Comets Stadium Ct 1
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08/05/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 64 | Throwback Cheetahs | def. | Maroubra Bakehouse Ballers | 55 |
08/05/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 70 | Troublemakers | def. | Newtown Apache Ballers | 64 |
08/05/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 46 | Basketdogs | def. | Inner City Breakers | 42 |
09/05/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 41 | South Sydney Spartans | def. | KHY Hoosier Daddies | 25 |
09/05/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 37 | Newtown Warriors | def. | Inner West Life | 27 |
09/05/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 48 | KHY Drop Bears | def. by | Inner City Barada | 64 |
09/05/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 46 | Free Ballers | def. | Peter Pan | 39 |
09/05/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 41 | South Sydney Spartans | def. | Full Send | 33 |
09/05/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 40 | Boosters | def. | KHY Blue | 30 |
15/05/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 48 | Newtown Apache Ballers | def. by | Maroubra Bakehouse Ballers | 50 |
15/05/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 74 | Throwback Cheetahs | def. | Inner City Breakers | 27 |
15/05/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 38 | Troublemakers | def. by | Big Dream MGL Girls | 65 |
16/05/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 48 | Peter Pan | def. by | KHY Blue | 58 |
16/05/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 19 | South Sydney Spartans | def. by | Boosters | 26 |
16/05/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 44 | Free Ballers | def. | Full Send | 35 |
16/05/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 34 | KHY Hoosier Daddies | def. by | Inner City Barada | 48 |
16/05/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 33 | Newtown Warriors | def. | KHY Drop Bears | 22 |
16/05/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 20 | South Sydney Spartans | def. | Inner West Life | 0 |
17/05/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 38 | Newtown Fever | def. | Reddam Sparks | 24 |
17/05/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 53 | Be Real | def. | Reddam Diamonds | 33 |
17/05/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 49 | Inner City Falcons | def. | Newtown Storm | 22 |
17/05/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 45 | All Blacks | def. | SGHS Fusion | 6 |
17/05/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 31 | Inner City Allstars | def. by | Inner City Gems | 43 |
17/05/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 55 | Inner City Ravens | def. | Newtown Liberty | 14 |
17/05/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 32 | RBSC Rebels | def. by | Inner City Jazz | 33 |
21/05/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 13 | Inner City Fever | def. by | Breakaways | 33 |
21/05/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | 0 | The Pink Ladies | def. by | Maroubra Seals | 20 |
21/05/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 24 | Newtown Flames | def. | Slayers | 16 |
21/05/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Men (2024-2)) | 62 | East Phoenix | def. | OTU | 39 |
21/05/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 76 | Newtown Phenom | def. | Maccabi Celtics | 49 |
21/05/24 (Tue) | 22:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 40 | The Garries | def. by | Inner City Raptors | 46 |
22/05/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 70 | Inner City Breakers | def. | Newtown Apache Ballers | 53 |
22/05/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 45 | Big Dream MGL Girls | def. by | Maroubra Bakehouse Ballers | 47 |
22/05/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 82 | Throwback Cheetahs | def. | Basketdogs | 42 |
23/05/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 56 | Inner West Life | def. | KHY Drop Bears | 42 |
23/05/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 37 | South Sydney Spartans | def. | Inner City Barada | 33 |
23/05/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 36 | Newtown Warriors | def. by | KHY Hoosier Daddies | 40 |
23/05/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 20 | Full Send | def. by | Boosters | 36 |
23/05/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 28 | Free Ballers | def. by | KHY Blue | 34 |
23/05/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 40 | South Sydney Spartans | vs | Peter Pan | 40 |
24/05/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 42 | Newtown Storm | def. | Reddam Sparks | 30 |
24/05/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 26 | RBSC Rebels | def. by | Reddam Diamonds | 32 |
24/05/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 57 | Inner City Gems | def. | All Blacks | 49 |
24/05/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 72 | Newtown Fever | def. | SGHS Fusion | 11 |
24/05/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 0 | Inner City Falcons | def. by | Inner City Allstars | 20 |
24/05/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 82 | Inner City Jazz | def. | Newtown Liberty | 27 |
24/05/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 31 | Inner City Ravens | def. by | All Blacks | 51 |
25/05/24 (Sat) | 12:10 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 24 | Newtown Scorpions | def. by | Sydney HoopStars Supersonics | 57 |
25/05/24 (Sat) | 13:00 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 18 | Newtown Fire | def. by | Inner City Scorpions | 56 |
25/05/24 (Sat) | 13:50 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 26 | Sydney HoopStars Aztecs | vs | Inner City Hurricanes | 26 |
25/05/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 21 | Reddam Bucks | def. by | Sacramento Kings | 27 |
25/05/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 52 | Big Dream 12 | def. | Reddam Lakers | 17 |
25/05/24 (Sat) | 16:20 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 20 | Sydney HoopStars Adders | def. | All Blacks | 0 |
28/05/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 0 | OTU | def. by | Inner City Raptors | 20 |
28/05/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 41 | Newtown Phenom | def. | The Garries | 36 |
28/05/24 (Tue) | 19:45 | (Division 2 Men (2024-2)) | 20 | East Phoenix | def. | Maccabi Celtics | 0 |
28/05/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Women (2024-2)) | 35 | Maroubra Seals | def. by | Inner City Fever | 36 |
28/05/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 18 | Breakaways | def. by | The Pink Ladies | 28 |
28/05/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 15 | 99 Problems But A Swish Ain't One | def. by | Slayers | 53 |
29/05/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 59 | Big Dream MGL Girls | def. | Inner City Breakers | 54 |
29/05/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 52 | Basketdogs | def. by | Newtown Apache Ballers | 60 |
29/05/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 46 | Troublemakers | def. | Maroubra Bakehouse Ballers | 36 |
30/05/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 65 | Free Ballers | def. | Boosters | 29 |
30/05/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 46 | Full Send | def. | Peter Pan | 39 |
30/05/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 48 | KHY Blue | def. by | South Sydney Spartans | 52 |
30/05/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 43 | South Sydney Spartans | def. by | KHY Drop Bears | 49 |
30/05/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 24 | Inner West Life | def. by | KHY Hoosier Daddies | 27 |
30/05/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 51 | Inner City Barada | def. | Newtown Warriors | 42 |
31/05/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 56 | Reddam Sparks | def. | SGHS Fusion | 4 |
31/05/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 16 | Newtown Liberty | def. by | Reddam Diamonds | 40 |
31/05/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 21 | Inner City Allstars | def. by | All Blacks | 38 |
31/05/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 75 | Inner City Falcons | def. | Newtown Fever | 26 |
31/05/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 31 | Inner City Gems | def. by | Newtown Storm | 49 |
31/05/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 48 | Inner City Jazz | def. | All Blacks | 27 |
31/05/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | RBSC Rebels | def. | Be Real | 0 |
04/06/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 37 | Inner City Fever | def. | The Pink Ladies | 30 |
04/06/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | 38 | Breakaways | def. | Maroubra Seals | 29 |
04/06/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 61 | Mambas | def. | 99 Problems But A Swish Ain't One | 10 |
04/06/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Men (2024-2)) | 0 | Maccabi Celtics | def. by | The Garries | 20 |
04/06/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 41 | East Phoenix | def. by | Inner City Raptors | 42 |
04/06/24 (Tue) | 22:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 53 | Newtown Phenom | def. | OTU | 50 |
05/06/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 50 | Basketdogs | def. by | Big Dream MGL Girls | 56 |
05/06/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 20 | Troublemakers | def. | Inner City Breakers | 0 |
05/06/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 0 | Throwback Cheetahs | def. by | Newtown Apache Ballers | 20 |
11/06/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 52 | East Phoenix | def. | The Garries | 50 |
11/06/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 0 | Maccabi Celtics | def. by | OTU | 20 |
11/06/24 (Tue) | 19:45 | (Division 2 Men (2024-2)) | 43 | Inner City Raptors | def. | Newtown Phenom | 28 |
11/06/24 (Tue) | 20:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 21 | NOYB | def. by | Mambas | 22 |
11/06/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 32 | The Pink Ladies | def. | Maroubra Seals | 20 |
11/06/24 (Tue) | 22:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | 20 | Inner City Fever | def. | Breakaways | 0 |
12/06/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 43 | Troublemakers | def. | Basketdogs | 38 |
12/06/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 83 | Throwback Cheetahs | def. | Big Dream MGL Girls | 43 |
12/06/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 0 | Inner City Breakers | def. by | Maroubra Bakehouse Ballers | 20 |
13/06/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 0 | Free Ballers | def. by | Peter Pan | 20 |
13/06/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 39 | South Sydney Spartans | def. by | Full Send | 41 |
13/06/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 30 | Boosters | def. by | KHY Blue | 41 |
13/06/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 33 | South Sydney Spartans | def. by | KHY Hoosier Daddies | 44 |
13/06/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 44 | Newtown Warriors | def. by | Inner West Life | 45 |
13/06/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 39 | KHY Drop Bears | def. by | Inner City Barada | 52 |
14/06/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | All Blacks | vs | Reddam Sparks | 20 |
14/06/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Reddam Diamonds | vs | All Blacks | 20 |
14/06/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Newtown Fever | vs | Inner City Gems | 20 |
14/06/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Inner City Allstars | vs | Newtown Storm | 20 |
14/06/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Inner City Falcons | vs | SGHS Fusion | 20 |
14/06/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Newtown Liberty | vs | Be Real | 20 |
14/06/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Inner City Jazz | vs | Inner City Ravens | 20 |
18/06/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 51 | Breakaways | def. | The Pink Ladies | 36 |
18/06/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | 35 | Maroubra Seals | def. | Inner City Fever | 23 |
18/06/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 31 | Bewbtown | def. by | NOYB | 34 |
18/06/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Men (2024-2)) | 20 | Inner City Raptors | def. | Maccabi Celtics | 0 |
18/06/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 52 | The Garries | def. | OTU | 31 |
18/06/24 (Tue) | 22:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 51 | East Phoenix | def. | Newtown Phenom | 31 |
19/06/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 64 | Throwback Cheetahs | def. | Troublemakers | 61 |
19/06/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 44 | Basketdogs | def. by | Maroubra Bakehouse Ballers | 49 |
19/06/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 56 | Big Dream MGL Girls | def. | Newtown Apache Ballers | 49 |
20/06/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 28 | South Sydney Spartans | def. by | Inner West Life | 37 |
20/06/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 37 | Newtown Warriors | def. | KHY Drop Bears | 26 |
20/06/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 41 | KHY Hoosier Daddies | def. by | Inner City Barada | 43 |
20/06/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 40 | Free Ballers | def. | Full Send | 18 |
20/06/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 37 | South Sydney Spartans | def. | Boosters | 30 |
20/06/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 32 | Peter Pan | def. by | KHY Blue | 59 |
21/06/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 55 | Inner City Falcons | def. | Reddam Sparks | 14 |
21/06/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 29 | Reddam Diamonds | def. by | Inner City Ravens | 42 |
21/06/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 42 | Inner City Allstars | def. | Newtown Fever | 20 |
21/06/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 35 | Newtown Storm | def. by | All Blacks | 53 |
21/06/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 7 | SGHS Fusion | def. by | Inner City Gems | 81 |
21/06/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 15 | Newtown Liberty | def. by | RBSC Rebels | 44 |
21/06/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 41 | All Blacks | def. by | Be Real | 56 |
22/06/24 (Sat) | 12:10 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 20 | Inner City Diamonds | vs | Newtown Scorpions | 20 |
22/06/24 (Sat) | 13:00 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 20 | Sydney HoopStars Supersonics | vs | Inner City Scorpions | 20 |
22/06/24 (Sat) | 13:50 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 20 | All Blacks | vs | Newtown Fire | 20 |
22/06/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 20 | Sydney HoopStars Adders | vs | Sacramento Kings | 20 |
22/06/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 20 | Reddam Lakers | vs | Big Dream 12 | 20 |
22/06/24 (Sat) | 16:20 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 20 | Reddam Bucks | vs | MPB 12 | 20 |
25/06/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 86 | East Phoenix | def. | OTU | 50 |
25/06/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 20 | Newtown Phenom | def. | Maccabi Celtics | 0 |
25/06/24 (Tue) | 19:45 | (Division 2 Men (2024-2)) | 35 | The Garries | def. by | Inner City Raptors | 38 |
25/06/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Women (2024-2)) | 47 | Breakaways | def. | Maroubra Seals | 26 |
25/06/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 24 | Inner City Fever | def. by | The Pink Ladies | 47 |
25/06/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 25 | USYD Gold | def. by | Bewbtown | 41 |
27/06/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 28 | Full Send | def. by | Boosters | 33 |
27/06/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 34 | Free Ballers | def. by | KHY Blue | 46 |
27/06/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 39 | Peter Pan | def. by | South Sydney Spartans | 40 |
27/06/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 35 | Inner West Life | def. | KHY Drop Bears | 32 |
27/06/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 49 | South Sydney Spartans | def. by | Inner City Barada | 59 |
27/06/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 40 | KHY Hoosier Daddies | def. | Newtown Warriors | 33 |
28/06/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 60 | Inner City Gems | def. | Reddam Sparks | 40 |
28/06/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 25 | Reddam Diamonds | def. by | Inner City Jazz | 31 |
28/06/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 41 | All Blacks | def. | Inner City Falcons | 33 |
28/06/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 79 | Inner City Allstars | def. | SGHS Fusion | 10 |
28/06/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 42 | Newtown Storm | def. | Newtown Fever | 27 |
28/06/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 39 | All Blacks | def. | RBSC Rebels | 30 |
28/06/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Be Real | def. | Inner City Ravens | 0 |
29/06/24 (Sat) | 11:50 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 24 | Newtown Scorpions | def. by | Inner City Scorpions | 77 |
29/06/24 (Sat) | 12:40 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 0 | All Blacks | def. by | Sydney HoopStars Supersonics | 20 |
29/06/24 (Sat) | 13:30 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 12 | Newtown Fire | def. by | Inner City Diamonds | 50 |
29/06/24 (Sat) | 14:20 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 37 | Sacramento Kings | def. | Big Dream 12 | 36 |
29/06/24 (Sat) | 15:10 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 12 | Reddam Lakers | def. by | MPB 12 | 28 |
29/06/24 (Sat) | 16:00 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 41 | Reddam Bucks | def. | Sydney HoopStars Adders | 13 |
02/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 20 | Breakaways | def. | Inner City Fever | 0 |
02/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | 0 | Maroubra Seals | def. by | The Pink Ladies | 20 |
02/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 23 | OBG's | def. by | USYD Gold | 34 |
02/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Men (2024-2)) | 48 | East Phoenix | def. | Pipers | 33 |
02/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 57 | Newtown Phenom | def. | The Garries | 41 |
02/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 37 | OTU | def. by | Inner City Raptors | 46 |
03/07/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 51 | Newtown Apache Ballers | def. by | Maroubra Bakehouse Ballers | 68 |
03/07/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 20 | Throwback Cheetahs | def. | Inner City Breakers | 0 |
03/07/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 60 | Troublemakers | def. | Big Dream MGL Girls | 54 |
04/07/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 39 | Newtown Warriors | def. | Inner City Barada | 36 |
04/07/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 0 | Inner West Life | def. by | KHY Hoosier Daddies | 20 |
04/07/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 38 | South Sydney Spartans | def. by | KHY Drop Bears | 48 |
04/07/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 41 | South Sydney Spartans | def. by | KHY Blue | 51 |
04/07/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 42 | Full Send | def. by | Peter Pan | 45 |
04/07/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 60 | Free Ballers | def. | Boosters | 28 |
05/07/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 0 | Inner City Allstars | def. by | Reddam Sparks | 20 |
05/07/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 42 | Inner City Ravens | def. | RBSC Rebels | 25 |
05/07/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 71 | Newtown Storm | def. | SGHS Fusion | 6 |
05/07/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 41 | Inner City Gems | def. by | Inner City Falcons | 43 |
05/07/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Newtown Fever | def. | All Blacks | 0 |
05/07/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Be Real | def. | Inner City Jazz | 0 |
05/07/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 43 | All Blacks | def. | Newtown Liberty | 27 |
06/07/24 (Sat) | 12:10 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 68 | Inner City Scorpions | def. | Newtown Fire | 18 |
06/07/24 (Sat) | 13:00 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 41 | Sydney HoopStars Supersonics | vs | Newtown Scorpions | 41 |
06/07/24 (Sat) | 13:50 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 20 | Inner City Diamonds | def. | All Blacks | 0 |
06/07/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 33 | Sacramento Kings | def. by | Reddam Bucks | 41 |
06/07/24 (Sat) | 15:30 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | 26 | Road Runners Blue | def. by | Big Dream Ballers | 37 |
06/07/24 (Sat) | 16:20 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 7 | MPB 12 | def. by | Big Dream 12 | 26 |
09/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 27 | Pipers | def. | The Garries | 23 |
09/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 53 | East Phoenix | def. | Inner City Raptors | 47 |
09/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 2 Men (2024-2)) | 63 | OTU | def. | Newtown Phenom | 46 |
09/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 27 | Newtown Sonics | def. | OBG's | 21 |
09/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 29 | Inner City Fever | def. by | Maroubra Seals | 37 |
09/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | 20 | The Pink Ladies | def. | Breakaways | 0 |
10/07/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 61 | Inner City Breakers | def. | Newtown Apache Ballers | 59 |
10/07/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 20 | Big Dream MGL Girls | def. | Maroubra Bakehouse Ballers | 0 |
10/07/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 20 | Throwback Cheetahs | def. | Basketdogs | 0 |
11/07/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 63 | KHY Blue | def. | Full Send | 36 |
11/07/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 0 | Free Ballers | def. by | South Sydney Spartans | 20 |
11/07/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 44 | Boosters | vs | Peter Pan | 44 |
11/07/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 42 | Inner City Barada | def. by | Inner West Life | 43 |
11/07/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 28 | South Sydney Spartans | def. by | Newtown Warriors | 31 |
11/07/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 39 | KHY Drop Bears | def. | KHY Hoosier Daddies | 32 |
16/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 26 | The Pink Ladies | def. | Inner City Fever | 24 |
16/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | 35 | Maroubra Seals | def. | Breakaways | 33 |
16/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 59 | Newtown Flames | def. | Newtown Sonics | 12 |
16/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Men (2024-2)) | 38 | Newtown Phenom | def. | Inner City Raptors | 29 |
16/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 20 | Pipers | def. | OTU | 0 |
16/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 20 | East Phoenix | def. | The Garries | 0 |
17/07/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 31 | Big Dream MGL Girls | def. by | Inner City Breakers | 78 |
17/07/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 20 | Basketdogs | def. | Newtown Apache Ballers | 0 |
17/07/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 38 | Troublemakers | def. by | Maroubra Bakehouse Ballers | 66 |
18/07/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 50 | KHY Drop Bears | def. | Inner City Barada | 40 |
18/07/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 42 | South Sydney Spartans | def. by | KHY Hoosier Daddies | 53 |
18/07/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 20 | Newtown Warriors | def. | Inner West Life | 0 |
18/07/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 0 | Boosters | def. by | KHY Blue | 20 |
18/07/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 69 | Free Ballers | def. | Peter Pan | 48 |
18/07/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 20 | South Sydney Spartans | def. | Full Send | 0 |
23/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 63 | Inner City Raptors | def. | Pipers | 39 |
23/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 59 | East Phoenix | def. | Newtown Phenom | 32 |
23/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 2 Men (2024-2)) | 34 | The Garries | def. by | OTU | 36 |
23/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Women (2024-2)) | 28 | Maroubra Seals | def. | The Pink Ladies | 27 |
23/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 0 | Breakaways | def. by | Inner City Fever | 20 |
23/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 32 | Slayers | def. by | Newtown Flames | 33 |
24/07/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 31 | Basketdogs | def. by | Big Dream MGL Girls | 64 |
24/07/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 58 | Troublemakers | def. by | Inner City Breakers | 63 |
24/07/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 47 | Throwback Cheetahs | def. | Newtown Apache Ballers | 38 |
25/07/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 30 | South Sydney Spartans | def. by | Boosters | 47 |
25/07/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 52 | Peter Pan | def. by | KHY Blue | 63 |
25/07/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 62 | Free Ballers | def. | Full Send | 31 |
25/07/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 30 | Newtown Warriors | def. by | KHY Drop Bears | 33 |
25/07/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 21 | KHY Hoosier Daddies | def. by | Inner City Barada | 56 |
25/07/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 35 | South Sydney Spartans | def. | Inner West Life | 24 |
26/07/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 53 | Reddam Sparks | def. | Newtown Fever | 52 |
26/07/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 23 | Reddam Diamonds | def. by | Be Real | 66 |
26/07/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Inner City Gems | def. | Inner City Allstars | 0 |
26/07/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 8 | SGHS Fusion | def. by | All Blacks | 72 |
26/07/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 34 | Newtown Storm | def. by | Inner City Falcons | 59 |
26/07/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Newtown Liberty | def. by | Inner City Ravens | 39 |
26/07/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 64 | Inner City Jazz | def. | RBSC Rebels | 27 |
27/07/24 (Sat) | 12:10 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 32 | Newtown Fire | def. by | Newtown Scorpions | 61 |
27/07/24 (Sat) | 13:00 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 20 | Inner City Scorpions | def. | All Blacks | 0 |
27/07/24 (Sat) | 13:50 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 14 | Inner City Diamonds | def. by | Sydney HoopStars Supersonics | 22 |
27/07/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 19 | MPB 12 | def. by | Sacramento Kings | 43 |
27/07/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 25 | Sydney HoopStars Adders | def. | Big Dream 12 | 23 |
27/07/24 (Sat) | 16:20 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 26 | Reddam Bucks | def. | Reddam Lakers | 14 |
30/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 22 | The Pink Ladies | def. by | Breakaways | 36 |
30/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | 25 | Inner City Fever | def. by | Maroubra Seals | 31 |
30/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 31 | Slayers | def. | 99 Problems But A Swish Ain't One | 19 |
30/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Men (2024-2)) | 33 | The Garries | def. by | Inner City Raptors | 39 |
30/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 39 | East Phoenix | def. | OTU | 34 |
30/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 65 | Newtown Phenom | def. | Pipers | 42 |
31/07/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 53 | Troublemakers | def. | Basketdogs | 22 |
31/07/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 84 | Throwback Cheetahs | def. | Big Dream MGL Girls | 47 |
31/07/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 46 | Inner City Breakers | def. by | Maroubra Bakehouse Ballers | 54 |
01/08/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 46 | Newtown Warriors | def. | KHY Hoosier Daddies | 44 |
01/08/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 38 | South Sydney Spartans | def. by | Inner City Barada | 57 |
01/08/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 35 | KHY Drop Bears | def. | Inner West Life | 20 |
01/08/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 36 | South Sydney Spartans | def. | Peter Pan | 32 |
01/08/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 0 | Free Ballers | def. by | KHY Blue | 20 |
01/08/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 47 | Boosters | def. | Full Send | 15 |
02/08/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 35 | Reddam Sparks | def. | Newtown Storm | 27 |
02/08/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 24 | Reddam Diamonds | def. by | RBSC Rebels | 49 |
02/08/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 8 | SGHS Fusion | def. by | Newtown Fever | 78 |
02/08/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | All Blacks | def. | Inner City Gems | 0 |
02/08/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 66 | Inner City Allstars | def. | Inner City Falcons | 24 |
02/08/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 12 | Newtown Liberty | def. by | Inner City Jazz | 66 |
02/08/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 19 | All Blacks | def. by | Inner City Ravens | 27 |
03/08/24 (Sat) | 12:10 | (U14 Boys Div 5 (2024-2)) | 20 | Reddam Raptors | def. by | Sydney HoopStars Badgers | 53 |
03/08/24 (Sat) | 13:00 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 20 | Inner City Demons | def. | Sydney HoopStars Aztecs | 0 |
03/08/24 (Sat) | 13:50 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 24 | Sydney HoopStars Adders | def. by | MPB 12 | 25 |
06/08/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 54 | Newtown Phenom | def. | The Garries | 40 |
06/08/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 41 | OTU | def. | Inner City Raptors | 37 |
06/08/24 (Tue) | 19:45 | (Division 2 Men (2024-2)) | 27 | East Phoenix | def. | Pipers | 20 |
06/08/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Women (2024-2)) | 28 | Maroubra Seals | def. by | Breakaways | 57 |
06/08/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 0 | The Pink Ladies | def. by | Inner City Fever | 20 |
06/08/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 0 | 99 Problems But A Swish Ain't One | def. by | Mambas | 20 |
07/08/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 82 | Throwback Cheetahs | def. | Troublemakers | 51 |
07/08/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 16 | Basketdogs | def. by | Maroubra Bakehouse Ballers | 71 |
07/08/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 48 | Big Dream MGL Girls | def. by | Newtown Apache Ballers | 69 |
08/08/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 38 | Peter Pan | def. by | Free Ballers | 65 |
08/08/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 22 | Full Send | def. by | South Sydney Spartans | 49 |
08/08/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 44 | KHY Blue | def. by | Boosters | 48 |
08/08/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 35 | KHY Hoosier Daddies | def. | South Sydney Spartans | 32 |
08/08/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 36 | Inner West Life | def. | Newtown Warriors | 29 |
08/08/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 64 | Inner City Barada | def. | KHY Drop Bears | 50 |
09/08/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 8 | SGHS Fusion | def. by | Reddam Sparks | 78 |
09/08/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 30 | Reddam Diamonds | def. by | Newtown Liberty | 37 |
09/08/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 22 | All Blacks | def. by | Inner City Allstars | 29 |
09/08/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 22 | Newtown Fever | def. by | Inner City Falcons | 61 |
09/08/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 24 | Newtown Storm | def. by | Inner City Gems | 63 |
09/08/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 46 | All Blacks | def. by | Inner City Jazz | 57 |
09/08/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 67 | Be Real | def. | RBSC Rebels | 37 |
10/08/24 (Sat) | 12:10 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 36 | Inner City Diamonds | def. by | Inner City Scorpions | 40 |
10/08/24 (Sat) | 13:00 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 0 | All Blacks | def. by | Newtown Scorpions | 20 |
10/08/24 (Sat) | 13:50 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 46 | Sydney HoopStars Supersonics | def. | Newtown Fire | 25 |
10/08/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 30 | Big Dream 12 | def. | Reddam Lakers | 18 |
10/08/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 47 | Sacramento Kings | def. | Sydney HoopStars Adders | 9 |
10/08/24 (Sat) | 16:20 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 8 | MPB 12 | def. by | Reddam Bucks | 21 |
13/08/24 (Tue) | 18:15 | (Division 2 Women (2024-2)) | 19 | Inner City Fever | def. by | Breakaways | 45 |
13/08/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | 54 | The Pink Ladies | def. | Maroubra Seals | 25 |
13/08/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 36 | Mambas | def. | NOYB | 31 |
13/08/24 (Tue) | 20:30 | (Division 2 Men (2024-2)) | 60 | Newtown Phenom | def. | OTU | 42 |
13/08/24 (Tue) | 21:15 | (Division 2 Men (2024-2)) | 39 | East Phoenix | def. by | Inner City Raptors | 41 |
13/08/24 (Tue) | 22:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 0 | The Garries | def. by | Pipers | 20 |
15/08/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 48 | Inner City Barada | def. | Inner West Life | 41 |
15/08/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 31 | KHY Drop Bears | def. by | KHY Hoosier Daddies | 32 |
15/08/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 30 | South Sydney Spartans | def. by | Newtown Warriors | 49 |
15/08/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 55 | KHY Blue | def. | Full Send | 32 |
15/08/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 51 | Boosters | vs | Peter Pan | 51 |
15/08/24 (Thu) | 22:00 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 49 | Free Ballers | def. | South Sydney Spartans | 20 |
16/08/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 25 | Reddam Sparks | def. by | All Blacks | 32 |
16/08/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 44 | All Blacks | def. by | Reddam Diamonds | 67 |
16/08/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 6 | SGHS Fusion | def. by | Inner City Falcons | 57 |
16/08/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 20 | Newtown Storm | def. by | Inner City Allstars | 61 |
16/08/24 (Fri) | 19:30 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 39 | Inner City Ravens | def. | Inner City Jazz | 28 |
16/08/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 70 | Be Real | def. | Newtown Liberty | 38 |
16/08/24 (Fri) | 21:00 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | 0 | Inner City Gems | def. by | Newtown Fever | 20 |
17/08/24 (Sat) | 12:10 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 11 | Newtown Scorpions | def. by | Inner City Diamonds | 57 |
17/08/24 (Sat) | 13:00 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | 20 | Newtown Fire | def. | All Blacks | 0 |
17/08/24 (Sat) | 13:50 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 22 | Sydney HoopStars Adders | def. by | Reddam Bucks | 41 |
17/08/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 22 | Big Dream 12 | def. by | Sacramento Kings | 23 |
17/08/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 3 (2024-2)) | 9 | MPB 12 | def. by | Reddam Lakers | 30 |
17/08/24 (Sat) | 16:20 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | 22 | Road Runners Blue | def. by | Inner City Ohana | 42 |
20/08/24 (Tue) (Semi Final 2) |
18:30 | (Division 2 Women (2024-2)) | 0 | The Pink Ladies | def. by | Maroubra Seals | 20 |
20/08/24 (Tue) (Semi Final 1) |
19:20 | (Division 2 Women (2024-2)) | 29 | Breakaways | def. | Inner City Fever | 27 |
20/08/24 (Tue) (Semi Final 1) |
20:10 | (Division 2 Men (2024-2)) | 33 | East Phoenix | def. | Pipers | 27 |
20/08/24 (Tue) (Semi Final 2) |
21:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | 21 | Inner City Raptors | def. by | Newtown Phenom | 32 |
21/08/24 (Wed) | 18:45 | (Premier League Women (2024-2)) | 62 | Throwback Cheetahs | def. | Maroubra Bakehouse Ballers | 45 |
21/08/24 (Wed) | 19:55 | (Premier League Women (2024-2)) | 66 | Troublemakers | def. | Newtown Apache Ballers | 52 |
21/08/24 (Wed) | 21:05 | (Premier League Women (2024-2)) | 0 | Basketdogs | def. by | Inner City Breakers | 20 |
22/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
18:30 | (Division 3 Men B (2024-2)) | 36 | KHY Blue | def. | Boosters | 27 |
22/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
19:20 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 47 | Inner City Barada | def. | KHY Drop Bears | 45 |
22/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:10 | (Division 3 Men A (2024-2)) | 18 | Newtown Warriors | def. by | KHY Hoosier Daddies | 35 |
23/08/24 (Fri) (Elimination Final 1) |
16:45 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | Reddam Sparks | vs | SGHS Fusion | ||
23/08/24 (Fri) (Qualifying Final 1) |
17:35 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | Inner City Falcons | vs | Inner City Gems | ||
23/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
18:25 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | Inner City Jazz | vs | Inner City Ravens | ||
23/08/24 (Fri) (Qualifying Final 2) |
19:15 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | All Blacks | vs | Newtown Fever | ||
23/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
20:05 | (U18 Girls Div 1/2 (2024-2)) | Be Real | vs | All Blacks | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 1) |
12:10 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | Sydney HoopStars Supersonics | vs | Newtown Scorpions | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 2) |
13:05 | (U14 Girls Div 1 (2024-2)) | Inner City Scorpions | vs | Inner City Diamonds | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 2) |
14:00 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | Newtown Comets | vs | Road Runners | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 1) |
14:55 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | Inner City Clippers | vs | Sydney HoopStars Buffaloes | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 1) |
15:50 | (U18 Boys Div 4 (2024-2)) | MPB 18 | vs | KHY Astronauts | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 2) |
16:45 | (U18 Boys Div 4 (2024-2)) | Newtown Vipers | vs | Newtown Hawks | ||
25/08/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Knights | ||
25/08/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Garuda Riders | vs | Old Boys | ||
25/08/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Wallagah Lakers | vs | OBCT | ||
25/08/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Knaves | vs | Outer City | ||
25/08/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Dragons | vs | Garuda Knights | ||
25/08/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Legacy | vs | Inner City Spartans | ||
26/08/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | Dulwich Jets | vs | UNSW Gold | ||
26/08/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Black | vs | South Sydney Spartans | ||
26/08/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Red | vs | The Crew | ||
26/08/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | Camperdown Boosters | vs | Maccabi Lakers | ||
27/08/24 (Tue) | 19:00 | (Division 2 Men (2024-2)) | East Phoenix | vs | Newtown Phenom | ||
27/08/24 (Tue) | 20:00 | (Division 2 Women (2024-2)) | Breakaways | vs | Maroubra Seals | ||
01/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Garuda Knights | vs | Outer City | ||
01/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Knaves | vs | Inner City Dave's Army | ||
01/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Maccabi Mishpoochas | vs | ICON | ||
01/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Knights | vs | OBCT | ||
01/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Garuda Riders | vs | Wallagah Lakers | ||
01/09/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Old Boys | ||
02/09/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | Maccabi Lakers | vs | South Sydney Spartans | ||
02/09/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Gold | vs | Throwback Cheetahs Blue | ||
02/09/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | Dulwich Jets | vs | Camperdown Boosters | ||
02/09/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Black | vs | No. 1 Draft Pick | ||
08/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Old Boys | vs | Wallagah Lakers | ||
08/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | OBCT | ||
08/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Garuda Riders | vs | Knights | ||
08/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Dave's Army | vs | Garuda Knights | ||
08/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Spartans | vs | Outer City | ||
08/09/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Dragons | vs | Legacy | ||
09/09/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Blue | vs | Maccabi Lakers | ||
09/09/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | No. 1 Draft Pick | vs | The Crew | ||
09/09/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Red | vs | South Sydney Spartans | ||
09/09/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Black | vs | UNSW Gold | ||
15/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Spartans | vs | Inner City Dave's Army | ||
15/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | ICON | vs | Garuda Knights | ||
15/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Knaves | vs | Maccabi Mishpoochas | ||
15/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Wallagah Lakers | ||
15/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Old Boys | vs | Knights | ||
15/09/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | OBCT | vs | Garuda Riders | ||
16/09/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Black | vs | Dulwich Jets | ||
16/09/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Red | vs | UNSW Gold | ||
16/09/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | No. 1 Draft Pick | vs | South Sydney Spartans | ||
16/09/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | Camperdown Boosters | vs | The Crew | ||
22/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | OBCT | vs | Old Boys | ||
22/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Wallagah Lakers | vs | Knights | ||
22/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Garuda Riders | ||
22/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men B (2024-3)) | ICON | vs | Inner City Spartans | ||
22/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Legacy | vs | Inner City Dave's Army | ||
22/09/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Dragons | vs | Outer City | ||
23/09/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | No. 1 Draft Pick | vs | Maccabi Lakers | ||
23/09/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | Camperdown Boosters | vs | Throwback Cheetahs Blue | ||
23/09/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Black | vs | The Crew | ||
23/09/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | Dulwich Jets | vs | South Sydney Spartans | ||
29/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Legacy | vs | ICON | ||
29/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Maccabi Mishpoochas | vs | Inner City Spartans | ||
29/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Knaves | vs | Garuda Knights | ||
29/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Knights | ||
29/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Garuda Riders | vs | Old Boys | ||
29/09/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Wallagah Lakers | vs | OBCT | ||
30/09/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | No. 1 Draft Pick | vs | Camperdown Boosters | ||
30/09/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Gold | vs | The Crew | ||
30/09/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Black | vs | Maccabi Lakers | ||
30/09/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Red | vs | Throwback Cheetahs Blue | ||
13/10/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Old Boys | ||
13/10/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Garuda Riders | vs | Wallagah Lakers | ||
13/10/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Knights | vs | OBCT | ||
13/10/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Maccabi Mishpoochas | vs | Legacy | ||
13/10/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Dragons | vs | ICON | ||
13/10/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Dave's Army | vs | Outer City | ||
14/10/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Gold | vs | South Sydney Spartans | ||
14/10/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | Dulwich Jets | vs | The Crew | ||
14/10/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Red | vs | Maccabi Lakers | ||
14/10/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | No. 1 Draft Pick | vs | Throwback Cheetahs Blue | ||
20/10/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Dragons | vs | Maccabi Mishpoochas | ||
20/10/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Knaves | vs | Legacy | ||
20/10/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Spartans | vs | Garuda Knights | ||
20/10/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Old Boys | vs | Wallagah Lakers | ||
20/10/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | OBCT | ||
20/10/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Knights | vs | Garuda Riders | ||
21/10/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Red | vs | Camperdown Boosters | ||
21/10/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | Dulwich Jets | vs | Maccabi Lakers | ||
21/10/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Black | vs | Throwback Cheetahs Blue | ||
21/10/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | South Sydney Spartans | vs | The Crew | ||
27/10/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Garuda Riders | vs | OBCT | ||
27/10/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Old Boys | vs | Knights | ||
27/10/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Wallagah Lakers | ||
27/10/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Knaves | vs | Newtown Dragons | ||
27/10/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Maccabi Mishpoochas | vs | Outer City | ||
27/10/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | ICON | vs | Inner City Dave's Army | ||
28/10/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Red | vs | No. 1 Draft Pick | ||
28/10/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Black | vs | Camperdown Boosters | ||
28/10/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | Dulwich Jets | vs | Throwback Cheetahs Blue | ||
28/10/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Gold | vs | Maccabi Lakers | ||
03/11/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Outer City | vs | Newtown Knaves | ||
03/11/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Garuda Knights | vs | Newtown Dragons | ||
03/11/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Spartans | vs | Legacy | ||
03/11/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men A (2024-3)) | OBCT | vs | Old Boys | ||
03/11/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Garuda Riders | ||
03/11/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Wallagah Lakers | vs | Knights | ||
04/11/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Blue | vs | The Crew | ||
04/11/24 (Mon) | 19:45 | (Premier League Men (2024-3)) | Camperdown Boosters | vs | South Sydney Spartans | ||
04/11/24 (Mon) | 21:00 | (Premier League Men (2024-3)) | No. 1 Draft Pick | vs | UNSW Gold | ||
04/11/24 (Mon) | 22:15 | (Premier League Men (2024-3)) | Throwback Cheetahs Red | vs | Dulwich Jets | ||
10/11/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Wallagah Lakers | vs | OBCT | ||
10/11/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Knights | ||
10/11/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Garuda Riders | vs | Old Boys | ||
10/11/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Outer City | vs | Garuda Knights | ||
10/11/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Dave's Army | vs | Newtown Knaves | ||
10/11/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | ICON | vs | Maccabi Mishpoochas | ||
11/11/24 (Mon) | 18:30 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Black | vs | Throwback Cheetahs Red | ||
11/11/24 (Mon) | 19:30 | (Premier League Men (2024-3)) | Dulwich Jets | vs | No. 1 Draft Pick | ||
11/11/24 (Mon) | 20:30 | (Premier League Men (2024-3)) | UNSW Gold | vs | Camperdown Boosters | ||
11/11/24 (Mon) | 21:30 | (Premier League Men (2024-3)) | The Crew | vs | Maccabi Lakers | ||
11/11/24 (Mon) | 22:30 | (Premier League Men (2024-3)) | South Sydney Spartans | vs | Throwback Cheetahs Blue | ||
17/11/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Garuda Knights | vs | Inner City Dave's Army | ||
17/11/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Outer City | vs | Inner City Spartans | ||
17/11/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Legacy | vs | Newtown Dragons | ||
17/11/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Garuda Riders | vs | Wallagah Lakers | ||
17/11/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Knights | vs | OBCT | ||
17/11/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | Old Boys | ||
24/11/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Garuda Riders | vs | Knights | ||
24/11/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Team Tam | vs | OBCT | ||
24/11/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men A (2024-3)) | Wallagah Lakers | vs | Old Boys | ||
24/11/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Dave's Army | vs | Inner City Spartans | ||
24/11/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Garuda Knights | vs | ICON | ||
24/11/24 (Sun) | 21:15 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Maccabi Mishpoochas | vs | Newtown Knaves |