FORFEIT
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09/02/24 (Fri) | (Dockerty Cup) | 0 | Noble Park SC | def. by | Breakwater Eagles SC | 3 | |
09/02/24 (Fri) | 15:00 | (Dockerty Cup) | 3 | Ballarat SC | def. | Keysborough SC | 0 |
09/02/24 (Fri) | 15:00 | (Dockerty Cup) | 3 | Epsom SC | def. | Maidstone United SC | 0 |
09/02/24 (Fri) | 20:00 | (Dockerty Cup) | 3 | Mount Eliza Soccer Club | def. | South Yarra SC | 0 |
10/02/24 (Sat) | 13:00 | (Dockerty Cup) | 3 | Brunswick Zebras FC | def. | Forest Rangers SC | 0 |
24/02/24 (Sat) | 15:00 | (Dockerty Cup) | 3 | Doreen United Soccer Club | def. | Breakwater Eagles SC | 0 |
16/03/24 (Sat) | 14:30 | (Nike FC Cup) | 3 | North Sunshine Eagles SC | def. | ETA Buffalo Club Of Victoria | 0 |
16/03/24 (Sat) | 16:00 | (Nike FC Cup) | 3 | Sale United FC | def. | Sandringham SC | 0 |
17/03/24 (Sun) | 13:00 | (Nike FC Cup) | 3 | Frankston Pines SC | def. | West Point Soccer Club | 0 |
17/03/24 (Sun) | 15:00 | (Nike FC Cup) | 3 | Moreland Eagles FC | def. | Dandenong Thunder SC | 0 |
17/03/24 (Sun) | 15:00 | (Nike FC Cup) | 0 | Somerville Eagles SC | def. by | Roxburgh Park United SC | 3 |
17/03/24 (Sun) | 17:00 | (Nike FC Cup) | 3 | Chisholm United FC | def. | Albert Park SC | 0 |
23/03/24 (Sat) | 13:00 | (Men's State League 1 South-East Reserves) | 3 | South Springvale FC | def. | Banyule City SC | 0 |
23/03/24 (Sat) | 15:00 | (Nike FC Cup) | 0 | Mazenod FC | def. by | Surf Coast FC | 3 |
24/03/24 (Sun) | 13:00 | (Nike FC Cup) | 3 | Doveton SC | def. | Greenvale United SC | 0 |
24/03/24 (Sun) | 13:00 | (Nike FC Cup) | 3 | Ashburton United SC | def. | Knox City FC | 0 |
24/03/24 (Sun) | 18:30 | (Nike FC Cup) | 3 | Bayside Argonauts F.C | def. | Maribyrnong Swifts FC | 0 |
29/03/24 (Fri) | 18:15 | (Victorian Premier League Womens Reserves) | 3 | Keilor Park SC | def. | South Yarra SC | 0 |
31/03/24 (Sun) | 13:00 | (Victorian Premier League Womens Reserves) | 3 | Geelong Galaxy United FC | def. | Banyule City SC | 0 |
01/04/24 (Mon) | 19:30 | (Dockerty Cup) | 3 | Bayside Argonauts FC | def. | Watsonia Heights FC | 0 |
03/04/24 (Wed) | 19:45 | (Nike FC Cup) | 3 | Casey Comets FC | def. | Surf Coast FC | 0 |
13/04/24 (Sat) | 16:00 | (Men's State League 1 South-East Reserves) | 3 | Gippsland United FC | def. | Banyule City SC | 0 |
19/04/24 (Fri) | 19:00 | (Metropolitan League 6 South-East) | Wonga Wizards FC - Metro 6 | vs | Glen Waverley SC | ||
20/04/24 (Sat) | 10:00 | (Boys' Saturday East 9 Wallabies Orange) | South Yarra SC White | vs | East Malvern Junior Soccer Club U9 Saturday Red | ||
20/04/24 (Sat) | 10:45 | (Boys' Saturday East 12B) | Collingwood City FC | vs | South Yarra SC Bianco | ||
20/04/24 (Sat) | 11:00 | (Boys' Saturday East 8 Kangaroos/Wallabies Red) | Kensington Junior SC | vs | FC Bulleen Lions | ||
20/04/24 (Sat) | 11:00 | (Boys' Saturday East 9 Joeys Green) | Boroondara Eagles FC (AT) | vs | Riversdale SC Blue | ||
20/04/24 (Sat) | 12:00 | (Boys' Saturday East 11 Joeys Red) | Kensington Junior SC - Yellow | vs | Whitehorse United SC (Felix) | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Boys' Sunday East 9 Joeys Red) | Malvern City FC 9J Blue | vs | Knox United SC Orange Alf | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' North-West 16C) | Werribee City FC | vs | Brimbank Stallions FC | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Girls' Sunday West 10 Joeys) | North Sunshine Eagles SC | vs | Satellite City United SC | ||
21/04/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' South 14D Red) | Keysborough SC | vs | Glen Eira FC (Jaguars) | ||
21/04/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday South 8 Kangaroos/Wallabies) | Casey Kings FC | vs | Kingston City FC Red | ||
21/04/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday West 12C Blue) | Truganina Soccer Club Inc | vs | Tarneit United SC | ||
21/04/24 (Sun) | 10:00 | (Boys' Sunday West 12C Red) | Balmoral FC - Derzelez | vs | Melbourne Knights FC | ||
21/04/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' North 12B) | Alphington FC Blue | vs | Kensington Junior SC | ||
21/04/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday East 10 Joeys Blue) | South Yarra SC | vs | Maccabi FC Caulfield U10 Catley | ||
21/04/24 (Sun) | 10:00 | (Girls' Sunday North 8 Joeys Blue) | Banyule City SC | vs | Kensington Junior SC | ||
21/04/24 (Sun) | 10:30 | (Girls' South-East 15D) | Endeavour United SC Under 15Girls | vs | Casey Panthers SC | ||
21/04/24 (Sun) | 11:00 | (Boys' Metropolitan 17C) | Boroondara Eagles FC (BP) | vs | Yarra Jets FC Red | ||
21/04/24 (Sun) | 11:15 | (Boys' West 14D) | Kensington Junior SC | vs | Satellite City United SC | ||
21/04/24 (Sun) | 11:15 | (Girls' North 13C) | Lalor United Junior SC | vs | Northern Falcons FC | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Metropolitan League 8 North-West) | Keilor Wolves SC | vs | Essendon Royals SC | ||
21/04/24 (Sun) | 12:30 | (Boys' South 16C) | Casey Panthers SC | vs | Seaford United SC - Black | ||
21/04/24 (Sun) | 13:00 | (Boys' Metropolitan 17C) | Endeavour United SC Under 17 Juan | vs | Chelsea FC | ||
21/04/24 (Sun) | 13:00 | (Boys' Sunday West 13C) | Truganina Soccer Club Inc | vs | Albion Rovers FC U13 Red | ||
21/04/24 (Sun) | 13:00 | (Metropolitan League 1) | Old Melburnians SC | vs | Albert Park SC | ||
21/04/24 (Sun) | 14:15 | (Boys' South 16B) | Casey Panthers SC | vs | FC Noble Hurricanes | ||
21/04/24 (Sun) | 14:15 | (Girls' North 13B) | Heidelberg United FC | vs | Kensington Junior SC | ||
21/04/24 (Sun) | 15:00 | (Metropolitan League 2 South-East) | Ashburton United SC | vs | Albert Park SC | ||
21/04/24 (Sun) | 15:00 | (Women's State League 5 South) | Officer City Soccer Club | vs | Old Peninsula Soccer Club |