DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
29/03/24 (Fri) |
15:10 |
(EASTER 2024 - U12 GIRLS C GRADE) |
29 |
Blackburn Vikings 12.3 |
def. |
*Sturt Sabres 12b |
27 |
29/03/24 (Fri) |
16:00 |
(EASTER 2024 - U12 GIRLS A GRADE) |
8 |
*Norwood Flames 12.2 |
def. by |
Sandringham Sabres 12.2 |
32 |
29/03/24 (Fri) |
16:50 |
(EASTER 2024 - U14 BOYS B2 GRADE) |
28 |
*Bucket Warehouse 14.2 |
def. by |
Camberwell Dragons 14.3 |
36 |
29/03/24 (Fri) |
17:40 |
(EASTER 2024 - U14 BOYS B3 GRADE) |
32 |
Sturt Sabres 14.5 |
def. by |
Nunawading Spectres 14.3 |
49 |
29/03/24 (Fri) |
18:30 |
(EASTER 2024 - U14 BOYS D2 GRADE) |
27 |
Camberwell Dragons 14.8 |
def. by |
*Scorpions Black |
49 |
29/03/24 (Fri) |
19:20 |
(EASTER 2024 - U16 BOYS C2 GRADE) |
31 |
McKinnon Cougars 16.4 |
def. by |
*Wings Ballers |
43 |
29/03/24 (Fri) |
20:10 |
(EASTER 2024 - U18 BOYS C2 GRADE) |
48 |
Blackburn Vikings 18.3 |
def. |
*Wings Saints |
36 |
29/03/24 (Fri) |
21:00 |
(EASTER 2024 - U18 BOYS D GRADE) |
76 |
Broken Hill Broncos |
def. |
*Scorpions Orange |
27 |
30/03/24 (Sat) |
08:30 |
(EASTER 2024 - U12 BOYS A1 GRADE ) |
36 |
Kilsyth Cobras 12.2 |
def. |
Norwood Flames 12.2 |
21 |
30/03/24 (Sat) |
09:20 |
(EASTER 2024 - U14 GIRLS B GRADE) |
12 |
Dandenong Rangers 3 U14g |
def. by |
McKinnon Cougars 14.2 |
32 |
30/03/24 (Sat) |
10:10 |
(EASTER 2024 - U14 GIRLS C1 GRADE) |
30 |
*Joflow Basketball 14.1G |
def. |
Sturt Sabres 14.3 |
14 |
30/03/24 (Sat) |
11:00 |
(EASTER 2024 - U16 GIRLS C1 GRADE) |
33 |
Forestville Eagles 16.4 |
def. |
*Wings Doves |
31 |
30/03/24 (Sat) |
11:50 |
(EASTER 2024 - U18 BOYS C3 GRADE) |
31 |
*Sturt Sabres 18.5 |
def. |
*Scorpions Blue |
28 |
30/03/24 (Sat) |
12:40 |
(EASTER 2024 - U16 GIRLS B1 GRADE) |
22 |
*Sturt Sabres 16.2 |
vs |
Southern Tigers 16.1 |
22 |
30/03/24 (Sat) |
13:30 |
(EASTER 2024 - U16 BOYS B1 GRADE) |
56 |
*Zealous Basketball 16 |
def. |
Norwood Flames 16.4 |
16 |
30/03/24 (Sat) |
14:20 |
(EASTER 2024 - U12 BOYS C2 GRADE ) |
26 |
Sturt Sabres 12.6 |
def. by |
Waverley Falcons 12.5 |
34 |
30/03/24 (Sat) |
15:10 |
(EASTER 2024 - U14 BOYS A2 GRADE) |
26 |
Sturt Sabres 14.3 |
def. by |
Coburg Giants 14.1 |
44 |
30/03/24 (Sat) |
16:00 |
(EASTER 2024 - U16 GIRLS B1 GRADE) |
16 |
Forestville Eagles - Mohan |
def. by |
*Melbourne Tigers 16.3 |
46 |
30/03/24 (Sat) |
16:50 |
(EASTER 2024 - U18 BOYS C3 GRADE) |
46 |
*Sturt Sabres 18.5 |
def. |
*Norwood Flames 18.8 |
27 |
30/03/24 (Sat) |
18:30 |
(EASTER 2024 - U16 BOYS B2 GRADE) |
37 |
Sturt Sabres 16.3 |
def. |
Norwood Flames 16.5 |
28 |
30/03/24 (Sat) |
19:20 |
(EASTER 2024 - U16 BOYS B1 GRADE) |
40 |
Lockdown Academy 16.1 |
def. by |
Forestville Eagles - Kirstian |
54 |
30/03/24 (Sat) |
20:10 |
(EASTER 2024 - U18 BOYS A2 GRADE) |
27 |
Hawthorn Magic 18.1 |
def. by |
*Zealous Basketball 18 |
54 |
31/03/24 (Sun) |
08:30 |
(EASTER 2024 - U12 GIRLS B GRADE) |
39 |
*Dandenong Rangers 12.3 |
def. |
Eastern Mavericks 12.2 |
9 |
31/03/24 (Sun) |
09:20 |
(EASTER 2024 - U12 GIRLS D GRADE) |
6 |
*Hawthorn Magic 12.4 |
def. by |
Sturt Sabres 12a |
42 |
31/03/24 (Sun) |
10:10 |
(EASTER 2024 - U14 GIRLS A GRADE) |
41 |
Keilor Thunder 14.2 |
def. |
*Sturt Sabres 14.2 |
7 |
31/03/24 (Sun) |
11:00 |
(EASTER 2024 - U14 GIRLS D GRADE) |
58 |
BDU Lightning 14 |
def. |
Sturt Sabres 14.4 new |
6 |
31/03/24 (Sun) |
11:50 |
(EASTER 2024 - U16 BOYS C2 GRADE) |
24 |
*Chaos |
def. by |
McKinnon Cougars 16.4 |
55 |
31/03/24 (Sun) |
12:40 |
(EASTER 2024 - U18 BOYS C3 GRADE) |
38 |
*Sturt Sabres 18.5 |
def. |
Kingston 18.2 |
28 |
31/03/24 (Sun) |
13:30 |
(EASTER 2024 - U12 BOYS C1 GRADE) |
22 |
Blackburn Vikings 12.3 |
def. by |
*Joflow Basketball 12.2 |
29 |
31/03/24 (Sun) |
14:20 |
(EASTER 2024 - U14 GIRLS A GRADE) |
48 |
Casey Cavaliers 14 |
def. |
*Sturt Sabres 14.2 |
5 |
31/03/24 (Sun) |
15:10 |
(EASTER 2024 - U18 GIRLS B GRADE) |
22 |
*Camberwell Dragons 18.2 |
def. by |
*Zealous Basketball 18 |
24 |
31/03/24 (Sun) |
16:00 |
(EASTER 2024 - U16 BOYS B2 GRADE) |
26 |
Norwood Flames 16.6 |
def. by |
Sturt Sabres 16.3 |
56 |
31/03/24 (Sun) |
16:50 |
(EASTER 2024 - U12 GIRLS C GRADE) |
8 |
Blackburn Vikings 12.3 |
def. by |
Camberwell Dragons 12.3 |
20 |
31/03/24 (Sun) |
17:40 |
(EASTER 2024 - U18 BOYS B2 GRADE) |
40 |
Blackburn Vikings 18.2 |
def. by |
The Eagles |
45 |
31/03/24 (Sun) |
18:30 |
(EASTER 2024 - U18 BOYS C1 GRADE) |
42 |
*Camberwell Dragons 18.5 |
def. by |
Keysborough Cougars 18 |
49 |
31/03/24 (Sun) |
19:20 |
(EASTER 2024 - U14 BOYS D2 GRADE) |
38 |
*Scorpions Black |
def. |
Darebin Phoenix 14.2 |
36 |
31/03/24 (Sun) |
20:10 |
(EASTER 2024 - U16 BOYS A GRADE) |
54 |
Warrnambool Seahawks |
def. |
Berwick Ballers |
46 |
31/03/24 (Sun) |
21:00 |
(EASTER 2024 - U18 BOYS D GRADE) |
44 |
Border Sports Academy Black |
def. |
Forestville Eagles - David |
36 |