DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
04/05/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
51 |
St. Bede's White B17 |
def. by |
Cashmere Gold B17 |
54 |
04/05/24 (Sat) |
10:35 |
(XCM Boys' 17A) |
111 |
Kaiapoi Blue B17 |
def. |
CBHS U17A |
63 |
04/05/24 (Sat) |
12:10 |
(XCM Boys' 17A) |
88 |
Cashmere Maroon B17 |
def. |
Rangiora HS B17 |
52 |
04/05/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division II) |
74 |
Checkers STAC-OB |
def. |
Pioneer White M20 |
28 |
04/05/24 (Sat) |
15:20 |
(Men's 20U Division II) |
78 |
Pioneer Yellow M20 |
def. |
UC Christ's College White M20 |
61 |
11/05/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
49 |
Papanui B17 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Blue B17 |
59 |
11/05/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
55 |
Pioneer Yellow B17 |
def. by |
St. Bede's White B17 |
94 |
11/05/24 (Sat) |
12:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
63 |
Kaiapoi Yellow B17 |
def. by |
Pioneer Blue B17 |
70 |
11/05/24 (Sat) |
13:30 |
(XCM Boys' 13U) |
77 |
Lions B13 |
def. |
Eastern Kahu Mid B13 |
34 |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
(XCM Boys' 13U) |
74 |
Eastern Kahu B13 |
def. |
Selwyn Hawks Blue B13 |
50 |
11/05/24 (Sat) |
16:30 |
(XCM Boys' 13U) |
96 |
North Canterbury Tigers B13 |
def. |
Pioneer Blue B13 |
40 |
18/05/24 (Sat) |
09:40 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
86 |
North Canterbury Maroon B17 |
def. |
Shirley BHS Spartans Blue B17 |
40 |
18/05/24 (Sat) |
11:15 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
53 |
Pioneer Blue B17 |
def. by |
CBHS U17 Blue |
66 |
18/05/24 (Sat) |
12:50 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
82 |
Lions B15 |
def. |
North Canterbury Maroon B15 |
77 |
18/05/24 (Sat) |
14:25 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
51 |
CBHS White B15 |
def. by |
Selwyn Hawks Blue Dev B15 |
78 |
18/05/24 (Sat) |
16:00 |
(XCM Boys' 13U) |
53 |
Pioneer White B13 |
def. |
Selwyn Hawks Red Development B13 |
48 |
25/05/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
35 |
Papanui B17 |
def. by |
St. Bede's Black B17 |
66 |
25/05/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
63 |
Gators Red B17 |
def. by |
St. Thomas Blue B17 |
67 |
25/05/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
54 |
Pioneer White B15 |
def. by |
St. Thomas Bears B15 |
63 |
25/05/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
55 |
North Canterbury Black B15 |
def. by |
Shirley Boys' High Spartans White B15 |
81 |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
(XCM Boys' 13U) |
53 |
Pioneer Blue B13 |
def. |
Selwyn Hawks Blue B13 |
49 |
25/05/24 (Sat) |
16:25 |
(XCM Boys' 13U) |
76 |
Wharenui Gators Grey B13 |
def. |
North Canterbury Tigers B13 |
73 |
08/06/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
55 |
Lions Gold B17 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Blue B17 |
82 |
08/06/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
38 |
Burnside Black B17 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
106 |
08/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
61 |
Gators Green B15 |
def. by |
St. Thomas Raptors B15 |
74 |
08/06/24 (Sat) |
13:30 |
(XCM Boys' 13U) |
76 |
Eastern Kahu Development B13 |
def. |
Pioneer White B13 |
66 |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
74 |
St. Andrew's College Blue B15 |
def. by |
Selwyn Hawks Blue B15 |
79 |
08/06/24 (Sat) |
16:25 |
(XCM Boys' 13U) |
50 |
Selwyn Hawks Blue B13 |
def. by |
Horomaka Gators B13 |
79 |
15/06/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
95 |
Checkers Black M23 |
def. |
Pioneer Yellow M23 |
65 |
15/06/24 (Sat) |
10:30 |
(Miles Toyota Premier Women's League 2024) |
72 |
North Canterbury Women's Premier |
def. |
University of Canterbury Women's Premier |
52 |
15/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
103 |
Cashmere Maroon B15 |
def. |
Shirley BHS Spartans Blue B15 |
60 |
15/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
66 |
Shirley BHS Spartans Gold B15 |
def. by |
St. Andrew's College Blue B15 |
78 |
22/06/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
85 |
Selwyn Hawks Blue B17 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
130 |
22/06/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
108 |
North Canterbury Maroon B17 |
def. |
Rangiora HS B17 |
75 |
22/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
73 |
Rolleston B15 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Gold B15 |
86 |
22/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
89 |
Shirley BHS Spartans Blue B15 |
def. |
Gators Red B15 |
71 |
29/06/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
61 |
St. Thomas White B17 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
105 |
29/06/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
98 |
Shirley BHS Spartans Blue B17 |
def. |
Lions Purple B17 |
50 |
29/06/24 (Sat) |
12:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
69 |
Lions Gold B17 |
def. by |
Kaiapoi Yellow B17 |
90 |
29/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
84 |
Shirley BHS Spartans Gold B15 |
def. |
Rangiora High B15 |
73 |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
107 |
Shirley BHS Spartans Blue B15 |
def. |
Horomaka Gators Red B15 |
73 |
29/06/24 (Sat) |
16:25 |
(XCM Boys' 13U) |
72 |
Selwyn Hawks Blue B13 |
def. by |
Eastern Kahu B13 |
80 |
06/07/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
62 |
Pioneer Blue B17 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Blue B17 |
90 |
06/07/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
73 |
Horomaka Gators B17 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
94 |
06/07/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
54 |
Shirley Boys' High Spartans White B15 |
def. by |
North Canterbury Maroon B15 |
83 |
06/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
80 |
Kaiapoi High B15 |
def. by |
Pioneer Blue B15 |
82 |
06/07/24 (Sat) |
16:25 |
(XCM Boys' 13U) |
84 |
Selwyn Hawks Blue Development B13 |
def. |
North Canterbury Cougars B13 |
43 |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
|
Lions Purple B17 |
vs |
Christ's College White B17 |
|
20/07/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
|
Shirley BHS Spartans Blue B17 |
vs |
St. Bede's Black B17 |
|
20/07/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division II) |
|
Checkers STAC-OB |
vs |
Burnside Checkers M20 |
|
20/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division II) |
|
Pioneer White M20 |
vs |
St. Andrew's College Checkers White M20 |
|
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
St. Bede's Black B15 |
vs |
Shirley Boys' High Spartans White B15 |
|
20/07/24 (Sat) |
16:25 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
St. Bede's Marist B15 |
vs |
Pioneer Yellow B15 |
|
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
|
Wolverines Blue MD1 |
vs |
Pioneer White MD1 |
|
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
(Men's Division 1) |
|
Pioneer Blue MD1 |
vs |
Atami Casa de Banos MD1 |
|
27/07/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
|
Rolleston College B17 |
vs |
Shirley BHS Spartans Blue B17 |
|
27/07/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
|
Papanui B17 |
vs |
St. Andrew's College White B17 |
|
27/07/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
Papanui B15 |
vs |
Pioneer Blue B15 |
|
27/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
|
Shirley BHS Spartans Gold B15 |
vs |
Shirley BHS Spartans Blue B15 |
|
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
(XCM Boys' 13U) |
|
Eastern Kahu B13 |
vs |
Horomaka Gators B13 |
|
27/07/24 (Sat) |
16:25 |
(XCM Boys' 13U) |
|
Eastern Kahu Mid B13 |
vs |
North Canterbury Lions B13 |
|
28/07/24 (Sun) |
08:30 |
(Men's Division 1) |
|
Wolverines Black MD1 |
vs |
Pioneer Yellow MD1 |
|
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
(Men's Division 1) |
|
Country Wolverines |
vs |
Pioneer White MD1 |
|
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
|
Atami WD1 |
vs |
Pioneer WD1 |
|
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
|
Halswell WD1 |
vs |
University of Canterbury WD1 |
|