Rologas 5
Venue Address:
65 Taylor Street, Armidale
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17/06/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Norths United Red Goalseekers | vs | South Armidale Starfish | ||
17/06/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | TAS Torpedoes | vs | Demon Knights Bows | ||
17/06/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | South Armidale Swordfish | vs | Guyra United Orange | ||
24/06/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Norths United Red Goalseekers | vs | Demon Knights Swords | ||
24/06/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 6's) | Guyra United White | vs | Uralla United White | ||
24/06/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights Squires | vs | South Armidale Snakes | ||
01/07/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | TAS Tigers | vs | TAS Triceratops | ||
01/07/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | Norths United Little Reds | vs | South Armidale Swordfish | ||
01/07/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Warriors | vs | Demon Knights Squires | ||
22/07/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | TAS Tigers | vs | East Armidale Grasshoppers | ||
22/07/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Warriors | vs | TAS Terriers | ||
29/07/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Armidale City Westside Blue | vs | TAS Triceratops | ||
29/07/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights Bows | vs | Demon Knights White Knights | ||
05/08/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | Walcha Giants | vs | TAS Tigers | ||
05/08/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | East Armidale Geckos | vs | Walcha Lions | ||
05/08/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Pirates | vs | South Armidale Snakes | ||
12/08/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | South Armidale Squirrels | vs | TAS Triceratops | ||
12/08/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights Bows | vs | Guyra United Orange | ||
12/08/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 6's) | Walcha Vikings | vs | Guyra United Orange | ||
19/08/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | South Armidale Starfish | vs | Uralla United White | ||
19/08/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | East Armidale Geckos | vs | Demon Knights White Knights | ||
19/08/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Little Reds | vs | South Armidale Snakes | ||
26/08/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | South Armidale Starfish | vs | Guyra United White | ||
26/08/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | South Armidale Swordfish | vs | TAS Terriers | ||
26/08/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights White Knights | vs | Demon Knights Squires | ||
02/09/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | South Armidale Starfish | vs | Demon Knights Longbows | ||
02/09/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights Squires | vs | TAS Titans | ||
02/09/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Norths United Red Pirates | vs | Walcha Brumbies | ||
09/09/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | TAS Tigers | vs | Demon Knights Ninjas | ||
09/09/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 6's) | South Armidale Squirrels | vs | Norths United Red Lions | ||
09/09/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | East Armidale Geckos | vs | Norths United Red Pirates | ||
16/09/23 (Sat) | 09:00 | (Armidale Under 6's) | TAS Tigers | vs | Norths United Red Goalseekers | ||
16/09/23 (Sat) | 09:50 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights Squires | vs | Norths United Red Pirates | ||
16/09/23 (Sat) | 10:40 | (Armidale Under 7's) | Demon Knights Bows | vs | Walcha Brumbies |