DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
13/02/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
46 |
Air New Zealand Flyers |
def. by |
Dolphinz Fatcatz |
59 |
13/02/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
42 |
Kingi Strongs |
def. |
Cotes |
24 |
20/02/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
61 |
Dolphinz Fatcatz |
def. |
Dolphinz Manta Rays |
51 |
20/02/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
34 |
Dolphinz Pirates |
def. by |
Harbour Lone Wolves |
45 |
27/02/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
45 |
Dolphinz Manta Rays |
def. by |
Move Stuff |
50 |
27/02/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
18 |
Stone Cutters Basketball |
def. by |
Kingi Strongs |
42 |
05/03/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
54 |
Move Stuff |
def. by |
Ghostface Drillahz B |
57 |
05/03/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
37 |
Dolphinz Surferz |
def. |
Dolphinz Pirates |
35 |
06/03/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
55 |
AUT Premiers |
def. by |
Magic Bolo's |
70 |
06/03/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
95 |
Swerve Premiers |
def. |
Harbour Prem Men |
86 |
12/03/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
60 |
Ghostface Drillahz B |
def. |
Bob Ross in the Paint |
27 |
12/03/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
65 |
NoShot |
def. |
Stone Cutters Basketball |
34 |
13/03/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
92 |
Jambre Group McDonalds Raiders |
def. by |
Harbour Prem Men |
97 |
13/03/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
58 |
Unknowns |
def. |
Burt Splenk |
42 |
19/03/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
18 |
Bob Ross in the Paint |
def. by |
Stallions |
46 |
19/03/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
53 |
Somerville Retirement Community |
def. |
Dolphinz Surferz |
33 |
26/03/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
68 |
Stallions |
def. |
Air New Zealand Flyers |
52 |
26/03/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
48 |
Horizon Hawks |
def. by |
NoShot |
62 |
27/03/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
70 |
AUT Premiers |
def. by |
Swerve Premiers |
83 |
27/03/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
54 |
SAY LESS |
def. by |
Mairangi Vice |
61 |
03/04/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
89 |
AUT Premiers |
def. |
Monstars |
77 |
03/04/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
49 |
Burt Splenk |
def. by |
SAY LESS |
61 |
08/04/24 (Mon) |
15:50 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
12 |
Kristin Year 8 Karearea |
def. by |
Belmont Intermediate Nuggets |
36 |
08/04/24 (Mon) |
16:20 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
31 |
Belmont Intermediate Clippers |
def. |
Ponsonby Intermediate Raptors |
8 |
08/04/24 (Mon) |
16:50 |
(NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) |
0 |
Ponsonby Intermediate Cavs |
def. by |
AJHS Bulls |
20 |
08/04/24 (Mon) |
17:20 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
0 |
NX Breakers |
def. |
Northcote Intermediate Rams |
0 |
08/04/24 (Mon) |
17:50 |
(NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) |
24 |
Glenfield Intermediate Giants |
def. by |
Rosmini Thunder |
26 |
08/04/24 (Mon) |
18:20 |
(NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) |
10 |
Belmont Intermediate Heat |
def. by |
NX Clippers |
29 |
08/04/24 (Mon) |
18:50 |
(NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) |
10 |
NX Whetu |
def. by |
Belmont Intermediate Bullets |
27 |
08/04/24 (Mon) |
19:25 |
(NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) |
18 |
TNIS Warriors |
def. by |
Rosmini Bulls |
62 |
08/04/24 (Mon) |
20:00 |
(NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) |
40 |
Belmont Intermediate Bucks |
def. |
MBIS Hydra |
17 |
08/04/24 (Mon) |
20:30 |
(NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) |
8 |
MBIS Cyclones |
def. by |
Belmont Intermediate Wings |
14 |
09/04/24 (Tue) |
15:50 |
(NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) |
14 |
Birkdale Primary School Koura |
def. |
Campbells Bay Primary Warriors |
0 |
09/04/24 (Tue) |
16:20 |
(NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) |
12 |
Willow Park Primary Saints |
def. by |
St Joseph's Catholic School Knicks |
16 |
09/04/24 (Tue) |
16:50 |
(NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) |
16 |
Bayview Primary Wolves Y3/4 |
def. |
Birkenhead Primary Knicks |
14 |
09/04/24 (Tue) |
17:20 |
(NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) |
2 |
Willow Park Primary Comets |
def. by |
Devonport Primary Tornadoes |
28 |
09/04/24 (Tue) |
17:50 |
(NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) |
12 |
Chelsea Primary Wildcats |
def. by |
Campbells Bay Primary Nuggets |
13 |
09/04/24 (Tue) |
18:20 |
(NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) |
10 |
Willow Park Primary Giants |
def. by |
Campbells Bay Primary Pistons |
26 |
09/04/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
58 |
Dolphinz Fatcatz |
def. |
Air New Zealand Flyers |
42 |
09/04/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
33 |
Meadow Fresh 5 |
def. by |
Somerville Retirement Community |
43 |
10/04/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
84 |
Monstars |
def. by |
Swerve Premiers |
97 |
10/04/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
48 |
Burt Splenk |
def. |
AUT A |
35 |
16/04/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
48 |
Dolphinz Manta Rays |
def. by |
Dolphinz Fatcatz |
72 |
16/04/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
79 |
Leviathans |
def. |
Horizon Hawks |
46 |
17/04/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
89 |
Monstars |
def. by |
Jambre Group McDonalds Raiders |
96 |
17/04/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
69 |
AUT Premiers |
def. by |
Harbour Prem Men |
92 |
29/04/24 (Mon) |
15:50 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
29 |
Belmont Intermediate Clippers |
def. |
TNIS Raptors |
21 |
29/04/24 (Mon) |
16:20 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
20 |
Ponsonby Intermediate Bulls |
def. by |
Rosmini Knicks |
31 |
29/04/24 (Mon) |
16:50 |
(NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) |
13 |
AJHS Bulls |
def. by |
Rosmini Pacers |
38 |
29/04/24 (Mon) |
17:20 |
(NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) |
37 |
Belmont Intermediate Liberty |
def. |
Mahurangi College JG Blue |
1 |
29/04/24 (Mon) |
17:50 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
50 |
Belmont Intermediate Raptors |
def. |
Mahurangi College JB Red |
7 |
29/04/24 (Mon) |
18:20 |
(NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) |
22 |
Rosmini Grizzlies |
def. |
NX Warriors |
9 |
29/04/24 (Mon) |
18:50 |
(NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) |
35 |
Belmont Intermediate Bullets |
def. |
TNIS Aces |
9 |
29/04/24 (Mon) |
19:25 |
(NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) |
24 |
Belmont Intermediate Lakers |
def. |
AJHS Nets |
23 |
29/04/24 (Mon) |
20:00 |
(NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) |
7 |
NX Heat |
def. by |
Rosmini Pistons |
12 |
29/04/24 (Mon) |
20:30 |
(NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) |
0 |
TNIS Grizzlies |
vs |
Glenfield Intermediate Gators |
0 |
30/04/24 (Tue) |
15:50 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
8 |
Target Road Thunders |
def. by |
Beachhaven Primary Bulls |
16 |
30/04/24 (Tue) |
16:20 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
4 |
Verran Primary School Tall Blacks |
def. by |
Willow Park Primary Sparks |
20 |
30/04/24 (Tue) |
16:50 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
13 |
Marlborough Primary S O'Neals |
def. |
Birkenhead Primary Raptors |
4 |
30/04/24 (Tue) |
17:20 |
(NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) |
12 |
St Joseph's Raptors |
def. |
Campbells Bay Primary Bulls |
8 |
30/04/24 (Tue) |
17:50 |
(NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) |
30 |
Milford Primary Eagles |
def. |
Chelsea Primary Celtics |
6 |
30/04/24 (Tue) |
18:20 |
(NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) |
13 |
Willow Park Primary Giants |
def. by |
Bayfield Primary Cavaliers |
30 |
30/04/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
91 |
Move Stuff |
def. |
Dolphinz Manta Rays |
50 |
30/04/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
40 |
Cotes |
def. |
Meadow Fresh 5 |
31 |
01/05/24 (Wed) |
15:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) |
2 |
Devonport Primary Panthers |
def. by |
Northcote Primary Pistons |
14 |
01/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) |
22 |
Target Road Buckets |
def. |
Verran Primary School Thunder |
9 |
01/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) |
10 |
Bayfield Primary Bullets |
def. by |
Kauri Park Primary Warriors |
11 |
01/05/24 (Wed) |
16:55 |
(NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) |
8 |
Marlborough Primary L James |
vs |
Pinehurst School Cavaliers |
8 |
01/05/24 (Wed) |
17:20 |
(NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) |
4 |
Birkenhead Primary Warriors |
def. by |
Campbells Bay Primary Rams |
10 |
01/05/24 (Wed) |
17:45 |
(NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) |
8 |
Hauraki School Thunder |
vs |
Belmont Primary Knicks |
8 |
01/05/24 (Wed) |
18:10 |
(NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) |
4 |
Bayfield Primary Warriors |
def. by |
Sunnynook Primary Celtics |
16 |
01/05/24 (Wed) |
18:35 |
(NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) |
15 |
Bayfield Primary Lakers |
def. |
St Joseph's Catholic School Warriors |
14 |
01/05/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
62 |
Monstars |
def. by |
Harbour Prem Men |
92 |
01/05/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
66 |
Rimglazers |
def. |
Rogues |
57 |
02/05/24 (Thu) |
16:00 |
(2024 SS Junior Boys League 1) |
61 |
Northcote College Junior Premier Boys |
def. |
HPSS U15 A |
25 |
02/05/24 (Thu) |
17:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
14 |
Pinehurst School Airballerz |
def. by |
Northcote College U17A Boys |
69 |
02/05/24 (Thu) |
18:00 |
(2024 SS Junior Boys League 1) |
56 |
WBHS Year 9 Red |
def. |
Kristin Year 9 Totara |
49 |
02/05/24 (Thu) |
19:00 |
(2024 SS 19U Boys League 1) |
17 |
Takapuna Grammar Senior B Boys |
def. by |
Whangaparaoa U19 Boys |
48 |
02/05/24 (Thu) |
20:15 |
(2024 SS 19U Boys League 1) |
47 |
Long Bay College Senior A Boys |
def. |
Rosmini Senior B |
41 |
03/05/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
52 |
AJHS Blue |
def. |
Rangitoto College Y9 Girls Blue |
6 |
03/05/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
32 |
AJHS Royal |
def. |
TKKM Rimu |
18 |
03/05/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
0 |
Long Bay College U19 Girls Red |
def. by |
WGHS Social Magenta |
76 |
03/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Boys League 2) |
42 |
Kaipara College U17 Blue |
def. |
Rangitoto College U17 Boys Blue |
28 |
03/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
38 |
Rangitoto College U17 Girls Blue |
def. |
WGHS Social Red |
18 |
03/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 SS 19U Boys League 2) |
17 |
Long Bay College U19 Boys Orange |
def. by |
Vanguard Military School 1 |
37 |
06/05/24 (Mon) |
15:50 |
(NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) |
13 |
NX Warriors |
def. by |
Northcote Intermediate Huskies |
26 |
06/05/24 (Mon) |
16:20 |
(NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) |
8 |
MBIS Hunters |
def. by |
TNIS Magic |
14 |
06/05/24 (Mon) |
16:50 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
20 |
Ponsonby Intermediate Raptors |
vs |
MBIS Dragons |
20 |
06/05/24 (Mon) |
17:20 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
6 |
NX Makatu |
def. by |
TNIS Cavaliers |
14 |
06/05/24 (Mon) |
17:50 |
(NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) |
39 |
TKKM Maire |
def. |
Belmont Intermediate Heat |
5 |
06/05/24 (Mon) |
18:20 |
(NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) |
6 |
Northcote Intermediate Saints |
def. by |
NX Lakers |
7 |
06/05/24 (Mon) |
18:50 |
(NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) |
20 |
TNIS Aces |
def. by |
Carmel School Blue |
27 |
06/05/24 (Mon) |
19:25 |
(NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) |
33 |
Rosmini Bulls |
def. |
MBIS Sharks |
12 |
06/05/24 (Mon) |
20:00 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
29 |
TNIS Spurs |
def. |
Mahurangi College JB Red |
12 |
06/05/24 (Mon) |
20:30 |
(NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) |
11 |
Kristin Year 7 Parauri |
def. |
Rosmini Timberwolves |
8 |
07/05/24 (Tue) |
15:50 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
2 |
Kauri Park Primary Lakers |
def. by |
Belmont Primary Bucks |
19 |
07/05/24 (Tue) |
16:20 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
12 |
Beachhaven Primary Bulls |
def. |
Vauxhall School All Stars |
3 |
07/05/24 (Tue) |
16:50 |
(NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) |
14 |
Hauraki School Panthers |
def. |
Campbells Bay Primary Heat |
12 |
07/05/24 (Tue) |
17:20 |
(NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) |
8 |
Northcote Primary Clippers |
def. by |
Campbells Bay Primary Bulls |
14 |
07/05/24 (Tue) |
17:50 |
(NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) |
30 |
Milford Primary Eagles |
def. |
Verran Primary School Breakers |
24 |
07/05/24 (Tue) |
18:20 |
(NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) |
17 |
Pinehurst School Firebirds |
def. by |
Bayfield Primary Cavaliers |
30 |
07/05/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
58 |
Ghostface Drillahz B |
def. |
Move Stuff |
56 |
07/05/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
56 |
Harbour Lone Wolves |
def. by |
Leviathans |
57 |
08/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) |
4 |
Marlborough Primary M Jordan |
def. by |
Sunnybrae School Stormers |
14 |
08/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) |
20 |
Kauri Park Primary Warriors |
def. |
Sunnynook Primary Cavaliers |
8 |
08/05/24 (Wed) |
16:55 |
(NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) |
14 |
Campbells Bay Primary Giants |
def. |
Kristin Heat |
11 |
08/05/24 (Wed) |
17:20 |
(NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) |
10 |
St Mary's Northcote Tigers |
def. |
Vauxhall School Vipers |
0 |
08/05/24 (Wed) |
17:45 |
(NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) |
8 |
Stanley Bay School Slammers |
def. by |
Campbells Bay Primary Jets |
16 |
08/05/24 (Wed) |
18:10 |
(NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) |
12 |
Willow Park Primary Nuggets |
def. by |
Milford Primary Raptors |
15 |
08/05/24 (Wed) |
18:35 |
(NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) |
20 |
Sunnybrae School Magic |
def. by |
Campbells Bay Primary Tuatara |
27 |
08/05/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
100 |
Harbour Prem Men |
def. |
Swerve Premiers |
73 |
08/05/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
56 |
Rogues |
def. by |
AUT A |
65 |
09/05/24 (Thu) |
16:00 |
(2024 SS Junior Boys League 1) |
80 |
WBHS Junior Premiers |
def. |
Kristin Year 10 Kauri |
42 |
09/05/24 (Thu) |
17:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
48 |
Takapuna Grammar U17A Boys |
def. |
HPSS U17 A |
47 |
09/05/24 (Thu) |
18:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
25 |
Rosmini U17A |
def. by |
Rangitoto College U17 Boys Whero |
58 |
09/05/24 (Thu) |
19:00 |
(2024 SS 19U Boys League 1) |
34 |
Takapuna Grammar Senior B Boys |
def. by |
Long Bay College Senior A Boys |
53 |
09/05/24 (Thu) |
20:15 |
(2024 SS 19U Boys League 1) |
96 |
Rosmini Senior A |
def. |
Rangitoto College U19 Boys Red |
40 |
10/05/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
2 |
Rangitoto College Y9 Girls Blue |
def. by |
Rangitoto College Y9 Girls Red |
42 |
10/05/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
24 |
AJHS Royal |
def. by |
HASCA Hoops |
28 |
10/05/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
9 |
Albany Senior High School Girls |
def. by |
Takapuna Grammar Lionesses |
22 |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
33 |
Long Bay College YEAR 9 BLACK |
def. |
Rangitoto College Y9 Boys Silver |
25 |
10/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
0 |
Birkenhead College U17 Girls |
def. by |
Long Bay College Girls U17 BLACK |
0 |
10/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 SS 17U Boys League 2) |
25 |
Takapuna Grammar Senior C Boys |
def. |
Orewa College Under 17 |
23 |
13/05/24 (Mon) |
15:50 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
6 |
TNIS Wildcats |
def. by |
TNIS Cavaliers |
23 |
13/05/24 (Mon) |
16:20 |
(NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) |
7 |
MBIS Raptors |
def. by |
Rosmini Thunder |
28 |
13/05/24 (Mon) |
16:50 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
20 |
TNIS Raptors |
def. |
MBIS Dragons |
10 |
13/05/24 (Mon) |
17:20 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
0 |
Birkdale Intermediate Blitz |
def. by |
Ponsonby Intermediate Sparks |
12 |
13/05/24 (Mon) |
17:50 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
4 |
Ponsonby Intermediate Celtics |
def. by |
Pinehurst School Blue |
44 |
13/05/24 (Mon) |
18:20 |
(NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) |
13 |
Rosmini Raptors |
def. by |
NX Spurs |
20 |
13/05/24 (Mon) |
18:50 |
(NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) |
14 |
MBIS Storm |
def. by |
Carmel School Blue |
27 |
13/05/24 (Mon) |
19:25 |
(NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) |
|
Rosmini Bulls |
vs |
Kristin Year 8 Kea |
|
13/05/24 (Mon) |
20:00 |
(NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) |
|
Mahurangi College Junior Boys Aims |
vs |
MBIS Assassins |
|
13/05/24 (Mon) |
20:30 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
|
MBIS Grizzlies |
vs |
Belmont Intermediate Raptors |
|
14/05/24 (Tue) |
15:50 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
|
Glenfield Primary Hoopers |
vs |
Northcote Primary Giants |
|
14/05/24 (Tue) |
16:20 |
(NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) |
|
Birkenhead Primary Mavericks |
vs |
Beachhaven Primary Bulldogs |
|
14/05/24 (Tue) |
16:50 |
(NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) |
|
St Joseph's Catholic School Knicks |
vs |
Bayview Primary Raiders |
|
14/05/24 (Tue) |
17:20 |
(NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) |
|
Willow Park Primary Comets |
vs |
Bayfield Primary Kings |
|
14/05/24 (Tue) |
17:50 |
(NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) |
|
Verran Primary School Breakers |
vs |
Milford Primary Breakers |
|
14/05/24 (Tue) |
18:20 |
(NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) |
|
Bayfield Primary Cavaliers |
vs |
Sunnybrae School Hawks |
|
14/05/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
|
Bob Ross in the Paint |
vs |
Ghostface Drillahz B |
|
14/05/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
|
Cotes |
vs |
Kingi Strongs |
|
15/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) |
|
Belmont Primary Celtics |
vs |
Sunnybrae School Stormers |
|
15/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) |
|
Sunnynook Primary Cavaliers |
vs |
Devonport Primary Flames |
|
15/05/24 (Wed) |
16:55 |
(NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) |
|
Campbells Bay Primary Giants |
vs |
Willow Park Primary Vikings |
|
15/05/24 (Wed) |
17:20 |
(NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) |
|
St Mary's Northcote Tigers |
vs |
Ponsonby Primary Kings |
|
15/05/24 (Wed) |
17:45 |
(NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) |
|
Stanley Bay School Slammers |
vs |
Belmont Primary Bulls |
|
15/05/24 (Wed) |
18:10 |
(NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) |
|
Willow Park Primary Nuggets |
vs |
Ponsonby Primary Hornets |
|
15/05/24 (Wed) |
18:35 |
(NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) |
|
Sunnybrae School Magic |
vs |
Devonport Primary Storm |
|
15/05/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
|
Swerve Premiers |
vs |
Magic Bolo's |
|
15/05/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
|
AUT A |
vs |
Mairangi Vice |
|
20/05/24 (Mon) |
15:50 |
(NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) |
|
Rosmini Mavericks |
vs |
Ponsonby Intermediate Nets |
|
20/05/24 (Mon) |
16:20 |
(NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) |
|
MBIS Mystics |
vs |
Belmont Intermediate Liberty |
|
20/05/24 (Mon) |
16:50 |
(NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) |
|
MBIS Cyclones |
vs |
Glenfield Intermediate Gazelles |
|
20/05/24 (Mon) |
17:20 |
(NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) |
|
MBIS Gators |
vs |
Belmont Intermediate Warriors |
|
20/05/24 (Mon) |
17:50 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
|
Ponsonby Intermediate Celtics |
vs |
NX Breakers |
|
20/05/24 (Mon) |
18:20 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
|
TNIS Sparks |
vs |
Mahu Mambass |
|
20/05/24 (Mon) |
18:50 |
(NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) |
|
Northcote Intermediate Spirit |
vs |
MBIS Storm |
|
20/05/24 (Mon) |
19:25 |
(NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) |
|
Kristin Year 8 Kea |
vs |
NX Trailblazers |
|
20/05/24 (Mon) |
20:00 |
(NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) |
|
Mahurangi College JB Blue |
vs |
Glenfield Intermediate Grizzlies |
|
20/05/24 (Mon) |
20:30 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
|
NX Kings |
vs |
Belmont Intermediate Nuggets |
|
21/05/24 (Tue) |
15:50 |
(NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) |
|
St Joseph's Catholic School Knicks |
vs |
Sunnybrae School Suns |
|
21/05/24 (Tue) |
16:20 |
(NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) |
|
Birkenhead Primary Knicks |
vs |
Glenfield Primary Wolves |
|
21/05/24 (Tue) |
16:50 |
(NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) |
|
Westminster Ballers |
vs |
Northcote Primary Pacers |
|
21/05/24 (Tue) |
17:20 |
(NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) |
|
Hauraki School Pythons |
vs |
Northcote Primary Clippers |
|
21/05/24 (Tue) |
17:50 |
(NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) |
|
Campbells Bay Primary Nuggets |
vs |
Milford Primary Eagles |
|
21/05/24 (Tue) |
18:20 |
(NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) |
|
Sunnybrae School Hawks |
vs |
Birkenhead Primary Nuggets |
|
21/05/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
|
Stallions |
vs |
Bob Ross in the Paint |
|
21/05/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
|
Harbour Lone Wolves |
vs |
Dolphinz Pirates |
|
22/05/24 (Wed) |
15:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) |
|
Devonport Primary Panthers |
vs |
Bayfield Primary Raptors |
|
22/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) |
|
Target Road Buckets |
vs |
Verran Primary School GOATS |
|
22/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) |
|
Bayview Primary Breakers |
vs |
Devonport Primary Flames |
|
22/05/24 (Wed) |
16:55 |
(NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) |
|
Willow Park Primary Vikings |
vs |
Marlborough Primary M Johnsons |
|
22/05/24 (Wed) |
17:20 |
(NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) |
|
Ponsonby Primary Kings |
vs |
Birkdale Primary School Kahurangi |
|
22/05/24 (Wed) |
17:45 |
(NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) |
|
Belmont Primary Bulls |
vs |
Northcote Primary Hustlers |
|
22/05/24 (Wed) |
18:10 |
(NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) |
|
Ponsonby Primary Hornets |
vs |
Westminster Kareareas |
|
22/05/24 (Wed) |
18:35 |
(NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) |
|
Devonport Primary Storm |
vs |
Stanley Bay School Dunkers |
|
22/05/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
|
Swerve Premiers |
vs |
AUT Premiers |
|
22/05/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
|
Ghostface Drillahz A |
vs |
Rosmini Old Boys |
|
23/05/24 (Thu) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Boys League 1) |
|
Northcote College Year 9 Boys Gold |
vs |
HPSS 9A |
|
23/05/24 (Thu) |
17:00 |
(2024 SS Junior Boys League 1) |
|
Rosmini Junior A Red |
vs |
Rangitoto College JNR Premier Boys |
|
23/05/24 (Thu) |
18:00 |
(2024 SS Junior Boys League 1) |
|
WBHS Junior A |
vs |
Orewa College Junior Prems |
|
23/05/24 (Thu) |
19:00 |
(2024 SS 19U Boys League 1) |
|
WBHS Premier 2 |
vs |
Pinehurst School Jets |
|
23/05/24 (Thu) |
20:15 |
(2024 SS 19U Boys League 1) |
|
Takapuna Grammar Senior B Boys |
vs |
Rosmini Senior B |
|
27/05/24 (Mon) |
15:50 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
|
TNIS Bulls |
vs |
Ponsonby Intermediate Celtics |
|
27/05/24 (Mon) |
16:20 |
(NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) |
|
Birkdale Intermediate Blades |
vs |
AJHS Thunder |
|
27/05/24 (Mon) |
16:50 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
|
Northcote Intermediate Stars |
vs |
Kristin Year 8 Girls Kakapo |
|
27/05/24 (Mon) |
17:20 |
(NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) |
|
MBIS Falcons |
vs |
Belmont Intermediate Spurs |
|
27/05/24 (Mon) |
17:50 |
(NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) |
|
MBIS Phoenix |
vs |
TNIS Magic |
|
27/05/24 (Mon) |
18:20 |
(NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) |
|
TNIS Flyers |
vs |
Mahurangi College JG Blue |
|
27/05/24 (Mon) |
18:50 |
(NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) |
|
St Marys College Thunder |
vs |
Northcote Intermediate Spirit |
|
27/05/24 (Mon) |
19:25 |
(NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) |
|
AJHS Nets |
vs |
Rosmini Bulls |
|
27/05/24 (Mon) |
20:00 |
(NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) |
|
NX Wizards |
vs |
Northcote Intermediate Saints |
|
27/05/24 (Mon) |
20:30 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
|
Kristin Year 8 Kiwi |
vs |
Ponsonby Intermediate Bulls |
|
28/05/24 (Tue) |
15:50 |
(NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) |
|
Belmont Primary Heat |
vs |
Vauxhall School Vikings |
|
28/05/24 (Tue) |
16:20 |
(NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) |
|
Bayview Primary Y1/2 mixed |
vs |
Willow Park Primary Titans |
|
28/05/24 (Tue) |
16:50 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
|
Kauri Park Primary Lakers |
vs |
Glenfield Primary Hoopers |
|
28/05/24 (Tue) |
17:20 |
(NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) |
|
Bayfield Primary Kings |
vs |
St Joseph's Raptors |
|
28/05/24 (Tue) |
17:50 |
(NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) |
|
Milford Primary Breakers |
vs |
Vauxhall School Nets |
|
28/05/24 (Tue) |
18:20 |
(NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) |
|
Birkenhead Primary Nuggets |
vs |
Northcote Primary Lakers |
|
28/05/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
|
Air New Zealand Flyers |
vs |
Stallions |
|
28/05/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
|
Kingi Strongs |
vs |
Stone Cutters Basketball |
|
29/05/24 (Wed) |
15:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) |
|
Takapuna Primary School Lakers |
vs |
Milford Primary Thunder |
|
29/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) |
|
Hauraki School Eagles |
vs |
Belmont Primary Celtics |
|
29/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) |
|
Greenhithe Primary Thunder |
vs |
Bayview Primary Breakers |
|
29/05/24 (Wed) |
16:55 |
(NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) |
|
Pinehurst School Cavaliers |
vs |
Campbells Bay Primary Giants |
|
29/05/24 (Wed) |
17:20 |
(NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) |
|
Campbells Bay Primary Rams |
vs |
St Mary's Northcote Tigers |
|
29/05/24 (Wed) |
17:45 |
(NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) |
|
Belmont Primary Knicks |
vs |
Stanley Bay School Slammers |
|
29/05/24 (Wed) |
18:10 |
(NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) |
|
Sunnynook Primary Celtics |
vs |
Willow Park Primary Nuggets |
|
29/05/24 (Wed) |
18:35 |
(NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) |
|
St Joseph's Catholic School Warriors |
vs |
Sunnybrae School Magic |
|
29/05/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
|
Magic Bolo's |
vs |
Jambre Group McDonalds Raiders |
|
29/05/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
|
Ghostface Drillahz A |
vs |
Rimglazers |
|
30/05/24 (Thu) |
17:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
|
Kristin U17 Boys A |
vs |
Northcote College U17A Boys |
|
30/05/24 (Thu) |
19:00 |
(2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) |
|
Long Bay College Senior Girls PREMS |
vs |
WGHS U17 |
|
31/05/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
|
Kristin Year 9 Girls Tawa |
vs |
Birkenhead College Y9 Girls |
|
31/05/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
WGHS Social Magenta |
vs |
Mahurangi College U19 Girls |
|
31/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
|
HPSS U17 Girls |
vs |
Whangaparaoa U17 Girls |
|
04/06/24 (Tue) |
15:50 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
|
Vauxhall School All Stars |
vs |
Birkenhead Primary Raptors |
|
04/06/24 (Tue) |
16:20 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
|
Northcote Primary Giants |
vs |
Target Road Fire |
|
04/06/24 (Tue) |
16:50 |
(NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) |
|
Birkenhead Primary Mavericks |
vs |
Target Road Stingers |
|
04/06/24 (Tue) |
17:20 |
(NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) |
|
Bayfield Primary Kings |
vs |
Campbells Bay Primary Bulls |
|
04/06/24 (Tue) |
17:50 |
(NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) |
|
Greenhithe Primary Nuggets |
vs |
Chelsea Primary Celtics |
|
04/06/24 (Tue) |
18:20 |
(NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) |
|
Northcote Primary Lakers |
vs |
Willow Park Primary Giants |
|
04/06/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
04/06/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
05/06/24 (Wed) |
15:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) |
|
Bayfield Primary Raptors |
vs |
Kristin Thunder |
|
05/06/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) |
|
Verran Primary School GOATS |
vs |
Marlborough Primary M Jordan |
|
05/06/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) |
|
Hauraki School Stars |
vs |
Greenhithe Primary Thunder |
|
05/06/24 (Wed) |
16:55 |
(NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) |
|
Marlborough Primary M Johnsons |
vs |
Chelsea Primary Breakers |
|
05/06/24 (Wed) |
17:20 |
(NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) |
|
Birkdale Primary School Kahurangi |
vs |
Hauraki School Hawks |
|
05/06/24 (Wed) |
17:45 |
(NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) |
|
Northcote Primary Hustlers |
vs |
Upper Harbour Primary School Harriers |
|
05/06/24 (Wed) |
18:10 |
(NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) |
|
Westminster Kareareas |
vs |
Pinehurst School All Stars |
|
05/06/24 (Wed) |
18:35 |
(NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) |
|
Stanley Bay School Dunkers |
vs |
Vauxhall School Mavericks |
|
05/06/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
|
Magic Bolo's |
vs |
Harbour Prem Men |
|
07/06/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
|
Birkenhead College Y9 Girls |
vs |
Takapuna Grammar Year 9 A Girls |
|
07/06/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
Long Bay College Girls U19 GREEN |
vs |
Pinehurst School Kaha |
|
07/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
|
WGHS Social Red |
vs |
Carmel School U17 |
|
10/06/24 (Mon) |
15:50 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
|
Belmont Intermediate Magic |
vs |
Pinehurst School Blue |
|
10/06/24 (Mon) |
16:20 |
(NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) |
|
MBIS Cobras |
vs |
Belmont Intermediate Celtics |
|
10/06/24 (Mon) |
16:50 |
(NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) |
|
Mahurangi College Yr 7 Purple |
vs |
Ponsonby Intermediate Mystics |
|
10/06/24 (Mon) |
17:20 |
(NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) |
|
MBIS Tigers |
vs |
Glenfield Intermediate Giants |
|
10/06/24 (Mon) |
17:50 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
|
TNIS Sparks |
vs |
Belmont Intermediate Sky |
|
10/06/24 (Mon) |
18:50 |
(NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) |
|
NX Whetu |
vs |
St Marys College Thunder |
|
10/06/24 (Mon) |
19:25 |
(NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) |
|
NX Trailblazers |
vs |
TNIS Warriors |
|
10/06/24 (Mon) |
20:00 |
(NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) |
|
Rosmini Heat |
vs |
Kristin Year 7 Parauri |
|
10/06/24 (Mon) |
20:30 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
|
MBIS Piranhas |
vs |
Belmont Intermediate Clippers |
|
11/06/24 (Tue) |
19:15 |
(2024 S1 Men's B Grade) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
11/06/24 (Tue) |
20:15 |
(2024 S1 Adults C Grade) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
12/06/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) |
|
Verran Primary School GOATS |
vs |
Sunnybrae School Stormers |
|
12/06/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) |
|
Bayfield Primary Bullets |
vs |
Hauraki School Stars |
|
12/06/24 (Wed) |
16:55 |
(NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) |
|
Northcote Primary Nuggets |
vs |
Kristin Heat |
|
12/06/24 (Wed) |
17:20 |
(NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) |
|
Birkenhead Primary Hornets |
vs |
Vauxhall School Vipers |
|
12/06/24 (Wed) |
17:45 |
(NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) |
|
Pinehurst School Blazers |
vs |
Campbells Bay Primary Jets |
|
12/06/24 (Wed) |
18:10 |
(NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) |
|
Milford Primary Wildcats |
vs |
Milford Primary Raptors |
|
12/06/24 (Wed) |
18:35 |
(NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) |
|
Hauraki School Comets |
vs |
Campbells Bay Primary Tuatara |
|
12/06/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
|
Choppers |
vs |
Swerve Premiers |
|
12/06/24 (Wed) |
20:45 |
(2024 S1 Men's A Grade) |
|
Rogues |
vs |
The Other Team |
|
13/06/24 (Thu) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Boys League 1) |
|
HPSS 9A |
vs |
Rosmini Bruins |
|
13/06/24 (Thu) |
18:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
|
Rosmini Junior Premiers |
vs |
Rosmini U17A |
|
13/06/24 (Thu) |
19:00 |
(2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) |
|
WGHS Social Pink |
vs |
WGHS U17 |
|
14/06/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
|
Takapuna Grammar Year 9 A Girls |
vs |
Northcote College Year 9 Girls |
|
14/06/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
Takapuna Grammar Lionesses |
vs |
Long Bay College Girls U19 GREEN |
|
14/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
|
Long Bay College Girls U17 Teal |
vs |
Whangaparaoa U17 Girls |
|
20/06/24 (Thu) |
17:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
|
Whangaparaoa U17 Boys |
vs |
WBHS Premier Development |
|
20/06/24 (Thu) |
18:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
|
Kristin U17 Boys A |
vs |
Rosmini U17A |
|
21/06/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
|
Northcote College Year 9 Girls |
vs |
AJHS Blue |
|
21/06/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
Kristin U19 Girls Social |
vs |
Albany Senior High School Girls |
|
21/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
|
Long Bay College Girls U17 BLACK |
vs |
Long Bay College Girls U17 Teal |
|
26/06/24 (Wed) |
19:15 |
(2024 S1 Men's Premier League) |
|
Choppers |
vs |
Magic Bolo's |
|
27/06/24 (Thu) |
17:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
|
Pinehurst School Airballerz |
vs |
WBHS Under 17B |
|
04/07/24 (Thu) |
16:00 |
(2024 SS Junior Girls League 1) |
|
WGHS Junior A |
vs |
Northcote College Junior Girls A |
|
04/07/24 (Thu) |
18:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
|
Pinehurst School Airballerz |
vs |
Rosmini Junior Premiers |
|
05/07/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
|
Rangitoto College Y9 Girls Blue |
vs |
AJHS Blue |
|
05/07/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
Mahurangi College U19 Girls |
vs |
Takapuna Grammar U19 Girls Social |
|
25/07/24 (Thu) |
18:00 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
|
Takapuna Grammar U17A Boys |
vs |
Rosmini U17A |
|
26/07/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
|
Rangitoto College Y9 Girls Red |
vs |
Rangitoto College Y9 Girls Blue |
|
02/08/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
|
Kristin Year 9 Girls Tawa |
vs |
Rangitoto College Y9 Girls Red |
|