DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
27/04/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
44 |
Middleton Grange Gators B17 |
def. by |
Horomaka Gators B17 |
99 |
27/04/24 (Sat) |
10:35 |
(XCM Boys' 17A) |
47 |
Rangiora HS B17 |
def. by |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
105 |
27/04/24 (Sat) |
12:10 |
(XCM Boys' 17A) |
88 |
St. Thomas White B17 |
def. |
Riccarton Gators B17 |
74 |
27/04/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division II) |
95 |
Gators Red M20 |
def. |
Pioneer Yellow M20 |
61 |
04/05/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
71 |
Riccarton Gators B17 |
def. by |
Horomaka Gators B17 |
107 |
04/05/24 (Sat) |
10:35 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
41 |
CBHS U17 Black |
def. by |
Gators Red B17 |
71 |
04/05/24 (Sat) |
12:10 |
(XCM Boys' 17A) |
78 |
Middleton Grange Gators B17 |
def. |
Rolleston College B17 |
41 |
04/05/24 (Sat) |
13:45 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
61 |
Gators Red B15 |
def. by |
St. Thomas A B15 |
111 |
04/05/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
52 |
Riccarton Gators B15 |
def. by |
St. Thomas Nets B15 |
56 |
11/05/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
106 |
Horomaka Gators B17 |
def. |
Rolleston College B17 |
63 |
11/05/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
80 |
Selwyn Hawks Blue B17 |
def. |
St. Thomas Red B17 |
77 |
11/05/24 (Sat) |
12:00 |
(XCM Boys' 17A) |
82 |
St. Thomas White B17 |
def. |
Middleton Grange Gators B17 |
57 |
11/05/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
77 |
Rangiora High B15 |
def. |
Gators Red B15 |
68 |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
93 |
Horomaka Gators Blue B15 |
def. |
Selwyn Hawks Blue B15 |
84 |
11/05/24 (Sat) |
16:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
85 |
Selwyn Hawks Red B15 |
def. |
Riccarton Gators B15 |
35 |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
(XCM Girls' 13U) |
62 |
Checkers Red G13 |
def. |
Pioneer White G13 |
31 |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
(XCM Girls' 13U) |
72 |
Pioneer Blue G13 |
def. |
Checkers White G13 |
37 |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
(XCM Girls' 13U) |
53 |
Selwyn Hawks Blue G13 |
def. |
Selwyn Hawks Red G13 |
32 |
12/05/24 (Sun) |
16:30 |
(XCM Girls' 13U) |
74 |
Halswell G13 |
def. |
North Canterbury Maroon G13 |
38 |
18/05/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
68 |
St. Thomas Red B17 |
def. by |
Horomaka Gators B17 |
94 |
18/05/24 (Sat) |
10:35 |
(XCM Boys' 17A) |
67 |
Selwyn Hawks Blue B17 |
def. by |
Riccarton Gators B17 |
68 |
18/05/24 (Sat) |
12:10 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
87 |
Burnside Black B15 |
def. |
Gators Red B15 |
75 |
18/05/24 (Sat) |
13:45 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
99 |
Gators Green B15 |
def. |
Selwyn Hawks Red Dev B15 |
48 |
18/05/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
81 |
St. Thomas Nets B15 |
def. |
Selwyn Hawks Red B15 |
60 |
19/05/24 (Sun) |
12:45 |
(XCM Girls' 13U) |
10 |
Kahu G13 |
def. by |
Wharenui Gators G13 |
56 |
19/05/24 (Sun) |
14:15 |
(XCM Girls' 13U) |
90 |
Pioneer Blue G13 |
def. |
Pioneer Yellow G13 |
20 |
19/05/24 (Sun) |
15:45 |
(XCM Girls' 13U) |
40 |
Pioneer White G13 |
def. by |
North Canterbury Maroon G13 |
72 |
25/05/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
54 |
Riccarton Gators B17 |
def. by |
St. Thomas Red B17 |
87 |
25/05/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
73 |
Selwyn Hawks Blue B17 |
def. |
Middleton Grange Gators B17 |
57 |
25/05/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
64 |
Gators Red B15 |
def. by |
CBHS U15A |
89 |
25/05/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
123 |
Gators Green B15 |
def. |
St. Bede's Bedeans B15 |
30 |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
64 |
St. Thomas Nets B15 |
def. by |
Pioneer Blue B15 |
138 |
26/05/24 (Sun) |
12:45 |
(XCM Girls' 13U) |
47 |
Checkers Red G13 |
def. by |
North Canterbury Maroon G13 |
84 |
26/05/24 (Sun) |
14:15 |
(XCM Girls' 13U) |
64 |
Checkers White G13 |
def. |
Pioneer Yellow G13 |
45 |
26/05/24 (Sun) |
15:45 |
(XCM Girls' 13U) |
68 |
Pioneer White G13 |
def. |
Selwyn Hawks Red G13 |
25 |
08/06/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
120 |
St. Thomas Red B17 |
def. |
St. Thomas White B17 |
114 |
08/06/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
72 |
Riccarton Gators B17 |
def. by |
Middleton Grange Gators B17 |
74 |
08/06/24 (Sat) |
12:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
72 |
Gators Red B17 |
def. |
Selwyn Hawks Blue Dev B17 |
50 |
08/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
74 |
Selwyn Hawks White B15 |
def. by |
St. Thomas Nets B15 |
76 |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
63 |
North Canterbury Black B15 |
def. by |
Riccarton Gators B15 |
104 |
09/06/24 (Sun) |
14:15 |
(XCM Girls' 13U) |
84 |
North Canterbury Maroon G13 |
def. |
Pioneer Yellow G13 |
29 |
09/06/24 (Sun) |
15:45 |
(XCM Girls' 13U) |
96 |
Halswell G13 |
def. |
Pioneer White G13 |
31 |
15/06/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
82 |
Gators Green M23 |
def. by |
Wolverines M23 |
95 |
15/06/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
51 |
Middleton Grange Gators B17 |
def. by |
St. Thomas Red B17 |
82 |
15/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division I) |
98 |
Gators Grey M20 |
def. |
Pioneer Blue M20 |
49 |
15/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
88 |
Gators Red B15 |
def. by |
Middleton Grange Gators B15 |
101 |
16/06/24 (Sun) |
12:45 |
(XCM Girls' 13U) |
36 |
Pioneer White G13 |
def. by |
Wharenui Gators G13 |
57 |
16/06/24 (Sun) |
14:15 |
(XCM Girls' 13U) |
46 |
Pioneer Yellow G13 |
def. by |
Checkers Red G13 |
58 |
16/06/24 (Sun) |
15:45 |
(XCM Girls' 13U) |
92 |
Halswell G13 |
def. |
Checkers White G13 |
30 |
22/06/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
73 |
Riccarton Gators B17 |
def. by |
CBHS U17A |
80 |
22/06/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
95 |
St. Thomas Red B17 |
def. |
Burnside Black B17 |
40 |
22/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
56 |
St. Thomas Nets B15 |
def. by |
Riccarton Gators B15 |
102 |
22/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
60 |
Pioneer Yellow B15 |
def. by |
Gators Green B15 |
62 |
23/06/24 (Sun) |
12:45 |
(XCM Girls' 13U) |
35 |
Checkers Red G13 |
def. by |
North Canterbury Maroon G13 |
77 |
23/06/24 (Sun) |
14:15 |
(XCM Girls' 13U) |
50 |
Checkers White G13 |
def. by |
Pioneer White G13 |
67 |
23/06/24 (Sun) |
15:45 |
(XCM Girls' 13U) |
94 |
North Canterbury White G13 |
def. |
Selwyn Hawks Red G13 |
51 |
29/06/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
97 |
St. Thomas Red B17 |
def. |
Rangiora HS B17 |
79 |
29/06/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
75 |
Middleton Grange Gators B17 |
def. |
Burnside Black B17 |
68 |
29/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
63 |
Gators Green B15 |
def. by |
St. Andrew's College White B15 |
96 |
29/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
87 |
North Canterbury Black B15 |
def. |
St. Thomas Nets B15 |
63 |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
79 |
Riccarton Gators B15 |
def. |
Selwyn Hawks Red B15 |
74 |
30/06/24 (Sun) |
12:45 |
(XCM Girls' 13U) |
45 |
Pioneer Blue G13 |
def. by |
Halswell G13 |
58 |
30/06/24 (Sun) |
14:15 |
(XCM Girls' 13U) |
44 |
Checkers Red G13 |
def. by |
Pioneer White G13 |
47 |
30/06/24 (Sun) |
15:45 |
(XCM Girls' 13U) |
0 |
Selwyn Hawks Blue G13 |
def. by |
Selwyn Hawks Red G13 |
20 |
06/07/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
64 |
Middleton Grange Gators B17 |
def. by |
CBHS U17A |
100 |
06/07/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
74 |
St. Thomas Red B17 |
def. by |
Christ's College Black B17 |
78 |
06/07/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
101 |
Gators Red B15 |
def. |
Christ's College Black B15 |
82 |
07/07/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
55 |
Wolverines Blouses MD1 |
def. by |
Atami Casa de Banos MD1 |
83 |
07/07/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
45 |
Pioneer White MD1 |
def. by |
Checkers White MD1 |
115 |
07/07/24 (Sun) |
12:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
0 |
STAC Checkers White FC |
def. by |
Halswell FC |
20 |
07/07/24 (Sun) |
13:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
62 |
Checkers G16 |
def. |
Lions G16 |
43 |
07/07/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
86 |
Gators G16 |
def. |
North Canterbury G16 |
63 |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
64 |
North Canterbury Black B17 |
def. by |
Gators Red B17 |
68 |
20/07/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17 Sub) |
26 |
Pioneer Yellow B17 |
def. by |
Selwyn Hawks Red Dev B17 |
128 |
20/07/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
84 |
Gators Green B15 |
def. |
North Canterbury Grey B15 |
64 |
20/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
73 |
North Canterbury White B15 |
def. by |
Selwyn Hawks White Dev B15 |
75 |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
87 |
St. Thomas Bears B15 |
def. |
Pioneer White B15 |
41 |
20/07/24 (Sat) |
16:25 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
St. Thomas Nets B15 |
vs |
Burnside Green B15 |
|
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
|
STAC Checkers White FC |
vs |
Halswell FC |
|
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
|
University of Canterbury WD1 |
vs |
Pioneer WD1 |
|
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
|
Gators FC |
vs |
Checkers FC |
|
27/07/24 (Sat) |
09:00 |
(XCM Boys' 17A) |
|
St. Thomas Red B17 |
vs |
CBHS U17A |
|
27/07/24 (Sat) |
10:30 |
(XCM Boys' 17A) |
|
Middleton Grange Gators B17 |
vs |
Rangiora HS B17 |
|
27/07/24 (Sat) |
12:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
|
Gators Red B15 |
vs |
CBHS U15A |
|
27/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
Riccarton Gators B15 |
vs |
Lions B15 |
|
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
CBHS Blue B15 |
vs |
Gators Green B15 |
|
28/07/24 (Sun) |
08:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
|
Gators G16 |
vs |
Selwyn Hawks G16 |
|
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
|
Horomaka Gators G16 |
vs |
North Canterbury G16 |
|
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
|
Lions G16 |
vs |
Pioneer Blue G16 |
|
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
(XCM Girls' 13U) |
|
North Canterbury Maroon G13 |
vs |
Pioneer Blue G13 |
|