RMIT University Court 2
Venue Address
Building 203, RMIT University / McKimmies Road
Bundoora West
Map Reference
View Venue in Google Maps
Bundoora West
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12/04/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 23 | Bundoora 9 | def. by | Diamond Creek 4 | 44 |
12/04/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 25 | Bundoora 4 | def. by | North Heidelberg 4 | 27 |
12/04/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 36 | Whittlesea 2 | def. | North Heidelberg 5 | 24 |
19/04/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 26 | Bundoora 5 | def. by | Panton Hill 1 | 34 |
19/04/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 43 | La Trobe 3 | def. | Bundoora 9 | 9 |
19/04/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 30 | Heat 5 | def. | La Trobe 2 | 19 |
26/04/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 20 | Fitzroy Stars 4 | def. by | Watsonia 5 | 30 |
26/04/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 43 | Montmorency 1 | def. | Laurimar 1 | 16 |
26/04/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 34 | Bundoora 3 | def. | Montmorency 2 | 21 |
03/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 29 | Watsonia 5 | def. by | Kilmore 7 | 41 |
03/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 15 | Epping 6 | def. by | Greensborough 6 | 23 |
03/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Grading) | 21 | South Morang 3 | def. by | Epping 3 | 31 |
10/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | 37 | North Heidelberg 5 | def. | Broadford 2 | 19 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 21 | Heidelberg West 2 | def. | Montmorency 5 | 20 |
10/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 6) | 36 | Watsonia 3 | def. | Panton Hill 1 | 27 |
17/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | 22 | Heat 8 | def. | St Mary's 2 | 19 |
17/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | 8 | Laurimar 3 | def. by | Broadford 3 | 38 |
17/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 6) | 21 | Broadford 1 | def. by | Watsonia 3 | 30 |
24/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | 33 | West Preston Lakeside 1 | def. | Fitzroy Stars 3 | 14 |
24/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 6) | 32 | Heat 6 | def. | Watsonia 2 | 31 |
24/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | 25 | Heat 8 | def. by | Greensborough 7 | 27 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division14) | 24 | Hazel Glen 4 | def. | Epping 7 | 18 |
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 8) | 29 | Hazel Glen 3 | def. | Greensborough 4 | 17 |
31/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 26 | Epping 5 | def. | La Trobe 4 | 23 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | 26 | Thomastown 4 | def. | Greensborough 6 | 21 |
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | 35 | Oak Park Flyers 1 | def. | Greensborough 3 | 22 |
14/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | 26 | Kilmore 6 | def. | Laurimar 3 | 25 |
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | 25 | Laurimar 2 | def. by | North Heidelberg 5 | 28 |
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 4) | 30 | Hazel Glen 1 | def. | Laurimar 1 | 28 |
21/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | 27 | Montmorency 4 | def. | Laurimar 3 | 15 |
28/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division12) | 22 | Watsonia 5 | def. | Lalor 1 | 18 |
28/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 8) | 21 | Kilmore 4 | def. by | Epping 2 | 24 |
28/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | 18 | Epping 1 | def. by | Greensborough 3 | 44 |
12/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | Watsonia 4 | vs | Thomastown 3 | ||
12/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | Oak Park Flyers 1 | vs | Broadford 2 | ||
12/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | West Preston Lakeside 1 | vs | Broadford 3 | ||
19/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 9) | Thomastown 3 | vs | St Mary's 2 | ||
19/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division13) | Greensborough 6 | vs | Heidelberg West 2 | ||
19/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | Heat 9 | vs | Laurimar 3 | ||
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | Epping 1 | vs | Diamond Creek 3 | ||
26/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division14) | Hurstbridge 8 | vs | Epping 6 | ||
26/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 8) | Montmorency 3 | vs | Greensborough 4 | ||
02/08/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division11 ) | Kilmore 6 | vs | Kilmore 7 | ||
02/08/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division10) | La Trobe 3 | vs | Diamond Creek 5 | ||
02/08/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 8) | Kilmore 3 | vs | Diamond Creek 4 | ||
09/08/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 4) | Kilmore 1 | vs | La Trobe 1 | ||
09/08/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 6) | Heat 6 | vs | Panton Hill 1 | ||
09/08/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 8) | Montmorency 3 | vs | Bundoora 7 | ||
16/08/24 (Fri) | 18:30 | (2024 Cleaning Melbourne Division 5) | Oak Park Flyers 1 | vs | Bundoora 4 | ||
16/08/24 (Fri) | 19:20 | (2024 Cleaning Melbourne Division 4) | Hazel Glen 1 | vs | West Ivanhoe 1 | ||
16/08/24 (Fri) | 20:10 | (2024 Cleaning Melbourne Division 4) | Heat 4 | vs | Greensborough 2 |