Sir Neville Howse Stadium CT 1
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
06/04/24 (Sat) | 08:00 | (2024 WJL U16B D1) | 65 | Bathurst Goldminers | def. | Mudgee Lakers | 60 |
06/04/24 (Sat) | 09:35 | (2024 WJL U12B D1) | 26 | West Wyalong Wildcats | def. by | Orange Eagles | 51 |
06/04/24 (Sat) | 11:10 | (2024 WJL U16G) | 43 | Bathurst Goldminers | def. by | Narrandera Knights | 68 |
06/04/24 (Sat) | 12:45 | (2024 WJL U16G) | 39 | Orange Eagles | def. by | West Wyalong Wildcats | 65 |
06/04/24 (Sat) | 14:20 | (2024 WJL U16B D1) | 88 | Bathurst Goldminers | def. | Griffith Demons | 59 |
06/04/24 (Sat) | 15:55 | (2024 WJL U16B D2) | 52 | Bathurst Goldminers | def. by | Young Pacers | 60 |
06/04/24 (Sat) | 17:15 | (2024 WJL U16G) | 117 | Leeton Eagles | def. | Orange Eagles | 38 |
06/04/24 (Sat) | 18:50 | (2024 WJL U12B D1) | 24 | Lithgow Lazers | def. by | Blue Mountains Magic | 54 |
06/04/24 (Sat) | 20:10 | (2024 WJL U16G) | 49 | Bathurst Goldminers | def. by | West Wyalong Wildcats | 63 |
07/04/24 (Sun) | 08:00 | (2024 WJL U16B D2) | 63 | Mudgee Lakers | def. by | Young Pacers | 90 |
07/04/24 (Sun) | 09:35 | (2024 WJL U16B D1) | 68 | Lithgow Lazers | def. by | Mudgee Lakers | 94 |
07/04/24 (Sun) | 11:10 | (2024 WJL U12B D1) | 57 | Bathurst Goldminers | def. | Narrandera Knights | 40 |
07/04/24 (Sun) | 12:30 | (2024 WJL U16B D1) | 80 | Narrandera Knights | def. | Griffith Demons | 44 |
07/04/24 (Sun) | 14:05 | (2024 WJL U16G) | 45 | Bathurst Goldminers | def. by | Leeton Eagles | 102 |
07/04/24 (Sun) | 15:40 | (2024 WJL U16B D2) | 77 | Bathurst Goldminers | def. | Orange Eagles | 45 |
17/08/24 (Sat) | 08:00 | (2024 CUP U16B) | Hornsby Ku-Ring-Gai Spiders | vs | Valley Braves | ||
17/08/24 (Sat) | 09:45 | (2024 CUP U18G) | Manly Warringah Sea Eagles | vs | Newcastle Falcons | ||
17/08/24 (Sat) | 11:30 | (2024 CUP U16B) | Hawkesbury Jets | vs | Newcastle Falcons | ||
17/08/24 (Sat) | 13:15 | (2024 CUP U18G) | Norths Bears | vs | Byron Beez | ||
17/08/24 (Sat) | 15:00 | (2024 CUP U16G) | Sutherland Sharks | vs | Port Macquarie Dolphins | ||
17/08/24 (Sat) | 16:45 | (2024 CUP U18B) | Sutherland Sharks | vs | Port Macquarie Dolphins Gold | ||
17/08/24 (Sat) | 18:30 | (2024 CUP U16G) | Hills Hornets | vs | Maitland Mustangs | ||
17/08/24 (Sat) | 20:15 | (2024 CUP U18B) | Norths Bears | vs | Byron Beez Black | ||
18/08/24 (Sun) | 08:00 | (2024 CUP U16B) | Hornsby Ku-Ring-Gai Spiders | vs | West Sydney Wolves | ||
18/08/24 (Sun) | 09:45 | (2024 CUP U18G) | Manly Warringah Sea Eagles | vs | Sutherland Sharks | ||
18/08/24 (Sun) | 11:30 | (2024 CUP U16G) | Sutherland Sharks | vs | Norths Bears | ||
18/08/24 (Sun) | 13:15 | (2024 CUP U18B) | Sutherland Sharks | vs | Penrith Panthers | ||
18/08/24 (Sun) (Grand Final) |
15:00 | (2024 CUP U18G) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/08/24 (Sun) (Grand Final) |
16:45 | (2024 CUP U18B) | Undecided | vs | Undecided |