DN 12
Venue Address
270 Stud Rd
DANDENONG NORTH
Phone
(03) 9794 7192
Map Reference
90 G1
View Venue in Google Maps
DANDENONG NORTH
Phone
(03) 9794 7192
Map Reference
90 G1
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25/01/24 (Thu) | 16:00 | (Boys Under 14 C4 (Dandenong)) | 51 | McKinnon B14.4 | def. by | Chelsea B14.2 | 57 |
25/01/24 (Thu) | 17:00 | (Girls Under 10 C (Dandenong)) | 0 | Phillip Island G10 | def. by | Warragul G10 | 20 |
25/01/24 (Thu) | 18:00 | (Boys Under 14 B2 (Dandenong)) | 47 | Melbourne B14.2 | def. | Casey B14.3 | 40 |
25/01/24 (Thu) | 19:00 | (Boys Under 12 B4 (Dandenong)) | 25 | Sandringham B12.4 | def. by | Sturt (SA) B12.3 | 38 |
25/01/24 (Thu) | 20:00 | (Girls Under 18 C1 (Dandenong)) | 18 | Chelsea G18.1 | def. by | Casey G18.3 | 34 |
25/01/24 (Thu) | 21:00 | (Boys Under 20 B (Dandenong)) | 61 | Keysborough B20.1 | def. | Southern Peninsula B20 | 39 |
26/01/24 (Fri) | 08:00 | (Boys Under 12 C3 (Dandenong)) | 53 | Pakenham B12.3 | def. | Wyndham B12.4 | 27 |
26/01/24 (Fri) | 09:00 | (Girls Under 20 B) | 38 | Sherbrooke G20.2 | def. | Hallshead Pelicans (WA) G20 | 36 |
26/01/24 (Fri) | 10:00 | (Boys Under 14 C8 (Dandenong)) | 38 | Southern Peninsula B14.3 | def. by | Warragul B14.3 | 51 |
26/01/24 (Fri) | 11:00 | (Boys Under 12 C3 (Dandenong)) | 51 | Pakenham B12.3 | def. | Keysborough B12.1 | 36 |
26/01/24 (Fri) | 12:00 | (Girls Under 20 B) | 30 | Casse Academy G18.1 | def. | Hallshead Pelicans (WA) G20 | 26 |
26/01/24 (Fri) | 13:00 | (Boys Under 14 C1 (Dandenong)) | 42 | Sale B14.1 | def. | Wyndham B14.3 | 40 |
26/01/24 (Fri) | 14:00 | (Boys Under 14 AR) | 60 | Dandenong B14.2 | def. | Maffra B14 | 34 |
26/01/24 (Fri) | 15:00 | (Boys Under 12 B4 (Dandenong)) | 35 | Southern Peninsula B12.2 | def. | Sandringham B12.4 | 32 |
26/01/24 (Fri) | 16:00 | (Girls Under 18 C1 (Dandenong)) | 31 | Glen Eira Saints G18 | def. | Warragul G18.3 | 21 |
26/01/24 (Fri) | 17:00 | (Boys Under 20 B (Dandenong)) | 59 | BDU Lightning B20.1 | def. | Skyplay (WA) B20 | 52 |
26/01/24 (Fri) | 18:00 | (Boys Under 12 B4 (Dandenong)) | 27 | Southern Peninsula B12.2 | def. by | Warragul B12.1 | 58 |
26/01/24 (Fri) | 19:00 | (Girls Under 18 C1 (Dandenong)) | 16 | Sherbrooke G18.1 | def. by | Pakenham G18.2 | 31 |
26/01/24 (Fri) | 20:00 | (Boys Under 20 B (Dandenong)) | 43 | Sherbrooke B20.1 | def. | Shore 1sts (NSW) | 32 |
27/01/24 (Sat) | 08:00 | (Boys Under 12 C3 (Dandenong)) | 35 | Chelsea B12.3 | def. by | Warragul B12.2 | 50 |
27/01/24 (Sat) | 09:00 | (Girls Under 20 B) | 48 | Melbourne G20 | def. | Ringwood G20.1 | 39 |
27/01/24 (Sat) | 10:00 | (Boys Under 14 C1 (Dandenong)) | 30 | Wyndham B14.4 | def. by | Sandringham B14.5 | 54 |
27/01/24 (Sat) | 11:00 | (Boys Under 12 C3 (Dandenong)) | 32 | Chelsea B12.3 | def. by | Keysborough B12.1 | 35 |
27/01/24 (Sat) | 13:00 | (Boys Under 14 C1 (Dandenong)) | 41 | Wyndham B14.4 | def. by | Sale B14.1 | 50 |
27/01/24 (Sat) | 15:00 | (Boys Under 12 B4 (Dandenong)) | 33 | Western Port B12.1 | def. by | Sturt (SA) B12.3 | 55 |
27/01/24 (Sat) | 16:00 | (Girls Under 18 C1 (Dandenong)) | 40 | Glen Eira Saints G18 | def. | McKinnon G18.3 | 29 |
27/01/24 (Sat) | 17:00 | (Boys Under 20 B (Dandenong)) | 59 | Southern Peninsula B20 | def. by | BDU Lightning B20.1 | 65 |
27/01/24 (Sat) | 18:00 | (Boys Under 12 B4 (Dandenong)) | 28 | Western Port B12.1 | def. by | Warragul B12.1 | 66 |
27/01/24 (Sat) | 19:00 | (Girls Under 18 C1 (Dandenong)) | 42 | Casey G18.3 | def. | Warragul G18.3 | 39 |
27/01/24 (Sat) | 20:00 | (Boys Under 20 B (Dandenong)) | 49 | Skyplay (WA) B20 | def. by | Sherbrooke B20.1 | 63 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 1) |
08:00 | (Girls Under 12 AR (Dandenong)) | 23 | Dandenong G12.2 | def. by | Sandringham G12.2 | 29 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 1 (Winner QF1 v Winner QF2)) |
09:00 | (Boys Under 18 AR2) | 34 | Hoopwith'em (WA) B18 | def. by | HoopNation (NZ) B18.2 | 43 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 1) |
10:00 | (Boys Under 20 AR) | 49 | Whittlesea B20.1 | def. | Blackburn B20.1 | 46 |
28/01/24 (Sun) (A - Semi Final 1 (Winner QF1 V Winner QF4)) |
11:00 | (Girls Under 18 A) | 55 | Melbourne G18.1 | def. | Sandringham G18.1 | 45 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 1) |
12:00 | (Girls Under 20 A) | 39 | HoopNation (NZ) G20 | def. | Camberwell G20.1 | 25 |
28/01/24 (Sun) (Grand Final) |
13:00 | (Boys Under 18 AR1) | 53 | Frankston B18.2 | def. | Norwood (SA) B18.1 | 50 |
28/01/24 (Sun) (Grand Final) |
14:00 | (Girls Under 18 AR (Dandenong)) | 30 | HoopNation (NZ) G18.2 | def. by | Wyndham G18.1 | 47 |
28/01/24 (Sun) (Grand Final) |
15:00 | (Boys Under 16 AR (Dandenong)) | 36 | Sandringham B16.2 | def. by | Casey B16.2 | 49 |
28/01/24 (Sun) (Grand Final) |
16:00 | (Boys Under 16 C8 (Dandenong)) | 36 | Keysborough B16.6 | def. | Scorers Academy (ACT) B16.Charcoal | 34 |