DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
12/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
44 |
Kilmore 2 |
def. |
Fitzroy Stars 3 |
9 |
12/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
25 |
Heat 3 |
def. |
Fitzroy Stars 2 |
21 |
12/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
21 |
Bundoora 10 |
def. |
Fitzroy Stars 4 |
20 |
19/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
20 |
Broadford 1 |
def. by |
Hazel Glen 1 |
33 |
19/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
38 |
South Morang 4 |
def. |
Hazel Glen 5 |
7 |
19/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
23 |
Hume 2 |
def. by |
Oak Park Flyers 1 |
33 |
26/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
37 |
Kinglake 1 |
def. |
Hazel Glen 1 |
22 |
26/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
26 |
Heat 6 |
def. by |
North Heidelberg 5 |
40 |
26/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
24 |
St Mary's 2 |
def. |
Hurstbridge 5 |
23 |
03/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
29 |
Epping 5 |
def. |
Hazel Glen 4 |
9 |
03/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
28 |
St Mary's 1 |
def. |
West Ivanhoe 1 |
22 |
03/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
26 |
Bundoora 9 |
def. |
Hazel Glen 5 |
4 |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
33 |
Epping 4 |
def. |
Kilmore 2 |
23 |
10/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
9 |
Hurstbridge 6 |
def. by |
Heat 8 |
23 |
10/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division11 ) |
21 |
West Preston Lakeside 1 |
def. by |
Laurimar 3 |
32 |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
13 |
Bundoora 10 |
def. by |
West Ivanhoe 2 |
25 |
17/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
19 |
Greensborough 7 |
def. by |
Thomastown 3 |
24 |
17/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
18 |
Hazel Glen 2 |
def. by |
Hurstbridge 3 |
30 |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
12 |
South Morang 3 |
def. by |
Thomastown 3 |
30 |
24/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 8) |
33 |
Bundoora 7 |
def. |
Hazel Glen 3 |
18 |
24/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division14) |
19 |
Hazel Glen 4 |
def. |
South Morang 5 |
14 |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
24 |
Greensborough 5 |
def. |
Bundoora 8 |
21 |
31/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
26 |
Greensborough 6 |
def. |
Montmorency 5 |
18 |
31/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
25 |
Bundoora 9 |
def. |
South Morang 4 |
12 |
14/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
28 |
La Trobe 3 |
def. |
Greensborough 5 |
22 |
14/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
26 |
Bundoora 9 |
def. |
La Trobe 4 |
23 |
14/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
13 |
Bundoora 10 |
def. by |
Watsonia 5 |
22 |
21/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
20 |
La Trobe 1 |
def. by |
Heat 4 |
33 |
21/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
16 |
Hurstbridge 7 |
def. by |
Diamond Creek 5 |
24 |
21/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 6) |
26 |
Watsonia 3 |
def. |
La Trobe 2 |
25 |
28/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
24 |
Kilmore 2 |
def. by |
Old Eltham Collegians 2 |
29 |
28/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
18 |
Bundoora 9 |
def. by |
Heidelberg West 2 |
21 |
28/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
38 |
Oak Park Flyers 1 |
def. |
North Heidelberg 5 |
31 |
12/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
26 |
Montmorency 2 |
def. by |
Diamond Creek 2 |
28 |
12/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
23 |
Epping 1 |
def. by |
North Heidelberg 5 |
29 |
12/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
22 |
Thomastown 4 |
def. |
Epping 5 |
19 |
19/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
|
Kinglake 2 |
vs |
Epping 4 |
|
19/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
|
Kilmore 5 |
vs |
Bundoora 8 |
|
19/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
|
Heat 7 |
vs |
Watsonia 4 |
|
26/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
|
Heat 7 |
vs |
Heat 8 |
|
26/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
|
Heat 4 |
vs |
Kilmore 1 |
|
26/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
|
Heat 5 |
vs |
Hume 2 |
|
02/08/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
|
Heat 7 |
vs |
Thomastown 3 |
|
02/08/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
|
Epping 5 |
vs |
La Trobe 4 |
|
02/08/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division11 ) |
|
Montmorency 4 |
vs |
Northcote Park 1 |
|
09/08/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
|
St Mary's 1 |
vs |
Montmorency 2 |
|
09/08/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
|
Hurstbridge 7 |
vs |
Bundoora 8 |
|
09/08/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
|
Hurstbridge 6 |
vs |
St Mary's 2 |
|