Gipps St - Field GA5
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11/08/23 (Fri) | 18:30 | (Tamworth Division 3) | 2 | Tamworth FC | def. by | Manilla United FC | 3 |
12/08/23 (Sat) | 08:00 | (Under 15/16's) | 2 | Hillvue Rovers FC | def. by | Moore Creek FC Black | 3 |
12/08/23 (Sat) | 09:30 | (Under 12's) | 6 | OVA Mushie Rovers | def. | North Companions FC Green | 0 |
12/08/23 (Sat) | 10:30 | (Under 13's) | 0 | Kootingal Kougars | def. by | East Mushie Rovers | 7 |
12/08/23 (Sat) | 11:45 | (Under 14's) | 0 | North Companions FC Pink | def. by | Moore Creek FC Orange | 14 |
12/08/23 (Sat) | 15:00 | (Tamworth Women's Division 2) | 3 | Hillvue Rovers FC | def. | Souths United FC | 0 |
18/08/23 (Fri) | 18:30 | (Tamworth Division 3) | 3 | Moore Creek FC | def. | Manilla United FC | 1 |
25/08/23 (Fri) | 18:30 | (Tamworth Division 3) | 3 | Kootingal District FC | def. | Moore Creek FC | 1 |
26/08/23 (Sat) | 08:00 | (Under 15/16's) | 3 | Moore Creek FC Black | def. | North Companions FC Black | 0 |
26/08/23 (Sat) | 09:30 | (Under 12's) | Moore Creek FC Black | vs | Tamworth FC Rangers | ||
26/08/23 (Sat) | 13:00 | (Northern Inland Premier League - Reserve Grade) | 1 | Tamworth FC | def. by | Moore Creek FC | 2 |
26/08/23 (Sat) | 15:00 | (Northern Inland Premier League - 1st Grade) | 3 | Tamworth FC | def. | Moore Creek FC | 2 |
02/09/23 (Sat) | 08:00 | (Under 15/16's) | 0 | Hillvue Rovers FC | def. | Moore Creek FC Black | 0 |
02/09/23 (Sat) | 10:30 | (Under 13's) | 3 | North Companions FC Blue | def. | Tamworth FC | 0 |
02/09/23 (Sat) | 13:00 | (Northern Inland Premier League - Reserve Grade) | 2 | Oxley Vale Attunga FC | vs | Demon Knights FC | 2 |
02/09/23 (Sat) | 15:00 | (Northern Inland Premier League - 1st Grade) | 2 | Oxley Vale Attunga FC | def. | Demon Knights FC | 0 |
08/09/23 (Fri) (Semi Final 1) |
18:30 | (Tamworth Division 3) | 2 | Quirindi FC | def. | North Companions FC Yellow | 1 |
09/09/23 (Sat) (Semi Final 1) |
09:15 | (Under 12's) | 3 | Moore Creek FC Black | def. | OVA Mushie Rovers | 2 |
09/09/23 (Sat) (Semi Final 1) |
11:00 | (Northern Inland Premier League - Reserve Grade) | 3 | Moore Creek FC | def. | North Companions FC | 1 |
09/09/23 (Sat) (Semi Final 2) |
15:00 | (Tamworth Women's Division 2) | 6 | Kootingal District FC White | def. | Souths United FC | 0 |
15/09/23 (Fri) (Preliminary) |
18:30 | (Tamworth Division 3) | 5 | North Companions FC Yellow | def. | Kootingal District FC | 4 |
16/09/23 (Sat) (Preliminary) |
08:00 | (Under 15/16's) | 2 | Hillvue Rovers FC | def. | North Companions FC Black | 0 |
16/09/23 (Sat) (Preliminary) |
10:30 | (Under 13's) | 3 | North Companions FC Blue | def. | Moore Creek FC Orange | 2 |
16/09/23 (Sat) (Preliminary) |
12:30 | (Tamworth Women's Premier League) | 6 | Oxley Vale Attunga FC | def. | North Companions Black | 5 |
16/09/23 (Sat) (Preliminary) |
15:00 | (Tamworth Women's Division 2) | 2 | Hillvue Rovers FC | def. by | Kootingal District FC White | 3 |