DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
06/04/24 (Sat) |
08:00 |
(2024 WJL U12B D1) |
66 |
Bathurst Goldminers |
def. |
Blue Mountains Magic |
18 |
06/04/24 (Sat) |
09:35 |
(2024 WJL U16B D1) |
85 |
Narrandera Knights |
def. by |
Orange Eagles |
86 |
06/04/24 (Sat) |
11:10 |
(2024 WJL U16B D2) |
41 |
Bathurst Goldminers |
def. by |
West Wyalong Wildcats |
64 |
06/04/24 (Sat) |
12:45 |
(2024 WJL U12B D1) |
16 |
Lithgow Lazers |
def. by |
West Wyalong Wildcats |
62 |
06/04/24 (Sat) |
14:20 |
(2024 WJL U16B D1) |
73 |
Orange Eagles |
def. by |
Leeton Eagles |
87 |
06/04/24 (Sat) |
15:55 |
(2024 WJL U16G) |
73 |
Bathurst Goldminers |
def. |
Griffith Demons |
62 |
06/04/24 (Sat) |
17:15 |
(2024 WJL U12B D1) |
68 |
Bathurst Goldminers |
def. |
West Wyalong Wildcats |
40 |
06/04/24 (Sat) |
18:50 |
(2024 WJL U16B D2) |
55 |
Bathurst Goldminers |
def. by |
Mudgee Lakers |
60 |
06/04/24 (Sat) |
20:10 |
(2024 WJL U16G) |
50 |
Orange Eagles |
def. by |
Griffith Demons |
90 |
07/04/24 (Sun) |
08:00 |
(2024 WJL U16B D1) |
78 |
Bathurst Goldminers |
def. by |
Narrandera Knights |
82 |
07/04/24 (Sun) |
09:35 |
(2024 WJL U16G) |
85 |
Leeton Eagles |
def. |
Narrandera Knights |
76 |
07/04/24 (Sun) |
11:10 |
(2024 WJL U16B D2) |
51 |
Bathurst Goldminers |
def. by |
West Wyalong Wildcats |
82 |
07/04/24 (Sun) |
12:30 |
(2024 WJL U12B D1) |
52 |
West Wyalong Wildcats |
def. |
Griffith Demons |
30 |
07/04/24 (Sun) |
14:05 |
(2024 WJL U16G) |
35 |
Orange Eagles |
def. by |
Narrandera Knights |
121 |
17/08/24 (Sat) |
08:00 |
(2024 CUP U16B) |
|
Newcastle Falcons |
vs |
Norths Bears |
|
17/08/24 (Sat) |
09:45 |
(2024 CUP U18G) |
|
Byron Beez |
vs |
Inner West Bulls |
|
17/08/24 (Sat) |
11:30 |
(2024 CUP U16B) |
|
Albury Cougars |
vs |
Hornsby Ku-Ring-Gai Spiders |
|
17/08/24 (Sat) |
13:15 |
(2024 CUP U18G) |
|
Albury Cougars |
vs |
Manly Warringah Sea Eagles |
|
17/08/24 (Sat) |
15:00 |
(2024 CUP U16G) |
|
Maitland Mustangs |
vs |
Hornsby Ku-Ring-Gai Spiders |
|
17/08/24 (Sat) |
16:45 |
(2024 CUP U18B) |
|
Byron Beez Black |
vs |
Marrickville Spirit |
|
17/08/24 (Sat) |
18:30 |
(2024 CUP U16G) |
|
Queanbeyan Roadrunners |
vs |
Sutherland Sharks |
|
17/08/24 (Sat) |
20:15 |
(2024 CUP U18B) |
|
Illawarra Hawks Red |
vs |
Sutherland Sharks |
|
18/08/24 (Sun) |
08:00 |
(2024 CUP U16B) |
|
Newcastle Falcons |
vs |
Mudgee Lakers |
|
18/08/24 (Sun) |
09:45 |
(2024 CUP U18G) |
|
Byron Beez |
vs |
Dubbo Rams |
|
18/08/24 (Sun) |
11:30 |
(2024 CUP U16G) |
|
Maitland Mustangs |
vs |
Leeton Eagles |
|
18/08/24 (Sun) |
13:15 |
(2024 CUP U18B) |
|
Byron Beez Black |
vs |
Lithgow Lazers |
|