Nets Banyule Stadium Indoor Court 4
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12/04/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 44 | Kilmore 2 | def. | Fitzroy Stars 3 | 9 |
12/04/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 25 | Heat 3 | def. | Fitzroy Stars 2 | 21 |
12/04/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 21 | Bundoora 10 | def. | Fitzroy Stars 4 | 20 |
19/04/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 20 | Broadford 1 | def. by | Hazel Glen 1 | 33 |
19/04/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 38 | South Morang 4 | def. | Hazel Glen 5 | 7 |
19/04/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 23 | Hume 2 | def. by | Oak Park Flyers 1 | 33 |
26/04/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 37 | Kinglake 1 | def. | Hazel Glen 1 | 22 |
26/04/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 26 | Heat 6 | def. by | North Heidelberg 5 | 40 |
26/04/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 24 | St Mary's 2 | def. | Hurstbridge 5 | 23 |
03/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 29 | Epping 5 | def. | Hazel Glen 4 | 9 |
03/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 28 | St Mary's 1 | def. | West Ivanhoe 1 | 22 |
03/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 26 | Bundoora 9 | def. | Hazel Glen 5 | 4 |
10/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 7) | 33 | Epping 4 | def. | Kilmore 2 | 23 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | 9 | Hurstbridge 6 | def. by | Heat 8 | 23 |
10/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | 21 | West Preston Lakeside 1 | def. by | Laurimar 3 | 32 |
17/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division12) | 13 | Bundoora 10 | def. by | West Ivanhoe 2 | 25 |
17/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | 19 | Greensborough 7 | def. by | Thomastown 3 | 24 |
17/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 7) | 18 | Hazel Glen 2 | def. by | Hurstbridge 3 | 30 |
24/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | 12 | South Morang 3 | def. by | Thomastown 3 | 30 |
24/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 8) | 33 | Bundoora 7 | def. | Hazel Glen 3 | 18 |
24/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division14) | 19 | Hazel Glen 4 | def. | South Morang 5 | 14 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division10) | 24 | Greensborough 5 | def. | Bundoora 8 | 21 |
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 26 | Greensborough 6 | def. | Montmorency 5 | 18 |
31/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 25 | Bundoora 9 | def. | South Morang 4 | 12 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division10) | 28 | La Trobe 3 | def. | Greensborough 5 | 22 |
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 26 | Bundoora 9 | def. | La Trobe 4 | 23 |
14/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division12) | 13 | Bundoora 10 | def. by | Watsonia 5 | 22 |
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 4) | 20 | La Trobe 1 | def. by | Heat 4 | 33 |
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division10) | 16 | Hurstbridge 7 | def. by | Diamond Creek 5 | 24 |
21/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 6) | 26 | Watsonia 3 | def. | La Trobe 2 | 25 |
28/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 7) | 24 | Kilmore 2 | def. by | Old Eltham Collegians 2 | 29 |
28/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 18 | Bundoora 9 | def. by | Heidelberg West 2 | 21 |
28/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | 38 | Oak Park Flyers 1 | def. | North Heidelberg 5 | 31 |
12/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 4) | 27 | Montmorency 2 | def. by | Diamond Creek 2 | 28 |
12/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | 23 | Epping 1 | def. by | North Heidelberg 5 | 30 |
12/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 22 | Thomastown 4 | def. | Epping 5 | 19 |
19/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 7) | 24 | Kinglake 2 | def. by | Epping 4 | 26 |
19/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division10) | 15 | Kilmore 5 | def. by | Bundoora 8 | 23 |
19/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | 15 | Heat 7 | def. by | Watsonia 4 | 34 |
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | 23 | Heat 7 | def. | Heat 8 | 21 |
26/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 4) | 31 | Heat 4 | def. | Kilmore 1 | 27 |
26/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | 35 | Heat 5 | def. | Hume 2 | 26 |
02/08/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | 16 | Heat 7 | def. by | Thomastown 3 | 38 |
02/08/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 27 | Epping 5 | def. | La Trobe 4 | 22 |
02/08/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | 20 | Montmorency 4 | def. by | Northcote Park 1 | 31 |
09/08/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 4) | 28 | St Mary's 1 | def. | Montmorency 2 | 25 |
09/08/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division10) | 26 | Hurstbridge 7 | def. | Bundoora 8 | 11 |
09/08/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | 20 | Hurstbridge 6 | def. by | St Mary's 2 | 23 |
16/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | 27 | Kilmore 7 | def. | Kilmore 6 | 26 |
16/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
19:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division10) | 25 | Kinglake 3 | def. | Kilmore 5 | 20 |
16/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
20:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 26 | Bundoora 9 | def. | Greensborough 6 | 15 |