Bagot (2A)
Venue Address:
Cnr Trower Road and McMillans Road, Coconut Grove
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19/04/24 (Fri) | 17:45 | (U11 Girls) | Rowdettes | vs | Port Darwin Wharfettes | ||
19/04/24 (Fri) | 19:00 | (U11 Girls) | Garuda | vs | Palmerston Rovers Penguins | ||
21/04/24 (Sun) | 08:30 | (U12 Pool B) | 1 | Hellenic | def. by | GPU Panthers Black | 5 |
22/04/24 (Mon) | 18:30 | (3RD Division Women) | 6 | Port Darwin FC | def. | Mindil Aces FC | 3 |
22/04/24 (Mon) | 19:30 | (3RD Division Women) | 0 | Hellenic AC | def. by | Darwin Olympic Sporting Club | 1 |
26/04/24 (Fri) | 17:45 | (U10 Pool A) | Mindil Bears | vs | Casuarina White | ||
26/04/24 (Fri) | 19:00 | (U13) | 10 | NAFA | def. | Mindil Tigers | 2 |
28/04/24 (Sun) | 08:30 | (U10 Pool B) | Azzurri United Romans | vs | GPU Jaguars Green | ||
28/04/24 (Sun) | 09:45 | (U10 Pool B) | GPU Jaguars White | vs | Litchfield Frogs | ||
29/04/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | 2 | Azzurri United FC | def. | Hellenic AC | 0 |
10/05/24 (Fri) | 17:45 | (U11) | Garuda | vs | Mindil Panthers | ||
10/05/24 (Fri) | 19:00 | (U10 Pool B) | Casuarina Black | vs | GPU Jaguars White | ||
12/05/24 (Sun) | 08:30 | (U12 Pool A) | 2 | NAFA | def. | Darwin Olympic Red | 1 |
13/05/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | 1 | Port Darwin FC | def. by | Azzurri United FC | 6 |
17/05/24 (Fri) | 17:45 | (U12 Pool B) | Darwin Olympic White | vs | Hellenic | ||
17/05/24 (Fri) | 19:00 | (U13) | Litchfield FC | vs | Mindil Tigers | ||
20/05/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Azzurri United FC | vs | Darwin Olympic Sporting Club | ||
26/05/24 (Sun) | 08:30 | (U10 Pool A) | Mindil Bears | vs | Azzurri United Spartans | ||
26/05/24 (Sun) | 09:45 | (U10 Pool B) | Litchfield Frogs | vs | Garuda | ||
27/05/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Port Darwin FC | vs | Hellenic AC | ||
02/06/24 (Sun) | 08:30 | (U12 Pool A) | Mindil Tigers | vs | NAFA | ||
02/06/24 (Sun) | 08:30 | (U9 Girls) | Azzurri United Bellas | vs | Palmerston Rovers City | ||
02/06/24 (Sun) | 09:15 | (U9 Girls) | Hellenic Angels | vs | Mindil Fire | ||
02/06/24 (Sun) | 09:45 | (U12 Pool B) | Mindil Warriors | vs | Palmerston Rovers Glory | ||
03/06/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Azzurri United FC | vs | Casuarina FC | ||
14/06/24 (Fri) | 08:30 | (U8 Pool C) | Casuarina Silver | vs | Mindil Kangas | ||
14/06/24 (Fri) | 17:45 | (U8 Pool A) | Casuarina Black | vs | Port Darwin Wharfies | ||
14/06/24 (Fri) | 18:45 | (U8 Pool A) | Azzurri United Cobras | vs | Palmerston Rovers Knights | ||
16/06/24 (Sun) | 08:30 | (U9 Pool A) | Casuarina Black | vs | Mindil Lions | ||
16/06/24 (Sun) | 09:30 | (U9 Pool A) | Port Darwin Sharks | vs | Mindil Sharks | ||
17/06/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Hellenic AC | vs | Azzurri United FC | ||
24/06/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Azzurri United FC | vs | Port Darwin FC | ||
15/07/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Port Darwin FC | vs | Casuarina FC | ||
19/07/24 (Fri) | 17:45 | (U8 Pool B) | Casuarina White | vs | Mindil Crocs | ||
19/07/24 (Fri) | 18:45 | (U8 Pool B) | Azzurri United Sharks | vs | Palmerston Rovers Fury | ||
22/07/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Azzurri United FC | vs | Mindil Aces FC | ||
26/07/24 (Fri) | 17:45 | (U9 Pool A) | Port Darwin Sharks | vs | GPU Cheetahs Green | ||
26/07/24 (Fri) | 18:45 | (U9 Pool A) | Azzurri United Blue | vs | Mindil Sharks | ||
29/07/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Hellenic AC | vs | Darwin Olympic Sporting Club | ||
02/08/24 (Fri) | 17:45 | (U8 Pool A) | Mindil Tigers | vs | Darwin Olympic White | ||
02/08/24 (Fri) | 18:45 | (U8 Pool A) | Mindil Lions | vs | Palmerston Rovers Phoenix | ||
04/08/24 (Sun) | 08:30 | (U8 Pool C) | GPU Leopards Black | vs | Azzurri United Hawks | ||
04/08/24 (Sun) | 09:30 | (U8 Pool C) | Mindil Snakes | vs | Port Darwin Barras | ||
05/08/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Azzurri United FC | vs | Hellenic AC | ||
09/08/24 (Fri) | 17:45 | (U8 Pool B) | Mindil Sharks | vs | Azzurri United Sharks | ||
09/08/24 (Fri) | 18:45 | (U8 Pool C) | Mindil Snakes | vs | Mindil Kangas | ||
12/08/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Port Darwin FC | vs | Azzurri United FC | ||
16/08/24 (Fri) | 17:45 | (U8 Pool A) | Azzurri United Cobras | vs | Mindil Tigers | ||
16/08/24 (Fri) | 18:45 | (U8 Pool B) | Mindil Crocs | vs | GPU Leopards White | ||
19/08/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Azzurri United FC | vs | Darwin Olympic Sporting Club | ||
25/08/24 (Sun) | 08:30 | (U8 Pool A) | Mindil Tigers | vs | Casuarina Black | ||
26/08/24 (Mon) | 18:00 | (3RD Division Women) | Port Darwin FC | vs | Hellenic AC | ||
30/08/24 (Fri) | 17:45 | (U8 Pool B) | Mindil Crocs | vs | Port Darwin Sharks | ||
30/08/24 (Fri) | 18:45 | (U8 Pool C) | Casuarina Silver | vs | Mindil Snakes | ||
01/09/24 (Sun) | 09:30 | (U9 Pool A) | GPU Cheetahs Green | vs | Mindil Lions | ||
06/09/24 (Fri) | 17:45 | (U8 Pool A) | Hellenic | vs | Mindil Lions | ||
06/09/24 (Fri) | 18:45 | (U8 Pool C) | Mindil Snakes | vs | Palmerston Rovers Glory |