DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
12/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Bundoora 5 |
def. by |
Laurimar 2 |
27 |
12/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
21 |
Diamond Creek 2 |
def. by |
Laurimar 1 |
29 |
12/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
37 |
Heat 9 |
def. |
Laurimar 4 |
22 |
12/04/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Bundoora 8 |
def. |
Laurimar 3 |
11 |
19/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
29 |
Greensborough 2 |
def. |
Epping 1 |
8 |
19/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Montmorency 3 |
def. by |
Old Eltham Collegians 2 |
25 |
19/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
41 |
Greensborough 1 |
def. |
Montmorency 1 |
31 |
19/04/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
16 |
Montmorency 5 |
def. by |
Greensborough 7 |
26 |
26/04/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
25 |
Heat 4 |
def. |
St Mary's 1 |
20 |
26/04/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
29 |
Kilmore 2 |
def. |
Kinglake 2 |
21 |
26/04/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
27 |
Whittlesea 4 |
def. |
Kinglake 3 |
20 |
26/04/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
18 |
Bundoora 11 |
def. by |
La Trobe 4 |
24 |
03/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
17 |
Bundoora 8 |
vs |
Hurstbridge 7 |
17 |
03/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
23 |
North Heidelberg 3 |
def. by |
Fitzroy Stars 1 |
29 |
03/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
26 |
Thomastown 4 |
def. |
South Morang 4 |
16 |
03/05/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Grading) |
39 |
Hurstbridge 1 |
def. |
Watsonia 1 |
30 |
10/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 3) |
56 |
Thomastown 1 |
def. |
Heidelberg West 1 |
23 |
10/05/24 (Fri) |
19:45 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 3) |
19 |
Kinglake 1 |
def. by |
Whittlesea 2 |
31 |
10/05/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 3) |
43 |
Old Eltham Collegians 1 |
def. |
Bundoora 3 |
34 |
17/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 3) |
22 |
Heidelberg West 1 |
def. by |
Whittlesea 2 |
38 |
17/05/24 (Fri) |
19:45 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 3) |
30 |
Thomastown 1 |
def. by |
Bundoora 3 |
38 |
17/05/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 8) |
20 |
Bundoora 7 |
def. by |
Greensborough 4 |
28 |
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
37 |
Hazel Glen 1 |
def. |
West Ivanhoe 1 |
22 |
24/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
12 |
West Ivanhoe 2 |
def. by |
Watsonia 5 |
26 |
24/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
22 |
Bundoora 4 |
def. by |
North Heidelberg 5 |
38 |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
22 |
West Ivanhoe 2 |
def. |
Kilmore 8 |
14 |
31/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
28 |
Watsonia 4 |
def. |
Hurstbridge 6 |
25 |
31/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
25 |
Whittlesea 4 |
def. by |
Diamond Creek 5 |
27 |
14/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
19 |
Laurimar 1 |
def. by |
St Mary's 1 |
21 |
14/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
20 |
Laurimar 4 |
def. |
Bundoora 8 |
19 |
14/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
32 |
Heat 4 |
def. |
North Heidelberg 4 |
24 |
21/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
18 |
Hurstbridge 5 |
def. by |
South Morang 3 |
27 |
21/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division14) |
28 |
Epping 6 |
def. |
South Morang 5 |
15 |
21/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division13) |
18 |
South Morang 4 |
def. by |
Thomastown 4 |
28 |
28/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 6) |
25 |
Bundoora 5 |
def. by |
Heat 6 |
40 |
28/06/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
17 |
Greensborough 5 |
def. |
Whittlesea 4 |
13 |
28/06/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
22 |
Whittlesea 3 |
vs |
South Morang 2 |
22 |
12/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division11 ) |
|
Kilmore 6 |
vs |
Northcote Park 1 |
|
12/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division12) |
|
Bundoora 11 |
vs |
Watsonia 5 |
|
12/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
|
Whittlesea 3 |
vs |
Kilmore 2 |
|
19/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 8) |
|
Bundoora 7 |
vs |
Diamond Creek 4 |
|
19/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
|
Heat 5 |
vs |
North Heidelberg 5 |
|
19/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
|
Greensborough 2 |
vs |
North Heidelberg 4 |
|
26/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
|
Laurimar 4 |
vs |
Diamond Creek 5 |
|
26/07/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 4) |
|
Laurimar 1 |
vs |
Diamond Creek 2 |
|
26/07/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
|
La Trobe 3 |
vs |
Whittlesea 4 |
|
02/08/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
|
Epping 3 |
vs |
Greensborough 7 |
|
02/08/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 7) |
|
Whittlesea 3 |
vs |
Epping 4 |
|
02/08/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division10) |
|
Kilmore 5 |
vs |
Hurstbridge 7 |
|
09/08/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 9) |
|
Old Eltham Collegians 3 |
vs |
Epping 3 |
|
09/08/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 Cleaning Melbourne Division11 ) |
|
Montmorency 4 |
vs |
Broadford 3 |
|
09/08/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 Cleaning Melbourne Division 5) |
|
Diamond Creek 3 |
vs |
Broadford 2 |
|