NAR4
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25/01/24 (Thu) | 16:00 | (Boys Under 12 C3 (Eltham)) | 31 | Coburg B12.3 | def. by | Westgate B12.3 | 32 |
25/01/24 (Thu) | 17:00 | (Boys Under 14 B2 (Eltham)) | 68 | Altona B14.1 | def. | Bulleen B14.2 | 34 |
25/01/24 (Thu) | 18:00 | (Boys Under 16 C4 West (Eltham)) | 49 | Darebin B16.2 | def. by | Coburg B16.4 | 56 |
25/01/24 (Thu) | 19:00 | (Boys Under 14 C10 (Eltham)) | 36 | Hawthorn Magic League B14.2 | def. by | Darebin B14.Dev | 47 |
25/01/24 (Thu) | 20:00 | (Girls Under 16 C4/Domestic (Eltham)) | 25 | Eltham Sat G14.10 | def. by | Darebin G16.2 | 45 |
25/01/24 (Thu) | 21:00 | (Boys Under 18 B2 Central (Eltham)) | 52 | Nunawading B18.3 | def. | Darebin B18.1 | 36 |
26/01/24 (Fri) | 08:00 | (Boys Under 14 C10 (Eltham)) | 67 | Tuggeranong Vikings (ACT) B14 | def. | Darebin B14.Dev | 20 |
26/01/24 (Fri) | 09:00 | (Girls Under 20 B) | 45 | Darebin G20.1 | def. by | Whittlesea G20.1 | 47 |
26/01/24 (Fri) | 10:00 | (Boys Under 14 C10 (Eltham)) | 28 | Bellarine B14.5 | def. by | Hawthorn Magic League B14.2 | 64 |
26/01/24 (Fri) | 11:00 | (Boys Under 14 C9 (Eltham)) | 31 | Wallan B14.3 | def. by | Melbourne B14.9 | 39 |
26/01/24 (Fri) | 12:00 | (Girls Under 20 B) | 38 | Craigieburn G20.1 | def. | Camberwell G20.2 | 23 |
26/01/24 (Fri) | 13:00 | (Girls Under 16 C4/Domestic (Eltham)) | 22 | Altona G16.4 | vs | Darebin G16.2 | 22 |
26/01/24 (Fri) | 15:00 | (Boys Under 20 B (Eltham)) | 58 | Melbourne B20.2 | def. | Wallan B20 | 36 |
26/01/24 (Fri) | 16:00 | (Boys Under 14 Domestic (Eltham)) | 33 | Eltham Sat B14.Bee | def. by | Hawthorn Magic League B14.4 | 36 |
26/01/24 (Fri) | 17:00 | (Boys Under 20 C (Eltham)) | 50 | Craigieburn B20.2 | def. | Darebin B20.2 | 39 |
26/01/24 (Fri) | 18:00 | (Boys Under 20 B (Eltham)) | 45 | Wallan B20 | def. by | Darebin B20.1 | 63 |
26/01/24 (Fri) | 20:00 | (Boys Under 20 C (Eltham)) | 88 | Bacchus Marsh B20 | def. | Balwyn B20.8 | 52 |
27/01/24 (Sat) | 15:00 | (Boys Under 20 B (Eltham)) | 59 | Darebin B20.1 | def. | Craigieburn B20.1 | 29 |
27/01/24 (Sat) | 18:00 | (Boys Under 20 B (Eltham)) | 62 | ABD (NZ) B20 | def. | Keilor B20.2 | 51 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 2) |
08:00 | (Girls Under 12 B2 (Eltham)) | 29 | Camberwell G12.3 | def. | Keilor G12.2 | 23 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 2) |
09:00 | (Boys Under 14 C2 (Eltham)) | 58 | Diamond Valley B14.4 | def. | Broadmeadows B14.3 | 38 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 2) |
10:00 | (Boys Under 20 B (Eltham)) | 57 | ABD (NZ) B20 | def. | Darebin B20.1 | 44 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 2 (2nd v 3rd)) |
11:00 | (Girls Under 18 C2 (Eltham)) | 24 | Collingwood G18.2 | def. by | Ringwood G18.3 | 29 |
28/01/24 (Sun) (Grand Final) |
12:00 | (Girls Under 12 B2 (Eltham)) | 28 | Westgate G12.1 | def. | Camberwell G12.3 | 26 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 2 (2rd v 3rd)) |
13:00 | (Girls Under 14 C7 (Eltham)) | 18 | Eltham Sat G14.17 | def. | Yarrambat All Stars G14 | 17 |