Cawley 1

Venue Address:
Channon St, Russell Vale
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
09/04/21 (Fri) 19:00 (IMB Bank 16 Girls Division 1) 3     Russell Vale 16G-1   def.   Thirroul 16G-1
10/04/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 Second Grade) 6     Vale Pups AA2-2nd G   def.   Uni Bomb Brewers AA2-2nd G
10/04/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 First Grade) 1     Vale Pups AA2-1st G   def.   Uni Bomb Brewers AA2-1st G
11/04/21 (Sun) 08:30 (IMB Bank 16 Girls Division 2) 1     Russell Vale 16G-2   def. by   Port Kembla 16G-2
11/04/21 (Sun) 11:30 (The Grange Women's O30) 3     Russell Vale Pink O30   def.   Jamberoo Swifts O30
11/04/21 (Sun) 13:30 (The Grange Women's Division 2) Russell Vale W2   def. by   Woonona W2
16/04/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Division 4) 6     Russell Vale 14-4   def.   Figtree 14-4
16/04/21 (Fri) 19:20 (IMB Bank 14 Girls Division 2) 1     Russell Vale 14G-2   def.   Coledale Pink 14G-2
17/04/21 (Sat) 08:00 (IMB Bank 11 Mini Roos)   Russell Vale 11 White   vs   Helensburgh 11 Black  
17/04/21 (Sat) 09:10 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Red   vs   Helensburgh 11 Purple  
17/04/21 (Sat) 10:20 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Green   vs   Albion Park 11 Green  
17/04/21 (Sat) 11:30 (IMB Bank 10 Miniroos)   Russell Vale 10 Green   vs   Oak Flats 10 Purple  
17/04/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division O45) 9     Russell Vale United O45   def.   Berkeley O45
17/04/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division 1) 4     Russell Vale FC M1   def.   Coledale Waves White M1
24/04/21 (Sat) 08:30 (IMB Bank 6 Mini Roos)   Russell Vale 6 Blue   vs   Thirroul 6 Sky  
24/04/21 (Sat) 09:30 (IMB Bank 6 Mini Roos)   Thirroul 6 Orange   vs   Russell Vale 6 Green  
24/04/21 (Sat) 10:30 (IMB Bank 6 Mini Roos)   Thirroul 6 Red   vs   Russell Vale 6 White  
24/04/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 Second Grade) 7     Vale Pups AA2-2nd G   def.   Jamberoo Rovers AA2-2nd G
24/04/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 First Grade) 2     Vale Pups AA2-1st G   def. by   Jamberoo Rovers AA2-1st G
25/04/21 (Sun) 11:00 (The Grange Women's O30) 9     Russell Vale Pink O30   def.   Gerringong Breakers O30
25/04/21 (Sun) 13:00 (The Grange Women's Division 2) Russell Vale W2   def. by   Thirroul Thunderbirds W2
30/04/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Division 2) Russell Vale 14-2   def. by   Albion Park 14-2
30/04/21 (Fri) 19:30 (IMB Bank 16 Girls Division 2) 3     Russell Vale 16G-2   def. by   Helensburgh 16G-2
01/05/21 (Sat) 08:00 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Green   vs   Coniston 11 White  
01/05/21 (Sat) 09:10 (IMB Bank 10 Miniroos)   Russell Vale 10 Green   vs   Lakeside 10 White  
01/05/21 (Sat) 10:20 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Red   vs   Albion Park 11 Purple  
01/05/21 (Sat) 11:30 (IMB Bank 14 Division 4) 7     Russell Vale 14-4   def.   Shellharbour 14-4
01/05/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division 1) 3     Russell Vale FC M1   vs   Northern FC M1
01/05/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division O45) 2     Russell Vale United O45   def.   Jamberoo Redbacks O45
14/05/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Division 2) 3     Russell Vale 14-2   def.   Helensburgh 14-2
14/05/21 (Fri) 19:30 (IMB Bank 14 Division 4) 6     Russell Vale 14-4   def.   Lakeside 14-4
15/05/21 (Sat) 08:00 (IMB Bank 7 Mini Roos)   Thirroul 7 Green   vs   Russell Vale 7 White  
15/05/21 (Sat) 08:50 (IMB Bank 7 Mini Roos)   Coledale 7 Blue   vs   Russell Vale 7 Red  
15/05/21 (Sat) 09:45 (IMB Bank 10 Miniroos)   Russell Vale 10 Green   vs   Unanderra 10 Rosewood  
15/05/21 (Sat) 10:50 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Green   vs   Balgownie 11 Yellow  
15/05/21 (Sat) 11:50 (IMB Bank 11 Mini Roos)   Russell Vale 11 White   vs   Shellharbour 11 Red  
15/05/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division O45) 7     Russell Vale United O45   def.   South Coast United White O45
15/05/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division 1) 5     Russell Vale FC M1   def.   South Coast United M1
16/05/21 (Sun) 09:45 (IMB Bank 16 Girls Division 2) 2     Russell Vale 16G-2   def.   Bulli 16G-2
16/05/21 (Sun) 12:00 (The Grange Women's O30) 7     Russell Vale Pink O30   def.   Coledale White O30
16/05/21 (Sun) 14:00 (The Grange Women's Division 2) 3     Russell Vale W2   def.   Bulli W2
19/05/21 (Wed) 18:15 (Peter Webster Cup (Masters)) 1     Northern FC M2   def. by   Russell Vale FC M1
19/05/21 (Wed) 20:15 (Peter Webster Cup (Masters)) 3     Coledale Waves White M1   def.   Port Puma Masters Black M1
21/05/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Girls Division 2) 2     Russell Vale 14G-2   def.   Woonona 14G-2
21/05/21 (Fri) 19:30 (IMB Bank 16 Girls Division 1) 7     Russell Vale 16G-1   def.   Bulli 16G-1
22/05/21 (Sat) 09:00 (IMB Bank 14 Division 4)   Russell Vale 14-4   vs   FSC Knights  
28/05/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Division 2) Russell Vale 14-2   def. by   South Coast United 14-2
28/05/21 (Fri) 19:20 (IMB Bank 14 Division 4) 6     Russell Vale 14-4   def.   Albion Park 14-4
29/05/21 (Sat) 08:00 (IMB Bank 6 Mini Roos)   Coledale 6 Blue   vs   Woonona 6 Blue  
29/05/21 (Sat) 08:50 (IMB Bank 6 Mini Roos)   Russell Vale 6 Green   vs   Coledale 6 Maroon  
29/05/21 (Sat) 09:50 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Red   vs   Balgownie 11 Red  
29/05/21 (Sat) 10:50 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Green   vs   Bulli 11 Green  
29/05/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division 1) 2     Russell Vale FC M1   def.   Kiama Quarriers M1
29/05/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division O45) Russell Vale United O45   vs   Figtree Fire O45
30/05/21 (Sun) 08:30 (IMB Bank 16 Girls Division 2) 1     Russell Vale 16G-2   def.   Thirroul 16G-2
30/05/21 (Sun) 12:00 (The Grange Women's O30) 4     Russell Vale Pink O30   def.   Coledale Pink O30
04/06/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Girls Division 2) 1     Russell Vale 14G-2   def.   Coledale White 14G-2
04/06/21 (Fri) 19:30 (IMB Bank 14 Division 2) 1     Russell Vale 14-2   def. by   Balgownie 14-2
05/06/21 (Sat) 08:15 (IMB Bank 10 Miniroos)   Russell Vale 10 Green   vs   Figtree 10 Red  
05/06/21 (Sat) 09:15 (IMB Bank 11 Mini Roos)   Russell Vale 11 White   vs   Unanderra 11 Emerald  
05/06/21 (Sat) 10:20 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Green   vs   Shellharbour 11 Sapphire  
05/06/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division O45) 5     Russell Vale United O45   def.   Sweat Hogs O45
05/06/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division 1) 3     Russell Vale FC M1   vs   Figtree Titans M1
06/06/21 (Sun) 12:00 (The Grange Women's O30) 5     Russell Vale Pink O30   def.   Figtree Lightning O30
06/06/21 (Sun) 14:00 (The Grange Women's Division 2) 2     Russell Vale W2   vs   University W2
09/06/21 (Wed)
(Round 9 deferred)
19:30 (The Grange Women's Division 2) 2     Russell Vale W2   def. by   Cringila W2
11/06/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Girls Division 2) Russell Vale 14G-2   def. by   Balgownie 14G-2
11/06/21 (Fri) 19:30 (IMB Bank 16 Girls Division 1) 2     Russell Vale 16G-1   def.   Coledale 16G-1
12/06/21 (Sat) 08:00 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Red   vs   Russell Vale 11 Green  
12/06/21 (Sat) 09:10 (IMB Bank 11 Mini Roos)   Russell Vale 11 White   vs   Albion Park 11 Red  
12/06/21 (Sat) 10:20 (IMB Bank 14 Division 4) 2     Russell Vale 14-4   def.   Oak Flats 14-4
12/06/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 Second Grade) 3     Vale Pups AA2-2nd G   def.   Uni Wolves White AA2-2nd G
12/06/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 First Grade) 5     Vale Pups AA2-1st G   def.   Uni Wolves White AA2-1st G
13/06/21 (Sun) 09:00 (IMB Bank 14 Girls Division 2) Russell Vale 14G-2   def. by   Unanderra 14G-2
13/06/21 (Sun) 11:00 (The Grange Women's O30) 3     Russell Vale Pink O30   def.   Kiama Quarriers O30
18/06/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Girls Division 2) 3     Russell Vale 14G-2   def.   Shellharbour 14G-2
18/06/21 (Fri) 19:30 (IMB Bank 12 Girls Division 1) 4     Russell Vale 12G-1   def.   Thirroul 12G-1
19/06/21 (Sat) 08:00 (IMB Bank 7 Mini Roos)   Russell Vale 7 Red   vs   Woonona 7 Blue  
19/06/21 (Sat) 08:50 (IMB Bank 7 Mini Roos)   Coledale 7 Maroon   vs   Woonona 7 Navy  
19/06/21 (Sat) 09:40 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Green   vs   Figtree 11 Purple  
19/06/21 (Sat) 10:50 (IMB Bank 11 Girls Mini Roos)   Russell Vale 11 Red   vs   Shellharbour 11 Sapphire  
19/06/21 (Sat) 12:00 (IMB Bank 12 Division 2) Russell Vale 12-2   def. by   South Coast United 12-2
19/06/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 Second Grade) 5     Vale Pups AA2-2nd G   def.   Uni Spurs AA2-2nd G
19/06/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 First Grade)   Vale Pups AA2-1st G   vs   Uni Spurs AA2-1st G  
25/06/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Division 2) 3     Russell Vale 14-2   def.   Figtree 14-2
25/06/21 (Fri) 19:30 (IMB Bank 14 Division 4) Russell Vale 14-4   def. by   Kiama 14-4
26/06/21 (Sat) 08:00 (IMB Bank 6 Mini Roos)   Thirroul 6 Orange   vs   Woonona 6 Navy  
26/06/21 (Sat) 08:50 (IMB Bank 11 Mini Roos)   Russell Vale 11 White   vs   Figtree 11 Red  
26/06/21 (Sat) 10:00 (IMB Bank 8 Mini Roos)   Russell Vale 8 Blue   vs   Russell Vale 8 Green  
27/06/21 (Sun) 10:00 (IMB Bank 16 Girls Division 1)   Russell Vale 16G-1   vs   Lakeside 16G-1  
02/07/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Girls Division 2)   Russell Vale 14G-2   vs   Thirroul 14G-2  
02/07/21 (Fri) 19:30 (IMB Bank 16 Girls Division 1)   Russell Vale 16G-1   vs   Albion Park 16G-1  
10/07/21 (Sat) 08:30 (IMB Bank 14 Division 2)   Russell Vale 14-2   vs   Unanderra 14-2  
10/07/21 (Sat) 10:00 (IMB Bank 10 Miniroos)   Russell Vale 10 Green   vs   Warilla 10 Red  
10/07/21 (Sat) 11:15 (IMB Bank 8 Mini Roos)   Russell Vale 8 Green   vs   Bulli 8 Yellow  
10/07/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division O45)   Russell Vale United O45   vs   Coledale Waves O45  
10/07/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division 1)   Russell Vale FC M1   vs   Gibson Park Rangers M1  
11/07/21 (Sun) 08:30 (IMB Bank 16 Girls Division 2)   Russell Vale 16G-2   vs   Coledale 16G-2  
11/07/21 (Sun) 10:00 (IMB Bank 12 Girls Division 1)   Russell Vale 12G-1   vs   Figtree 12G-1  
11/07/21 (Sun) 12:00 (The Grange Women's O30)   Russell Vale Pink O30   vs   Helensburgh O30  
11/07/21 (Sun) 14:00 (The Grange Women's Division 2)   Russell Vale W2   vs   Helensburgh W2  
16/07/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 14 Division 4)   Russell Vale 14-4   vs   Balgownie 14-4  
17/07/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 Second Grade)   Vale Pups AA2-2nd G   vs   Albion Park SC AA2-2nd G  
17/07/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 First Grade)   Vale Pups AA2-1st G   vs   Albion Park SC AA2-1st G  
18/07/21 (Sun) 10:00 (IMB Bank 14 Girls Division 2)   Russell Vale 14G-2   vs   Warilla 14G-2  
23/07/21 (Fri) 19:10 (IMB Bank 14 Division 2)   Russell Vale 14-2   vs   South Coast United 14-2  
24/07/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division 1)   Russell Vale FC M1   vs   Coniston Veterans M1  
24/07/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division O45)   Russell Vale United O45   vs   Port Kembla Zebras O45  
25/07/21 (Sun) 09:30 (IMB Bank 16 Girls Division 2)   Russell Vale 16G-2   vs   Gerringong 16G-2  
30/07/21 (Fri) 19:10 (IMB Bank 14 Girls Division 2)   Russell Vale 14G-2   vs   University 14G-2  
31/07/21 (Sat) 10:00 (IMB Bank 14 Division 4)   Russell Vale 14-4   vs   FSC Knights  
31/07/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 Second Grade)   Vale Pups AA2-2nd G   vs   Figtree Heat AA2-2nd G  
31/07/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 First Grade)   Vale Pups AA2-1st G   vs   Figtree Heat AA2-1st G  
01/08/21 (Sun) 10:00 (IMB Bank 16 Girls Division 1)   Russell Vale 16G-1   vs   Coledale 16G-1  
01/08/21 (Sun) 12:00 (The Grange Women's O30)   Russell Vale Pink O30   vs   Coniston O30  
01/08/21 (Sun) 14:00 (The Grange Women's Division 2)   Russell Vale W2   vs   Shellharbour Scorpions W2  
06/08/21 (Fri) 19:20 (IMB Bank 16 Girls Division 2)   Russell Vale 16G-2   vs   Figtree 16G-2  
07/08/21 (Sat) 10:40 (IMB Bank 14 Division 2)   Russell Vale 14-2   vs   Albion Park 14-2  
07/08/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division O45)   Russell Vale United O45   vs   Port Pumas Old Boys O45  
07/08/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Masters Division 1)   Russell Vale FC M1   vs   Port Pumas M1  
13/08/21 (Fri) 19:10 (IMB Bank 14 Division 4)   Russell Vale 14-4   vs   Dapto 14-4  
14/08/21 (Sat) 13:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 Second Grade)   Vale Pups AA2-2nd G   vs   Gerringong Breakers AA2-2nd G  
14/08/21 (Sat) 15:00 (RMB Lawyers Community League Division 2 First Grade)   Vale Pups AA2-1st G   vs   Gerringong Breakers AA2-1st G  
20/08/21 (Fri) 18:00 (IMB Bank 16 Girls Division 1)   Russell Vale 16G-1   vs   Bulli 16G-1