DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
11/05/24 (Sat) |
09:40 |
(XCM Boys' 17A) |
73 |
Cashmere Maroon B17 |
def. by |
Kaiapoi Blue B17 |
82 |
11/05/24 (Sat) |
11:15 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
40 |
Cashmere Gold B17 |
def. by |
St. Bede's Black B17 |
88 |
11/05/24 (Sat) |
12:50 |
(Men's 20U Division I) |
76 |
North Canterbury Green Rangiora M20 |
def. by |
Pioneer Cashmere Maroon M20 |
88 |
11/05/24 (Sat) |
14:25 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
105 |
Cashmere Maroon B15 |
def. |
CBHS U15A |
54 |
11/05/24 (Sat) |
16:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
40 |
St. Thomas Nets B15 |
def. by |
Cashmere Gold B15 |
59 |
18/05/24 (Sat) |
09:40 |
(XCM Boys' 17A) |
75 |
Christ's College Black B17 |
def. by |
Cashmere Maroon B17 |
141 |
18/05/24 (Sat) |
11:15 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
119 |
Kaiapoi Yellow B17 |
def. |
Cashmere Gold B17 |
81 |
18/05/24 (Sat) |
12:50 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
63 |
CBHS U15A |
def. by |
St. Thomas A B15 |
94 |
18/05/24 (Sat) |
14:25 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
62 |
Rangiora High B15 |
def. by |
Cashmere Maroon B15 |
106 |
18/05/24 (Sat) |
16:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
80 |
Cashmere Gold B15 |
def. |
Selwyn Hawks White B15 |
58 |
21/05/24 (Tue) |
16:15 |
(NZCT Grocott Trophy) |
103 |
Cashmere High - GT |
def. |
Rangiora- GT |
73 |
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 1) |
41 |
Cashmere High - WT |
def. by |
Rangiora High - WT |
88 |
21/05/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
76 |
Cashmere High - TT |
def. |
Hillmorton High - TT |
69 |
25/05/24 (Sat) |
09:40 |
(XCM Boys' 17A) |
83 |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
def. by |
Cashmere Maroon B17 |
94 |
25/05/24 (Sat) |
11:15 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
39 |
Cashmere Gold B17 |
def. by |
Pioneer Blue B17 |
84 |
25/05/24 (Sat) |
12:50 |
(Men's 20U Division II) |
38 |
Pioneer Cashmere Gold M20 |
def. by |
Gators Red M20 |
92 |
25/05/24 (Sat) |
14:25 |
(Men's 20U Division I) |
74 |
Gators Grey M20 |
def. by |
Pioneer Cashmere Maroon M20 |
93 |
25/05/24 (Sat) |
16:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
50 |
Burnside Black B15 |
def. by |
Cashmere Maroon B15 |
110 |
28/05/24 (Tue) |
16:15 |
(NZCT Grocott Trophy) |
107 |
Hillmorton- GT |
def. |
Cashmere High - GT |
101 |
28/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 1) |
63 |
Cashmere High - WT |
def. by |
St. Margaret's College - WT |
71 |
28/05/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
93 |
Cashmere High - TT |
def. |
Shirley Boys' Spartans - TT |
83 |
08/06/24 (Sat) |
09:45 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
101 |
CBHS U17 Blue |
def. by |
Lions Purple B17 |
106 |
08/06/24 (Sat) |
11:20 |
(XCM Boys' 17A) |
122 |
Cashmere Maroon B17 |
def. |
CBHS U17A |
73 |
08/06/24 (Sat) |
12:55 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
121 |
Cashmere Maroon B15 |
def. |
Gators Red B15 |
69 |
08/06/24 (Sat) |
14:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
97 |
St. Thomas A B15 |
def. |
Rangiora High B15 |
50 |
08/06/24 (Sat) |
16:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
48 |
St. Bede's Black B15 |
def. by |
Cashmere Gold B15 |
99 |
15/06/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
75 |
Atami M23 |
def. |
Gators Red M23 |
41 |
15/06/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
82 |
Checkers Synergiers M23 |
def. by |
University of Canterbury B M23 |
83 |
15/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
52 |
Horomaka Gators Red B15 |
def. by |
Selwyn Hawks Blue B15 |
99 |
15/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
62 |
St. Bede's Marist B15 |
def. |
Pioneer White B15 |
49 |
18/06/24 (Tue) |
16:30 |
(NZCT Grocott Trophy) |
|
Cashmere High - GT |
vs |
Kaiapoi- GT |
|
22/06/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
|
Lincoln University Bulls M23 |
vs |
Pioneer Blue M23 |
|
22/06/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
|
Checkers White M23 |
vs |
University of Canterbury B M23 |
|
22/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
Cashmere Gold B15 |
vs |
Lions B15 |
|
22/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
|
Burnside Black B15 |
vs |
CBHS U15A |
|
25/06/24 (Tue) |
16:15 |
(NZCT Grocott Trophy) |
|
Cashmere High - GT |
vs |
Ellesmere GC |
|
25/06/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
Cashmere High - TT |
vs |
St. Thomas College - TT |
|
29/06/24 (Sat) |
09:45 |
(XCM Boys' 17A) |
|
Selwyn Hawks Blue B17 |
vs |
Cashmere Maroon B17 |
|
29/06/24 (Sat) |
11:20 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
|
St. Andrew's College White B17 |
vs |
Cashmere Gold B17 |
|
29/06/24 (Sat) |
12:55 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
North Canterbury Maroon B15 |
vs |
Cashmere Gold B15 |
|
29/06/24 (Sat) |
14:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
29/06/24 (Sat) |
16:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|