Comets Stadium Ct 2
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09/05/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 27 | Bouncers | vs | Newcastle Nordiques | 27 |
09/05/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 59 | Pick Pockets | def. | Air Ballers | 44 |
09/05/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 48 | Nuketown | def. by | Allawah Speedstars | 56 |
09/05/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 19 | KHY Sky Blue | def. by | Urban Legends | 52 |
09/05/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 27 | Newtown Wolves | def. | Nothing but Netscape Navigator | 18 |
16/05/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 40 | Newtown Wolves | vs | Allawah Speedstars | 40 |
16/05/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 38 | Bouncers | def. by | Air Ballers | 40 |
16/05/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 22 | KHY Sky Blue | def. by | Newcastle Nordiques | 34 |
16/05/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 33 | Pick Pockets | def. | Nothing but Netscape Navigator | 27 |
16/05/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 30 | Nuketown | def. by | Urban Legends | 50 |
17/05/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 0 | SGHS Thunder | def. by | Reddam Timberwolves | 52 |
17/05/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 5 | Inner City Aces | def. by | Reddam Suns | 33 |
17/05/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 22 | KHY Galaxy | def. | Newtown Lynx | 12 |
17/05/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 0 | SGHS Lightning | def. by | SGHS Boomwhackers | 28 |
17/05/24 (Fri) | 19:30 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 11 | SGHS Flames | def. | SGHS Blaze | 5 |
17/05/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 8 | SGHS Wildcats | def. by | SGHS Cherry Pie | 22 |
17/05/24 (Fri) | 21:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 10 | SGHS Storm | def. by | SGHS Wolves | 26 |
21/05/24 (Tue) | 18:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 25 | Sydney Spectres Purple | def. by | Basketcases | 31 |
21/05/24 (Tue) | 19:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 22 | Newtown Hoops we did it again! | vs | UNSW Bees | 22 |
21/05/24 (Tue) | 19:45 | (Division 4 Women (2024-2)) | 0 | It's all you | def. by | Coogee Crystals | 20 |
21/05/24 (Tue) | 20:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 21 | Newtown Sonics | def. by | 99 Problems But A Swish Ain't One | 33 |
21/05/24 (Tue) | 21:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 23 | OBG's | def. by | Mambas | 25 |
21/05/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 21 | USYD Gold | def. by | NOYB | 31 |
23/05/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 28 | Bouncers | def. by | Nuketown | 37 |
23/05/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 32 | Urban Legends | def. | Nothing but Netscape Navigator | 21 |
23/05/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 36 | KHY Sky Blue | def. by | Air Ballers | 43 |
23/05/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 25 | Pick Pockets | def. by | Newtown Wolves | 35 |
23/05/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 48 | Allawah Speedstars | def. | Newcastle Nordiques | 22 |
24/05/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 14 | Newtown Lynx | def. by | Reddam Timberwolves | 24 |
24/05/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 6 | Reddam Suns | def. by | SGHS Flames | 17 |
24/05/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 25 | KHY Galaxy | def. | SGHS Boomwhackers | 9 |
24/05/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 6 | SGHS Thunder | def. by | SGHS Wolves | 22 |
24/05/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 0 | SGHS Lightning | def. by | SGHS Venom | 38 |
24/05/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 19 | SGHS Cherry Pie | def. | Inner City Aces | 6 |
24/05/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 10 | SGHS Blaze | def. by | SGHS Wildcats | 14 |
25/05/24 (Sat) | 12:10 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 30 | Newtown Bears | def. | Proball Nets | 16 |
25/05/24 (Sat) | 13:00 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 9 | Reddam Spurs | def. by | Inner City Demons | 40 |
25/05/24 (Sat) | 13:50 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 57 | Inner City Clippers | def. | Newtown Spiders | 16 |
25/05/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 25 | Sydney HoopStars Blue Devils | def. by | Newtown Comets | 45 |
25/05/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 13 | Sydney HoopStars Buffaloes | def. by | Road Runners | 35 |
25/05/24 (Sat) | 16:20 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | 31 | Dragons | def. by | Inner City Ohana | 50 |
28/05/24 (Tue) | 18:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 16 | Newtown Flames | def. | Mambas | 10 |
28/05/24 (Tue) | 19:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 14 | Newtown Sonics | def. by | NOYB | 52 |
28/05/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 17 | OBG's | def. by | Bewbtown | 23 |
28/05/24 (Tue) | 20:30 | (Division 4 Women (2024-2)) | 32 | Coor's | def. | UNSW Bees | 21 |
28/05/24 (Tue) | 21:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 36 | Basketcases | def. | Mummas Red | 28 |
28/05/24 (Tue) | 22:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 20 | Sydney Spectres Purple | def. | Coogee Crystals | 0 |
30/05/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 0 | Pick Pockets | def. by | Allawah Speedstars | 20 |
30/05/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 34 | Newtown Wolves | def. | Urban Legends | 29 |
30/05/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 17 | Bouncers | def. by | Nothing but Netscape Navigator | 23 |
30/05/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 32 | Air Ballers | def. | Newcastle Nordiques | 25 |
30/05/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 39 | Nuketown | def. | KHY Sky Blue | 35 |
31/05/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 41 | Reddam Timberwolves | def. | SGHS Boomwhackers | 10 |
31/05/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | Reddam Suns | def. | SGHS Wildcats | 18 |
31/05/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 16 | Newtown Lynx | def. | SGHS Wolves | 7 |
31/05/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 7 | KHY Galaxy | def. | SGHS Venom | 6 |
31/05/24 (Fri) | 19:30 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 16 | SGHS Cherry Pie | def. | SGHS Blaze | 7 |
31/05/24 (Fri) | 20:15 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 21 | SGHS Thunder | def. | SGHS Storm | 16 |
31/05/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 8 | Inner City Aces | def. by | SGHS Flames | 39 |
04/06/24 (Tue) | 18:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 26 | Basketcases | def. by | Coor's | 34 |
04/06/24 (Tue) | 19:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 24 | Sydney Spectres Purple | def. | It's all you | 23 |
04/06/24 (Tue) | 19:45 | (Division 4 Women (2024-2)) | 20 | Newtown Hoops we did it again! | def. | Mummas Red | 0 |
04/06/24 (Tue) | 20:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 39 | NOYB | def. | Slayers | 35 |
04/06/24 (Tue) | 21:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 39 | Newtown Flames | def. | Bewbtown | 28 |
04/06/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 36 | Newtown Sonics | def. | USYD Gold | 28 |
11/06/24 (Tue) | 18:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 22 | Bewbtown | def. by | 99 Problems But A Swish Ain't One | 26 |
11/06/24 (Tue) | 19:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 24 | USYD Gold | def. by | Slayers | 38 |
11/06/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 44 | Newtown Flames | def. | OBG's | 11 |
11/06/24 (Tue) | 20:30 | (Division 4 Women (2024-2)) | 29 | It's all you | def. | UNSW Bees | 25 |
11/06/24 (Tue) | 21:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 48 | Mummas Red | def. | Coogee Crystals | 15 |
11/06/24 (Tue) | 22:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 20 | Newtown Hoops we did it again! | def. | Coor's | 0 |
13/06/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 50 | Urban Legends | def. | Air Ballers | 40 |
13/06/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 45 | Bouncers | def. | KHY Sky Blue | 25 |
13/06/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 53 | Pick Pockets | def. | Nuketown | 30 |
13/06/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 20 | Allawah Speedstars | def. | Nothing but Netscape Navigator | 0 |
13/06/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 24 | Newtown Wolves | vs | Newcastle Nordiques | 24 |
14/06/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | Reddam Timberwolves | vs | SGHS Venom | 20 |
14/06/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | SGHS Cherry Pie | vs | Reddam Suns | 20 |
14/06/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | SGHS Boomwhackers | vs | SGHS Wolves | 20 |
14/06/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | Newtown Lynx | vs | SGHS Storm | 20 |
14/06/24 (Fri) | 19:30 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | SGHS Blaze | vs | Inner City Aces | 20 |
14/06/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | SGHS Wildcats | vs | SGHS Flames | 20 |
14/06/24 (Fri) | 21:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | KHY Galaxy | vs | SGHS Lightning | 20 |
18/06/24 (Tue) | 18:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 41 | Basketcases | def. | Coogee Crystals | 8 |
18/06/24 (Tue) | 19:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 22 | Sydney Spectres Purple | def. | UNSW Bees | 17 |
18/06/24 (Tue) | 19:45 | (Division 4 Women (2024-2)) | 24 | It's all you | def. by | Mummas Red | 37 |
18/06/24 (Tue) | 20:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 30 | USYD Gold | def. by | Mambas | 66 |
18/06/24 (Tue) | 21:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 15 | OBG's | def. by | 99 Problems But A Swish Ain't One | 28 |
18/06/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 11 | Newtown Sonics | def. by | Slayers | 51 |
20/06/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 40 | Newtown Wolves | def. | KHY Sky Blue | 19 |
20/06/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 41 | Nuketown | def. by | Newcastle Nordiques | 48 |
20/06/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 52 | Pick Pockets | def. | Urban Legends | 44 |
20/06/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 30 | Bouncers | def. by | Allawah Speedstars | 51 |
20/06/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 24 | Nothing but Netscape Navigator | def. by | Air Ballers | 41 |
21/06/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 0 | Reddam Timberwolves | def. by | SGHS Lightning | 20 |
21/06/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 0 | Reddam Suns | def. by | SGHS Blaze | 20 |
21/06/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 26 | SGHS Boomwhackers | def. | SGHS Storm | 16 |
21/06/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 6 | SGHS Wolves | def. by | SGHS Venom | 20 |
21/06/24 (Fri) | 19:30 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | Inner City Aces | def. | SGHS Wildcats | 10 |
21/06/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 11 | SGHS Flames | def. by | SGHS Cherry Pie | 15 |
21/06/24 (Fri) | 21:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 29 | Newtown Lynx | def. | SGHS Thunder | 11 |
22/06/24 (Sat) | 12:10 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 20 | Inner City Demons | vs | Proball Wizards | 20 |
22/06/24 (Sat) | 13:00 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 20 | Inner City Hurricanes | vs | Proball Nets | 20 |
22/06/24 (Sat) | 13:50 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 20 | Inner City Clippers | vs | Sydney HoopStars Buffaloes | 20 |
22/06/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 20 | Newtown Comets | vs | Newtown Spiders | 20 |
22/06/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 20 | Road Runners | vs | Sydney HoopStars Blue Devils | 20 |
22/06/24 (Sat) | 16:20 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | 20 | Inner City Ohana | vs | KHY Mavens | 20 |
25/06/24 (Tue) | 18:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 34 | OBG's | def. by | NOYB | 64 |
25/06/24 (Tue) | 19:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 21 | Newtown Sonics | def. by | Mambas | 47 |
25/06/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 33 | Newtown Flames | def. | 99 Problems But A Swish Ain't One | 16 |
25/06/24 (Tue) | 20:30 | (Division 4 Women (2024-2)) | 30 | Sydney Spectres Purple | def. | Newtown Hoops we did it again! | 16 |
25/06/24 (Tue) | 21:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 31 | Coor's | def. | Coogee Crystals | 24 |
25/06/24 (Tue) | 22:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 24 | Basketcases | def. by | UNSW Bees | 25 |
27/06/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 0 | Pick Pockets | def. by | Newcastle Nordiques | 20 |
27/06/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 36 | Urban Legends | def. by | Allawah Speedstars | 62 |
27/06/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 20 | Bouncers | def. by | Newtown Wolves | 52 |
27/06/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 15 | KHY Sky Blue | def. by | Nothing but Netscape Navigator | 37 |
27/06/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 22 | Nuketown | def. by | Air Ballers | 43 |
28/06/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 22 | Reddam Timberwolves | def. by | KHY Galaxy | 25 |
28/06/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 43 | Reddam Suns | def. | Inner City Aces | 15 |
28/06/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 25 | SGHS Wolves | def. | SGHS Lightning | 6 |
28/06/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 24 | SGHS Boomwhackers | def. | SGHS Thunder | 2 |
28/06/24 (Fri) | 19:30 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 12 | SGHS Blaze | def. | SGHS Flames | 10 |
28/06/24 (Fri) | 20:15 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 38 | SGHS Venom | def. | SGHS Storm | 6 |
28/06/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 24 | SGHS Cherry Pie | def. | SGHS Wildcats | 9 |
29/06/24 (Sat) | 11:50 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 30 | Road Runners | def. by | Newtown Comets | 35 |
29/06/24 (Sat) | 12:40 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 32 | Sydney HoopStars Aztecs | def. | Inner City Hurricanes | 16 |
29/06/24 (Sat) | 13:30 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 17 | Newtown Stallions | def. by | Inner City Demons | 31 |
29/06/24 (Sat) | 14:20 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 40 | Sydney HoopStars Buffaloes | def. | Newtown Spiders | 26 |
29/06/24 (Sat) | 15:10 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | 31 | Road Runners Blue | def. | Dragons | 30 |
29/06/24 (Sat) | 16:00 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 55 | Inner City Clippers | def. | Sydney HoopStars Blue Devils | 28 |
02/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 36 | Mummas Red | def. | UNSW Bees | 24 |
02/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 0 | It's all you | def. by | Coor's | 20 |
02/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 4 Women (2024-2)) | 34 | Basketcases | def. | Newtown Hoops we did it again! | 13 |
02/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 16 | Newtown Sonics | def. by | Bewbtown | 40 |
02/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 33 | Newtown Flames | def. by | NOYB | 36 |
02/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 0 | Mambas | def. by | Slayers | 20 |
04/07/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 29 | Nuketown | def. by | Nothing but Netscape Navigator | 31 |
04/07/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 43 | KHY Sky Blue | vs | Allawah Speedstars | 43 |
04/07/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 30 | Urban Legends | def. | Newcastle Nordiques | 25 |
04/07/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 21 | Newtown Wolves | def. by | Air Ballers | 24 |
04/07/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 31 | Bouncers | def. by | Pick Pockets | 42 |
05/07/24 (Fri) | 16:30 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | SGHS Flames | def. | Reddam Suns | 0 |
05/07/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 13 | SGHS Wildcats | def. by | SGHS Blaze | 16 |
05/07/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 18 | SGHS Venom | def. | SGHS Thunder | 4 |
05/07/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 5 | SGHS Wolves | def. by | KHY Galaxy | 10 |
05/07/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 11 | SGHS Boomwhackers | def. by | Newtown Lynx | 22 |
05/07/24 (Fri) | 20:15 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 29 | SGHS Storm | def. | SGHS Lightning | 6 |
05/07/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 12 | Inner City Aces | def. | SGHS Cherry Pie | 8 |
06/07/24 (Sat) | 12:10 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 4 | Proball Nets | def. by | Inner City Demons | 41 |
06/07/24 (Sat) | 13:00 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 35 | Proball Wizards | def. | Inner City Hurricanes | 19 |
06/07/24 (Sat) | 13:50 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 58 | Inner City Clippers | def. | Newtown Spiders | 17 |
06/07/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 29 | Sydney HoopStars Blue Devils | def. by | Newtown Comets | 38 |
06/07/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 20 | Sydney HoopStars Buffaloes | def. | Road Runners | 0 |
06/07/24 (Sat) | 16:20 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | 21 | Sydney HoopStars Yellow Jackets | def. by | Inner City Lightning | 26 |
09/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 43 | Newtown Flames | def. | USYD Gold | 31 |
09/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 39 | Bewbtown | vs | Slayers | 39 |
09/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 40 | NOYB | def. | 99 Problems But A Swish Ain't One | 28 |
09/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 4 Women (2024-2)) | 42 | Newtown Hoops we did it again! | def. | Coogee Crystals | 16 |
09/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 31 | Sydney Spectres Purple | def. | Mummas Red | 29 |
09/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 21 | Basketcases | def. by | It's all you | 22 |
11/07/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 30 | Bouncers | def. by | Newcastle Nordiques | 37 |
11/07/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 35 | Pick Pockets | def. | Air Ballers | 26 |
11/07/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 31 | Nuketown | def. by | Allawah Speedstars | 56 |
11/07/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 37 | KHY Sky Blue | def. by | Urban Legends | 45 |
11/07/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 43 | Newtown Wolves | def. | Nothing but Netscape Navigator | 29 |
16/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 0 | Newtown Hoops we did it again! | def. by | It's all you | 20 |
16/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 0 | Mummas Red | def. by | Coor's | 20 |
16/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 4 Women (2024-2)) | 17 | Coogee Crystals | def. by | UNSW Bees | 36 |
16/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 30 | OBG's | def. by | Slayers | 59 |
16/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 20 | USYD Gold | def. | 99 Problems But A Swish Ain't One | 0 |
16/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 0 | Bewbtown | def. by | Mambas | 20 |
18/07/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 33 | Newtown Wolves | def. | Allawah Speedstars | 29 |
18/07/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 28 | Bouncers | def. by | Air Ballers | 34 |
18/07/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 22 | KHY Sky Blue | def. by | Newcastle Nordiques | 31 |
18/07/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 50 | Pick Pockets | def. | Nothing but Netscape Navigator | 35 |
18/07/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 49 | Nuketown | def. by | Urban Legends | 61 |
23/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 32 | 99 Problems But A Swish Ain't One | def. by | Newtown Sonics | 35 |
23/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 58 | Mambas | def. | OBG's | 14 |
23/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 39 | NOYB | def. | USYD Gold | 27 |
23/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 4 Women (2024-2)) | 39 | Mummas Red | def. | Coogee Crystals | 10 |
23/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 35 | Basketcases | def. | UNSW Bees | 17 |
23/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 0 | Sydney Spectres Purple | def. by | Coor's | 20 |
25/07/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 44 | Bouncers | def. by | Nuketown | 45 |
25/07/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 41 | Urban Legends | def. | Nothing but Netscape Navigator | 35 |
25/07/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 26 | KHY Sky Blue | def. by | Air Ballers | 66 |
25/07/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 0 | Pick Pockets | def. by | Newtown Wolves | 20 |
25/07/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 39 | Allawah Speedstars | def. | Newcastle Nordiques | 36 |
26/07/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 5 | SGHS Wolves | def. by | Reddam Timberwolves | 24 |
26/07/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 8 | SGHS Wildcats | def. by | Reddam Suns | 12 |
26/07/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 19 | SGHS Storm | def. | KHY Galaxy | 10 |
26/07/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 24 | SGHS Venom | def. | Newtown Lynx | 5 |
26/07/24 (Fri) | 19:30 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 10 | SGHS Blaze | def. by | SGHS Cherry Pie | 23 |
26/07/24 (Fri) | 20:15 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 8 | SGHS Lightning | def. by | SGHS Thunder | 20 |
26/07/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 44 | SGHS Flames | def. | Inner City Aces | 8 |
27/07/24 (Sat) | 12:10 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 19 | Reddam Spurs | def. by | Inner City Hurricanes | 30 |
27/07/24 (Sat) | 13:00 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 5 | Newtown Bears | def. by | Inner City Demons | 56 |
27/07/24 (Sat) | 13:50 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 49 | Inner City Clippers | def. | Newtown Comets | 40 |
27/07/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 31 | Sydney HoopStars Blue Devils | def. by | Sydney HoopStars Buffaloes | 33 |
27/07/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 9 | Newtown Spiders | def. by | Road Runners | 34 |
27/07/24 (Sat) | 16:20 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | 37 | Big Dream Ballers | def. by | KHY Mavens | 44 |
30/07/24 (Tue) | 18:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 25 | UNSW Bees | def. by | Newtown Hoops we did it again! | 32 |
30/07/24 (Tue) | 19:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 22 | Sydney Spectres Purple | def. by | Basketcases | 35 |
30/07/24 (Tue) | 19:45 | (Division 4 Women (2024-2)) | 0 | It's all you | def. by | Coogee Crystals | 20 |
30/07/24 (Tue) | 20:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 31 | Mambas | def. | Newtown Flames | 27 |
30/07/24 (Tue) | 21:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 64 | NOYB | def. | Newtown Sonics | 24 |
30/07/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 20 | Bewbtown | def. | OBG's | 0 |
01/08/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 62 | Pick Pockets | def. | Allawah Speedstars | 28 |
01/08/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 28 | Newtown Wolves | def. by | Urban Legends | 49 |
01/08/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 31 | Bouncers | def. | Nothing but Netscape Navigator | 16 |
01/08/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 29 | Air Ballers | vs | Newcastle Nordiques | 29 |
01/08/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 32 | Nuketown | def. by | KHY Sky Blue | 61 |
02/08/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 7 | SGHS Storm | def. by | Reddam Timberwolves | 28 |
02/08/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 0 | Reddam Suns | def. by | SGHS Cherry Pie | 20 |
02/08/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 13 | SGHS Lightning | def. by | Newtown Lynx | 42 |
02/08/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 1 | SGHS Thunder | def. by | KHY Galaxy | 29 |
02/08/24 (Fri) | 19:30 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 22 | SGHS Flames | def. | SGHS Wildcats | 20 |
02/08/24 (Fri) | 20:15 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 46 | SGHS Venom | def. | SGHS Boomwhackers | 2 |
02/08/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 6 | Inner City Aces | def. by | SGHS Blaze | 47 |
03/08/24 (Sat) | 12:10 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 49 | Newtown Comets | def. | Sydney HoopStars Buffaloes | 37 |
03/08/24 (Sat) | 13:00 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 32 | Inner City Clippers | def. by | Road Runners | 39 |
03/08/24 (Sat) | 13:50 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | 20 | Inner City Ohana | def. | Dragons | 0 |
06/08/24 (Tue) | 18:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 30 | Slayers | def. | NOYB | 29 |
06/08/24 (Tue) | 19:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 13 | Bewbtown | def. by | Newtown Flames | 60 |
06/08/24 (Tue) | 19:45 | (Division 3 Women (2024-2)) | 54 | USYD Gold | def. | Newtown Sonics | 28 |
06/08/24 (Tue) | 20:30 | (Division 4 Women (2024-2)) | 19 | Basketcases | def. by | Coor's | 30 |
06/08/24 (Tue) | 21:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 16 | Sydney Spectres Purple | def. by | Newtown Hoops we did it again! | 22 |
06/08/24 (Tue) | 22:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 17 | Mummas Red | def. by | It's all you | 21 |
08/08/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 22 | Bouncers | def. by | Urban Legends | 59 |
08/08/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 14 | Nothing but Netscape Navigator | def. by | Newcastle Nordiques | 36 |
08/08/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 30 | Allawah Speedstars | def. by | Air Ballers | 44 |
08/08/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 57 | Newtown Wolves | def. | Nuketown | 32 |
08/08/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 47 | Pick Pockets | def. | KHY Sky Blue | 37 |
09/08/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 25 | Reddam Timberwolves | def. | SGHS Thunder | 3 |
09/08/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 15 | SGHS Blaze | def. | Reddam Suns | 8 |
09/08/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 13 | Newtown Lynx | def. by | KHY Galaxy | 26 |
09/08/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 12 | SGHS Boomwhackers | def. | SGHS Lightning | 10 |
09/08/24 (Fri) | 19:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 23 | SGHS Wolves | def. | SGHS Storm | 5 |
09/08/24 (Fri) | 20:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 15 | SGHS Cherry Pie | def. | SGHS Flames | 13 |
09/08/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 25 | SGHS Wildcats | def. | Inner City Aces | 12 |
10/08/24 (Sat) | 12:10 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 9 | Reddam Spurs | def. by | Inner City Demons | 51 |
10/08/24 (Sat) | 13:00 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 14 | Newtown Bears | def. by | Inner City Hurricanes | 41 |
10/08/24 (Sat) | 13:50 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 31 | Sydney HoopStars Blue Devils | def. by | Road Runners | 47 |
10/08/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 52 | Inner City Clippers | def. | Sydney HoopStars Buffaloes | 29 |
10/08/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 42 | Newtown Comets | def. | Newtown Spiders | 31 |
10/08/24 (Sat) | 16:20 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | 14 | Road Runners Blue | def. by | Inner City Lightning | 26 |
13/08/24 (Tue) | 18:15 | (Division 4 Women (2024-2)) | 20 | Sydney Spectres Purple | vs | It's all you | 20 |
13/08/24 (Tue) | 19:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 20 | Mummas Red | def. | Coogee Crystals | 0 |
13/08/24 (Tue) | 19:45 | (Division 4 Women (2024-2)) | 0 | Coor's | def. by | UNSW Bees | 20 |
13/08/24 (Tue) | 20:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 32 | 99 Problems But A Swish Ain't One | def. | Bewbtown | 25 |
13/08/24 (Tue) | 21:15 | (Division 3 Women (2024-2)) | 36 | Slayers | def. by | USYD Gold | 54 |
13/08/24 (Tue) | 22:00 | (Division 3 Women (2024-2)) | 15 | OBG's | def. by | Newtown Flames | 59 |
15/08/24 (Thu) | 18:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 32 | Bouncers | def. by | Urban Legends | 72 |
15/08/24 (Thu) | 19:00 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 33 | Nothing but Netscape Navigator | def. by | Newcastle Nordiques | 39 |
15/08/24 (Thu) | 19:45 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 29 | Allawah Speedstars | def. | Air Ballers | 23 |
15/08/24 (Thu) | 20:30 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 49 | Newtown Wolves | def. | Nuketown | 22 |
15/08/24 (Thu) | 21:15 | (Division 3 Men C (2024-2)) | 64 | Pick Pockets | def. | KHY Sky Blue | 35 |
16/08/24 (Fri) | 16:30 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 12 | Reddam Timberwolves | def. by | Newtown Lynx | 14 |
16/08/24 (Fri) | 17:15 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 45 | Reddam Suns | def. | Inner City Aces | 14 |
16/08/24 (Fri) | 18:00 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 21 | SGHS Boomwhackers | def. | KHY Galaxy | 13 |
16/08/24 (Fri) | 18:45 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 20 | SGHS Wolves | vs | SGHS Thunder | 20 |
16/08/24 (Fri) | 19:30 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 18 | SGHS Blaze | vs | SGHS Flames | 18 |
16/08/24 (Fri) | 20:15 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | 50 | SGHS Venom | def. | SGHS Lightning | 0 |
16/08/24 (Fri) | 21:00 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | 18 | SGHS Cherry Pie | def. | SGHS Wildcats | 8 |
17/08/24 (Sat) | 12:10 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 23 | Newtown Stallions | def. by | Sydney HoopStars Aztecs | 30 |
17/08/24 (Sat) | 13:00 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 32 | Proball Wizards | def. | Proball Nets | 6 |
17/08/24 (Sat) | 13:50 | (U12 Boys Div 4 (2024-2)) | 28 | Inner City Demons | def. | Inner City Hurricanes | 18 |
17/08/24 (Sat) | 14:40 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 37 | Road Runners | def. | Newtown Comets | 23 |
17/08/24 (Sat) | 15:30 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 29 | Inner City Clippers | def. | Sydney HoopStars Blue Devils | 16 |
17/08/24 (Sat) | 16:20 | (U12 Boys Div 2 (2024-2)) | 24 | Sydney HoopStars Buffaloes | def. by | Newtown Spiders | 37 |
20/08/24 (Tue) (Semi Final 1) |
18:30 | (Division 3 Women (2024-2)) | 39 | Mambas | def. | NOYB | 32 |
20/08/24 (Tue) (Semi Final 2) |
19:20 | (Division 3 Women (2024-2)) | 30 | Newtown Flames | def. by | Slayers | 32 |
20/08/24 (Tue) (Semi Final 1) |
20:10 | (Division 4 Women (2024-2)) | 19 | Coor's | def. by | Sydney Spectres Purple | 46 |
20/08/24 (Tue) (Semi Final 2) |
21:00 | (Division 4 Women (2024-2)) | 23 | Newtown Hoops we did it again! | def. by | Basketcases | 26 |
22/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
18:30 | (Division 3 Men B (2024-2)) | South Sydney Spartans | vs | Free Ballers | ||
22/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
19:20 | (Division 3 Men C (2024-2)) | Urban Legends | vs | Air Ballers | ||
22/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:10 | (Division 3 Men C (2024-2)) | Newtown Wolves | vs | Allawah Speedstars | ||
23/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
16:45 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | SGHS Cherry Pie | vs | Reddam Suns | ||
23/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
17:35 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | KHY Galaxy | vs | Reddam Timberwolves | ||
23/08/24 (Fri) (Elimination Final 2) |
18:25 | (U16 Girls Div 1/2 (2024-2)) | Inner City Allstars | vs | Newtown Storm | ||
23/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
19:15 | (U16 Girls Div 3 (2024-2)) | SGHS Venom | vs | Newtown Lynx | ||
23/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
20:05 | (U18 Girls Div 3 (2024-2)) | SGHS Flames | vs | SGHS Blaze | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 1) |
12:10 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | Inner City Crocs | vs | Inner City Lightning | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 2) |
13:05 | (U14 Boys Div 2 (2024-2) Pool A & B) | Inner City Ohana | vs | Sydney HoopStars Red Raiders | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 1) |
14:00 | (U14 Boys Div 5 (2024-2)) | Inner City Goannas | vs | Newtown Falcons | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 2) |
14:55 | (U14 Boys Div 5 (2024-2)) | Newtown Raiders | vs | Newtown Rangers | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 1) |
15:50 | (U16 Boys Div 4 (2024-2) Pool A & B) | Newtown Jazz | vs | Inner City Dragons | ||
24/08/24 (Sat) (Semi Final 2) |
16:45 | (U16 Boys Div 4 (2024-2) Pool A & B) | Big Dream 16B | vs | Inner City 15ers | ||
25/08/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Electric Eels | vs | Garuda Rangers | ||
25/08/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Pagewood Meerkats | vs | Inner City Buzz | ||
25/08/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Maccabi Benny's Ball | ||
25/08/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Five Man Weave | ||
25/08/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Maccabi Mishpoochas | vs | Inner City Dave's Army | ||
26/08/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Heat | vs | Native Born | ||
26/08/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Kings | vs | KHY Gonzastars | ||
26/08/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | KHY | ||
26/08/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | South Sydney Spartans | vs | Blue Tongues | ||
26/08/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | UNSW White | vs | KHY Gonzastars Argentina | ||
01/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Dragons | vs | Inner City Spartans | ||
01/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Pagewood Meerkats | ||
01/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Five Man Weave | ||
01/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Garuda Rangers | ||
01/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Electric Eels | vs | Inner City Buzz | ||
02/09/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY Gonzastars Argentina | vs | Blue Tongues | ||
02/09/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | Winner of Division 2 Men | ||
02/09/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Kings | vs | UNSW White | ||
02/09/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Heat | vs | South Sydney Spartans | ||
02/09/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Native Born | vs | KHY | ||
08/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Five Man Weave | ||
08/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Inner City Buzz | ||
08/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Garuda Rangers | ||
08/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Electric Eels | vs | Pagewood Meerkats | ||
08/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Knaves | vs | ICON | ||
09/09/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Winner of Division 2 Men | vs | KHY Gonzastars Argentina | ||
09/09/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Blue Tongues | vs | UNSW White | ||
09/09/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | South Sydney Spartans | ||
09/09/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Kings | vs | KHY | ||
09/09/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Heat | vs | KHY Gonzastars | ||
15/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Legacy | vs | Outer City | ||
15/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Pagewood Meerkats | ||
15/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Electric Eels | ||
15/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Inner City Buzz | ||
15/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Garuda Rangers | vs | Five Man Weave | ||
16/09/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | UNSW White | vs | Winner of Division 2 Men | ||
16/09/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | South Sydney Spartans | vs | KHY Gonzastars Argentina | ||
16/09/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY | vs | Blue Tongues | ||
16/09/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | KHY Gonzastars | ||
16/09/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Kings | vs | Native Born | ||
22/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Buzz | vs | Garuda Rangers | ||
22/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Pagewood Meerkats | vs | Five Man Weave | ||
22/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Electric Eels | ||
22/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Waivers | ||
22/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Maccabi Mishpoochas | vs | Garuda Knights | ||
23/09/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | South Sydney Spartans | vs | UNSW White | ||
23/09/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY | vs | Winner of Division 2 Men | ||
23/09/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY Gonzastars | vs | KHY Gonzastars Argentina | ||
23/09/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Native Born | vs | Blue Tongues | ||
23/09/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | Maccabi Heat | ||
29/09/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Dragons | vs | Inner City Dave's Army | ||
29/09/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Electric Eels | vs | Five Man Weave | ||
29/09/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Garuda Rangers | ||
29/09/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Pagewood Meerkats | ||
29/09/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Inner City Buzz | ||
30/09/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY | vs | South Sydney Spartans | ||
30/09/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY Gonzastars | vs | UNSW White | ||
30/09/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Native Born | vs | Winner of Division 2 Men | ||
30/09/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Heat | vs | KHY Gonzastars Argentina | ||
30/09/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Kings | vs | Blue Tongues | ||
13/10/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Waivers | ||
13/10/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Electric Eels | ||
13/10/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Buzz | vs | Five Man Weave | ||
13/10/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Pagewood Meerkats | vs | Garuda Rangers | ||
13/10/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Newtown Knaves | vs | Inner City Spartans | ||
14/10/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY Gonzastars | vs | KHY | ||
14/10/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Native Born | vs | South Sydney Spartans | ||
14/10/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Heat | vs | UNSW White | ||
14/10/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Kings | vs | Winner of Division 2 Men | ||
14/10/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | KHY Gonzastars Argentina | ||
20/10/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | ICON | vs | Outer City | ||
20/10/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Electric Eels | vs | Garuda Rangers | ||
20/10/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Pagewood Meerkats | vs | Inner City Buzz | ||
20/10/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Five Man Weave | ||
20/10/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Maccabi Benny's Ball | ||
21/10/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Native Born | vs | KHY Gonzastars | ||
21/10/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Heat | vs | KHY | ||
21/10/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Kings | vs | South Sydney Spartans | ||
21/10/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | UNSW White | ||
21/10/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Winner of Division 2 Men | vs | Blue Tongues | ||
27/10/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Pagewood Meerkats | ||
27/10/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Five Man Weave | ||
27/10/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Garuda Rangers | ||
27/10/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Electric Eels | vs | Inner City Buzz | ||
27/10/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Legacy | vs | Garuda Knights | ||
28/10/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | Blue Tongues | ||
28/10/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Kings | vs | KHY Gonzastars Argentina | ||
28/10/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Heat | vs | Winner of Division 2 Men | ||
28/10/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Native Born | vs | UNSW White | ||
28/10/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY Gonzastars | vs | South Sydney Spartans | ||
03/11/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Dave's Army | vs | Maccabi Mishpoochas | ||
03/11/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Inner City Buzz | ||
03/11/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Garuda Rangers | ||
03/11/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Electric Eels | vs | Pagewood Meerkats | ||
03/11/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Five Man Weave | ||
04/11/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Kings | vs | Maccabi Heat | ||
04/11/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | Native Born | ||
04/11/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY Gonzastars | vs | Blue Tongues | ||
04/11/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY | vs | KHY Gonzastars Argentina | ||
04/11/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | South Sydney Spartans | vs | Winner of Division 2 Men | ||
10/11/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Waivers | ||
10/11/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Electric Eels | ||
10/11/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Buzz | vs | Five Man Weave | ||
10/11/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Pagewood Meerkats | vs | Garuda Rangers | ||
10/11/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Inner City Spartans | vs | Newtown Dragons | ||
11/11/24 (Mon) | 18:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Warriors | vs | Maccabi Kings | ||
11/11/24 (Mon) | 19:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Maccabi Heat | vs | Blue Tongues | ||
11/11/24 (Mon) | 20:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | Native Born | vs | KHY Gonzastars Argentina | ||
11/11/24 (Mon) | 21:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY Gonzastars | vs | Winner of Division 2 Men | ||
11/11/24 (Mon) | 22:30 | (Division 1 Men (2024-3)) | KHY | vs | UNSW White | ||
17/11/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | ICON | vs | Newtown Knaves | ||
17/11/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Electric Eels | vs | Five Man Weave | ||
17/11/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Garuda Rangers | ||
17/11/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Pagewood Meerkats | ||
17/11/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Inner City Buzz | ||
24/11/24 (Sun) | 17:30 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Maccabi Benny's Ball | vs | Pagewood Meerkats | ||
24/11/24 (Sun) | 18:15 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Waivers | vs | Electric Eels | ||
24/11/24 (Sun) | 19:00 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Inner City Hawkes | vs | Inner City Buzz | ||
24/11/24 (Sun) | 19:45 | (Division 4 Men C (2024-3)) | Garuda Rangers | vs | Five Man Weave | ||
24/11/24 (Sun) | 20:30 | (Division 4 Men B (2024-3)) | Outer City | vs | Legacy |