DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
12/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
19 |
Greensborough 2 |
def. by |
Thomastown 1 |
30 |
12/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
29 |
Thomastown 3 |
def. |
La Trobe 3 |
23 |
12/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
14 |
La Trobe 4 |
def. by |
Thomastown 4 |
19 |
19/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Kilmore 6 |
def. by |
Heidelberg 1 |
32 |
19/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
23 |
Kilmore 8. |
def. |
Kilmore 9 |
19 |
19/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Hurstbridge 5 |
def. by |
Heat 7 |
27 |
26/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
54 |
Greensborough 3 |
def. |
Panton Hill 1 |
16 |
26/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Hurstbridge 4 |
def. by |
Kilmore 4 |
19 |
26/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
4 |
Hurstbridge 8 |
def. by |
Greensborough 6 |
40 |
03/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Fitzroy Stars 3 |
def. by |
Hurstbridge 6 |
18 |
03/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
23 |
Fitzroy Stars 4 |
def. by |
Heat 9 |
43 |
03/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
24 |
La Trobe 1 |
def. by |
Hazel Glen 1 |
29 |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
17 |
La Trobe 1 |
def. by |
Diamond Creek 2 |
18 |
10/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
26 |
Diamond Creek 3 |
def. |
Epping 1 |
24 |
10/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
15 |
Laurimar 4 |
def. by |
Diamond Creek 5 |
20 |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
27 |
Greensborough 5 |
def. |
Hurstbridge 7 |
18 |
17/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
27 |
Epping 1 |
def. |
Hurstbridge 2 |
22 |
17/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 8) |
16 |
Epping 2 |
def. by |
Diamond Creek 4 |
44 |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
26 |
Greensborough 5 |
def. |
Diamond Creek 5 |
24 |
24/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
42 |
Heat 4 |
def. |
Diamond Creek 2 |
23 |
24/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
31 |
Heat 5 |
def. |
Diamond Creek 3 |
18 |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
21 |
Bundoora 10 |
def. by |
Lalor 1 |
32 |
31/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
23 |
Diamond Creek 3 |
def. |
Bundoora 4 |
18 |
31/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 8) |
28 |
Epping 2 |
def. |
Bundoora 7 |
25 |
14/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
26 |
West Ivanhoe 2 |
def. |
Fitzroy Stars 4 |
21 |
14/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
37 |
Broadford 2 |
def. |
Bundoora 4 |
17 |
14/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division11 ) |
21 |
Fitzroy Stars 3 |
def. by |
Broadford 3 |
25 |
21/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
27 |
Greensborough 6 |
def. |
Epping 5 |
24 |
21/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
25 |
Hurstbridge 6 |
vs |
St Mary's 2 |
25 |
21/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
19 |
Kinglake 2 |
def. by |
Hurstbridge 3 |
26 |
28/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 6) |
40 |
Panton Hill 1 |
def. |
Bundoora 6 |
26 |
28/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
55 |
Bundoora 11 |
def. |
Fitzroy Stars 4 |
10 |
28/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
15 |
Bundoora 10 |
def. by |
Kilmore 8 |
32 |
12/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
25 |
La Trobe 1 |
def. by |
Laurimar 1 |
31 |
12/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
28 |
La Trobe 3 |
def. |
Bundoora 8 |
12 |
12/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 6) |
15 |
Bundoora 5 |
def. by |
La Trobe 2 |
31 |
19/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 6) |
|
La Trobe 2 |
vs |
Panton Hill 1 |
|
19/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
|
Montmorency 5 |
vs |
La Trobe 4 |
|
19/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
|
Montmorency 2 |
vs |
La Trobe 1 |
|
26/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division11 ) |
|
Heat 9 |
vs |
Northcote Park 1 |
|
26/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 6) |
|
Heat 6 |
vs |
La Trobe 2 |
|
26/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
|
Heidelberg West 2 |
vs |
La Trobe 4 |
|
02/08/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
|
South Morang 2 |
vs |
Hurstbridge 3 |
|
02/08/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division11 ) |
|
West Preston Lakeside 1 |
vs |
Laurimar 3 |
|
02/08/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
|
Thomastown 4 |
vs |
Heidelberg West 2 |
|
09/08/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 8) |
|
Epping 2 |
vs |
Greensborough 4 |
|
09/08/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
|
Thomastown 4 |
vs |
Greensborough 6 |
|
09/08/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
|
Epping 5 |
vs |
Heidelberg West 2 |
|