Football West
Fixtures/Results
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Football West
/
Belt Up Amateur Division 1
Filter by season
2023
2022
2021
2020
Filter by competition
Select a Competition
10s Blue North/Central
10s Orange (Metro)
11s Orange (North)
11s Purple - Emus
11s Purple - Parrots
11s Red (Metro)
11s Yellow - Bilbies
12s Girls Possums/Parrots
12s Orange South
12s Purple Bilbies
12s Purple Parrots
12s White - North
13's Junior Cup
14's Girls Junior Cup
14's Junior Cup
14s - Girls Div 4
14s - North Div 3
14s - South Div 2
14s - South Div 3
15's Junior Cup
15s - Div 2
16's Girls Junior Cup
16's Junior Cup
16s - Div 4
16s - Div 5
16s - Girls Div 3
18's Junior Cup
2022 Australian Masters Games
2022 Friendly Games Amateur
2022 Friendly Games Juniors
2022 Friendly Games Masters
2022 Friendly Games Metro
2022 Friendly Games NPL
2022 Friendly Games State League
2022 Gold Fields WA State Futsal Tournament
2022 North West Championships - Friendlies
2022 North West Championships - U11
2022 North West Championships - U13
2022 North West Championships - U9
8s Yellow - Dolphins
8s Yellow - Koalas
9s Blue Bilbies
9s Yellow - Dolphins
Australia Cup
Belt Up Masters North Premier
Belt Up Masters Over 55
Belt Up Masters South Division 1
Belt Up Metro South Division 4
Equal Footingball Division
Hyundai Womens Amateur Night Series
Hyundai Womens State League Night Series
MiniRoos Clusters 13
PAN Cup Juniors
PAN Cup Masters
PAN Cup Seniors
Trandos Cup 2022
WA Futsal Teachers Tournament
8s Blue - Emus
8s Blue - Dingoes
8s Blue - Koala
8s Girls
8s Purple - Bilbies
8s Purple - Dingoes
8s Purple - Emus
8s Purple - Parrots
8s Purple - Wombats
8s Yellow - Wombats
State Reserves Cup
8s Yellow - Bilbies
State League Inter-Divisional Promotion Playoffs
State U18 Cup
8s Yellow - Dingoes
State League Division 1
8s Yellow - Emus
State League Division 1 Reserves
8s Yellow - Parrots
State League Division 1 - U18
State League Division 2
9s Blue - Dingoes/Parrots
State League Division 2 Reserves
State League Division 2 - U18
9s Blue - Emus
10s White - Bilbies
10s White - Parrots
MiniRoos Clusters 11
Hyundai Women's State League
Hyundai Women's Amateur League Division 1
Hyundai Women's Amateur League Division 2
Hyundai Women Metro North Division 1
Hyundai Women Metro North Division 2
Hyundai Women Metro North Division 3
Hyundai Women Metro South Division 1
Hyundai Women Metro South Division 2
Hyundai Women Metro South Division 3
Hyundai Women's State Cup
Hyundai Women's Metropolitan Cup
Belt Up Amateur Premier Division
Belt Up Amateur Premier Division Reserves
Belt Up Amateur Division 1
Belt Up Amateur Division 1 Reserves
Belt Up Amateur Division 2
Belt Up Amateur Division 2 Reserves
Belt Up Amateur Division 3
Belt Up Amateur Division 3 Reserves
Belt Up Amateur Division 4
Belt Up Amateur Division 4 Reserves
Belt Up Amateur Cup
Belt Up Amateur Reserves Cup
Belt Up Metro Premier Division
Belt Up Metro North Division 1
Belt Up Metro North Division 2
Belt Up Metro North Division 3
Belt Up Metro North Division 4
Belt Up Metro North Division 5
Belt Up Metro South Division 1
Belt Up Metro South Division 2
Belt Up Metro South Division 3
Belt Up Men's Metropolitan Cup
Belt Up Masters North Division 1
Belt Up Masters North Division 2
Belt Up Masters South Premier
Belt Up Masters South Division 2
Belt Up Masters Over 45 North A
Belt Up Masters Over 45 North B
Belt Up Masters Over 45 North C
Belt Up Masters Cup
Belt Up Masters Over 45 South A
Belt Up Masters Over 45 South B
Belt Up Over 45s Masters Cup
12s Yellow - Bilbies
12s Blue
12s Green (North)
12s White - South Central
12s Orange North
12s Yellow - Emus
12s Yellow - Koala
12s Yellow - Parrots
12s Purple - Koala
12s Purple - Dingoes
13s - Div 1
13s - Div 2
13s - North Div 1
13s - North Div 2
13s - North Div 3
13s - South Div 1
13s - South Div 2
13s - South Div 3
14s - Div 1
14s - Div 2
14s - North Div 1/North Div 2
14s - South Div 1
15s - Div 1
15s - South Div 1
15s - North Div 1
15s - North Div 2
16s - Div 1
16s - Div 2
16s - Div 3
MiniRoos Clusters 1
MiniRoos Clusters 10
MiniRoos Clusters 2
MiniRoos Clusters 3
MiniRoos Clusters 4
MiniRoos Clusters 6
MiniRoos Clusters 7
18s - Div 1
MiniRoos Clusters 8
18s - Div 2
MiniRoos Clusters 9 & 12
18s - Div 3
18s - Div 4
MiniRoos Clusters 5
14s - Girls Div 1
14s - Girls Div 2
14s - Girls Div 3
16s - Girls Div 1
16s - Girls Div 2
8s Purple - Koala
9s Purple - Emus
9s Yellow - Bilbies
9s Yellow - Parrots
9s Yellow - Possums
9s Yellow - Koalas
9s Yellow - Wombats
9s Purple - Bilbies
9s Purple - Wombats
9s Purple - Dingoes
9s Purple - Parrots
9s Yellow - Dingoes
9s Yellow - Emus
9s Yellow - Echidnas
9s Purple - Koalas
10s Blue South/Central
10s Purple - Wombats
10s Green (Metro)
10s Purple - Dingoes
10s Red
10s Purple - Emus
10s Yellow - Koala
10s Girls - Bilbies
10s Girls - Dingoes/Parrots
10s Girls - Emus
10s Purple - Bilbies
10s Yellow - Parrots
10s Yellow - Bilbies
10s Yellow - Dingoes/Dolphins
10s Yellow - Wombats
11s Blue (North Central)
11s Blue (South Central)
11s Green (North)
11s Green/Orange (South)
12s Green (South)
11s Purple - Bilbies
11s Purple - Dingoes
11s Purple - Wombats
11s Yellow - Dingoes/Emus
11s Yellow - Koalas
11s Yellow - Parrots
11s White - Bilbies
11s White - Dingoes
11s White - Parrots
12s Girls - Dingoes/Dolphins
12s Girls - Bilbies
12s Girls - Emus
Mens State League Night Series
Belt Up Amateur Night Series
Fixtures/Results
Belt Up Amateur Division 1
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
A Kretowicz
Amateur Di
22
51
N Dossena
Hamersley Rovers SC
20
23
3
1
J Wemyss
Maccabi SC
17
16
1
J K Jr
Olympic Kingsway SC
22
16
2
M Furness
Maccabi SC
15
13
1
J Kelly
Southern Spirit FC
12
12
1
G Stephens
South Perth United SC
14
11
J D Via
South Perth United SC
17
11
1
M Warren
Port Kennedy SC
21
11
C Figliomeni
Southern Spirit FC
14
10
M Ayene
Hamersley Rovers SC
17
10
2
T Starkey
Southern Spirit FC
21
10
5
B North
South Perth United SC
18
9
B D Abreu
Southern Spirit FC
20
9
5
D Molinari
Stirling Panthers SC
14
9
4
1
J Flores
Stirling Panthers SC
20
8
1
J Salmon
Hamersley Rovers SC
14
8
Y Benkaci
Stirling Lions SC
18
8
2
A Godfrey
South Perth United SC
21
7
2
B Godfrey
South Perth United SC
21
7
3
J Bui
Stirling Lions SC
22
7
A Cocking
Stirling Panthers SC
10
6
2
A Nthani
Ellenbrook Utd FC
13
6
C Aitken
South Perth United SC
13
6
4
D Monaghan
Port Kennedy SC
20
6
1
E Rose
Olympic Kingsway SC
20
6
3
J Dimbleby
Maccabi SC
21
6
1
L Cave
Gosnells City FC
21
6
J Ledo
Southern Spirit FC
16
5
1
J Ingram
Port Kennedy SC
8
5
L Ross
Ellenbrook Utd FC
19
5
5
L Wearing
Amateur Di
20
5
2
S Phillips
Olympic Kingsway SC
17
5
4
T Warburton
Olympic Kingsway SC
19
5
1
A Pomfret
Gosnells City FC
17
4
4
B Reynolds
Amateur Di
20
4
1
E Stevenson
Southern Spirit FC
18
4
1
J Ashford
Amateur Di
14
4
J H Nam
Hamersley Rovers SC
16
4
J Martin
Gosnells City FC
19
4
1
R Pattison
Maccabi SC
14
4
2
S Blackshaw
Port Kennedy SC
21
4
3
S Ingam
Gosnells City FC
15
4
2
A Bacci
Stirling Lions SC
11
3
A Gianoli
Stirling Lions SC
16
3
2
B Martin
Amateur Di
14
3
C Arnez
Amateur Di
12
3
1
D Gordon
Olympic Kingsway SC
20
3
4
E Sinai
Maccabi SC
21
3
4
H Burton
South Perth United SC
20
3
H Hayazi
Maccabi SC
20
3
6
I Battogtokh
Belmont Villa SC
22
3
1
J D Lima
Amateur Di
13
3
J D Carlo
Amateur Di
19
3
1
J Whyte
Gosnells City FC
19
3
4
J Jebaratnam
Stirling Panthers SC
20
3
2
K Moores
Amateur Di
21
3
1
L Heath
Maccabi SC
20
3
3
L Tommolini
Stirling Lions SC
14
3
2
L Ivanov
Stirling Lions SC
21
3
7
M Langham
South Perth United SC
20
3
4
M Sacco
Stirling Lions SC
20
3
S Curtis
Maccabi SC
17
3
2
T Pillay
Belmont Villa SC
15
3
1
Z Rosenberg
Maccabi SC
12
3
A Amani
Gosnells City FC
4
2
2
B Symons
Ellenbrook Utd FC
21
2
2
C Judge
Amateur Di
21
2
1
C V D Moosdyk
Gosnells City FC
18
2
2
D Raykos
Stirling Panthers SC
16
2
1
1
D Gordon
Maccabi SC
20
2
4
E Colakovic
Belmont Villa SC
10
2
H Morales
Belmont Villa SC
16
2
3
1
I Hulbert
Gosnells City FC
17
2
1
J Aziz
Hamersley Rovers SC
16
2
J Burns
Gosnells City FC
1
2
J Fish
Olympic Kingsway SC
12
2
J Leib
Maccabi SC
15
2
1
J Martelli
Stirling Panthers SC
18
2
3
K Altintas
Belmont Villa SC
12
2
L Culyer
Southern Spirit FC
21
2
3
L Pedley
South Perth United SC
12
2
4
L Rossi
Stirling Panthers SC
13
2
1
M Clarke
Ellenbrook Utd FC
19
2
2
M D'Antonio
Southern Spirit FC
15
2
1
M Hewitt
Hamersley Rovers SC
16
2
8
M Furness
Maccabi SC
5
2
N Phi
Belmont Villa SC
8
2
R Reynaga
Hamersley Rovers SC
21
2
2
S Bloch
Maccabi SC
16
2
1
S Mulholland
South Perth United SC
17
2
1
S O'Neil
Port Kennedy SC
18
2
5
A Zothner
Maccabi SC
20
1
5
A Filipe
Ellenbrook Utd FC
15
1
1
A Kamara
Hamersley Rovers SC
10
1
3
A Mohaseli
Hamersley Rovers SC
22
1
5
A Cheng
South Perth United SC
19
1
A Costa
Stirling Lions SC
7
1
A Barry
Belmont Villa SC
14
1
1
A Ascenso
Southern Spirit FC
19
1
2
A Murolo
Amateur Di
4
1
B Jahja
Belmont Villa SC
20
1
B Koloski
Stirling Lions SC
4
1
B Burton
South Perth United SC
20
1
3
B Walker
Gosnells City FC
5
1
B Mohammadi
Belmont Villa SC
14
1
4
C Thoburn
Olympic Kingsway SC
19
1
2
D Hardy
South Perth United SC
19
1
2
1
E Dye
Ellenbrook Utd FC
19
1
3
E Abdalla
Belmont Villa SC
5
1
F Gondor
Gosnells City FC
3
1
G Driscoll
Gosnells City FC
20
1
5
G Wallis
Ellenbrook Utd FC
7
1
3
2
H Hamdan
Ellenbrook Utd FC
14
1
H Dekens
Hamersley Rovers SC
15
1
2
I Wilson
South Perth United SC
16
1
J Pernet
Ellenbrook Utd FC
5
1
J Gray
Amateur Di
6
1
J Arcaro
Gosnells City FC
9
1
J Pestana
Southern Spirit FC
17
1
1
J Oreb
Southern Spirit FC
12
1
K Green
Port Kennedy SC
4
1
1
K Fletcher
Ellenbrook Utd FC
19
1
7
L Molinari
Stirling Panthers SC
7
1
M Zdunek
Hamersley Rovers SC
9
1
M Wilson
Hamersley Rovers SC
14
1
M Hill
Stirling Panthers SC
11
1
3
M Kaye
Maccabi SC
19
1
1
M Maricar
Ellenbrook Utd FC
5
1
M Holyoak
Gosnells City FC
22
1
3
N Tatasciore
Stirling Panthers SC
13
1
5
P Manishimwe
Hamersley Rovers SC
13
1
1
P Grant
Stirling Panthers SC
17
1
3
1
P Loktionov
Ellenbrook Utd FC
14
1
R Boqary
Belmont Villa SC
17
1
2
2
R Mohammad
Belmont Villa SC
13
1
1
R Bain
Olympic Kingsway SC
13
1
2
R Butterworth
Olympic Kingsway SC
18
1
2
R Dunne
Port Kennedy SC
21
1
1
1
R Carter
South Perth United SC
2
1
R Westwood
Amateur Di
12
1
S Rule
Southern Spirit FC
19
1
T Driver
Olympic Kingsway SC
18
1
1
T Higgins
Olympic Kingsway SC
8
1
2
T Bell
Belmont Villa SC
3
1
2
W Callwood
Gosnells City FC
3
1
A Roberts
Amateur Di
6
A Eben
Belmont Villa SC
13
3
A Andrijic
Southern Spirit FC
9
A Cajaglis
Stirling Panthers SC
2
A Kiesz
Ellenbrook Utd FC
1
A Vacca
Stirling Lions SC
14
3
A Bleszynski
Stirling Lions SC
17
3
1
A Etheridge
Amateur Di
1
A Glass
Olympic Kingsway SC
18
A Gebrejesus
Hamersley Rovers SC
2
A Alvaro
Gosnells City FC
2
A Damianopoulos
Olympic Kingsway SC
5
A Tilenni
South Perth United SC
3
A Webber
South Perth United SC
3
A Wright
Stirling Panthers SC
9
A Pach
Ellenbrook Utd FC
1
A Altintas
Belmont Villa SC
13
2
A Sehmi
Ellenbrook Utd FC
1
A Sangploykaew
Olympic Kingsway SC
7
A Kourinos
Stirling Panthers SC
4
A Pavlovic
Ellenbrook Utd FC
5
A Marshall
Gosnells City FC
2
A Vacca
Stirling Lions SC
1
A Chick
Olympic Kingsway SC
5
A Gouveia
Southern Spirit FC
3
A Parlongo
Stirling Lions SC
2
A Pecotic
Southern Spirit FC
2
A Mangano
Southern Spirit FC
2
A Tuka
Belmont Villa SC
4
2
A Darley
Amateur Di
18
1
A Kotkis
Maccabi SC
10
A V Zyl
Ellenbrook Utd FC
15
A Yilmaz
Belmont Villa SC
1
B Johnson
Ellenbrook Utd FC
2
B White
Port Kennedy SC
3
B Hamilton
South Perth United SC
14
B Sprivulis
South Perth United SC
2
B Ziba
Hamersley Rovers SC
3
B Atkinson
Port Kennedy SC
16
4
B Koroma
Southern Spirit FC
21
B Kulenovic
Southern Spirit FC
12
B Hershowitz
Maccabi SC
10
B Hassell
Ellenbrook Utd FC
1
B Perera
Belmont Villa SC
4
1
B Pillay
Belmont Villa SC
15
B Kerr
Stirling Lions SC
10
1
B Burke
South Perth United SC
1
B Kilbey
Belmont Villa SC
4
C Barry
South Perth United SC
1
C Goodwin
Olympic Kingsway SC
6
C James
Port Kennedy SC
4
C Pennington
Port Kennedy SC
2
C Moore
Olympic Kingsway SC
4
C Otuka
Ellenbrook Utd FC
2
C Corcoran
Southern Spirit FC
2
C Biagioni
Stirling Panthers SC
15
6
1
C Odriscoll
South Perth United SC
8
C Belladonna
Stirling Panthers SC
6
C Brooker
Olympic Kingsway SC
1
C Jenkins
Belmont Villa SC
1
C Obrien
Stirling Lions SC
1
C Williams
Port Kennedy SC
19
C Garbutt
Gosnells City FC
7
C Griffiths
Gosnells City FC
3
C Jontvedt
Port Kennedy SC
5
C Manley
South Perth United SC
12
1
C Melo
Stirling Lions SC
1
D Mcbride
Gosnells City FC
17
1
1
D Conti
Stirling Panthers SC
22
1
D Cuticone
Olympic Kingsway SC
8
3
1
D Higgins
Olympic Kingsway SC
4
D Malatesta
Olympic Kingsway SC
11
D Mondello
Stirling Lions SC
3
D Silla
Stirling Panthers SC
8
D Tinthei
Hamersley Rovers SC
2
D Velevski
Stirling Lions SC
3
D D'Adamo
Stirling Lions SC
3
D Kenny
Stirling Panthers SC
1
D Lawler
Port Kennedy SC
3
D Coster
Hamersley Rovers SC
2
D Hunt
Amateur Di
5
D Kelliher
Amateur Di
5
D Martins
Stirling Panthers SC
3
D Obour
Ellenbrook Utd FC
9
1
1
D R Bawi
Ellenbrook Utd FC
1
D Hoskin
Ellenbrook Utd FC
8
D Kerrigan
Olympic Kingsway SC
4
1
1
D Smees
Port Kennedy SC
11
3
1
D Rheeders
Amateur Di
3
D Mathiang
Hamersley Rovers SC
2
1
E Cooper
Hamersley Rovers SC
7
2
E Monaco
Southern Spirit FC
1
F Taylor
Ellenbrook Utd FC
4
F Nela
South Perth United SC
2
F Rosica
Stirling Lions SC
18
G Urube
Ellenbrook Utd FC
2
G Gelevitis
Stirling Lions SC
16
G Pallister
Port Kennedy SC
7
H Spears
Port Kennedy SC
5
H M Hayazi
Maccabi SC
1
I Bunton
Olympic Kingsway SC
20
4
I Norgrove
Hamersley Rovers SC
1
I Karash
Belmont Villa SC
11
1
I Mahlangu
Ellenbrook Utd FC
7
J Taylor
Ellenbrook Utd FC
6
J Tozawa
Amateur Di
12
1
J Tyrrell
Belmont Villa SC
1
J Wild
Port Kennedy SC
18
1
J Hughes
Amateur Di
22
J Dalton
Gosnells City FC
8
J D Abreu
Southern Spirit FC
2
J Felstead
Amateur Di
22
1
J Dean
Amateur Di
9
J Phillips
Hamersley Rovers SC
2
J Christovitsis
Hamersley Rovers SC
2
J Clark
Gosnells City FC
5
J Mcknight
Ellenbrook Utd FC
17
6
3
J Pagani
Stirling Panthers SC
2
J Sharp
Gosnells City FC
2
J Pogmore
Olympic Kingsway SC
1
J Dimbleby
Maccabi SC
1
J Mcilduff
Stirling Lions SC
9
3
1
J Belladonna
Stirling Panthers SC
4
J Dods
Stirling Panthers SC
13
2
J Nocciolino
Stirling Panthers SC
2
J Logan
Ellenbrook Utd FC
2
J Martinez
Maccabi SC
2
J Becerra
Stirling Panthers SC
8
J Padfield
Port Kennedy SC
8
1
J Stocker
Olympic Kingsway SC
17
3
1
J Speldewinde
Olympic Kingsway SC
4
J Dautopulos
Stirling Lions SC
6
1
J Higgins
Hamersley Rovers SC
1
J Robin
Ellenbrook Utd FC
11
J Germano
Stirling Panthers SC
19
1
J Turner
Southern Spirit FC
1
J Futter
Amateur Di
1
J G Solano
Gosnells City FC
21
3
J Martelli
Stirling Panthers SC
5
J Smith
Port Kennedy SC
12
2
J Edwards
South Perth United SC
1
J Tonaro
Stirling Lions SC
8
J Woods
Hamersley Rovers SC
22
2
J Conti
Southern Spirit FC
2
J Burns
Olympic Kingsway SC
20
3
J Chiat
Maccabi SC
19
J Clark
Gosnells City FC
2
J Erceg
Stirling Panthers SC
11
1
J Fletcher
Port Kennedy SC
9
2
J Green
Stirling Panthers SC
1
J Johnston
Southern Spirit FC
11
J Puas
Port Kennedy SC
14
J Raiter
Maccabi SC
1
J Thew
Ellenbrook Utd FC
5
J Tenaglia
Ellenbrook Utd FC
1
J Korboe
Ellenbrook Utd FC
1
J Ferrari
Stirling Lions SC
3
K Parker
Amateur Di
1
K Palmer
Maccabi SC
11
1
K Sikazwe
Hamersley Rovers SC
1
1
K Lynch
Olympic Kingsway SC
6
1
K Garang
Belmont Villa SC
1
K Crampton
South Perth United SC
1
K Catalfamo
Amateur Di
7
K Alberts
Ellenbrook Utd FC
3
K Beal
Gosnells City FC
8
2
L E Pay
Belmont Villa SC
9
L Howard
Gosnells City FC
1
L Fleck
Hamersley Rovers SC
20
1
L Hayward
South Perth United SC
1
1
L Thoele
South Perth United SC
11
1
L Darke
Port Kennedy SC
1
1
L Boyce
South Perth United SC
20
2
L Edwards
Port Kennedy SC
2
L Harvey
Port Kennedy SC
20
L Cross
Amateur Di
7
L Araneda
Port Kennedy SC
9
2
1
L D'Annunzio
Stirling Panthers SC
2
L Sharma
Belmont Villa SC
1
L Ranieri
Belmont Villa SC
8
L Separovic
Southern Spirit FC
1
L Aitken
Amateur Di
1
L Armstrong
Olympic Kingsway SC
16
3
L Brazzale
Stirling Lions SC
11
2
L Edwards
Amateur Di
3
L Hoskin
Ellenbrook Utd FC
22
1
L Natale
Hamersley Rovers SC
2
L Pugliese
Stirling Lions SC
17
1
L D B Subrun
Belmont Villa SC
7
3
1
L Pearson
Maccabi SC
2
M Lanza
Stirling Panthers SC
3
M Natoli
Stirling Panthers SC
5
2
M Giuffre
Stirling Lions SC
19
M Vidovic
Amateur Di
2
M Duffy
Gosnells City FC
1
M Joseph
Ellenbrook Utd FC
1
M Kelly
Olympic Kingsway SC
21
M Tomic
Ellenbrook Utd FC
4
M Giacoppo
Stirling Panthers SC
1
M Rossi
Stirling Panthers SC
4
M Assou
Hamersley Rovers SC
1
M Macpherson
Maccabi SC
1
M Cave
Gosnells City FC
13
1
M Danze
Olympic Kingsway SC
5
M Hoogenkamp
Stirling Panthers SC
12
2
M Macpherson
Maccabi SC
1
M Rea
Amateur Di
9
M Schaffer
Maccabi SC
2
M Sharp
Belmont Villa SC
1
M Tan
Belmont Villa SC
3
M Thaung
Hamersley Rovers SC
6
M Margai
Belmont Villa SC
2
M R Hussaini
Hamersley Rovers SC
3
M Eiliyati
Southern Spirit FC
16
5
M Khateree
Ellenbrook Utd FC
1
N Rahimi
Hamersley Rovers SC
20
N D'Antonio
Southern Spirit FC
18
N Dobra
Belmont Villa SC
10
N Giacci
Stirling Panthers SC
1
N Koios
Stirling Lions SC
8
2
N Alrashid
Belmont Villa SC
1
1
N Fox
South Perth United SC
5
N Smith
Hamersley Rovers SC
7
N Suresh
Ellenbrook Utd FC
3
N D'Annunzio
Stirling Panthers SC
6
1
O Bonett
Hamersley Rovers SC
2
O Cheveralls
South Perth United SC
8
O Ahmed
Belmont Villa SC
1
O Battogtokh
Belmont Villa SC
1
1
O Radmil
Port Kennedy SC
1
P Norris
Southern Spirit FC
3
P Hutton
Hamersley Rovers SC
4
P Basto
Southern Spirit FC
8
P Chigwanda
Ellenbrook Utd FC
2
P Xayvong
Hamersley Rovers SC
2
P Guanasagaran
Southern Spirit FC
8
3
1
P Kapila
Belmont Villa SC
1
R Kabwe
Gosnells City FC
3
R Giorgi
Stirling Panthers SC
17
3
1
R Potts
Port Kennedy SC
1
R Mohammadi
Ellenbrook Utd FC
4
R Kollie
Ellenbrook Utd FC
2
R Musawi
Belmont Villa SC
5
R Hissey
Port Kennedy SC
1
S Garces
Southern Spirit FC
8
2
S Maguire
Gosnells City FC
19
4
S Salisbury
Port Kennedy SC
11
2
S Samulela
Southern Spirit FC
2
S B Htoo
Belmont Villa SC
8
2
S Acharya
Belmont Villa SC
2
S Brekke
Amateur Di
4
S Smoker
Ellenbrook Utd FC
1
S Nahim
Southern Spirit FC
13
S M Hafiz
Stirling Lions SC
2
S Beniston
South Perth United SC
1
S Duncan
Belmont Villa SC
16
S Kelly
Olympic Kingsway SC
1
S Cirillo
Stirling Lions SC
2
S Mulhair
Hamersley Rovers SC
2
S Pastorelli
Stirling Lions SC
8
S Kaye
Maccabi SC
21
S Dalglish
Stirling Lions SC
11
T Penman
Belmont Villa SC
1
T Sunderland
Port Kennedy SC
22
1
T Welch
Hamersley Rovers SC
3
T Zdunek
Hamersley Rovers SC
3
T Bull
Amateur Di
6
T Calleja
Port Kennedy SC
12
T Northam
Hamersley Rovers SC
1
T Chandler
Gosnells City FC
1
T Hitchings
Hamersley Rovers SC
1
1
W Vicha
Ellenbrook Utd FC
3
W Jalil
Belmont Villa SC
1
W Dalzell
Ellenbrook Utd FC
1
Y G Chengen
Ellenbrook Utd FC
8
Z Fowler
Hamersley Rovers SC
1
Z Macgregor
Hamersley Rovers SC
4
Z Scampoli
South Perth United SC
20
1
Z Swinton
Belmont Villa SC
21
1
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started