers   Vs   Woodlands Warriors Ninjas 5 
29/02/20 11:30 John Paul College Crt #2  (S19/20 - Girls U10 - D2) 6  Storm Lightning   Vs   Overport Thunder 5 
29/02/20 13:45 Bonbeach Crt #1  (S19/20 - Boys U12 - D1) 27  Storm Lions   Vs   Mt Eliza Meteors - Arjun 24 
29/02/20 15:15 Frankston Crt #2  (S19/20 - Boys U12 - B1) 22  PBC Thunder   Vs   Storm Thunder 21 
29/02/20 16:00 Monash Peninsula Crt #1  (S19/20 - Boys U14 - C3) 24  Mt Eliza Meteors - Schonfelder   Vs   Storm Fire 9 
14/03/20 BYE BYE (S19/20 - Boys U12 - B1)   Storm Thunder   BYE  
14/03/20 08:30 Flinders College Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 4) 0  Overport Stars   Vs   Storm Hurricanes 0 
14/03/20 08:30 John Paul College Crt #2  (S19/20 - Boys U10 - D2) 0  Storm Rangers   Vs   Skye Sonics - Enez 0 
14/03/20 08:30 Frankston Crt #1  (S19/20 - Girls U08 - Div 1) 0  Storm Rebels   Vs   Woodlands Warriors Cubs 0 
14/03/20 08:30 Frankston Crt #3  (S19/20 - Girls U08 - Div 5) 0  Derinya Dashers   Vs   Storm Sapphires 0 
14/03/20 10:45 Frankston Crt #2  (S19/20 - Boys U08 - Div 6) 0  Mt Eliza Meteors - Stinson   Vs   Storm Tigers 0 
14/03/20 12:15 John Paul College Crt #1  (S19/20 - Girls U10 - D2)   Storm Lightning   Vs   St Anne's Avengers O'Dell  
14/03/20 13:45 Monash Peninsula Crt #2  (S19/20 - Boys U12 - D1) 0  Storm Lions   Vs   Overport Hawks 0 
14/03/20 17:30 Langwarrin Crt #2  (S19/20 - Boys U14 - C3) 0  St John's Jaguars U/14 Boys Gold   Vs   Storm Fire 0 

This fixture proudly brought to you by the Frankston and District Basketball Association and
mygameday.app