Penrith Valley Regional Sports Centre CT 5
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28/05/24 (Tue) | 08:30 | (2024 Schools U16G D1) | 33 | Bishop Druitt College | def. by | Endeavour Sports High School | 36 |
28/05/24 (Tue) | 09:20 | (2024 Schools U16G D3) | 34 | Central Coast Adventist School | def. | Penrith Selective High School | 8 |
28/05/24 (Tue) | 10:10 | (2024 Schools U16B D1) | 41 | Hunter Sports High School | def. | Nowra Anglican College | 34 |
28/05/24 (Tue) | 11:00 | (2024 Schools U16B D3) | 35 | St Philips Christian College Newcastle | def. by | Ryde Secondary College | 39 |
28/05/24 (Tue) | 11:50 | (2024 Schools U16B D2) | 26 | Chatswood High School 1 | def. by | Newcastle Grammar School | 27 |
28/05/24 (Tue) | 12:40 | (2024 Schools U16G D3) | 42 | St Philip's Christian College Newcastle | def. | Chatswood High School | 18 |
28/05/24 (Tue) | 13:30 | (2024 Schools U16B D1) | 29 | Trinity Anglican College 1 | def. by | St Aloysius' College | 49 |
28/05/24 (Tue) | 14:20 | (2024 Schools U16B D3) | 39 | Ryde Secondary College | def. | Alexandria Park Community School | 21 |
29/05/24 (Wed) | 08:30 | (2024 Schools U16G D1) | 32 | Bishop Druitt College | def. | Newcastle Grammar School | 28 |
29/05/24 (Wed) | 09:20 | (2024 Schools U16G D3) | 23 | Central Coast Adventist School | def. | St Patricks College Sutherland | 12 |
29/05/24 (Wed) | 10:10 | (2024 Schools U16B D1) | 66 | Hunter Sports High School | def. | St Columba Anglican School 1 | 30 |
29/05/24 (Wed) | 11:00 | (2024 Schools U16B D3) | 13 | Lithgow High School | def. by | Ryde Secondary College | 39 |
29/05/24 (Wed) (Semi Final 1) |
11:50 | (2024 Schools U16G D2) | 35 | St John XXIII Catholic College | def. | NBSC Mackellar Girls Campus | 26 |
29/05/24 (Wed) (Semi Final 1) |
12:40 | (2024 Schools U16B D2) | 24 | Newcastle Grammar School | def. by | NBSC Cromer Campus | 51 |
29/05/24 (Wed) (Grand Final) |
13:30 | (2024 Schools U16G D2) | 28 | St John XXIII Catholic College | def. | McAuley Catholic College Tumut | 11 |
29/05/24 (Wed) (Grand Final) |
14:20 | (2024 Schools U16B D2) | 52 | NBSC Cromer Campus | def. | Tumut High School | 35 |
06/06/24 (Thu) | 09:20 | (2024 Schools OB D2) | 16 | Turramurra High School | def. by | Denison College | 36 |
06/06/24 (Thu) | 10:00 | (2024 Schools OB D3) | 28 | Dulwich High School of Visual Arts & Design | def. | Glenmore Park High School 2 | 18 |
06/06/24 (Thu) | 10:40 | (2024 Schools OB D1) | 29 | John Therry Catholic College | def. by | Condell Park High School | 32 |
06/06/24 (Thu) | 11:20 | (2024 Schools OB D2) | 6 | Ku-ring-gai High School | def. by | Turramurra High School | 33 |
06/06/24 (Thu) | 12:00 | (2024 Schools OB D3) | 19 | Mater Maria Catholic College | def. | Dulwich High School of Visual Arts & Design | 9 |
06/06/24 (Thu) | 12:40 | (2024 Schools OB D2) | 33 | Turramurra High School | def. | Jamison High School | 30 |
06/06/24 (Thu) | 13:20 | (2024 Schools OB D1) | 55 | John Therry Catholic College | def. | Chifley College Shalvey Campus | 41 |
06/06/24 (Thu) | 14:00 | (2024 Schools OB D3) | 35 | Good Samaritan Catholic College | def. | Chester Hill High School | 27 |
06/06/24 (Thu) | 14:40 | (2024 Schools OB D3) | 30 | Dulwich High School of Visual Arts & Design | def. | Macquarie Fields High School | 15 |
06/06/24 (Thu) (Grand Final) |
15:40 | (2024 Schools OB D3) | 53 | Good Samaritan Catholic College | def. | Mater Maria Catholic College | 25 |
16/06/24 (Sun) | 09:00 | (2024 MJL U14G D1) | 53 | Penrith Panthers | def. | Inner West Bulls | 50 |
25/06/24 (Tue) | 09:00 | (2024 Schools OG D3) | 21 | St Joseph's College, Lochinvar | def. | St Paul's Grammar School | 18 |
25/06/24 (Tue) | 09:50 | (2024 Schools OB D1) | 42 | Central Coast Adventist School | def. by | St Clair High School | 45 |
25/06/24 (Tue) | 10:40 | (2024 Schools OB D3) | 44 | Alexandria Park Community School | def. | Cowra High School | 22 |
25/06/24 (Tue) | 11:30 | (2024 Schools OG D1) | 20 | Newcastle Grammar School | def. by | St Luke's Grammar | 51 |
25/06/24 (Tue) | 12:20 | (2024 Schools OB D1) | 23 | Condell Park High School | def. by | Bulli High School 1 | 37 |
25/06/24 (Tue) | 13:10 | (2024 Schools OB D2) | 33 | Hastings Secondary College Port Macquarie Campus | def. | Lithgow High School | 25 |
25/06/24 (Tue) | 14:00 | (2024 Schools OB D2) | 27 | St Joseph's College, Lochinvar | def. | Mudgee High School | 22 |
26/06/24 (Wed) | 09:00 | (2024 Schools OB D1) | 40 | Bulli High School 1 | def. | St Dominic's College, Kingswood | 34 |
26/06/24 (Wed) | 09:50 | (2024 Schools OG D1) | 39 | Bishop Druitt College 1 | def. by | Endeavour Sports High School | 40 |
26/06/24 (Wed) | 10:40 | (2024 Schools OG D1) | 30 | Monte Sant' Angelo | def. by | Newcastle Grammar School | 31 |
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
11:30 | (2024 Schools OB D2) | 28 | St Joseph's College, Lochinvar | def. | Central Coast Sports College | 20 |
26/06/24 (Wed) (Preliminary) |
12:20 | (2024 Schools OG D2) | 22 | Lithgow High School | def. by | Central Coast Sports College | 27 |
26/06/24 (Wed) (Grand Final) |
13:10 | (2024 Schools OB D2) | 22 | St Joseph's College, Lochinvar | def. by | St Luke's Grammar | 23 |
26/06/24 (Wed) | 14:00 | (2024 Schools OG D2) | 26 | Central Coast Sports College | def. by | Glenmore Park High School | 37 |
30/06/24 (Sun) | 09:45 | (2024 JPL U14B) | 54 | Penrith Panthers | def. by | Bankstown Bruins | 64 |
30/06/24 (Sun) | 11:15 | (2024 JPL U14G) | 38 | Penrith Panthers | def. | Bankstown Bruins | 35 |
21/07/24 (Sun) (Semi Final 1) |
08:30 | (2024 MJL U18B D4) | Camden Valley Wildfire | vs | Macarthur Heat | ||
21/07/24 (Sun) (Semi Final 1) |
10:15 | (2024 MJL U16B D4) | West Sydney Wolves Black | vs | Springwood Scorchers | ||
21/07/24 (Sun) (Semi Final 1) |
12:00 | (2024 MJL U18G D2) | Norths Bears | vs | Sydney Comets | ||
21/07/24 (Sun) (Semi Final 1) |
13:45 | (2024 MJL U18B D3) | St George Saints Red | vs | Springwood Scorchers | ||
21/07/24 (Sun) (Semi Final 1) |
15:30 | (2024 MJL U16B D3) | Norths Bears | vs | Hornsby Ku-Ring-Gai Spiders Black | ||
28/07/24 (Sun) (Grand Final) |
09:30 | (2024 MJL U14B D2) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/07/24 (Sun) (Grand Final) |
11:00 | (2024 MJL U12B D2) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/07/24 (Sun) (Grand Final) |
12:30 | (2024 MJL U14B D3) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/07/24 (Sun) (Grand Final) |
14:00 | (2024 MJL U12G D3) | Undecided | vs | Undecided |