Cancelled
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | MBVFC | vs | Byron Bay Leopards | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | TEBFC | vs | Lennox Angelsharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Bangalow | vs | Pottsville Beach | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Lennox Blue Sharks | vs | Byron Bay Wildcats | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Woodburn | vs | Dunoon United | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Ballina | vs | Richmond Rovers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Goonellabah | vs | Alstonville | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | MBVFC | vs | Lennox Head | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Dunoon United | vs | Pottsville Wildcats | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Lismore Thistles | vs | Byron Bay Leopards | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | TEBFC | vs | Pottsville Lynx | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Leopard Sharks | vs | Byron Lynx | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Byron Wildcats | vs | Lennox Silky Sharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | TEBFC Puffins | vs | Shores Dolphins | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Ballina Mermaids | vs | Alstonville Geckos | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | TEBFC Penguins | vs | Byron Bay | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Ballina Starfish | vs | Alstonville Frillnecks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Lennox Leopard Sharks | vs | Lennox Angelsharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Byron Bay Lynx | vs | Dunoon United | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Bangalow Huskies | vs | Bangalow Dingoes | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | TEBFC | vs | Alstonville | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | Dunoon United | vs | Ballina Mermaids | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | Lennox Head | vs | Ballina Seahorses | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Suffolk Park | vs | Pottsville Lynx | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Byron Bay Leopards | vs | Shores United | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Bangalow | vs | Pottsville Lionesses | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Bos) | Tumbulgum | vs | Pottsville Panthers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Dunoon United | vs | Rovers Rangers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Goonellabah Cyclones | vs | Kyogle Kites | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | South Lismore | vs | Kyogle Kestrels | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Goonellabah Tornadoes | vs | Casino Cobras | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Rovers Raiders | vs | Nimbin Headers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Eureka | vs | Bangalow Bluedogs | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Bangalow Puppies | vs | Byron Bay Panthers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Lennox Red Sharks | vs | Byron Bay Pumas | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Lennox Tigersharks | vs | Suffolk Park | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | TEBFC Tiger Sharks | vs | Lennox Hammerheads | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Ballina | vs | Alstonville Ocelots | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Lennox Whalesharks | vs | Woodburn | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Lismore Thistles SAP | vs | Lennox White Sharks SAP | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | MBVFC SAP | vs | Bangalow SAP | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Lennox Tigersharks | vs | Byron Bay Pumas | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Tumbulgum | vs | Bangalow | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Lennox Reef Sharks | vs | Pottsville Beach | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | MBVFC | vs | Lennox Great Whites | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Dunoon United | vs | Casino Cobras | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Lismore Thistles | vs | Rovers Rascals | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | South Lismore | vs | Kyogle | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Rovers Rangers | vs | Nimbin Headers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lismore Thistles SAP | vs | Lennox Red Sharks SAP | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Richmond Rovers SAP | vs | Byron Bay Rams SAP | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | MBVFC SAP | vs | Byron Bay Wildcats SAP | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | TEBFC Stingrays | vs | Alstonville Marlins | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | Ballina | vs | Byron Bay Lions | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | TEBFC Bullsharks | vs | Alstonville Darts | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Goonellabah Tornadoes | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Goonellabah Cyclones | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Bangalow Beagles | vs | Bangalow Huskies | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | TEBFC Clownfish | vs | Lennox Reef Sharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Lennox Hammerheads | vs | Bangalow Pugs | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | TEBFC Swordfish | vs | Lennox Blue Sharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Bangalow Bulldogs | vs | Lennox Whalers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Gummy Sharks | vs | Lennox Great Whites | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | TEBFC Narwhals | vs | Lennox Megalodons | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Ballina Bluebottles | vs | Lennox Threshers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | TEBFC Tigerfish | vs | Lennox Goblin Sharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Ballina Dolphins | vs | Woodburn Wolves | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Rovers Redbacks | vs | Casino Rebels | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Rovers Raiders | vs | Casino United | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Tumbulgum Red | vs | Pottsville Wildcats | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Rovers Rosellas | vs | South Lismore Meteors | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Rovers Rebels | vs | Casino Jets | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Goonellabah Hurricanes | vs | South Lismore Comets | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Panthers | vs | Shores United Stingrays | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Tigers | vs | Byron Bay Pumas | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Bangalow Puppies | vs | Suffolk Park | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Lions | vs | Byron Bay Leopards | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Bangalow Dingoes | vs | Byron Bay Cougars | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Ballina Ospreys | vs | Lennox Zebra Sharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | TEBFC Barracudas | vs | Lennox Tigersharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Ballina Seahorses | vs | Lennox Wobbegongs | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Makos | vs | Lennox Bullsharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Lions | vs | Shores Sharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Lennox Makos | vs | Suffolk Park | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Panthers | vs | Byron Bay Leopards | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Lennox Zebra Sharks | vs | Shores Stingrays | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Cougars | vs | Lennox Bluesharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Lennox Whalers | vs | Alstonville Crocodiles | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | TEBFC Piranhas | vs | Ballina Seahorses | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | TEBFC Mantarays | vs | Ballina Dolphins | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Rovers Robots | vs | Goonellabah Cyclones | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Goonellabah Tornadoes | vs | Rovers Rascals | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Goonellabah Hurricanes | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Bangalow Beagles | vs | Lennox Gummy Sharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Byron Bay Tigers | vs | Ballina Ospreys | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Bangalow Huskies | vs | Byron Bay Pumas | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Reef Sharks | vs | Ballina Mantarays | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Bangalow Bulldogs | vs | Lennox Threshers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Wobbegongs | vs | Eureka | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Rovers Rebels | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Rovers Raiders | vs | Lismore Thistles Rangers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Rovers Rangers | vs | Casino Strikers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Goonellabah Whirlwinds | vs | South Lismore Comets | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Woodburn Warriors | vs | Woodburn Wolves | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Rovers Redbacks | vs | South Lismore Meteors | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | Tumbulgum | vs | Pottsville Panthers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Rovers Rascals | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Rovers Rosellas | vs | Woodburn Wolves | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Rovers Raiders | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Dunoon United | vs | Alstonville Magpies | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Rovers Rebels | vs | Goonellabah Hurricanes | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Byron Bay Pumas | vs | Eureka Dingoes | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Bangalow Bulldogs | vs | Bangalow Beagles | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Bangalow Puppies | vs | Byron Bay Tigers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Lennox Gummy Sharks | vs | Eureka Koalas | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Lennox Threshers | vs | Lennox Leopard Sharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Dolphins | vs | Ballina Bluebottles | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Mantarays | vs | Lennox Tigersharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Whalers | vs | Suffolk Park | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Ospreys | vs | Lennox Reefsharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Wobbegongs | vs | Byron Bay Cougars | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Byron Bay Lions | vs | Ballina Seahorses | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | Rovers Redbacks | vs | South Lismore Meteors | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | TEBFC Megalodons | vs | Ballina Mantarays | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | TEBFC Makos | vs | Lennox Leopard Sharks | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | TEBFC Lionfish | vs | Lennox Wobbegongs | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Goonellabah | vs | Lismore Thistles Rangers | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Rovers Rabbits | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Dunoon United | vs | Alstonville Wallabies | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Byron Bay Panthers | vs | Byron Bay Lions | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Ballina Seahorses | vs | Ballina Ospreys | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Byron Bay Cougars | vs | Bangalow | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Lennox Makos | vs | Lennox Hammerheads | ||
04/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Souttar) | Tumbulgum | vs | Pottsville Jaguars | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | TEBFC | vs | Pottsville Beach | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Byron Bay Wildcats | vs | Byron Bay Leopards | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Lennox Blue Sharks | vs | Lennox Angelsharks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | MBVFC | vs | Bangalow | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Dunoon United | vs | Ballina | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Woodburn | vs | Goonellabah | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Pottsville Wildcats | vs | Lennox Head | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Dunoon United | vs | Ballina | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Byron Bay Wildcats | vs | Byron Bay Leopards | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | MBVFC | vs | TEBFC | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Bangalow Bluedogs | vs | Lennox Angelsharks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Byron Lynx | vs | Byron Wildcats | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Bangalow Poodles | vs | MBVFC | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | TEBFC | vs | Lennox Whale Sharks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Lennox Angelsharks | vs | TEBFC Penguins | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Byron Bay Wildcats | vs | Byron Bay Lynx | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Bangalow Dingoes | vs | Pottsville Beach | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Bangalow Huskies | vs | Shores United | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | TEBFC | vs | Lennox Head | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | Ballina Mermaids | vs | Ballina Seahorses | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Pottsville Lionesses | vs | Pottsville Wildcats | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Byron Bay Wildcats | vs | Byron Bay Leopards | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Pottsville Lynx | vs | Bangalow | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Bos) | Pottsville Jaguars 9 SAP | vs | Shores United | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Bos) | Bangalow 9 SAP | vs | Tumbulgum | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Bos) | Byron Bay 9 SAP | vs | Pottsville Cougars 9 SAP | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Bos) | Pottsville Panthers | vs | Burringbar | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | South Lismore | vs | Rovers Rangers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Casino United | vs | Kyogle Kites | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Casino Cobras | vs | Lismore Workers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Goonellabah Cyclones | vs | Kyogle Kestrels | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Dunoon United | vs | Nimbin Headers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Lennox Tigersharks | vs | Eureka | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Byron Bay Pumas | vs | Byron Bay Panthers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Bangalow Puppies | vs | Suffolk Park | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Lennox Red Sharks | vs | Bangalow Bluedogs | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Lennox Hammerheads | vs | Alstonville Tigers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Woodburn | vs | Alstonville Panthers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | TEBFC Jewfish | vs | Lennox Whalesharks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Lennox Makos SAP | vs | Byron Bay SAP | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Bangalow SAP | vs | Lennox White Sharks SAP | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | MBVFC SAP | vs | Pottsville Beach SAP | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Pottsville Beach | vs | Shores United | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | MBVFC | vs | Bangalow | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Lennox Great Whites | vs | Lennox Reef Sharks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Byron Bay Tigers | vs | Byron Bay Pumas | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Lennox Tigersharks | vs | Tumbulgum | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Casino Cobras | vs | Rovers Redbacks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | South Lismore | vs | Rovers Rascals | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Lismore Thistles | vs | Nimbin Headers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Casino United | vs | Kyogle | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lennox Hammerheads SAP | vs | Byron Bay Rams SAP | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lismore Thistles SAP | vs | MBVFC SAP | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | Byron Bay Lions | vs | Byron Bay Panthers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Lismore Thistles Mustangs | vs | Goonellabah Cyclones | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Nimbin Pademelons | vs | Lismore Thistles Rangers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Lismore Thistles Brumbies | vs | Nimbin Bandicoots | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Lennox Whalers | vs | TEBFC Swordfish | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Lennox Blue Sharks | vs | Bangalow Beagles | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Bangalow Huskies | vs | Lennox Hammerheads | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Bangalow Pugs | vs | TEBFC Clownfish | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Lennox Reef Sharks | vs | Bangalow Bulldogs | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Woodburn Wolves | vs | Ballina Bluebottles | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Threshers | vs | TEBFC Tigerfish | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Goblin Sharks | vs | Lennox Gummy Sharks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Megalodons | vs | Ballina Dolphins | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Great Whites | vs | Alstonville Termites | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Leckie) | Pottsville Leopards | vs | Pottsville Jaguars | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Leckie) | Pottsville Panthers | vs | Pottsville Cougars | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Leckie) | MBVFC Blue | vs | Pottsville Pumas | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Casino United | vs | Casino Hotshots | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Casino Rebels | vs | Rovers Raiders | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Casino Cobras | vs | Kyogle Strikers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Pottsville Lynx | vs | Uki Pythons | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Pottsville Lions | vs | Burringbar Bandits Red | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Pottsville Tigers | vs | Tumbulgum Red | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Pottsville Wildcats | vs | Tumbulgum White | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Casino Jets | vs | Casino Strikers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | South Lismore Comets | vs | Rovers Rosellas | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Casino Pythons | vs | Goonellabah Hurricanes | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | South Lismore Meteors | vs | Rovers Rebels | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Suffolk Park | vs | Byron Bay Panthers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Cougars | vs | Byron Bay Lions | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Leopards | vs | Byron Bay Tigers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Bangalow Puppies | vs | Byron Bay Pumas | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Bullsharks | vs | Alstonville Grasshoppers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Tigersharks | vs | Ballina Seahorses | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Zebra Sharks | vs | Alstonville Scorpions | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Wobbegongs | vs | Ballina Ospreys | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Leopards | vs | Byron Bay Cougars | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Jaguars | vs | Byron Bay Lions | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Lennox Bluesharks | vs | Byron Bay Panthers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Lennox Hammerheads | vs | TEBFC Piranhas | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Ballina Dolphins | vs | Alstonville Skinks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Ballina Seahorses | vs | Lennox Whalers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Goonellabah Cyclones | vs | Goonellabah Hurricanes | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Nimbin Nitros | vs | Goonellabah Tornadoes | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Lismore Thistles Brumbies | vs | Nimbin Naturals | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Threshers | vs | Lennox Reef Sharks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Ballina Ospreys | vs | Bangalow Beagles | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Gummy Sharks | vs | Bangalow Huskies | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Byron Bay Pumas | vs | Byron Bay Tigers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Eureka | vs | Bangalow Bulldogs | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Ballina Mantarays | vs | Lennox Wobbegongs | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Casino Cobras | vs | Rovers Rebels | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Lismore Thistles Rangers | vs | Casino United | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Casino Hotshots | vs | Kyogle Kangaroos | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Lismore Thistles Mustangs | vs | Rovers Raiders | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Woodburn Wolverines | vs | Woodburn Warriors | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | South Lismore Comets | vs | Rovers Redbacks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Casino Strikers | vs | Casino Rebels | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | South Lismore Meteors | vs | Rovers Rangers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Woodburn Wolves | vs | Goonellabah Whirlwinds | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | Pottsville Leopards | vs | Pottsville Jaguars | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | Pottsville Lions | vs | Tumbulgum | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | MBVFC Gold | vs | Pottsville Pumas | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | MBVFC Blue | vs | MBVFC Green | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | Pottsville Panthers | vs | Pottsville Cougars | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Bos) | MBVFC Blue | vs | Burringbar | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Bos) | MBVFC Gold | vs | Pottsville Panthers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Casino United | vs | Casino Hotshots | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Woodburn Wolves | vs | Rovers Rascals | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Casino Cobras | vs | Rovers Rosellas | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Lismore Thistles Brumbies | vs | Lismore Thistles Rangers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Lismore Thistles Mustangs | vs | Rovers Raiders | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Goonellabah Cyclones | vs | Rovers Rebels | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Goonellabah Hurricanes | vs | Dunoon United | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Goonellabah Tornadoes | vs | Alstonville Kookaburras | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Bangalow Beagles | vs | Bangalow Puppies | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Eureka Dingoes | vs | Lennox Threshers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Eureka Koalas | vs | Bangalow Bulldogs | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Lennox Leopard Sharks | vs | Lennox Gummy Sharks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Byron Bay Tigers | vs | Byron Bay Pumas | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Tigersharks | vs | Ballina Dolphins | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Reefsharks | vs | Ballina Mantarays | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Ospreys | vs | Suffolk Park | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Byron Bay Cougars | vs | Byron Bay Lions | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Bluebottles | vs | Lennox Wobbegongs | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Seahorses | vs | Lennox Whalers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | Casino Hotshots | vs | Kyogle Koalas | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | South Lismore Meteors | vs | Nimbin Headers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | Casino United | vs | Kyogle Kingfishers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | South Lismore Comets | vs | Rovers Redbacks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | Casino Cobras | vs | Kyogle Kookaburras | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Ballina Mantarays | vs | TEBFC Lionfish | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Lennox Leopard Sharks | vs | Alstonville Kangaroos | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Lennox Wobbegongs | vs | TEBFC Makos | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Lennox Reefsharks | vs | TEBFC Megalodons | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Lismore Thistles Rangers | vs | Dunoon United | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Woodburn Wolves | vs | Rovers Rabbits | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Lismore Thistles Mustangs | vs | Goonellabah | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Ballina Ospreys | vs | Byron Bay Panthers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Lennox Hammerheads | vs | Ballina Seahorses | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Byron Bay Lions | vs | Byron Bay Cougars | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Bangalow | vs | Lennox Makos | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Souttar) | Pottsville Cheetahs | vs | Uki Pythons | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Souttar) | Pottsville Pumas | vs | Tumbulgum | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Souttar) | Pottsville Jaguars | vs | Shores Sharks | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Souttar) | MBVFC | vs | Shores Crocs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Byron Bay Leopards | vs | TEBFC | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Lennox Blue Sharks | vs | Bangalow | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Lennox Angelsharks | vs | Byron Bay Wildcats | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Richmond Rovers | vs | Woodburn | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Alstonville | vs | Ballina | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Dunoon United | vs | Goonellabah | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Byron Bay Leopards | vs | Lennox Head | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Alstonville | vs | Pottsville Wildcats | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Ballina | vs | MBVFC | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Dunoon United | vs | Byron Bay Wildcats | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Alstonville Bumblebees | vs | Alstonville Ladybugs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Whale Sharks | vs | Lennox Silky Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Angelsharks | vs | Bangalow Poodles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Leopard Sharks | vs | TEBFC | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Byron Wildcats | vs | Alstonville Dragonflies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | TEBFC Penguins | vs | Ballina Starfish | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Lennox Angelsharks | vs | Alstonville Blue Tongues | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | TEBFC Puffins | vs | Alstonville Frillnecks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Ballina Mermaids | vs | Byron Bay | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Lennox Leopard Sharks | vs | Shores Dolphins | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Byron Bay Lynx | vs | Pottsville Beach | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Dunoon United | vs | Shores United | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Byron Bay Wildcats | vs | Bangalow Huskies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | Ballina Mermaids | vs | TEBFC | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | Ballina Seahorses | vs | Dunoon United | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | Alstonville | vs | Lennox Head | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Byron Bay Leopards | vs | Pottsville Wildcats | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Byron Bay Wildcats | vs | Bangalow | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Bos) | Burringbar | vs | Bangalow 9 SAP | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Bos) | Byron Bay 9 SAP | vs | Tumbulgum | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Nimbin Headers | vs | South Lismore | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Kyogle Kites | vs | Casino Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Goonellabah Cyclones | vs | Rovers Rangers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Kyogle Kestrels | vs | Casino United | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Lismore Workers | vs | Goonellabah Tornadoes | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Rovers Raiders | vs | Dunoon United | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Byron Bay Panthers | vs | Lennox Red Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Byron Bay Pumas | vs | Lennox Tigersharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Bangalow Bluedogs | vs | Bangalow Puppies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | TEBFC Tiger Sharks | vs | Alstonville Lions | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Lennox Hammerheads | vs | Alstonville Ocelots | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Ballina | vs | Woodburn | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Alstonville Panthers | vs | TEBFC Jewfish | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Alstonville Tigers | vs | Lennox Whalesharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Lennox White Sharks SAP | vs | Pottsville Beach SAP | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Lennox Makos SAP | vs | Lismore Thistles SAP | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Lennox Reef Sharks | vs | Bangalow | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Tumbulgum | vs | Byron Bay Tigers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Rovers Rascals | vs | Casino United | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Kyogle | vs | Casino Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Dunoon United | vs | Rovers Redbacks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Nimbin Headers | vs | South Lismore | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Rovers Rangers | vs | Lismore Thistles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lennox Bullsharks SAP | vs | Lennox Hammerheads SAP | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Byron Bay Wildcats SAP | vs | Lismore Thistles SAP | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lennox Red Sharks SAP | vs | Richmond Rovers SAP | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | Byron Bay Panthers | vs | Alstonville Darts | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | TEBFC Stingrays | vs | TEBFC Bullsharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | Ballina | vs | Alstonville Marlins | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | Byron Bay Lions | vs | Alstonville Stingrays | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Nimbin Bandicoots | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Lismore Workers | vs | Goonellabah Cyclones | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Nimbin Pademelons | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Lismore Thistles Rangers | vs | Goonellabah Tornadoes | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | TEBFC Swordfish | vs | Lennox Reef Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Bangalow Beagles | vs | Lennox Whalers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Bangalow Pugs | vs | Bangalow Huskies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | TEBFC Clownfish | vs | Bangalow Bulldogs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Lennox Hammerheads | vs | Lennox Blue Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Ballina Bluebottles | vs | Lennox Megalodons | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | TEBFC Narwhals | vs | Ballina Dolphins | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Threshers | vs | Lennox Gummy Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | TEBFC Tigerfish | vs | Woodburn Wolves | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Alstonville Termites | vs | Lennox Goblin Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Alstonville Redbacks | vs | Lennox Great Whites | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Casino United | vs | Casino Rebels | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Rovers Redbacks | vs | Casino Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Casino Hotshots | vs | Kyogle Turkeys | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Rovers Raiders | vs | Rovers Rascals | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Burringbar Bandits Black | vs | Pottsville Wildcats | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Tumbulgum White | vs | Pottsville Tigers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Rovers Rebels | vs | South Lismore Comets | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Casino Strikers | vs | Kyogle Eagles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Rovers Rosellas | vs | Casino Pythons | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Casino Jets | vs | South Lismore Meteors | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Goonellabah Hurricanes | vs | Rovers Robots | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Tigers | vs | Bangalow Puppies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Lions | vs | Shores United Stingrays | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Panthers | vs | Byron Bay Pumas | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Bangalow Dingoes | vs | Suffolk Park | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Leopards | vs | Byron Bay Cougars | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Zebra Sharks | vs | Lennox Makos | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Alstonville Cicadas | vs | Lennox Bullsharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Ballina Ospreys | vs | Lennox Tigersharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Alstonville Scorpions | vs | Lennox Wobbegongs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | TEBFC Barracudas | vs | Ballina Seahorses | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Alstonville Grasshoppers | vs | Alstonville Bull Ants | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Jaguars | vs | Lennox Makos | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Cougars | vs | Shores Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Lennox Bluesharks | vs | Shores Stingrays | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Lions | vs | Byron Bay Panthers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Lennox Whalers | vs | Lennox Hammerheads | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | TEBFC Mantarays | vs | Alstonville Skinks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Alstonville Monitors | vs | Ballina Seahorses | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Alstonville Gators | vs | Alstonville Crocodiles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | TEBFC Piranhas | vs | Ballina Dolphins | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Nimbin Naturals | vs | Goonellabah Cyclones | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Nimbin Nitros | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Goonellabah Hurricanes | vs | Rovers Rascals | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Goonellabah Tornadoes | vs | Rovers Robots | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Bangalow Bulldogs | vs | Lennox Gummy Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Byron Bay Tigers | vs | Ballina Mantarays | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Threshers | vs | Byron Bay Pumas | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Reef Sharks | vs | Lennox Wobbegongs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Bangalow Beagles | vs | Eureka | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Ballina Ospreys | vs | Bangalow Huskies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Rovers Raiders | vs | Casino Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Casino United | vs | Kyogle Krocodiles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Rovers Rebels | vs | Casino Hotshots | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Lismore Workers | vs | Kyogle Kangaroos | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Lismore Thistles Rangers | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Casino Rebels | vs | Woodburn Warriors | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Casino Strikers | vs | South Lismore Meteors | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Goonellabah Whirlwinds | vs | Woodburn Wolverines | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Rovers Rangers | vs | South Lismore Comets | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Rovers Redbacks | vs | Woodburn Wolves | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | Tumbulgum | vs | Pottsville Leopards | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Bos) | Burringbar | vs | Shores United Crocs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Rovers Raiders | vs | Woodburn Wolves | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Casino Hotshots | vs | Rovers Rosellas | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Lismore Thistles Rangers | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Casino United | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Rovers Rascals | vs | Casino Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Dunoon United | vs | Alstonville Lorikeets | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Alstonville Kookaburras | vs | Alstonville Magpies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Goonellabah Hurricanes | vs | Goonellabah Cyclones | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Alstonville Hawks | vs | Goonellabah Tornadoes | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Byron Bay Pumas | vs | Bangalow Beagles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Lennox Threshers | vs | Lennox Gummy Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Bangalow Bulldogs | vs | Lennox Leopard Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Byron Bay Tigers | vs | Eureka Dingoes | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Bangalow Puppies | vs | Eureka Koalas | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Dolphins | vs | Lennox Reefsharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Wobbegongs | vs | Byron Bay Lions | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Ospreys | vs | Ballina Seahorses | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Bluebottles | vs | Lennox Tigersharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Whalers | vs | Byron Bay Cougars | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | Nimbin Headers | vs | South Lismore Comets | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | Casino Cobras | vs | South Lismore Meteors | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | Rovers Redbacks | vs | Casino United | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Ballina Mantarays | vs | Lennox Reefsharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Alstonville Kangaroos | vs | Lennox Wobbegongs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | TEBFC Megalodons | vs | Lennox Leopard Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | TEBFC Lionfish | vs | TEBFC Makos | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Alstonville Devils | vs | Alstonville Wallabies | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Dunoon United | vs | Alstonville Echidnas | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Lismore Thistles Rangers | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Rovers Rabbits | vs | Rovers Rosellas | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Goonellabah | vs | Woodburn Wolves | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Ballina Ospreys | vs | Lennox Hammerheads | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Ballina Seahorses | vs | Bangalow | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Byron Bay Panthers | vs | Byron Bay Cougars | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Lennox Makos | vs | Byron Bay Lions | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Souttar) | Tumbulgum | vs | MBVFC | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Lennox Blue Sharks | vs | TEBFC | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Lennox Head | vs | Pottsville Lynx | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Angelsharks | vs | Lennox Leopard Sharks | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Whale Sharks | vs | Alstonville Dragonflies | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Silky Sharks | vs | Bangalow Poodles | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Lennox Leopard Sharks | vs | Alstonville Frillnecks | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Lennox Angelsharks | vs | Alstonville Geckos | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Lennox Red Sharks | vs | Lennox Tigersharks | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Lennox Hammerheads | vs | Woodburn | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Lismore Thistles SAP | vs | MBVFC SAP | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Lennox Makos SAP | vs | Lennox White Sharks SAP | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Lennox Great Whites | vs | Bangalow | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Lennox Reef Sharks | vs | Byron Bay Tigers | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Lismore Thistles | vs | South Lismore | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lennox Red Sharks SAP | vs | Byron Bay Rams SAP | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Lismore Thistles Mustangs | vs | Lismore Workers | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Lismore Thistles Brumbies | vs | Goonellabah Tornadoes | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Lennox Hammerheads | vs | Lennox Reef Sharks | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Gummy Sharks | vs | Lennox Megalodons | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Great Whites | vs | Lennox Goblin Sharks | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Bullsharks | vs | Alstonville Bull Ants | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Makos | vs | Lennox Tigersharks | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Lennox Zebra Sharks | vs | Byron Bay Leopards | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Lennox Bluesharks | vs | Suffolk Park | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Lennox Whalers | vs | Alstonville Skinks | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Lismore Thistles Brumbies | vs | Rovers Robots | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Threshers | vs | Ballina Ospreys | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Reef Sharks | vs | Byron Bay Tigers | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Lismore Thistles Mustangs | vs | Casino Cobras | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Lismore Thistles Rangers | vs | Casino Hotshots | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Lismore Thistles Brumbies | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Lismore Thistles Rangers | vs | Casino Cobras | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Lennox Threshers | vs | Bangalow Bulldogs | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Tigersharks | vs | Lennox Reefsharks | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Wobbegongs | vs | Lennox Whalers | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Lennox Leopard Sharks | vs | Lennox Wobbegongs | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Lennox Reefsharks | vs | TEBFC Makos | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Lismore Thistles Mustangs | vs | Woodburn Wolves | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Lismore Thistles Rangers | vs | Rovers Rosellas | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Lennox Hammerheads | vs | Byron Bay Cougars | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | TEBFC | vs | Byron Bay Leopards | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Byron Bay Wildcats | vs | Lennox Angelsharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | MBVFC | vs | Pottsville Beach | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Bangalow | vs | Lennox Blue Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Ballina | vs | Woodburn | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Alstonville | vs | Dunoon United | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Kerr) | Goonellabah | vs | Richmond Rovers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Pottsville Lynx | vs | Alstonville | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Lismore Thistles | vs | Dunoon United | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Ballina | vs | Byron Bay Wildcats | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Lennox Head | vs | TEBFC | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Byron Bay Leopards | vs | MBVFC | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Angelsharks | vs | TEBFC | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Bangalow Bluedogs | vs | Lennox Leopard Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Whale Sharks | vs | Byron Wildcats | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Bangalow Poodles | vs | Alstonville Dragonflies | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Byron Lynx | vs | Alstonville Ladybugs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Silky Sharks | vs | Alstonville Bumblebees | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Alstonville Frillnecks | vs | Byron Bay | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Lennox Leopard Sharks | vs | TEBFC Penguins | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Ballina Mermaids | vs | Shores Dolphins | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Alstonville Geckos | vs | Ballina Starfish | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Alstonville Blue Tongues | vs | TEBFC Puffins | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Byron Bay Wildcats | vs | Pottsville Beach | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Bangalow Dingoes | vs | Bangalow Huskies | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 8 Arnold) | Dunoon United | vs | Byron Bay Lynx | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | Dunoon United | vs | TEBFC | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | Lennox Head | vs | Ballina Mermaids | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Fowler) | Ballina Seahorses | vs | Alstonville | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Pottsville Lynx | vs | Suffolk Park | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Pottsville Lionesses | vs | Bangalow | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 9 Logarzo) | Byron Bay Wildcats | vs | Pottsville Wildcats | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Bos) | Pottsville Cougars 9 SAP | vs | Byron Bay 9 SAP | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | South Lismore | vs | Kyogle Kites | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Lismore Workers | vs | Goonellabah Cyclones | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Nimbin Headers | vs | Goonellabah Tornadoes | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Rovers Raiders | vs | Rovers Rangers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Dunoon United | vs | Kyogle Kestrels | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Lennox Red Sharks | vs | Byron Bay Panthers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Lennox Tigersharks | vs | Byron Bay Pumas | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 McGree) | Bangalow Puppies | vs | Bangalow Bluedogs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Alstonville Tigers | vs | Woodburn | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Lennox Whalesharks | vs | Alstonville Ocelots | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | TEBFC Jewfish | vs | Alstonville Lions | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Alstonville Panthers | vs | Lennox Hammerheads | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Ballina | vs | TEBFC Tiger Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Lennox White Sharks SAP | vs | Bangalow SAP | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | MBVFC SAP | vs | Pottsville Beach SAP | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Byron Bay SAP | vs | Lennox Makos SAP | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Tumbulgum | vs | Pottsville Beach | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | MBVFC | vs | Lennox Reef Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Bangalow | vs | Byron Bay Tigers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Byron Bay Pumas | vs | Lennox Great Whites | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Dunoon United | vs | Casino United | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | South Lismore | vs | Lismore Thistles | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Rovers Redbacks | vs | Casino Cobras | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Rovers Rascals | vs | Nimbin Headers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lennox Bullsharks SAP | vs | Byron Bay Wildcats SAP | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lennox Red Sharks SAP | vs | MBVFC SAP | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Byron Bay Rams SAP | vs | Lismore Thistles SAP | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | Ballina | vs | Alstonville Darts | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | TEBFC Bullsharks | vs | Alstonville Marlins | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | TEBFC Stingrays | vs | Byron Bay Lions | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Souttar) | Byron Bay Panthers | vs | Alstonville Stingrays | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Nimbin Bandicoots | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Lismore Thistles Rangers | vs | Nimbin Pademelons | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Goonellabah Cyclones | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Lennox Reef Sharks | vs | Lennox Blue Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | TEBFC Clownfish | vs | Lennox Whalers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Bangalow Beagles | vs | Lennox Hammerheads | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | TEBFC Swordfish | vs | Bangalow Pugs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Bangalow Bulldogs | vs | Bangalow Huskies | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Goblin Sharks | vs | Ballina Bluebottles | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Woodburn Wolves | vs | Lennox Megalodons | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Alstonville Termites | vs | TEBFC Narwhals | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Threshers | vs | Ballina Dolphins | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Alstonville Redbacks | vs | Lennox Gummy Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Great Whites | vs | TEBFC Tigerfish | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Leckie) | Pottsville Cougars | vs | MBVFC Blue | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Leckie) | Pottsville Jaguars | vs | Shores United Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Leckie) | Pottsville Leopards | vs | Shores United Crocs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Leckie) | Pottsville Cheetahs | vs | MBVFC Gold | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Leckie) | Pottsville Pumas | vs | Pottsville Panthers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Rovers Rangers | vs | Rovers Rascals | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 McGree) | Rovers Redbacks | vs | Rovers Raiders | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Tumbulgum White | vs | Pottsville Lynx | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Tumbulgum Red | vs | Pottsville Lions | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Goonellabah Hurricanes | vs | Casino Jets | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Rovers Rosellas | vs | Rovers Rebels | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Rovers Robots | vs | South Lismore Comets | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Pumas | vs | Shores United Stingrays | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Tigers | vs | Suffolk Park | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Bangalow Puppies | vs | Byron Bay Cougars | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Bangalow Dingoes | vs | Byron Bay Lions | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Ryan) | Byron Bay Panthers | vs | Byron Bay Leopards | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Alstonville Grasshoppers | vs | TEBFC Barracudas | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Alstonville Bull Ants | vs | Ballina Ospreys | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Zebra Sharks | vs | Ballina Seahorses | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Bullsharks | vs | Alstonville Scorpions | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Wobbegongs | vs | Lennox Tigersharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Alstonville Cicadas | vs | Lennox Makos | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Suffolk Park | vs | Lennox Makos | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Cougars | vs | Byron Bay Panthers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Jaguars | vs | Byron Bay Leopards | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Byron Bay Lions | vs | Shores Stingrays | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Lennox Bluesharks | vs | Lennox Zebra Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | TEBFC Piranhas | vs | Alstonville Gators | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Ballina Dolphins | vs | Ballina Seahorses | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Lennox Whalers | vs | Alstonville Monitors | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | TEBFC Mantarays | vs | Lennox Hammerheads | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Alstonville Skinks | vs | Alstonville Crocodiles | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Goonellabah Tornadoes | vs | Nimbin Nitros | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Goonellabah Hurricanes | vs | Goonellabah Cyclones | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Nimbin Naturals | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Rovers Robots | vs | Rovers Rascals | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Threshers | vs | Bangalow Huskies | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Bangalow Bulldogs | vs | Lennox Reef Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Gummy Sharks | vs | Byron Bay Tigers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Byron Bay Pumas | vs | Bangalow Beagles | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Ballina Ospreys | vs | Lennox Wobbegongs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Rovers Rebels | vs | Rovers Raiders | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Woodburn Warriors | vs | South Lismore Meteors | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Woodburn Wolverines | vs | South Lismore Comets | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Rovers Redbacks | vs | Rovers Rangers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Goonellabah Whirlwinds | vs | Casino Strikers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | MBVFC Green | vs | Pottsville Pumas | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | MBVFC Blue | vs | Pottsville Cougars | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | Pottsville Lions | vs | Pottsville Leopards | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | Pottsville Panthers | vs | Pottsville Jaguars | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | MBVFC Gold | vs | Pottsville Cheetahs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Bos) | Pottsville Jaguars | vs | Shores United Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Bos) | Pottsville Cougars | vs | Shores United Crocs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Bos) | Pottsville Panthers | vs | MBVFC Gold | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Rovers Rascals | vs | Casino United | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Rovers Raiders | vs | Lismore Thistles Rangers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Rovers Rosellas | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Dunoon United | vs | Goonellabah Tornadoes | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Alstonville Kookaburras | vs | Goonellabah Hurricanes | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Alstonville Lorikeets | vs | Goonellabah Cyclones | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Irvine) | Alstonville Hawks | vs | Rovers Rebels | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Bangalow Puppies | vs | Byron Bay Pumas | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Bangalow Bulldogs | vs | Byron Bay Tigers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Lennox Threshers | vs | Eureka Koalas | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Lennox Gummy Sharks | vs | Eureka Dingoes | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Lennox Leopard Sharks | vs | Bangalow Beagles | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Tigersharks | vs | Ballina Ospreys | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Suffolk Park | vs | Byron Bay Lions | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Seahorses | vs | Byron Bay Cougars | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Bluebottles | vs | Ballina Mantarays | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Reefsharks | vs | Lennox Whalers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Ballina Dolphins | vs | Lennox Wobbegongs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | Rovers Redbacks | vs | Nimbin Headers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | TEBFC Lionfish | vs | Ballina Mantarays | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Alstonville Kangaroos | vs | Lennox Leopard Sharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | TEBFC Megalodons | vs | Lennox Reefsharks | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | TEBFC Makos | vs | Lennox Wobbegongs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Dunoon United | vs | Rovers Rosellas | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Alstonville Echidnas | vs | Lismore Thistles Mustangs | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Alstonville Wallabies | vs | Woodburn Wolves | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Rovers Rabbits | vs | Goonellabah | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Alstonville Devils | vs | Lismore Thistles Rangers | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Byron Bay Cougars | vs | Byron Bay Lions | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Lennox Makos | vs | Bangalow | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Byron Bay Panthers | vs | Ballina Ospreys | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Ballina Seahorses | vs | Lennox Hammerheads | ||
06/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Souttar) | Tumbulgum | vs | Pottsville Pumas | ||
27/07/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | MBVFC Green | vs | Pottsville Cougars | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 10 Foord) | Lennox Angelsharks | vs | Byron Bay Leopards | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 11 Carpenter) | Lismore Thistles | vs | Lennox Head | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Whale Sharks | vs | Bangalow Bluedogs | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Silky Sharks | vs | TEBFC | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 6 Raso) | Lennox Angelsharks | vs | Bangalow Poodles | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Girls Grade 7 Catley) | Lennox Leopard Sharks | vs | Alstonville Blue Tongues | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Bos) | Tumbulgum | vs | Shores United | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Kyogle Kestrels | vs | Goonellabah Cyclones | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Goonellabah Tornadoes | vs | Rovers Raiders | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Irvine) | Kyogle Kites | vs | Casino United | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 Metcalfe) | Lennox Hammerheads | vs | Alstonville Lions | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 10 SAP) | Lennox White Sharks SAP | vs | Byron Bay SAP | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Tumbulgum | vs | Byron Bay Pumas | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Goodwin) | Lennox Reef Sharks | vs | Lennox Tigersharks | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 Ryan) | Kyogle | vs | Rovers Redbacks | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lennox Bullsharks SAP | vs | Byron Bay Rams SAP | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 11 SAP) | Lennox Red Sharks SAP | vs | Lennox Hammerheads SAP | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Lismore Thistles Mustangs | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Goonellabah Cyclones | vs | Lismore Thistles Rangers | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Bos) | Goonellabah Tornadoes | vs | Nimbin Bandicoots | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Goodwin) | Lennox Hammerheads | vs | Lennox Whalers | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Irvine) | Lennox Gummy Sharks | vs | Lennox Goblin Sharks | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Metcalfe) | Tumbulgum White | vs | Tumbulgum Red | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Rowles) | Goonellabah Hurricanes | vs | Kyogle Eagles | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 6 Souttar) | Lennox Makos | vs | Alstonville Bull Ants | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Lennox Zebra Sharks | vs | Shores Sharks | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Goodwin) | Lennox Makos | vs | Byron Bay Leopards | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Irvine) | Lennox Whalers | vs | Ballina Dolphins | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Goonellabah Hurricanes | vs | Goonellabah Tornadoes | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Leckie) | Goonellabah Cyclones | vs | Lismore Thistles Brumbies | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Wobbegongs | vs | Ballina Mantarays | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Metcalfe) | Lennox Reef Sharks | vs | Lennox Threshers | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Rowles) | Lismore Thistles Rangers | vs | Casino Cobras | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Ryan) | Goonellabah Whirlwinds | vs | Woodburn Warriors | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 7 Souttar) | Tumbulgum | vs | Pottsville Lions | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Goodwin) | Lismore Thistles Rangers | vs | Woodburn Wolves | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 McGree) | Lennox Threshers | vs | Eureka Dingoes | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Whalers | vs | Ballina Seahorses | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 8 Metcalfe) | Lennox Wobbegongs | vs | Ballina Bluebottles | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Lennox Wobbegongs | vs | Ballina Mantarays | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Leckie) | Lennox Leopard Sharks | vs | Lennox Reefsharks | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Lismore Thistles Rangers | vs | Woodburn Wolves | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Rowles) | Goonellabah | vs | Rovers Rosellas | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Ryan) | Lennox Makos | vs | Byron Bay Panthers | ||
17/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Souttar) | Tumbulgum | vs | Uki Pythons | ||
31/08/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 9 Bos) | Nimbin Headers | vs | Kyogle Koalas |