RWD2
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25/01/24 (Thu) | 16:00 | (Girls Under 10 B (Eltham)) | 17 | Nunawading G12 Dev BLUE | def. | Kilsyth G10.Black | 5 |
25/01/24 (Thu) | 17:00 | (Boys Under 18 B3 (Eltham)) | 68 | Kilsyth B18.3 | def. | The Bucket Warehouse B18.2 | 36 |
25/01/24 (Thu) | 18:00 | (Boys Under 12 C3 (Eltham)) | 34 | Nunawading B12.5 | def. by | Ringwood B12.4 | 37 |
25/01/24 (Thu) | 19:00 | (Boys Under 14 B4 East (Eltham)) | 50 | Nunawading B14.3 | def. | The Bucket Warehouse B14.2 | 17 |
25/01/24 (Thu) | 20:00 | (Boys Under 16 B5 Central(Eltham)) | 65 | Ringwood B16.2 | def. | Blackburn B16.2 | 32 |
25/01/24 (Thu) | 21:00 | (Girls Under 18 AR (Eltham)) | 55 | Camberwell G18.1 | def. | Kilsyth G18.2 | 25 |
26/01/24 (Fri) | 08:00 | (Girls Under 12 A) | 31 | McKinnon G12.1 | def. | Pakenham G12.1 | 28 |
26/01/24 (Fri) | 09:00 | (Girls Under 12 A) | 44 | Camberwell G12.1 | def. | Keilor G12.1 | 31 |
26/01/24 (Fri) | 10:00 | (Girls Under 14 A) | 39 | Frankston G14.1 | def. | Casey G14.1 | 22 |
26/01/24 (Fri) | 11:00 | (Girls Under 12 A) | 34 | McKinnon G12.1 | vs | Melbourne G12.1 | 34 |
26/01/24 (Fri) | 12:00 | (Girls Under 12 A) | 45 | Nunawading G12.1 | def. | Casey G12.1 | 24 |
26/01/24 (Fri) | 13:00 | (Girls Under 14 A) | 23 | Kilsyth G14.1 | def. by | Sandringham G14.1 | 44 |
26/01/24 (Fri) | 15:00 | (Boys Under 14 A) | 68 | Keilor B14.1 | def. | Sandringham B14.1 | 29 |
26/01/24 (Fri) | 16:00 | (Boys Under 16 B1 (Eltham)) | 44 | Camberwell B16.2 | def. by | Coburg B16.1 | 46 |
26/01/24 (Fri) | 18:00 | (Boys Under 14 A) | 50 | Keilor B14.1 | def. | Dandenong B14.1 | 40 |
26/01/24 (Fri) | 19:00 | (Boys Under 16 B1 (Eltham)) | 37 | Camberwell B16.2 | def. by | Kilsyth B16.2 | 52 |
26/01/24 (Fri) | 20:00 | (Boys Under 16 C6 East (Eltham)) | 33 | Ringwood B16.6 | def. by | Warrandyte B16.3 | 43 |
27/01/24 (Sat) | 08:00 | (Girls Under 12 A) | 44 | Nunawading G12.1 | def. | Pakenham G12.1 | 24 |
27/01/24 (Sat) | 09:00 | (Boys Under 16 A) | 57 | Nunawading B16.1 | def. | Diamond Valley B16.1 | 37 |
27/01/24 (Sat) | 10:00 | (Girls Under 14 A) | 33 | Frankston G14.1 | def. | Nunawading G14.1 | 27 |
27/01/24 (Sat) | 11:00 | (Boys Under 14 A) | 54 | Keilor B14.1 | def. | Waverley B14.1 | 38 |
27/01/24 (Sat) | 12:00 | (Girls Under 18 A) | 49 | Keilor G18.1 | def. | Aussie Prospects G18.1 | 19 |
27/01/24 (Sat) (A2 - Qualifying Final 6 (10v15)) |
13:00 | (Girls Under 12 A) | 31 | Keilor G12.1 | def. | Pakenham G12.1 | 23 |
27/01/24 (Sat) (A2 - Qualifying Final 7 (11V14)) |
14:00 | (Boys Under 16 A) | 57 | Norwood (SA) B16.1 (Ponti) | def. | Camberwell B16.1 | 48 |
27/01/24 (Sat) (A - Qualifying Final 2 (2V7)) |
15:00 | (Girls Under 14 A) | 29 | Melbourne G14.1 | def. by | Armstrong (WA) G14 | 34 |
27/01/24 (Sat) (A - Qualifying Final 2 (2V7)) |
16:00 | (Boys Under 14 A) | 45 | Keilor B14.1 | def. | Diamond Valley B14.1 | 32 |
27/01/24 (Sat) (A2 - Qualifying Final 6 (10v15)) |
17:00 | (Girls Under 18 A) | 32 | Bulleen G18.1 | def. | Aussie Prospects G18.1 | 25 |
27/01/24 (Sat) (Qualifying Final 2 (4th v 5th)) |
18:00 | (Boys Under 18 AR1) | 38 | Casey B18.2 | def. by | Sturt (SA) B18.1 | 54 |
27/01/24 (Sat) | 19:00 | (Boys Under 14 B4 East (Eltham)) | 31 | Kilsyth B14.4 | def. by | Ringwood B14.2 | 40 |
27/01/24 (Sat) (C2 - Qualifying Final 7 (11th v 14th)) |
20:00 | (Boys Under 20 C (Eltham)) | 53 | Balwyn B20.8 | def. | Eltham Sat B20.25 | 48 |
28/01/24 (Sun) (A2 - Semi Final 4 (Winner QF6 V Winner QF7)) |
08:00 | (Boys Under 12 A) | 41 | South Adelaide (SA) B12.1 | def. by | Hawthorn B12.1 | 49 |
28/01/24 (Sun) (A2 - Semi Final 4 (Winner QF6 V Winner QF7)) |
09:00 | (Girls Under 14 A) | 15 | McKinnon G14.1 | def. by | Kilsyth G14.1 | 44 |
28/01/24 (Sun) (A2 - Semi Final 4 (Winner QF6 V Winner QF7)) |
10:00 | (Boys Under 18 A) | 48 | Aussie Prospects B18.Black | def. by | McKinnon B18.1 | 51 |
28/01/24 (Sun) (A2 - Semi Final 4 (Winner QF6 V Winner QF7)) |
11:00 | (Boys Under 14 A) | 44 | Dandenong B14.1 | def. | Melbourne B14.1 | 31 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 2) |
12:00 | (Boys Under 14 BC (Eltham)) | 33 | Warrandyte B14.1 | def. | Camberwell B14.5 | 31 |
28/01/24 (Sun) (Semi Final 2) |
13:00 | (Boys Under 14 C4 (Eltham)) | 45 | Warrandyte B14.3 | def. | Eltham B14.8 | 31 |
28/01/24 (Sun) (Grand Final) |
14:00 | (Boys Under 14 B2 (Eltham)) | 89 | Altona B14.1 | def. | Camberwell B14.2 | 52 |
28/01/24 (Sun) (Grand Final 1 (Winner SF1 V Winner SF2)) |
15:00 | (Boys Under 12 C7 (Eltham)) | 40 | Eltham B12.7 | def. by | Hawthorn B12.6 | 41 |
28/01/24 (Sun) (Grand Final) |
16:00 | (Boys Under 16 C3 (Eltham)) | 53 | Camberwell B16.5 | def. | Whittlesea B16.4 | 50 |