Banyul Warri Reserve - Pitch 2
Venue Address:
Surf Coast FC, Corner Merrijig Road & Surf Coast Highway, Torquay
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Green) | Surf Coast FC - Sam | vs | Surf Coast FC - Brook | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Red) | Surf Coast FC - Shelly | vs | Drysdale Soccer Club | ||
21/04/24 (Sun) | 10:15 | (Geelong Girls' Under 11 Wallabies-Kangaroos) | Surf Coast FC - Adrian | vs | Surf Coast FC - Cam | ||
21/04/24 (Sun) | 14:30 | (Geelong Boys' Under 17) | 1 | Surf Coast FC | def. by | FC Leopold | 2 |
05/05/24 (Sun) | 10:15 | (Geelong Girls' Under 11 Wallabies-Kangaroos) | Surf Coast FC - Cam | vs | North Geelong Warriors SC Red | ||
18/05/24 (Sat) | 13:00 | (Geelong Women's Division 2) | 0 | Surf Coast FC (Div 2) | def. by | Geelong SC (2) (Div 2) | 3 |
19/05/24 (Sun) | 11:00 | (Geelong Boys' Under 15B) | 3 | Surf Coast FC | def. | Surf Coast FC Blue | 0 |
19/05/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | 1 | Surf Coast FC | vs | Bell Park SC | 1 |
25/05/24 (Sat) | 13:00 | (Geelong Women's Division 1) | 0 | Surf Coast FC (Div 1) | def. by | Ocean Grove SC | 2 |
01/06/24 (Sat) | 13:00 | (Geelong Women's Division 2) | 3 | Surf Coast FC (Div 2) | def. | Ocean Grove SC | 0 |
02/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Heads SC Purple | vs | Surf Coast FC - Tom | ||
02/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Leverkusen | vs | Surf Coast FC - Brad | ||
02/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Heads SC Yellow | vs | Ocean Grove SC U6 Green | ||
02/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Andrew | vs | Armstrong United FC Yellow | ||
02/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Barwon White | vs | Surf Coast FC White | ||
02/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Surf Coast FC - Louis | vs | Ocean Grove SC Green | ||
02/06/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Boys' Under 15B) | 4 | Surf Coast FC | def. | Geelong Rangers SC Red | 1 |
15/06/24 (Sat) | 15:00 | (Geelong Women's Division 1) | 1 | Surf Coast FC (Div 1) | def. by | Barwon SC | 3 |
16/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Black | vs | Surf Coast FC - Brad | ||
16/06/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Red | vs | Ocean Grove SC U6 Sky | ||
16/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Ocean Grove SC U6 White | vs | Barwon Leverkusen | ||
16/06/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Leopard Sharks | vs | Armstrong United FC Green | ||
16/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Ocean Grove SC U6 Green | vs | Ocean Grove SC U6 Navy | ||
16/06/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Aaron | vs | Drysdale Soccer Club | ||
16/06/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 2) | 0 | Surf Coast FC | def. by | Deakin University SC | 3 |
16/06/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | 0 | Surf Coast FC | def. by | Armstrong United FC | 2 |
22/06/24 (Sat) | 13:00 | (Geelong Women's Division 2) | 2 | Surf Coast FC (Div 2) | def. | Drysdale Soccer Club Black (Div 2) | 1 |
30/06/24 (Sun) | 11:00 | (Geelong Boys' Under 17) | 2 | Surf Coast FC | def. by | Surf Coast FC Blue | 9 |
30/06/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 2) | 1 | Surf Coast FC | vs | Barwon Heads SC | 1 |
30/06/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | 6 | Surf Coast FC | def. | Geelong Rangers SC | 0 |
13/07/24 (Sat) | 13:00 | (Geelong Women's Division 2) | 1 | Surf Coast FC (Div 2) | vs | Barwon Heads SC (Div 2) | 1 |
13/07/24 (Sat) | 15:00 | (Geelong Women's Division 1) | 1 | Surf Coast FC (Div 1) | def. by | Deakin University SC Black | 2 |
14/07/24 (Sun) | 11:00 | (Geelong Boys' Under 15B) | 5 | Surf Coast FC Blue | def. | Golden Plains Soccer Club | 2 |
20/07/24 (Sat) | 13:00 | (Geelong Women's Division 1) | 0 | Surf Coast FC (Div 1) | vs | Bell Park SC (Div 1) | 0 |
21/07/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Katie H | vs | Surf Coast FC - Damo/Tim | ||
28/07/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | 4 | Surf Coast FC | def. | Geelong SC | 1 |
17/08/24 (Sat) | 11:00 | (Geelong Girls' Under 15B) | Surf Coast FC | vs | FC Leopold | ||
17/08/24 (Sat) | 13:00 | (Geelong Women's Division 1) | Surf Coast FC (Div 1) | vs | Corio Bay SC (Div 1) | ||
18/08/24 (Sun) | 12:00 | (Geelong Boys' Under 13B) | Surf Coast FC Warriors | vs | Barwon Bulls | ||
18/08/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 2) | Surf Coast FC | vs | Corio SC | ||
18/08/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | Surf Coast FC | vs | Breakwater Eagles SC | ||
24/08/24 (Sat) | 11:00 | (Geelong Women's Division 2) | Surf Coast FC (Div 2) | vs | Golden Plains SC (Div 2) | ||
24/08/24 (Sat) | 15:00 | (Geelong Women's Division 1) | Surf Coast FC (Div 1) | vs | FC Leopold (Div 1) | ||
25/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 13B) | Surf Coast FC Yellow | vs | Barwon Heads SC Orange | ||
25/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Katie H | vs | Ocean Grove SC Green | ||
25/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Brad | vs | Ocean Grove SC U8 White | ||
25/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Damo/Tim | vs | Breakwater Eagles SC - Richard | ||
25/08/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Surf Coast FC - Simon | vs | Surf Coast FC - Jordan | ||
25/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Josh | vs | Surf Coast FC - Phillip | ||
25/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Craig / Andrew | vs | Drysdale Soccer Club Red | ||
25/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Red | vs | Drysdale Soccer Club Black | ||
25/08/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Richard/Cassie | vs | Barwon Villa | ||
25/08/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Barwon Munich | vs | Armstrong United FC Orange | ||
25/08/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Barwon Heads SC Orange | vs | Ocean Grove SC White | ||
25/08/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Ocean Grove SC FOWLER | vs | Ocean Grove SC RASO | ||
25/08/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon White | vs | Surf Coast FC - Marz | ||
25/08/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club | vs | Bellarine Sharks AFC Mighty Pink Sharks | ||
25/08/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC | vs | Barwon Rangers | ||
25/08/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Ocean Grove SC Sky | vs | Barwon Forest | ||
25/08/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC White | vs | FC Leopold Alan 2024 | ||
25/08/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon Heads SC Orange | vs | FC Leopold Penny | ||
25/08/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Boys' Under 13C Blue) | Surf Coast FC | vs | North Geelong Warriors SC (C-Regrade) | ||
25/08/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Boys' Under 15B) | Surf Coast FC Blue | vs | FC Leopold | ||
01/09/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Katie | vs | FC Leopold Madelin | ||
01/09/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Yellow | vs | Surf Coast FC - Damo/Tim | ||
01/09/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Albion | vs | Armstrong United FC Green | ||
01/09/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Phillip | vs | Surf Coast FC - Brad | ||
01/09/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Katie H | vs | Ocean Grove SC U8 Navy | ||
01/09/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Barwon Jackaroos | vs | Drysdale Soccer Club Yellow | ||
01/09/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Black | vs | FC Leopold Jana | ||
01/09/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Craig / Andrew | vs | FC Leopold Josh | ||
01/09/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Armstrong United FC Orange | vs | Barwon Heads SC Orange | ||
01/09/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Surf Coast FC - Jordan | vs | Surf Coast FC - Dennis | ||
01/09/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 9 Kangaroos - Southern Hub) | Ocean Grove SC Navy | vs | Surf Coast FC - Simon | ||
01/09/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Ocean Grove SC KERR | vs | Surf Coast FC - Terry | ||
01/09/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Barwon Heads SC Orange | vs | Drysdale Soccer Club | ||
01/09/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Ocean Grove SC CATLEY | vs | Surf Coast FC - Zoe | ||
01/09/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon County | vs | Breakwater Eagles SC | ||
01/09/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Rangers | vs | Surf Coast FC - Blake | ||
01/09/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 9 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Town | vs | Barwon Palace | ||
01/09/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Girls' Under 9 - Southern Hub) | Armstrong United FC Pink | vs | Bellarine Sharks AFC Mighty Pink Sharks | ||
01/09/24 (Sun) | 12:00 | (Geelong Boys' Under 13B) | Surf Coast FC Warriors | vs | Geelong Rangers SC Yellow | ||
01/09/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Men's Division 2) | Surf Coast FC | vs | FC Leopold | ||
01/09/24 (Sun) | 15:00 | (Geelong Men's Division 1) | Surf Coast FC | vs | Lara United FC |