Sir Neville Howse Stadium CT 2
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
06/04/24 (Sat) | 08:00 | (2024 WJL U16B D1) | 74 | Leeton Eagles | def. by | Dubbo Rams | 76 |
06/04/24 (Sat) | 09:35 | (2024 WJL U12B D1) | 64 | Griffith Demons | def. | Lithgow Lazers | 28 |
06/04/24 (Sat) | 11:10 | (2024 WJL U16G) | 88 | Griffith Demons | def. | Lithgow Lazers | 43 |
06/04/24 (Sat) | 12:45 | (2024 WJL U12B D1) | 59 | Bathurst Goldminers | def. | Griffith Demons | 39 |
06/04/24 (Sat) | 14:20 | (2024 WJL U16B D1) | 90 | Lithgow Lazers | def. by | Narrandera Knights | 121 |
06/04/24 (Sat) | 15:55 | (2024 WJL U16B D2) | 51 | Mudgee Lakers | def. by | West Wyalong Wildcats | 94 |
06/04/24 (Sat) | 17:15 | (2024 WJL U16G) | 69 | Narrandera Knights | def. | Lithgow Lazers | 47 |
06/04/24 (Sat) | 18:50 | (2024 WJL U12B D1) | 56 | Orange Eagles | def. | Narrandera Knights | 37 |
06/04/24 (Sat) | 20:10 | (2024 WJL U16G) | 33 | Lithgow Lazers | def. by | Leeton Eagles | 122 |
07/04/24 (Sun) | 08:00 | (2024 WJL U16B D2) | 86 | West Wyalong Wildcats | def. | Orange Eagles | 57 |
07/04/24 (Sun) | 09:35 | (2024 WJL U16B D1) | 50 | Griffith Demons | def. by | Leeton Eagles | 85 |
07/04/24 (Sun) | 11:10 | (2024 WJL U12B D1) | 59 | Leeton Eagles | def. | Lithgow Lazers | 20 |
07/04/24 (Sun) | 12:30 | (2024 WJL U16B D1) | 78 | Mudgee Lakers | def. | Orange Eagles | 77 |
07/04/24 (Sun) | 14:05 | (2024 WJL U16G) | 44 | West Wyalong Wildcats | def. by | Lithgow Lazers | 47 |
07/04/24 (Sun) | 15:40 | (2024 WJL U16B D1) | 70 | Bathurst Goldminers | def. by | Dubbo Rams | 100 |
17/08/24 (Sat) | 08:00 | (2024 CUP U16B) | West Sydney Wolves | vs | Albury Cougars | ||
17/08/24 (Sat) | 09:45 | (2024 CUP U18G) | Sutherland Sharks | vs | Albury Cougars | ||
17/08/24 (Sat) | 11:30 | (2024 CUP U16B) | Norths Bears | vs | Mudgee Lakers | ||
17/08/24 (Sat) | 13:15 | (2024 CUP U18G) | Inner West Bulls | vs | Dubbo Rams | ||
17/08/24 (Sat) | 15:00 | (2024 CUP U16G) | Norths Bears | vs | Queanbeyan Roadrunners | ||
17/08/24 (Sat) | 16:45 | (2024 CUP U18B) | Penrith Panthers | vs | Illawarra Hawks Red | ||
17/08/24 (Sat) | 18:30 | (2024 CUP U16G) | Hornsby Ku-Ring-Gai Spiders | vs | Leeton Eagles | ||
17/08/24 (Sat) | 20:15 | (2024 CUP U18B) | Marrickville Spirit | vs | Lithgow Lazers | ||
18/08/24 (Sun) | 08:00 | (2024 CUP U16B) | Albury Cougars | vs | Valley Braves | ||
18/08/24 (Sun) | 09:45 | (2024 CUP U18G) | Albury Cougars | vs | Newcastle Falcons | ||
18/08/24 (Sun) | 11:30 | (2024 CUP U16G) | Queanbeyan Roadrunners | vs | Port Macquarie Dolphins | ||
18/08/24 (Sun) | 13:15 | (2024 CUP U18B) | Illawarra Hawks Red | vs | Port Macquarie Dolphins Gold | ||
18/08/24 (Sun) (Grand Final) |
15:00 | (2024 CUP U16B) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/08/24 (Sun) (Grand Final) |
16:45 | (2024 CUP U16G) | Undecided | vs | Undecided |