DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
12/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
22 |
Hurstbridge 2 |
def. by |
Heat 4 |
28 |
12/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
16 |
Hurstbridge 5 |
def. by |
Heat 8 |
17 |
12/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
20 |
South Morang 3 |
def. by |
Hurstbridge 6 |
26 |
12/04/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
36 |
Oak Park Flyers 1 |
def. |
Panton Hill 1 |
21 |
19/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
22 |
Watsonia 5 |
def. |
Hazel Glen 4 |
14 |
19/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Bundoora 11 |
def. |
West Ivanhoe 2 |
15 |
19/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
15 |
Laurimar 2 |
def. by |
Broadford 2 |
22 |
19/04/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
27 |
Old Eltham Collegians 3 |
def. |
Broadford 3 |
23 |
26/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Heat 9 |
def. by |
Kilmore 7 |
27 |
26/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
20 |
Heidelberg West 1 |
def. by |
Fitzroy Stars 2 |
30 |
26/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
10 |
Heidelberg West 2 |
def. by |
Fitzroy Stars 3 |
28 |
26/04/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
16 |
La Trobe 3 |
def. by |
Greensborough 5 |
26 |
03/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Watsonia 2 |
def. by |
Broadford 1 |
33 |
03/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
29 |
Whittlesea 1 |
def. |
Bundoora 1 |
21 |
03/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
39 |
Watsonia 4 |
def. |
Diamond Creek 5 |
12 |
03/05/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
20 |
Hurstbridge 8 |
vs |
South Morang 5 |
20 |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
25 |
La Trobe 3 |
def. by |
Whittlesea 4 |
26 |
10/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
32 |
Thomastown 4 |
def. |
Epping 5 |
19 |
10/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
19 |
Hurstbridge 3 |
def. |
South Morang 2 |
13 |
10/05/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
19 |
Epping 3 |
def. by |
Thomastown 3 |
24 |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
26 |
Heat 5 |
def. by |
Greensborough 3 |
32 |
17/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 6) |
22 |
Thomastown 2 |
def. by |
Watsonia 2 |
24 |
17/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
26 |
South Morang 2 |
vs |
Heidelberg 1 |
26 |
17/05/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
29 |
Oak Park Flyers 1 |
def. |
Bundoora 4 |
24 |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
14 |
St Mary's 1 |
vs |
Kilmore 1 |
14 |
24/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
17 |
Old Eltham Collegians 2 |
def. |
Heidelberg 1 |
15 |
24/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division11 ) |
29 |
Northcote Park 1 |
def. |
Laurimar 3 |
16 |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division11 ) |
28 |
Fitzroy Stars 3 |
def. |
Laurimar 3 |
15 |
31/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
27 |
Greensborough 2 |
def. |
West Ivanhoe 1 |
21 |
31/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 6) |
29 |
Thomastown 2 |
def. |
Panton Hill 1 |
25 |
14/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
29 |
Diamond Creek 3 |
def. |
North Heidelberg 5 |
15 |
14/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
10 |
Hazel Glen 2 |
def. by |
Old Eltham Collegians 2 |
24 |
14/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 8) |
25 |
Hazel Glen 3 |
def. by |
Diamond Creek 4 |
43 |
21/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
22 |
South Morang 2 |
def. by |
Epping 4 |
32 |
21/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
17 |
Whittlesea 4 |
def. by |
Bundoora 8 |
37 |
21/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
28 |
Heat 5 |
def. by |
Broadford 2 |
36 |
28/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division14) |
38 |
Epping 7 |
def. |
Hurstbridge 8 |
9 |
28/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
34 |
Heat 4 |
def. |
Montmorency 2 |
24 |
28/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
23 |
Greensborough 6 |
def. |
South Morang 4 |
20 |
12/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
26 |
Heat 5 |
def. |
Bundoora 4 |
22 |
12/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 8) |
29 |
Epping 2 |
def. by |
Kilmore 3 |
32 |
12/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
25 |
Greensborough 6 |
def. |
Bundoora 9 |
16 |
19/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
|
Hurstbridge 2 |
vs |
Bundoora 4 |
|
19/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
|
Greensborough 5 |
vs |
Hurstbridge 7 |
|
19/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
|
Bundoora 11 |
vs |
Bundoora 10 |
|
26/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
|
Thomastown 4 |
vs |
Montmorency 5 |
|
26/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 6) |
|
Thomastown 2 |
vs |
Broadford 1 |
|
26/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
|
Thomastown 3 |
vs |
Hurstbridge 6 |
|
02/08/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
|
Heat 8 |
vs |
South Morang 3 |
|
02/08/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
|
Old Eltham Collegians 2 |
vs |
Heidelberg 1 |
|
09/08/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 8) |
|
Hurstbridge 4 |
vs |
Diamond Creek 4 |
|
09/08/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
|
Greensborough 5 |
vs |
Diamond Creek 5 |
|
09/08/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
|
Oak Park Flyers 1 |
vs |
Hume 2 |
|