MLM3
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25/01/24 (Thu) | 16:00 | (Boys Under 12 C2 Central (Eltham)) | 23 | Ringwood B12.3 | def. by | Warrandyte B12.2 | 35 |
25/01/24 (Thu) | 17:00 | (Girls Under 16 B3 (Eltham)) | 37 | Blackburn G16.1 | def. | Ringwood G16.1 | 9 |
25/01/24 (Thu) | 18:00 | (Girls Under 14 B3 (Eltham)) | 23 | South Adelaide (SA) G14.3 | def. | Blackburn G14.1 | 20 |
25/01/24 (Thu) | 19:00 | (Boys Under 12 Domestic 1 (Eltham)) | 40 | Tuggeranong Vikings (ACT) B12 | def. | Hawthorn Magic League B12.1 | 9 |
25/01/24 (Thu) | 20:00 | (Boys Under 16 C8 East (Eltham)) | 81 | Tuggeranong Vikings (ACT) B16 | def. | Warrandyte B16.5 | 13 |
25/01/24 (Thu) | 21:00 | (Girls Under 16 B1 East (Eltham)) | 37 | Bulleen G16.2 | def. | Nunawading G16.2 | 23 |
26/01/24 (Fri) | 08:00 | (Boys Under 14 C8 (Eltham)) | 25 | Ringwood B14.8 | def. by | Eltham B14.9 | 46 |
26/01/24 (Fri) | 09:00 | (Boys Under 14 AR) | 46 | Broadmeadows B14.1 | def. | Collingwood B14.1 | 45 |
26/01/24 (Fri) | 10:00 | (Boys Under 18 AR2) | 58 | Hoopwith'em (WA) B18 | def. | Kilsyth B18.2 | 55 |
26/01/24 (Fri) | 11:00 | (Boys Under 14 Domestic (Eltham)) | 73 | Aberfeldie Jets B14 | def. | 8 Amigos B14 | 43 |
26/01/24 (Fri) | 12:00 | (Boys Under 14 AR) | 57 | Broadmeadows B14.1 | def. by | Ringwood B14.1 | 61 |
26/01/24 (Fri) | 13:00 | (Boys Under 18 AR2) | 61 | Central District Lions (SA) B18 | def. | Diamond Valley B18.2 | 37 |
26/01/24 (Fri) | 15:00 | (Girls Under 16 B1 East (Eltham)) | 35 | Kilsyth G16.3 | def. by | Nunawading G16.2 | 46 |
26/01/24 (Fri) | 16:00 | (Boys Under 14 C10 (Eltham)) | 45 | Ringwood B14.7 | def. | Bellarine B14.5 | 33 |
26/01/24 (Fri) | 17:00 | (Boys Under 16 C8 East (Eltham)) | 80 | Eltham B16.11 | def. | Warrandyte B16.5 | 18 |
26/01/24 (Fri) | 18:00 | (Girls Under 16 B1 East (Eltham)) | 22 | Kilsyth G16.3 | def. by | Camberwell G16.2 | 37 |
26/01/24 (Fri) | 19:00 | (Boys Under 14 C10 (Eltham)) | 34 | Hawthorn Magic League B14.2 | def. | Diamond Valley B14.7 | 23 |
26/01/24 (Fri) | 20:00 | (Boys Under 16 C8 East (Eltham)) | 65 | Eltham B16.11 | def. | Waverley B16.7 | 40 |
27/01/24 (Sat) | 08:00 | (Boys Under 14 C8 (Eltham)) | 58 | Eltham B14.9 | def. | Waverley B14.6 | 18 |
27/01/24 (Sat) | 09:00 | (Boys Under 14 AR) | 28 | Collingwood B14.1 | def. by | Keilor B14.2 | 34 |
27/01/24 (Sat) | 10:00 | (Boys Under 18 AR2) | 64 | McKinnon B18.2 | def. | Blackburn B18.1 | 59 |
27/01/24 (Sat) | 11:00 | (Boys Under 14 C8 (Eltham)) | 32 | Hawthorn B14.6 | def. by | Warrandyte B14.5 | 43 |
27/01/24 (Sat) | 12:00 | (Boys Under 14 AR) | 61 | Keilor B14.2 | def. | The Bucket Warehouse B14.1 | 54 |
27/01/24 (Sat) | 15:00 | (Girls Under 16 B1 East (Eltham)) | 33 | Nunawading G16.2 | def. by | The Bucket Warehouse G16.1 | 43 |
27/01/24 (Sat) | 16:00 | (Boys Under 14 C10 (Eltham)) | 43 | Darebin B14.Dev | def. | Ringwood B14.7 | 37 |
27/01/24 (Sat) | 17:00 | (Boys Under 16 C8 East (Eltham)) | 33 | Eltham B16.11 | def. by | Fastbreak Academy (SA) B16.1 | 36 |
27/01/24 (Sat) | 18:00 | (Girls Under 16 B1 East (Eltham)) | 45 | The Bucket Warehouse G16.1 | def. | Hawthorn G16.1 | 31 |
27/01/24 (Sat) | 19:00 | (Boys Under 14 C10 (Eltham)) | 25 | Hawthorn Magic League B14.1 | def. by | Hawthorn Magic League B14.2 | 43 |
27/01/24 (Sat) | 20:00 | (Boys Under 16 C8 East (Eltham)) | 24 | Ringwood B16.7 | def. by | Tuggeranong Vikings (ACT) B16 | 80 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 1) |
08:00 | (Girls Under 14 B2 (Eltham)) | 35 | Keilor G14.2 | def. | Eltham G14.2 | 24 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 2) |
09:00 | (Girls Under 14 B2 (Eltham)) | 34 | Camberwell G14.2 | def. | Bulleen G14.3 | 22 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 1) |
10:00 | (Boys Under 12 B4 Central (Eltham)) | 44 | Hawthorn B12.3 | def. | Westgate B12.2 | 36 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 2) |
11:00 | (Boys Under 12 B4 Central (Eltham)) | 37 | Coburg B12.2 | def. by | Bulleen B12.4 | 42 |
28/01/24 (Sun) (Grand Final) |
12:00 | (Girls Under 12 C1 East (Eltham)) | 22 | Nunawading G12.4 | def. | Camberwell G12.5 | 21 |