Shell Road Reserve - Pitch 1
Venue Address:
Surfside Waves SC, Shell Road, Ocean Grove
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21/04/24 (Sun) | 08:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Yellow | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
21/04/24 (Sun) | 08:30 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Surfside Waves SC Navy | vs | Breakwater Eagles SC | ||
21/04/24 (Sun) | 08:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | FC Leopold Penny | vs | Surfside Waves SC CATLEY | ||
21/04/24 (Sun) | 08:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surf Coast FC - Adrian | vs | Surfside Waves SC CARPENTER | ||
21/04/24 (Sun) | 09:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U8 Navy | vs | Armstrong United FC White | ||
21/04/24 (Sun) | 09:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Jana | vs | Surf Coast FC - Phillip | ||
21/04/24 (Sun) | 09:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Richard/Cassie | vs | FC Leopold Josh | ||
21/04/24 (Sun) | 09:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Damo/Tim | vs | Barwon Jackaroos | ||
21/04/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Palace | vs | Armstrong United FC Green | ||
21/04/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U8 Sky | vs | FC Leopold Luke / Sal | ||
21/04/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Surf Coast FC - Marz | vs | Drysdale Soccer Club | ||
21/04/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon Heads SC Orange | vs | Surfside Waves SC KERR | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Blake | vs | Barwon Rangers | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC Blue | vs | Barwon County | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Dennis | vs | Barwon Forest | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Reef Sharks | vs | Barwon Rovers | ||
21/04/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Boys' Under 13A) | Surfside Waves SC | vs | Geelong Rangers SC | ||
27/04/24 (Sat) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 15 ) | Surfside Waves SC | vs | FC Leopold | ||
27/04/24 (Sat) | 11:00 | (Geelong Women's Division 1&2 Grading - Group B) | Surfside Waves SC Sky Blues | vs | Geelong SC | ||
28/04/24 (Sun) | 08:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Jana | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
28/04/24 (Sun) | 08:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon Blue | vs | Surfside Waves SC FOWLER | ||
28/04/24 (Sun) | 08:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Armstrong United FC Pink | vs | Surfside Waves SC CARPENTER | ||
28/04/24 (Sun) | 08:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Blue Sharks | vs | Surf Coast FC - Zoe | ||
28/04/24 (Sun) | 09:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Richard/Cassie | vs | Armstrong United FC White | ||
28/04/24 (Sun) | 09:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC | vs | Bellarine Sharks AFC Bull Sharks | ||
28/04/24 (Sun) | 09:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Josh | vs | Surf Coast FC - Katie | ||
28/04/24 (Sun) | 09:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U8 Navy | vs | Surf Coast FC - Phillip | ||
28/04/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Damo/Tim | vs | FC Leopold Madelin | ||
28/04/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Craig / Andrew | vs | Surfside Waves SC U8 Sky | ||
28/04/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Black | vs | Surf Coast FC - Katie | ||
28/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Simon | vs | Breakwater Eagles SC - Rhys | ||
28/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Dennis | vs | Breakwater Eagles SC - Richard | ||
28/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC Blue | vs | Barwon Rangers | ||
28/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Heads SC | vs | Barwon County | ||
28/04/24 (Sun) | 12:30 | (Geelong Boys' Under 11 Wallabies - South) | Surfside Waves SC Sky | vs | Surf Coast FC - Tony | ||
28/04/24 (Sun) | 12:30 | (Geelong Boys' Under 11 Wallabies - South) | Surfside Waves SC Black | vs | Surf Coast FC - Matt | ||
28/04/24 (Sun) | 13:30 | (Geelong Boys' Under 13C Blue) | Surfside Waves SC Navy 2024 | vs | Golden Plains Soccer Club | ||
28/04/24 (Sun) | 13:30 | (Geelong Girls' Under 11 Wallabies-Kangaroos) | Surfside Waves SC | vs | Surf Coast FC - Adrian/Trent | ||
28/04/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 2&3 Grading - Group D) | Surfside Waves SC | vs | Colac Otway Rovers AFC | ||
05/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13A) | Surfside Waves SC | vs | Barwon 92 | ||
05/05/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 15) | Surfside Waves SC | vs | Geelong Rangers SC White | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13C Blue) | Surfside Waves SC Navy 2024 | vs | Surf Coast FC | ||
12/05/24 (Sun) | 10:15 | (Geelong Boys' Under 13B) | Surfside Waves SC | vs | Barwon Mariners | ||
12/05/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 15) | Surfside Waves SC | vs | Barwon Blue |