DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
29/07/24 (Mon) |
16:00 |
(Y5/6 Div 2 (Term 3)) |
45 |
Berhampore Bulls |
def. |
Ridgway Raiders |
31 |
29/07/24 (Mon) |
16:30 |
(Y5/6 Up Foundation Girls League (Term 3)) |
22 |
Kilbirnie Storm |
def. |
Holy Cross Kahurangi |
7 |
29/07/24 (Mon) |
17:00 |
(Y5/6 Div 4 (Term 3)) |
36 |
St Ants Chargers |
def. |
Ridgway Kereru |
24 |
29/07/24 (Mon) |
17:30 |
(Y5/6 Div 3 (Term 3)) |
24 |
Seatoun Blazers |
def. by |
Brooklyn Swish |
32 |
30/07/24 (Tue) |
16:00 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
12 |
HVS Bulls |
def. by |
Ridgway Kiwi |
16 |
30/07/24 (Tue) |
16:30 |
(Y3/4 Div 4 (Term 3)) |
12 |
MCS Green |
def. |
St Mark's Giants |
0 |
30/07/24 (Tue) |
17:00 |
(Y3/4 Div 1 (Term 3)) |
7 |
SFDS Hoopsters |
def. by |
Nga Mokopuna Kopuapua |
28 |
30/07/24 (Tue) |
17:30 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
24 |
Brooklyn Alley Oops |
def. |
Kilbirnie Wizards |
2 |
30/07/24 (Tue) |
18:00 |
(Social Mens A Div 1/2 (Term 3)) |
62 |
Fivestar |
def. |
RC Dragons |
56 |
30/07/24 (Tue) |
19:00 |
(Social Mens A Div 3/4 (Term 3)) |
64 |
Blue Brick City |
def. |
Atlanta Hawk Tuah |
58 |
30/07/24 (Tue) |
20:00 |
(Social Mens B Div 3/4 (Term 3)) |
42 |
Tubs |
def. |
Rim Cleaners |
29 |
30/07/24 (Tue) |
21:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
48 |
Blazers |
def. |
Freaky Ballers |
46 |
31/07/24 (Wed) |
16:00 |
(Y7/8 Div 4 (Term 3)) |
28 |
Hataitai Fire-Starters |
def. |
SHCS Dunkin Donuts |
6 |
31/07/24 (Wed) |
16:30 |
(Y7/8 Div 3 (Term 3)) |
33 |
Scots 3 |
def. |
Brooklyn Dunks |
8 |
31/07/24 (Wed) |
17:00 |
(Y7/8 Div 3 (Term 3)) |
24 |
Hataitai Ahi |
def. |
SWIS Ice |
22 |
31/07/24 (Wed) |
18:00 |
(Social Mens B Div 7/8 (Term 3)) |
0 |
Radiators |
def. |
LeBronto |
0 |
31/07/24 (Wed) |
19:00 |
(Social Mens A Div 5/6 (Term 3)) |
29 |
Pelicans White |
def. |
Little Dribblers |
18 |
31/07/24 (Wed) |
20:00 |
(Social Mens B Div 5/6 (Term 3)) |
44 |
Pass The Rock to Danny |
def. |
Screen Warriors |
26 |
31/07/24 (Wed) |
21:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
53 |
Wildcats |
def. |
East Coast Beavers |
50 |
02/08/24 (Fri) |
16:45 |
(Y7/8 IPL Div 1 (Term 3)) |
54 |
NIS Whaitiri |
def. |
SWIS Gold |
42 |
05/08/24 (Mon) |
16:00 |
(Y5/6 Div 1 (Term 3)) |
|
Kilbirnie Hornets |
vs |
St Anne's Warriors |
|
05/08/24 (Mon) |
16:30 |
(Y5/6 Up Foundation Girls League (Term 3)) |
|
Kilbirnie Storm |
vs |
SHCS Tawhirimatea |
|
05/08/24 (Mon) |
17:00 |
(Y5/6 Div 4 (Term 3)) |
|
St Mark's Nuggets |
vs |
Ridgway Kereru |
|
05/08/24 (Mon) |
17:30 |
(Y5/6 Div 1 (Term 3)) |
|
SHCS Ruamoko |
vs |
LBS Sharpshooters |
|
06/08/24 (Tue) |
16:00 |
(Y3/4 Div 5 (Term 3)) |
|
CQS Pukeko |
vs |
St Anne's Magic |
|
06/08/24 (Tue) |
16:30 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
|
Kilbirnie Wizards |
vs |
Holy Cross Red |
|
06/08/24 (Tue) |
17:00 |
(Y3/4 Div 1 (Term 3)) |
|
Kahurangi Kakapo |
vs |
St Anne's Thunder |
|
06/08/24 (Tue) |
17:30 |
(Y3/4 Div 4 (Term 3)) |
|
St Mark's Giants |
vs |
MCS Blue |
|
06/08/24 (Tue) |
18:00 |
(Social Mens A Div 5/6 (Term 3)) |
|
The Shootin Stars |
vs |
Little Dribblers |
|
06/08/24 (Tue) |
19:00 |
(Social Mens A Div 3/4 (Term 3)) |
|
Pelicans Black |
vs |
LH2020 |
|
06/08/24 (Tue) |
20:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
Freaky Ballers |
vs |
East Coast Beavers |
|
06/08/24 (Tue) |
21:00 |
(Social Mens B Div 3/4 (Term 3)) |
|
Senior OGs |
vs |
Tubs |
|
07/08/24 (Wed) |
16:00 |
(Y7/8 Div 2 (Term 3)) |
|
Scots 2 |
vs |
EBIS Kauri |
|
07/08/24 (Wed) |
16:30 |
(Y7/8 Div 1 (Term 3)) |
|
Roseneath Rockets |
vs |
EBIS Matai |
|
07/08/24 (Wed) |
17:00 |
(Y7/8 Div 3 (Term 3)) |
|
SWIS Storm |
vs |
Brooklyn Dunks |
|
07/08/24 (Wed) |
18:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
Hidden Leaf |
vs |
Shot In The Dark |
|
07/08/24 (Wed) |
19:00 |
(Social Mens B Div 7/8 (Term 3)) |
|
Transformers |
vs |
Radiators |
|
07/08/24 (Wed) |
20:00 |
(Social Mens B Div 1/2 (Term 3)) |
|
New York Bricks |
vs |
Tropics |
|
07/08/24 (Wed) |
21:00 |
(Social Mens B Div 5/6 (Term 3)) |
|
Court Jesters |
vs |
LeBronto |
|
09/08/24 (Fri) |
16:45 |
(Y7/8 IPL Div 1 (Term 3)) |
|
Newtown |
vs |
EBIS Rimu |
|
12/08/24 (Mon) |
16:00 |
(Y5/6 Div 2 (Term 3)) |
|
Ridgway Raiders |
vs |
Scots Breakers |
|
12/08/24 (Mon) |
16:30 |
(Y5/6 Up Foundation Girls League (Term 3)) |
|
Strathmore Ballers |
vs |
SHCS Tawhirimatea |
|
12/08/24 (Mon) |
17:00 |
(Y5/6 Div 5 (Term 3)) |
|
MCS Silver |
vs |
MNS Blazers |
|
12/08/24 (Mon) |
17:30 |
(Y5/6 Div 4 (Term 3)) |
|
Ridgway Kereru |
vs |
Island Bay Saints |
|
13/08/24 (Tue) |
16:00 |
(Y3/4 Div 2 (Term 3)) |
|
Berhampore Bulls |
vs |
Island Bay Knicks |
|
13/08/24 (Tue) |
16:30 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
|
Ridgway Kiwi |
vs |
Brooklyn Alley Oops |
|
13/08/24 (Tue) |
17:00 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
|
LBS Speed |
vs |
Kilbirnie Wizards |
|
13/08/24 (Tue) |
17:30 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
|
HVS Bulls |
vs |
Hataitai Grey Wolves |
|
13/08/24 (Tue) |
18:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
East Coast Beavers |
vs |
Hog Handlers |
|
13/08/24 (Tue) |
19:00 |
(Social Mens B Div 1/2 (Term 3)) |
|
Tropics |
vs |
Heat Veterans |
|
13/08/24 (Tue) |
20:00 |
(Social Mens B Div 5/6 (Term 3)) |
|
Underdawgs |
vs |
Court Jesters |
|
13/08/24 (Tue) |
21:00 |
(Social Mens A Div 5/6 (Term 3)) |
|
Little Dribblers |
vs |
The Society |
|
14/08/24 (Wed) |
16:00 |
(Y7/8 Div 3 (Term 3)) |
|
Mt Cook Space Jam |
vs |
St Mark's Saints |
|
14/08/24 (Wed) |
16:30 |
(Y7/8 Div 1 (Term 3)) |
|
SHCS Krispy Kreme |
vs |
Kahurangi Ra |
|
14/08/24 (Wed) |
17:00 |
(Y7/8 Div 1 (Term 3)) |
|
EBIS Matai |
vs |
St Anne's Mavericks |
|
14/08/24 (Wed) |
18:00 |
(Social Mens B Div 7/8 (Term 3)) |
|
Faulty Hardware |
vs |
Transformers |
|
14/08/24 (Wed) |
19:00 |
(Social Mens B Div 1/2 (Term 3)) |
|
Clear Eyes |
vs |
Injured Salmon |
|
14/08/24 (Wed) |
20:00 |
(Social Mens B Div 3/4 (Term 3)) |
|
Rim Cleaners |
vs |
Malisi Maddogz |
|
14/08/24 (Wed) |
21:00 |
(Social Mens A Div 3/4 (Term 3)) |
|
Bhenchods |
vs |
Pelicans Black |
|
19/08/24 (Mon) |
16:00 |
(Y5/6 Div 3 (Term 3)) |
|
SFDS Holy Hot Shotz |
vs |
Scots Rippers |
|
19/08/24 (Mon) |
16:30 |
(Y5/6 Up Foundation Girls League (Term 3)) |
|
SHCS Tawhirimatea |
vs |
St Mark's Swish |
|
19/08/24 (Mon) |
17:00 |
(Y5/6 Div 5 (Term 3)) |
|
Mt Cook Cookie Monsters |
vs |
MCS Silver |
|
19/08/24 (Mon) |
17:30 |
(Y5/6 Div 5 (Term 3)) |
|
MNS Blazers |
vs |
HVS Gulls |
|
20/08/24 (Tue) |
16:00 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
|
Hataitai Grey Wolves |
vs |
Brooklyn Alley Oops |
|
20/08/24 (Tue) |
16:30 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
|
Scots Saints |
vs |
LBS Speed |
|
20/08/24 (Tue) |
17:00 |
(Y3/4 Div 1 (Term 3)) |
|
CQS Whio |
vs |
Kahurangi Kakapo |
|
20/08/24 (Tue) |
18:00 |
(Social Mens B Div 1/2 (Term 3)) |
|
Injured Salmon |
vs |
New York Bricks |
|
20/08/24 (Tue) |
19:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
East Coast Beavers |
vs |
Shot In The Dark |
|
20/08/24 (Tue) |
20:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
Wildcats |
vs |
Hidden Leaf |
|
20/08/24 (Tue) |
21:00 |
(Social Mens A Div 1/2 (Term 3)) |
|
Haliburtons |
vs |
Nspire Blazzin |
|
21/08/24 (Wed) |
16:00 |
(Y7/8 Div 2 (Term 3)) |
|
SFDS Holy Hot Shotz |
vs |
St Anne's Knicks |
|
21/08/24 (Wed) |
16:30 |
(Y7/8 Div 2 (Term 3)) |
|
Holy Cross Gold |
vs |
SWIS Thunder |
|
21/08/24 (Wed) |
17:00 |
(Y7/8 Div 1 (Term 3)) |
|
SWIS Fire |
vs |
SHCS Krispy Kreme |
|
21/08/24 (Wed) |
18:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
Freaky Ballers |
vs |
Hog Handlers |
|
21/08/24 (Wed) |
19:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
Blazers |
vs |
EGE HIBS Swishchoods |
|
21/08/24 (Wed) |
20:00 |
(Social Mens A Div 1/2 (Term 3)) |
|
Fivestar |
vs |
Automat Bombers |
|
21/08/24 (Wed) |
21:00 |
(Social Mens B Div 3/4 (Term 3)) |
|
ND |
vs |
Malisi Maddogz |
|
23/08/24 (Fri) |
16:45 |
(Y7/8 IPL Div 1 (Term 3)) |
|
Valley Hawks |
vs |
Raukawa |
|
26/08/24 (Mon) |
16:00 |
(Y5/6 Div 2 (Term 3)) |
|
Newtown Rangitira |
vs |
Scots Warriors |
|
26/08/24 (Mon) |
16:30 |
(Y5/6 Up Foundation Girls League (Term 3)) |
|
Kilbirnie Storm |
vs |
Seatoun Storm |
|
26/08/24 (Mon) |
17:00 |
(Y5/6 Div 1 (Term 3)) |
|
Nga Mokopuna Taiohi Teina |
vs |
LBS Sharpshooters |
|
26/08/24 (Mon) |
17:30 |
(Y5/6 Div 3 (Term 3)) |
|
Scots Rippers |
vs |
Seatoun Blazers |
|
27/08/24 (Tue) |
16:00 |
(Y3/4 Div 1 (Term 3)) |
|
Kilbirnie Grizzlies |
vs |
St Anne's Thunder |
|
27/08/24 (Tue) |
16:30 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
|
Kilbirnie Wizards |
vs |
Scots Saints |
|
27/08/24 (Tue) |
17:00 |
(Y3/4 Div 4 (Term 3)) |
|
Seatoun Jazz |
vs |
MCS Green |
|
27/08/24 (Tue) |
18:00 |
(Social Mens A Div 5/6 (Term 3)) |
|
Generation X |
vs |
RC Falcons |
|
27/08/24 (Tue) |
19:00 |
(Social Mens B Div 5/6 (Term 3)) |
|
Screen Warriors |
vs |
Goon Squad |
|
27/08/24 (Tue) |
20:00 |
(Social Mens B Div 7/8 (Term 3)) |
|
Sonics |
vs |
Pelicans Yellow |
|
27/08/24 (Tue) |
21:00 |
(Social Mens B Div 1/2 (Term 3)) |
|
Cookies & Kareem |
vs |
Injured Salmon |
|
28/08/24 (Wed) |
16:00 |
(Y7/8 Div 1 (Term 3)) |
|
Kahurangi Ra |
vs |
SWIS Fire |
|
28/08/24 (Wed) |
16:30 |
(Y7/8 Div 1 (Term 3)) |
|
Roseneath Rockets |
vs |
Seatoun Clippers |
|
28/08/24 (Wed) |
17:00 |
(Y7/8 Div 4 (Term 3)) |
|
SHCS Dunkin Donuts |
vs |
Mt Cook Ballers |
|
28/08/24 (Wed) |
18:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
Hidden Leaf |
vs |
Blazers |
|
28/08/24 (Wed) |
19:00 |
(Social Mens B Div 7/8 (Term 3)) |
|
Torn ACLs |
vs |
Radiators |
|
28/08/24 (Wed) |
20:00 |
(Social Mens A Div 1/2 (Term 3)) |
|
RC Dragons |
vs |
Nspire Blazzin |
|
28/08/24 (Wed) |
21:00 |
(Social Mens B Div 1/2 (Term 3)) |
|
New York Bricks |
vs |
Dakota Bulls |
|
30/08/24 (Fri) |
16:45 |
(Y7/8 IPL Div 1 (Term 3)) |
|
Nga Mokopuna Taiohi Tuakana |
vs |
Raukawa |
|
02/09/24 (Mon) |
16:00 |
(Y5/6 Div 3 (Term 3)) |
|
LBS Pacers |
vs |
Brooklyn Swish |
|
02/09/24 (Mon) |
16:30 |
(Y5/6 Up Foundation Girls League (Term 3)) |
|
Seatoun Storm |
vs |
Holy Cross Kahurangi |
|
02/09/24 (Mon) |
17:00 |
(Y5/6 Div 4 (Term 3)) |
|
St Anne's Lakers |
vs |
St Mark's Nuggets |
|
02/09/24 (Mon) |
17:30 |
(Y5/6 Div 4 (Term 3)) |
|
Ridgway Kereru |
vs |
St Mark's Hawks |
|
03/09/24 (Tue) |
16:00 |
(Y3/4 Div 1 (Term 3)) |
|
Seatoun Heat |
vs |
Kahurangi Kakapo |
|
03/09/24 (Tue) |
16:30 |
(Y3/4 Div 1 (Term 3)) |
|
WBS Kowhai |
vs |
CQS Whio |
|
03/09/24 (Tue) |
17:00 |
(Y3/4 Div 2 (Term 3)) |
|
Hataitai Dragons |
vs |
Scots Spurs |
|
03/09/24 (Tue) |
18:00 |
(Social Mens B Div 1/2 (Term 3)) |
|
Clear Eyes |
vs |
Ball & Oates |
|
03/09/24 (Tue) |
20:00 |
(Social Mens B Div 7/8 (Term 3)) |
|
Pelicans Yellow |
vs |
Faulty Hardware |
|
03/09/24 (Tue) |
21:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
Shot In The Dark |
vs |
Hog Handlers |
|
04/09/24 (Wed) |
16:00 |
(Y7/8 Div 1 (Term 3)) |
|
EBIS Matai |
vs |
Kahurangi Ra |
|
04/09/24 (Wed) |
16:30 |
(Y7/8 Div 3 (Term 3)) |
|
Hataitai Ahi |
vs |
Scots 1 |
|
04/09/24 (Wed) |
17:00 |
(Y7/8 Div 3 (Term 3)) |
|
Brooklyn Dunks |
vs |
SWIS Lightning |
|
04/09/24 (Wed) |
18:00 |
(Social Mens B Div 3/4 (Term 3)) |
|
Second Round Picks |
vs |
Malisi Maddogz |
|
04/09/24 (Wed) |
19:00 |
(Social Mens B Div 5/6 (Term 3)) |
|
LeBronto |
vs |
Screen Warriors |
|
04/09/24 (Wed) |
20:00 |
(Social Mens B Div 5/6 (Term 3)) |
|
Goon Squad |
vs |
Underdawgs |
|
04/09/24 (Wed) |
21:00 |
(Social Mens B Div 5/6 (Term 3)) |
|
Ball Don't Lie |
vs |
Court Jesters |
|
06/09/24 (Fri) |
16:45 |
(Y7/8 IPL Div 1 (Term 3)) |
|
Raukawa |
vs |
Newtown |
|
09/09/24 (Mon) |
16:00 |
(Y5/6 Div 1 (Term 3)) |
|
St Anne's Warriors |
vs |
LBS Sharpshooters |
|
09/09/24 (Mon) |
16:30 |
(Y5/6 Up Foundation Girls League (Term 3)) |
|
Holy Cross Green |
vs |
Kilbirnie Aces |
|
09/09/24 (Mon) |
17:00 |
(Y5/6 Div 4 (Term 3)) |
|
Seatoun Nets |
vs |
Ridgway Kereru |
|
09/09/24 (Mon) |
17:30 |
(Y5/6 Div 5 (Term 3)) |
|
HVS Gulls |
vs |
Scots Hammers |
|
10/09/24 (Tue) |
16:00 |
(Y3/4 Div 1 (Term 3)) |
|
SFDS Hoopsters |
vs |
Seatoun Heat |
|
10/09/24 (Tue) |
16:30 |
(Y3/4 Div 2 (Term 3)) |
|
MCS Red |
vs |
Hataitai Dragons |
|
10/09/24 (Tue) |
17:00 |
(Y3/4 Div 3 (Term 3)) |
|
Scots Saints |
vs |
Ridgway Kiwi |
|
10/09/24 (Tue) |
18:00 |
(Social Mens A Div 7/8 (Term 3)) |
|
Blazers |
vs |
East Coast Beavers |
|
10/09/24 (Tue) |
19:00 |
(Social Mens B Div 1/2 (Term 3)) |
|
Injured Salmon |
vs |
Dakota Bulls |
|
10/09/24 (Tue) |
21:00 |
(Social Mens A Div 3/4 (Term 3)) |
|
Pelicans Black |
vs |
Atlanta Hawk Tuah |
|
11/09/24 (Wed) |
16:00 |
(Y7/8 Div 4 (Term 3)) |
|
St Mark's Sharks |
vs |
Nga Mokopuna Taiohi |
|
11/09/24 (Wed) |
16:30 |
(Y7/8 Div 1 (Term 3)) |
|
SWIS Fire |
vs |
EBIS Matai |
|
11/09/24 (Wed) |
17:00 |
(Y7/8 Div 3 (Term 3)) |
|
Scots 1 |
vs |
Scots 3 |
|
11/09/24 (Wed) |
19:00 |
(Social Mens B Div 1/2 (Term 3)) |
|
Cookies & Kareem |
vs |
Heat Veterans |
|
11/09/24 (Wed) |
20:00 |
(Social Mens B Div 7/8 (Term 3)) |
|
Pelicans Yellow |
vs |
Radiators |
|
11/09/24 (Wed) |
21:00 |
(Social Mens B Div 3/4 (Term 3)) |
|
Malisi Maddogz |
vs |
Senior OGs |
|
13/09/24 (Fri) |
16:45 |
(Y7/8 IPL Div 1 (Term 3)) |
|
Raukawa |
vs |
Scots Blue |
|
16/09/24 (Mon) |
16:30 |
(Y5/6 Up Foundation Girls League (Term 3)) |
|
CQS Kakapo |
vs |
Kilbirnie Aces |
|
18/09/24 (Wed) |
16:00 |
(Y7/8 Div 3 (Term 3)) |
|
SWIS Ice |
vs |
Brooklyn Dunks |
|
18/09/24 (Wed) |
17:00 |
(Y7/8 Div 3 (Term 3)) |
|
Scots 3 |
vs |
SWIS Lightning |
|
23/09/24 (Mon) |
16:30 |
(Y5/6 Up Foundation Girls League (Term 3)) |
|
SHCS Tawhirimatea |
vs |
Strathmore Ballers |
|