Football West
Fixtures/Results
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Football West
/
Belt Up Amateur Division 2
Filter by season
2023
2022
2021
2020
Filter by competition
Select a Competition
10s Blue North/Central
11s Purple - Emus
11s Purple - Parrots
2021 Gold Fields WA State Futsal Tournament
2021 Gold Fields WA State Team Tournament
8s Yellow - Echidnas
9s Blue Bilbies
9s Yellow - Dolphins
Africa Down Under 2021 (Mens)
Africa Down Under 2021 (Womens)
Asian Cup 2021
Belt Up Cup Grand Final
Equal Footingball Division
Junior Amateur Soccer World Cup
Kick It. World Cup
Masters Amateur Soccer World Cup
SDP 10s - 5-aside
SDP 12s - 5-aside
Senior Amateur Soccer World Cup 2021
State Cup Final
Womens State League Night Series
5s-7s Clusters
CW 11s Boys Cahill
8s Blue - Dingoes
CW 11s Boys Jedinak
8s Blue - Bilbies
CW 12s Girls Foord
CW 13s Boys Mooy
8s Purple - Bilbies
CW 13s Boys Milligan
CW 14s Girls Kerr
8s Purple - Dingoes
CW 15s Boys Risdon
CW 15s Boys Kruse
8s Purple - Emus
8s Purple - Parrots
CW 17s Boys Sainsbury
8s Purple - Wombats
Belt Up Cup Final
CW 17s Girls McCallum
8s Yellow - Wombats
Belt Up State League Reserves Cup
8s Yellow - Bilbies
Belt Up State League U18 Cup
State League Inter-Divisional Promotion Playoffs
8s Yellow - Dingoes
State League Division 1
8s Yellow - Emus
State League Division 1 Reserves
8s Yellow - Parrots
State League Division 1 - U18
8s Yellow - Bandicoots
State League Division 2
9s Blue - Dolphins
State League Division 2 Reserves
State League Division 2 - U18
9s Blue - Emus
10s White - Dingoes
Women's Masters League
Women State League Division 1
Women State League Division 2
Women's Amateur League
Women Metro North Division 1
Women Metro North Division 2
Women Metro North Division 3
Women Metro South Division 1
Women Metro South Division 2
Women Metro South Division 3
Women's State Cup
Women Metropolitan Cup
Belt Up Amateur Premier Division
Belt Up Amateur Premier Division Reserves
Belt Up Amateur Division 1
Belt Up Amateur Division 1 Reserves
Belt Up Amateur Division 2
Belt Up Amateur Division 2 Reserves
Belt Up Amateur Division 3
Belt Up Amateur Division 3 Reserves
Belt Up Amateur Division 4
Belt Up Amateur Division 4 Reserves
Belt Up Amateur Cup
Belt Up Amateur Reserves Cup
Belt Up Metro North Premier
Belt Up Metro North Division 1
Belt Up Metro North Division 2
Belt Up Metro North Division 3
Belt Up Metro North Division 4
Belt Up Metro North Division 5
Belt Up Metro South Premier
Belt Up Metro South Division 1
Belt Up Metro South Division 2
Belt Up Metro South Division 3
Belt Up Metro South Division 4
Belt Up Metropolitan Cup
Belt Up Masters North Division 1
Belt Up Masters North Division 2
Belt Up Masters North Division 3
Belt Up Masters South Premier
Belt Up Masters South Division 1
Belt Up Masters South Division 2
Belt Up Masters Over 45 North A
Belt Up Masters Over 45 North B
Belt Up Masters Over 45 North C
Belt Up Masters Cup
Belt Up Masters Over 45 South A
Belt Up Masters Over 45 South B
Belt Up Over 45s Cup
12s Blue A (Metro)
12s Yellow - Bilbies
12s Blue B (Metro)
12s Green (Metro)
12s White - Parrots
12s Orange (Metro)
12s Yellow - Bandicoots
12s Yellow - Dolphins
12s Yellow - Emus
12s Yellow - Parrots
United Reds Football League
12s Purple - Bilbies
12s Purple - Dingoes
12s Yellow - Echidnas
13s - Div 1
13s - Div 2
13s - North Div 1
13s - North Div 2
13s - North Div 3
13s - North Div 4
13s - South Div 1
13s - South Div 2
13s - South Div 3
13s - South Div 4
13s - Cup
14s - Div 1
14s - Div 2
14s - North 1/2/3
14s - North Div 4
14s - South Div 1/2
14s - South Div 3
14s - Cup
15s - Div 1/2
15s - Div 1
15s - Div 2
15s - North Div 3/4
15s - South Div 1/2
15s - South Div 3
15s - Cup
16s - Div 1
16s - Div 2
16s - Div 3
16s - Div 4
16s - Div 5
16s - Cup
18s - Div 1
18s - Div 2
18s - Div 3
18s - Div 4
18s - Div 5
18s - Cup
14s - Girls Div 1
14s - Girls Div 2
14s - Girls Div 3
14s - Girls Cup
16s - Girls Cup
18s - Girls Cup
16s - Girls Div 1
16s - Girls Div 2
18s Girls - Div 1
9s Purple - Emus
9s Yellow - Bandicoots
9s Yellow - Bilbies
9s Yellow - Parrots
9s Yellow - Koalas
9s Yellow - Wombats
9s Purple - Bilbies
9s Purple - Wombats
9s Purple - Dingoes
9s Purple - Parrots
9s Yellow - Dingoes
9s Yellow - Emus
9s Yellow - Echidnas
9s Purple - Echidnas
10s Blue South/Central
10s Purple - Wombats
10s Green (Metro)
10s Purple - Dingoes
10s Orange (Metro)
10s Purple - Emus
10s White - Emus
10s Yellow - Bandicoots
10s Girls - Bilbies
10s Girls - Dingoes
10s Girls - Emus
10s Purple - Bilbies
10s Purple - Parrots
10s Yellow - Bilbies
10s Yellow - Dingoes
10s Yellow - Emus
10s Yellow - Wombats
11s Blue North (Metro)
11s Blue South (Metro)
11s Green (Metro)
11s Orange (Metro)
12s Grey (Metro)
11s Purple - Bilbies
11s Purple - Dingoes
11s Yellow - Dingoes
11s Yellow - Emus
11s Yellow - Koalas
11s Yellow - Parrots
11s Grey (Metro)
11s White - Emus
12s Girls - Dingoes
12s Girls - Parrots
12s Girls - Bilbies
12s Girls - Emus
Mens State League Night Series
Women Premier League Night Series
Amateur Night Series
Fixtures/Results
Belt Up Amateur Division 2
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Scoring Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
GOALS
YC
RC
H Foulds
Carramar Shamrock Rovers FC
19
2
3
2
A Muhaseli
Fraser Park FC
14
2
5
1
A Almosawy
Fraser Park FC
4
1
1
A Tucker
Maccabi SC
10
7
1
A Nguyen
Westnam United
2
1
1
A Bruce
Subiaco AFC
11
1
1
B Mohammadi
Noranda City FC
13
1
C Chambers
Subiaco AFC
20
5
1
1
C Ward
Curtin University FC
14
5
1
D Carter
Mandurah City FC
21
2
2
1
D Cowbrough
Carramar Shamrock Rovers FC
20
3
4
1
E Sinai
Maccabi SC
21
1
2
1
E H Bentoumi
Floreat Athena FC
16
1
3
1
F Malavolta
Floreat Athena FC
18
1
1
H Vu
Westnam United
5
1
H M Hayazi
Maccabi SC
20
3
1
I Bunton
Olympic Kingsway SC Green
17
4
3
1
J Boehm
Floreat Athena FC
8
1
J France
Subiaco AFC
8
6
1
1
J Mackinder
Mandurah City FC
15
19
2
1
K Kinley
Noranda City FC
1
1
K Middleton
Curtin University FC
15
1
1
L Vivian
Subiaco AFC
5
1
L Tommolini
Stirling Macedonia FC
19
2
3
1
L Pearson
Maccabi SC
17
2
2
1
M Fleming
Mandurah City FC
14
6
4
1
P Shirzadi
Fraser Park FC
19
5
2
1
P Panagiotidis
Subiaco AFC
8
7
1
1
S Hind-Weatherley
Perth Hills United FC
11
2
1
S Koromah
Westnam United
6
1
1
S Evans
Perth Hills United FC
20
10
1
A Bacci
Stirling Macedonia FC
18
15
A Duckett
Mandurah City FC
20
2
4
A Olow
Olympic Kingsway SC Green
10
A Robbins
Curtin University FC
17
1
A Upton
Noranda City FC
5
A Rezai
Westnam United
3
A Altschuler
Maccabi SC
21
6
1
A Costa
Stirling Macedonia FC
6
1
A Mcdermott
Mandurah City FC
2
1
A P Carthy
Westnam United
4
A Shainfeld
Maccabi SC
1
A Vacca
Stirling Macedonia FC
14
A Shaban
Fraser Park FC
3
A Bucchino
Curtin University FC
18
2
3
A Bleszynski
Stirling Macedonia FC
19
3
A Glass
Olympic Kingsway SC Green
19
A Gianoli
Stirling Macedonia FC
11
4
A Perrella
Curtin University FC
8
1
A Geberat
Noranda City FC
2
A Spaseski
Stirling Macedonia FC
2
A Bradshaw
Mandurah City FC
20
3
1
A Byrne
Noranda City FC
11
1
A Donev
Stirling Macedonia FC
4
1
A Graham
Perth Hills United FC
3
A Wright
Floreat Athena FC
17
1
A Abbas
Fraser Park FC
11
2
A A Attar
Fraser Park FC
1
A Karim
Fraser Park FC
10
A Milhem
Noranda City FC
7
1
2
A M G Alghurabi
Fraser Park FC
20
2
4
A Mohammdi
Fraser Park FC
19
1
A Rahimi
Fraser Park FC
6
A Altintas
Noranda City FC
8
1
3
A Koromah
Fraser Park FC
2
A Fouladi
Maccabi SC
4
A Sangploykaew
Olympic Kingsway SC Green
4
A Campolungo
Stirling Macedonia FC
2
1
A Purvis
Curtin University FC
20
A Steval
Subiaco AFC
4
1
A Stroud
Curtin University FC
8
1
A Bushara
Fraser Park FC
6
A Cortellazzi
Noranda City FC
10
1
A D Santos
Noranda City FC
1
A Nguyen
Westnam United
1
A Parlongo
Stirling Macedonia FC
7
A Perrella
Curtin University FC
18
7
3
A Muradi
Fraser Park FC
13
2
A Muradi
Westnam United
6
2
3
A Kotkis
Maccabi SC
13
1
B Seppings
Carramar Shamrock Rovers FC
16
2
3
B Gharibyar
Fraser Park FC
3
B Mohamad
Stirling Macedonia FC
18
17
6
B Litterick
Perth Hills United FC
8
B Conibear
Subiaco AFC
1
B Lunt
Maccabi SC
1
B Jahja
Noranda City FC
13
1
B Sultan
Fraser Park FC
2
B Koloski
Stirling Macedonia FC
5
1
B Hershowitz
Maccabi SC
2
B Myers
Maccabi SC
18
4
B Borthwick
Carramar Shamrock Rovers FC
10
B Clark
Curtin University FC
9
3
1
B Deguara
Stirling Macedonia FC
5
B Neale
Perth Hills United FC
11
B Kerr
Stirling Macedonia FC
14
1
5
B Nguyen
Noranda City FC
1
B Kemp
Noranda City FC
10
B Smith
Perth Hills United FC
2
C Goodwin
Olympic Kingsway SC Green
2
C Higginson
Maccabi SC
7
C Lloyd
Carramar Shamrock Rovers FC
9
1
C Paterson
Subiaco AFC
18
C Whalley
Curtin University FC
17
C Gilchrist
Stirling Macedonia FC
3
C Stonier
Subiaco AFC
7
C Kay
Carramar Shamrock Rovers FC
17
3
C Hely
Subiaco AFC
1
C Savini
Subiaco AFC
6
C Scriva
Noranda City FC
2
C Mckain
Perth Hills United FC
21
2
C Allen
Mandurah City FC
7
1
C Ainsworth
Mandurah City FC
2
1
C Bryant
Perth Hills United FC
17
1
6
C Thoburn
Olympic Kingsway SC Green
22
8
1
C Papalia
Curtin University FC
4
C Aitken
Mandurah City FC
7
2
1
C Jones
Carramar Shamrock Rovers FC
16
2
3
C Nguyen
Westnam United
3
1
C Beer-Korver
Noranda City FC
13
5
C Chattaway
Mandurah City FC
1
C Bennett
Carramar Shamrock Rovers FC
15
C Pederick
Curtin University FC
19
3
2
C Reid
Floreat Athena FC
21
5
D Timmons
Mandurah City FC
13
4
D Cuticone
Olympic Kingsway SC Green
11
1
2
D Hepworth
Stirling Macedonia FC
2
D L Makale
Fraser Park FC
2
D Lindsay
Perth Hills United FC
2
D Luxton
Olympic Kingsway SC Green
12
1
D Mondello
Stirling Macedonia FC
3
D Purdy
Floreat Athena FC
5
1
D Saldaris
Floreat Athena FC
12
D Tran
Westnam United
16
3
1
D Velevski
Stirling Macedonia FC
5
D Z Vum
Westnam United
11
1
D Taylor
Mandurah City FC
1
D Anderson
Floreat Athena FC
14
D Clemans
Carramar Shamrock Rovers FC
2
D Ashworth
Olympic Kingsway SC Green
20
2
D Gordon
Olympic Kingsway SC Green
22
4
1
D Hayes
Curtin University FC
2
D Ristevski
Stirling Macedonia FC
1
D Fulford
Subiaco AFC
3
1
D Gordon
Maccabi SC
18
2
4
D Veart
Mandurah City FC
2
1
D Stockdale
Mandurah City FC
13
5
D Briggs
Curtin University FC
18
2
2
E Rosenberg
Maccabi SC
3
E Rose
Olympic Kingsway SC Green
21
5
E Abdalla
Noranda City FC
4
1
E Spicer
Subiaco AFC
8
E Heywood
Perth Hills United FC
1
F Kazemi
Subiaco AFC
12
1
1
F Youssef
Curtin University FC
15
3
1
F Baraka
Noranda City FC
3
1
F Mulcahy
Subiaco AFC
1
F Rosica
Stirling Macedonia FC
22
2
1
F Tindo
Westnam United
3
G Foot
Perth Hills United FC
14
1
G James
Carramar Shamrock Rovers FC
22
5
G Gelevitis
Stirling Macedonia FC
10
1
G Moo
Westnam United
11
7
G H Akhlaqi
Fraser Park FC
2
G Mustica
Subiaco AFC
2
G Scognamiglio
Floreat Athena FC
5
1
G Delahunty
Mandurah City FC
3
1
H Torabi
Fraser Park FC
5
1
H Hussain
Fraser Park FC
15
4
1
H Curran
Carramar Shamrock Rovers FC
13
8
4
H Pritchard
Floreat Athena FC
5
H Singh
Stirling Macedonia FC
2
H David
Subiaco AFC
5
H Latham
Carramar Shamrock Rovers FC
1
H Mackinder
Mandurah City FC
14
1
2
H Newton
Subiaco AFC
6
1
2
H Alyassiri
Fraser Park FC
3
H Moore
Perth Hills United FC
1
H Sichembe
Floreat Athena FC
17
8
1
H Lenz
Perth Hills United FC
1
H D D Poe
Westnam United
14
2
H Swann
Subiaco AFC
3
H A Asadi
Fraser Park FC
4
I Chin
Westnam United
1
I Pham
Subiaco AFC
1
I White
Noranda City FC
22
1
I Marshall
Maccabi SC
2
1
I Procopio
Floreat Athena FC
22
8
2
J Davies
Noranda City FC
18
1
J Eldred
Mandurah City FC
14
1
J Hall
Curtin University FC
18
4
J Sweeney
Floreat Athena FC
4
J Tickner
Olympic Kingsway SC Green
1
1
J Eldridge
Mandurah City FC
1
J Pinto
Noranda City FC
21
1
J Posel
Maccabi SC
6
J Wemyss
Maccabi SC
14
14
1
J Wrafter
Maccabi SC
3
J Laggan-Pratt
Mandurah City FC
1
J Lindsay
Perth Hills United FC
17
3
J Nguyen
Westnam United
11
J Robinson
Perth Hills United FC
15
1
1
J Andrews
Mandurah City FC
5
1
J Castelo
Carramar Shamrock Rovers FC
2
J Emerson
Noranda City FC
1
J Kalaher
Olympic Kingsway SC Green
8
J O'Reilly
Perth Hills United FC
15
1
J Williams
Perth Hills United FC
18
2
J Willman
Mandurah City FC
5
J Webb
Curtin University FC
20
J Dimbleby
Maccabi SC
18
11
J Mcilduff
Stirling Macedonia FC
1
J Bui
Stirling Macedonia FC
20
5
1
J Gorrie
Mandurah City FC
2
1
J Frahmand
Fraser Park FC
4
J Chedid
Subiaco AFC
1
J Stephen
Mandurah City FC
12
1
1
J Dalton
Mandurah City FC
3
J Deas
Curtin University FC
3
J K Jr
Olympic Kingsway SC Green
22
40
2
J Becerra
Floreat Athena FC
10
2
J Lovell
Mandurah City FC
20
4
4
J Palace
Westnam United
13
2
5
J Stocker
Olympic Kingsway SC Green
21
2
2
J Shepherd
Perth Hills United FC
2
J Dautopulos
Stirling Macedonia FC
8
J Wylie
Mandurah City FC
14
2
2
J Fish
Olympic Kingsway SC Green
2
1
J Lambe
Subiaco AFC
12
1
J Dinga
Curtin University FC
16
5
J Dodd
Olympic Kingsway SC Green
3
1
J Pizzata
Stirling Macedonia FC
1
J Merchant
Perth Hills United FC
2
J Kidd
Subiaco AFC
6
J Burns
Olympic Kingsway SC Green
20
5
1
J Justice
Carramar Shamrock Rovers FC
17
2
9
J Lindsay
Perth Hills United FC
15
J Martyn
Carramar Shamrock Rovers FC
22
1
3
J Raiter
Maccabi SC
7
1
J Kesacoff
Maccabi SC
21
10
5
J Mccabe
Curtin University FC
4
K Donald
Perth Hills United FC
17
1
K Morrison
Subiaco AFC
2
2
K C Lun
Westnam United
7
K Salhah
Curtin University FC
11
3
2
K Pelza
Westnam United
7
2
K Tona
Noranda City FC
13
1
3
K Altintas
Noranda City FC
10
2
K Gyeltshen
Westnam United
5
K Hasell
Mandurah City FC
2
K Thistlethwaite
Subiaco AFC
20
2
3
K Pfammatter
Subiaco AFC
1
L Abrahams
Mandurah City FC
2
L Hurley
Westnam United
14
1
L Jackson
Subiaco AFC
11
L Lavery
Subiaco AFC
3
L Ryan
Perth Hills United FC
7
3
L Clark
Carramar Shamrock Rovers FC
16
L Trouchet
Subiaco AFC
7
L Tommolini
Stirling Macedonia FC
21
7
3
L Docherty
Curtin University FC
2
L Shepherd
Floreat Athena FC
6
L Reid
Carramar Shamrock Rovers FC
21
5
6
L Brazzale
Stirling Macedonia FC
18
3
L Hobson
Mandurah City FC
6
1
L Peachey
Subiaco AFC
19
L Perrella
Curtin University FC
18
2
1
L Pugliese
Stirling Macedonia FC
5
1
L Thistlethwaite
Subiaco AFC
19
21
2
L Ivanov
Stirling Macedonia FC
16
4
1
M Toure
Fraser Park FC
2
M Adam
Westnam United
2
1
M D Santos
Noranda City FC
2
M Knevett
Floreat Athena FC
4
M Mclaughlin
Mandurah City FC
4
1
1
M Hanbury
Perth Hills United FC
5
M Juma
Noranda City FC
7
M Kelly
Olympic Kingsway SC Green
14
M Oglesby
Olympic Kingsway SC Green
1
M Barton
Subiaco AFC
4
1
M Clemans
Carramar Shamrock Rovers FC
21
M Comito
Maccabi SC
17
M Evans
Carramar Shamrock Rovers FC
3
M Farsalas
Floreat Athena FC
1
M Korner
Floreat Athena FC
2
M Macpherson
Maccabi SC
19
9
M Mcdonald
Curtin University FC
4
M Mcrostie
Floreat Athena FC
14
8
1
M Webb
Perth Hills United FC
12
M Wong
Curtin University FC
3
M Rabei-Gholami
Fraser Park FC
19
30
8
M Gomes
Subiaco AFC
5
M Kaye
Maccabi SC
8
M Masterton
Mandurah City FC
19
2
M Mcewan
Carramar Shamrock Rovers FC
1
M Surjan
Curtin University FC
1
M Todaro
Floreat Athena FC
6
1
M Safarudin
Floreat Athena FC
16
M N Hoang
Westnam United
20
3
1
M Furness
Maccabi SC
12
11
M Slaveski
Noranda City FC
20
2
M A Asadi
Fraser Park FC
2
1
M H Moqadasi
Fraser Park FC
6
1
M J Nazari
Fraser Park FC
10
2
1
M Mg
Westnam United
1
1
M Hughes
Curtin University FC
5
M Hashem
Fraser Park FC
4
M Khateree
Noranda City FC
1
N Rahimi
Fraser Park FC
13
N H L
Fraser Park FC
5
1
N Gorrie
Mandurah City FC
4
1
N Koios
Stirling Macedonia FC
17
4
N Steverlynck
Floreat Athena FC
7
1
N Bolt
Subiaco AFC
1
N Al-Shloul
Noranda City FC
11
N Borosh
Maccabi SC
2
N Nguyen
Westnam United
8
1
N Do
Westnam United
1
N V Pham
Westnam United
2
N D'Ignazio
Subiaco AFC
5
1
N Doutch
Floreat Athena FC
12
2
N Farrell
Floreat Athena FC
2
N Sampson
Noranda City FC
1
N Studer
Floreat Athena FC
19
14
2
N Franolich
Subiaco AFC
1
N Sandys
Carramar Shamrock Rovers FC
15
1
N A Hussaini
Fraser Park FC
5
N Raghi
Fraser Park FC
3
1
N Koning
Subiaco AFC
2
O Natale
Noranda City FC
12
3
O Korner
Floreat Athena FC
12
1
O Ahmad
Fraser Park FC
2
2
O Portman
Curtin University FC
14
1
O Poynter
Perth Hills United FC
6
1
P Ilahambaye
Fraser Park FC
7
1
P Whalley
Curtin University FC
2
P Grabic
Westnam United
2
P Pappas
Stirling Macedonia FC
3
P Jahn
Mandurah City FC
5
P Jarvis
Olympic Kingsway SC Green
18
1
P Simmons
Carramar Shamrock Rovers FC
2
P Alimov
Floreat Athena FC
2
P Singh
Noranda City FC
2
P Tun
Westnam United
16
6
2
R Ahmadi
Fraser Park FC
20
1
2
R Molina
Westnam United
1
R Nguyen
Westnam United
3
R Baty
Mandurah City FC
1
R Abbas
Fraser Park FC
11
1
R Wittber
Perth Hills United FC
18
2
3
R Klenkoski
Floreat Athena FC
1
R Hasell
Mandurah City FC
1
R Bain
Olympic Kingsway SC Green
15
1
1
R Hislop
Subiaco AFC
11
R Peh
Subiaco AFC
1
R Mckain
Perth Hills United FC
16
1
3
R Davitt
Carramar Shamrock Rovers FC
4
R Doyle
Subiaco AFC
2
R Govier
Subiaco AFC
1
R Griffiths
Curtin University FC
5
R Taylor
Subiaco AFC
11
2
S Elliott
Noranda City FC
8
1
S Kokkoris
Subiaco AFC
20
9
1
S Leibovitch
Subiaco AFC
13
1
3
S Lindsay
Perth Hills United FC
20
6
S Phillips
Olympic Kingsway SC Green
13
7
2
S Bloch
Maccabi SC
10
5
1
S Gellatly
Noranda City FC
10
S Kalaher
Olympic Kingsway SC Green
17
5
S Scriva
Noranda City FC
8
S Koromah
Fraser Park FC
5
2
S Lali
Westnam United
5
2
S Webb
Perth Hills United FC
10
5
2
S Ennis
Noranda City FC
16
1
2
S Botha
Mandurah City FC
17
1
1
S Castagna
Stirling Macedonia FC
3
1
S Papalia
Noranda City FC
4
S Safar
Subiaco AFC
1
S Palioudakis
Floreat Athena FC
1
S Cirillo
Stirling Macedonia FC
2
S Hobden
Carramar Shamrock Rovers FC
8
S Pastorelli
Stirling Macedonia FC
4
S Kaye
Maccabi SC
22
S Kunej
Westnam United
21
13
S Dalglish
Stirling Macedonia FC
21
1
S Samanta
Subiaco AFC
1
S Sam
Fraser Park FC
11
S Fang
Westnam United
11
2
T Richmond
Noranda City FC
1
T Tenzin
Westnam United
8
T Driver
Olympic Kingsway SC Green
22
1
T C Nguyen
Westnam United
7
T Betterton
Subiaco AFC
15
1
T Bish
Floreat Athena FC
19
4
3
T Cope
Carramar Shamrock Rovers FC
2
T Mccracken
Carramar Shamrock Rovers FC
21
T Robba
Curtin University FC
11
T Warburton
Carramar Shamrock Rovers FC
20
11
2
T Higgins
Olympic Kingsway SC Green
15
1
1
T Mcrostie
Floreat Athena FC
2
T N Nguyen
Westnam United
12
1
T Pallister
Perth Hills United FC
14
T Hocken
Perth Hills United FC
3
T Warburton
Subiaco AFC
9
T Porter
Carramar Shamrock Rovers FC
3
T Capelli
Mandurah City FC
5
1
T Nguyen
Westnam United
7
T Wangdi
Westnam United
15
10
T Vu
Westnam United
19
5
V Mwenelokole
Noranda City FC
5
1
V Anh
Westnam United
1
W Dobbs
Mandurah City FC
1
Y Benkaci
Floreat Athena FC
22
6
3
Y Al-Hasnawi
Fraser Park FC
3
Y Albaldawi
Fraser Park FC
10
1
Z Alimee
Noranda City FC
21
Z Rosenberg
Maccabi SC
20
3
Z Smith
Perth Hills United FC
3
Z Turner
Perth Hills United FC
1
Z Sharp
Maccabi SC
13
1
Z Byrne
Mandurah City FC
1
Z Barati
Fraser Park FC
18
2
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started