DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
15/05/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
vs |
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
|
15/05/24 (Wed) |
18:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Wizards Y5/6 |
vs |
Lions Basketball Y5/6 |
|
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
94 |
Shirley Boys' Spartans - TT |
def. |
St. Thomas College - TT |
82 |
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
85 |
CBHS Thomspon Trophy |
def. |
Riccarton High - TT |
69 |
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
90 |
Rangiora High - TT |
def. |
St. Bede's College - TT |
64 |
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
90 |
St. Andrew's College - TT |
def. |
Rolleston College - TT |
80 |
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
53 |
Ashburton College - TT |
def. by |
Middleton Grange Gators - TT |
73 |
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
69 |
Kaiapoi High - TT |
def. by |
Burnside High - TT |
72 |
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
99 |
Christ's College - TT |
def. |
Cashmere High - TT |
53 |
23/05/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Waltham Pirates Y7/8 |
vs |
Chisnallwood Alley Oopers Y7/8 |
|
28/05/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
Haeta Kotaku- Y5/6 |
|
29/05/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
vs |
Lions Basketball Y5/6 |
|
29/05/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
vs |
Waitakiri Wizards Y5/6 |
|
04/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Shirley Super Sonics Y5/6 |
vs |
Parkview Whero- Y5/6 |
|
04/06/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Kotaku- Y5/6 |
vs |
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
|
13/06/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
13/06/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Rawhiti Rangers Y7/8 |
vs |
Shirley Breakers- Y7/8 |
|
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
87 |
St. Thomas Red B17 |
def. |
Riccarton Gators B17 |
54 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
79 |
Christ's College Black B17 |
def. |
Rangiora HS B17 |
55 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
64 |
Burnside Black B17 |
def. |
Rangiora HS B17 |
57 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
74 |
Middleton Grange Gators B17 |
def. |
Riccarton Gators B17 |
72 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
77 |
CBHS U17A |
def. |
Christ's College Black B17 |
62 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
78 |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
def. |
St. Bede's Red B17 |
63 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
20 |
North Canterbury Maroon B17 |
def. |
St. Thomas Red B17 |
0 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
59 |
Kaiapoi Blue B17 |
def. by |
St. Bede's Red B17 |
65 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
84 |
Cashmere Maroon B17 |
def. |
St. Bede's Red B17 |
72 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
81 |
Horomaka Gators B17 |
def. |
St. Thomas White B17 |
73 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
77 |
St. Thomas White B17 |
def. |
Selwyn Hawks Blue B17 |
58 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
73 |
Cashmere Maroon B17 |
def. by |
Kaiapoi Blue B17 |
82 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
41 |
North Canterbury Maroon B17 |
def. by |
Middleton Grange Gators B17 |
78 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
82 |
Selwyn Hawks Blue B17 |
def. |
St. Andrew's College Blue B17 |
72 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
77 |
Christ's College Black B17 |
def. |
Burnside Black B17 |
60 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
87 |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
def. by |
Kaiapoi Blue B17 |
94 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
63 |
North Canterbury Maroon B17 |
def. by |
Riccarton Gators B17 |
96 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
91 |
St. Thomas White B17 |
def. |
St. Andrew's College Blue B17 |
80 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
87 |
Horomaka Gators B17 |
def. |
Selwyn Hawks Blue B17 |
68 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
94 |
Cashmere Maroon B17 |
def. |
Shirley BHS Spartans Gold B17 |
83 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
124 |
Horomaka Gators B17 |
def. |
St. Andrew's College Blue B17 |
94 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
103 |
CBHS U17A |
def. |
Burnside Black B17 |
47 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
82 |
St. Thomas Red B17 |
def. |
Middleton Grange Gators B17 |
51 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
0 |
Middleton Grange Gators B17 |
vs |
Rolleston College B17 |
0 |
16/06/24 (Sun) |
|
(XCM Boys' 17A) |
84 |
CBHS U17A |
def. |
Rangiora HS B17 |
72 |
18/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
vs |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
|
18/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
NBC Saints Y5/6 |
vs |
Shirley Super Sonics Y5/6 |
|
18/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
vs |
Te Waka Warriors- Y5/6 |
|
18/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Kotaku- Y5/6 |
vs |
Elmwood Sharks- Y5/6 |
|
18/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Queenspark Giants - Y5/6 |
vs |
Linwood Ave Clippers - Y5/6 |
|
18/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
LAS Lakers Y5/6 |
vs |
Pareawa Pacers Y5/6 |
|
18/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Whero- Y5/6 |
vs |
Haeta Kotaku- Y5/6 |
|
18/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Surfers-Y5/6 |
vs |
Elmwood Sharks- Y5/6 |
|
20/06/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Chisnallwood Chissy Royals Y7/8 |
vs |
Queenspark Rockets - Year 7/8 |
|
20/06/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Marshland Lakers Y7/8 |
vs |
St. Annes Nga Hato Y78 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
vs |
Haeta Kotaku- Y5/6 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
vs |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
vs |
LAS Lakers Y5/6 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Warriors- Y5/6 |
vs |
Linwood Ave Clippers - Y5/6 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Sharks Y5/6 |
vs |
Paparoa Primetime- Y5/6 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mairehau Bucks Y5/6 |
vs |
Sumner Stingrays Y5/6 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Paparoa Primetime- Y5/6 |
vs |
Mt Pleasant Mavericks- Y5/6 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
vs |
SNBS Sharks Y5/6 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Storm Y56 |
vs |
Parkview Pango- Y5/6 |
|
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Pareawa Pacers Y5/6 |
vs |
Queenspark Giants - Y5/6 |
|
29/06/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 20U Division I) |
20 |
Gators Grey M20 |
def. |
BYE |
0 |
02/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
|
03/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Thunder Y5/6 |
vs |
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
|
06/07/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division I) |
0 |
BYE |
def. by |
St. Bede's Checkers M20 |
20 |
09/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mt Pleasant Mavericks- Y5/6 |
vs |
Pareawa Pacers Y5/6 |
|
09/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Warriors Y5/6 |
vs |
Linwood Ave Clippers - Y5/6 |
|
09/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Scorpions Y5/6 |
vs |
Parkview Pango- Y5/6 |
|
09/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mairehau Bucks Y5/6 |
vs |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
|
10/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
vs |
Waitakiri Raptors Y5/6 |
|
10/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Queenspark Raptors- Y5/6 |
vs |
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
|
10/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
vs |
Waitakiri Thunder Y5/6 |
|
16/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Linwood Ave Clippers - Y5/6 |
vs |
SNBS Scorpions Y5/6 |
|
16/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mt Pleasant Mavericks- Y5/6 |
vs |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
|
16/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mairehau Bucks Y5/6 |
vs |
Parkview Pango- Y5/6 |
|
16/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Warriors Y5/6 |
vs |
Pareawa Pacers Y5/6 |
|
17/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
vs |
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
|
17/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
vs |
Waitakiri Raptors Y5/6 |
|
17/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Thunder Y5/6 |
vs |
Queenspark Raptors- Y5/6 |
|
20/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division I) |
0 |
BYE |
def. by |
North Canterbury Green Rangiora M20 |
20 |
24/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt. Pleasant Pumas Y78 |
vs |
Rawhiti Rangers 2.0 Y78 |
|
24/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Wizards Y5/6 |
vs |
Redcliffs Lakers Y56 |
|
24/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
vs |
Te Waka Thunder Y7/8 |
|
24/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Sumner Stingrays Y78 |
vs |
Waitakiri Bulls Y5/6 |
|
24/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
South New Brighton Wave Riders Y7/8 |
vs |
Mt Pleasant Malayian Tigers Y56 |
|
24/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Queenspark Knicks - Y7/8 |
vs |
Lioness- Y5/6 |
|
24/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
vs |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
|
24/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
vs |
Chisnallwood Chissy Rockettes |
|
24/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Lions Basketball Y5/6 |
vs |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
|
27/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division I) |
0 |
BYE |
def. by |
Rolleston Hawks M20 |
20 |
31/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Lions Basketball Y5/6 |
vs |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
|
31/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Wizards Y5/6 |
vs |
Redcliffs Lakers Y56 |
|
31/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
vs |
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
|
06/08/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
St. Bede's College - TT |
vs |
Rangiora High - TT |
|
06/08/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
Rolleston College - TT |
vs |
St. Andrew's College - TT |
|
06/08/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
St. Thomas College - TT |
vs |
Shirley Boys' Spartans - TT |
|
06/08/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
Cashmere High - TT |
vs |
Christ's College - TT |
|
06/08/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
06/08/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
06/08/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
06/08/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
06/08/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
06/08/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
06/08/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
06/08/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
06/08/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
13/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
vs |
Queenspark Giants - Y5/6 |
|
13/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
LAS Lakers Y5/6 |
vs |
Te Waka Warriors- Y5/6 |
|
13/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
vs |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
|
20/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Bromley Green - Year 5/6 |
vs |
Mt Pleasant Mavericks- Y5/6 |
|
20/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Whitau Fire Y5/6 |
vs |
Pareawa Pacers Y5/6 |
|
20/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Marvels- Y5/6 |
vs |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
|
21/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Sumner Stingrays Y5/6 |
vs |
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mt Pleasant Mavericks- Y5/6 |
vs |
Whitau Fire Y5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Linwood Ave Clippers - Y5/6 |
vs |
Sumner Storm Y56 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Paparoa Primetime- Y5/6 |
vs |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
vs |
Queenspark Giants - Y5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Scorpions Y5/6 |
vs |
Waitakiri Warriors Y5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Warriors- Y5/6 |
vs |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Surfers-Y5/6 |
vs |
SNBS Sharks Y5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
vs |
LAS Lakers Y5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Pango- Y5/6 |
vs |
Mairehau Bucks Y5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
vs |
Papanui Panthers Y5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
vs |
Bromley Green - Year 5/6 |
|
27/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Pareawa Pacers Y5/6 |
vs |
Marshland Marvels- Y5/6 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Sumner Stingrays Y5/6 |
vs |
Queenspark Raptors- Y5/6 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
South New Brighton Wave Riders Y7/8 |
vs |
Queenspark Knicks - Y7/8 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Redcliffs Lakers Y56 |
vs |
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
vs |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Wizards Y5/6 |
vs |
Lions Basketball Y5/6 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Raptors Y5/6 |
vs |
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Chisnallwood Chissy Rockettes |
vs |
Rawhiti Rangers 2.0 Y78 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Te Waka Thunder Y7/8 |
vs |
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Bulls Y5/6 |
vs |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
|
28/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
vs |
Lioness- Y5/6 |
|
28/08/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Sumner Stingrays Y78 |
vs |
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mairehau Bucks Y5/6 |
vs |
Parkview Pango- Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
vs |
Haeta Tui- Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mairehau Bucks Y5/6 |
vs |
Pareawa Pacers Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Kotaku- Y5/6 |
vs |
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Tui- Y5/6 |
vs |
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
Parkview Whero- Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Pango- Y5/6 |
vs |
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Kotaku- Y5/6 |
vs |
NBC Saints Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Pareawa Pacers Y5/6 |
vs |
Paparoa Primetime- Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
Sumner Surfers-Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
vs |
Parkview Mangu- Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Kotaku- Y5/6 |
vs |
Sumner Surfers-Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
vs |
NBC Saints Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
NBC Saints Y5/6 |
vs |
Parkview Whero- Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Pareawa Pacers Y5/6 |
vs |
Queenspark Giants - Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Queenspark Giants - Y5/6 |
vs |
Pareawa Pacers Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mairehau Bucks Y5/6 |
vs |
Sumner Storm Y56 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Storm Y56 |
vs |
Queenspark Giants - Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Mangu- Y5/6 |
vs |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mairehau Bucks Y5/6 |
vs |
Sumner Storm Y56 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Tui- Y5/6 |
vs |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mairehau Bucks Y5/6 |
vs |
Sumner Storm Y56 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
vs |
Bromley Black - Year 5/6 |
|
01/09/24 (Sun) |
|
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Tui- Y5/6 |
vs |
SNBS Super Eagles Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
vs |
Queenspark Giants - Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mt Pleasant Mavericks- Y5/6 |
vs |
Pareawa Pacers Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Warriors- Y5/6 |
vs |
LAS Lakers Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mairehau Bucks Y5/6 |
vs |
SNBS Scorpions Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Whitau Fire Y5/6 |
vs |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Sharks Y5/6 |
vs |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Papanui Panthers Y5/6 |
vs |
Sumner Surfers-Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
vs |
Paparoa Primetime- Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Bromley Green - Year 5/6 |
vs |
Marshland Marvels- Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Warriors Y5/6 |
vs |
Sumner Storm Y56 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Pango- Y5/6 |
vs |
Linwood Ave Clippers - Y5/6 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Marshland Mana Y7/8 |
vs |
Sumner Stingrays Y78 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
vs |
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
vs |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Raptors Y5/6 |
vs |
Queenspark Raptors- Y5/6 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt. Pleasant Pumas Y78 |
vs |
Chisnallwood Chissy Rockettes |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Bulls Y5/6 |
vs |
Lioness- Y5/6 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
vs |
Mt Pleasant Malayian Tigers Y56 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
vs |
Lions Basketball Y5/6 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Redcliffs Lakers Y56 |
vs |
Waitakiri Wizards Y5/6 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
vs |
Queenspark Knicks - Y7/8 |
|
04/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Rawhiti Rangers 2.0 Y78 |
vs |
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Queenspark Giants - Y5/6 |
vs |
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
Papanui Panthers Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Scorpions Y5/6 |
vs |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Pango- Y5/6 |
vs |
Pareawa Pacers Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Marvels- Y5/6 |
vs |
Queenspark Giants - Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
St. Anne's Saints - Y5/6 |
vs |
Parkview Whero- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Whitau Fire Y5/6 |
vs |
Sumner Stingrays Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
vs |
Sumner Storm Y56 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
vs |
SNBS Super Eagles Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
vs |
NBC Saints Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
vs |
Haeta Tui- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Storm Y56 |
vs |
Bromley Green - Year 5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Whero- Y5/6 |
vs |
NBC Saints Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Queenspark Giants - Y5/6 |
vs |
Sumner Storm Y56 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
vs |
Te Waka Warriors- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Tui- Y5/6 |
vs |
Haeta Kotaku- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Tui- Y5/6 |
vs |
Parkview Whero- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Mangu- Y5/6 |
vs |
Bromley Black - Year 5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Super Eagles Y5/6 |
vs |
Papanui Panthers Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
vs |
Shirley Super Sonics Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Tui- Y5/6 |
vs |
Bromley Black - Year 5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Surfers-Y5/6 |
vs |
Papanui Panthers Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
NBC Saints Y5/6 |
vs |
Bromley Black - Year 5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
vs |
Elmwood Sharks- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Bromley Black - Year 5/6 |
vs |
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
LAS Lakers Y5/6 |
vs |
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Whitau Fire Y5/6 |
vs |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Warriors- Y5/6 |
vs |
SNBS Sharks Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
vs |
Parkview Mangu- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
vs |
Bromley Green - Year 5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Stingrays Y5/6 |
vs |
SNBS Sharks Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Shirley Super Sonics Y5/6 |
vs |
SNBS Super Eagles Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Mangu- Y5/6 |
vs |
Haeta Kotaku- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
St. Anne's Saints - Y5/6 |
vs |
Haeta Kotaku- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Marvels- Y5/6 |
vs |
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Paparoa Primetime- Y5/6 |
vs |
LAS Lakers Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Warriors Y5/6 |
vs |
SNBS Scorpions Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
St. Anne's Saints - Y5/6 |
vs |
NBC Saints Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Paparoa Primetime- Y5/6 |
vs |
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Thunder - Y5/6 |
vs |
Shirley Super Sonics Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Pareawa Pacers Y5/6 |
vs |
Mairehau Bucks Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
Christchurch East Thunder - Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Mt Pleasant Mavericks- Y5/6 |
vs |
Linwood Ave Clippers - Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Bromley Green - Year 5/6 |
vs |
Marshland Marvels- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Surfers-Y5/6 |
vs |
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
vs |
Te Waka Warriors- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Surfers-Y5/6 |
vs |
Christchurch East Thunder - Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Thunder - Y5/6 |
vs |
SNBS Super Eagles Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
Sumner Surfers-Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
vs |
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Mangu- Y5/6 |
vs |
NBC Saints Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
LAS Lakers Y5/6 |
vs |
Whitau Fire Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
LAS Lakers Y5/6 |
vs |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Haeta Kotaku- Y5/6 |
vs |
Parkview Whero- Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Marvels- Y5/6 |
vs |
Bromley Green - Year 5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Te Aratai Titans- Y7/8 |
vs |
Chisnallwood Layup Lads Y78 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Marshland Lakers Y7/8 |
vs |
Rawhiti Rangers Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
TPOR Whai Tane Y7/8 |
vs |
Marshland Mavericks Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
SNBS Surfers Y7/8 |
vs |
Rawhiti Knights Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Sumner Storm Y78 |
vs |
Queenspark Hot Shotz - Year 7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Redcliffs Raptors Y78 |
vs |
Chisnallwood Alley Oopers Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Mt Pleasant Panthers Y78 |
vs |
Waltham Pirates Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Queenspark Pacers - Year 7/8 |
vs |
NBC Saints Y78 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Heathcote Hawks Y78 |
vs |
Lob City |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Haeta Keas- Y7/8 |
vs |
Ruru Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Chisnallwood Dribbling Dudes Y7/8 |
vs |
Shirley Titans Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Shirley Breakers- Y7/8 |
vs |
Queenspark Rockets - Year 7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Chisnallwood Chissy Royals Y7/8 |
vs |
Parkview Pursuit Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Parkview Prime Y7/8 |
vs |
CES East Goats Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
CES East Saonga Y7/8 |
vs |
Queenspark Hawkes - Year 7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Te Aratai Eagles- Y7/8 |
vs |
St. Annes Nga Hato Y78 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Chisnallwood Back Boarders |
vs |
Te Waka Warriors Y7/8 |
|
05/09/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Marshland Magic - Year 78 |
vs |
Chisnallwood Chissy Court Crusaders Y78 |
|
05/09/24 (Thu) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
vs |
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
|
05/09/24 (Thu) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Storm Y56 |
vs |
Queenspark Giants - Y5/6 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
vs |
Lioness- Y5/6 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
vs |
Redcliffs Lakers Y56 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Lions Basketball Y5/6 |
vs |
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Raptors Y5/6 |
vs |
Sumner Stingrays Y5/6 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Wizards Y5/6 |
vs |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
South New Brighton Wave Riders Y7/8 |
vs |
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
vs |
Queenspark Raptors- Y5/6 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Bulls Y5/6 |
vs |
Mt Pleasant Malayian Tigers Y56 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
vs |
Mt. Pleasant Pumas Y78 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Te Waka Thunder Y7/8 |
vs |
Rawhiti Rangers 2.0 Y78 |
|
11/09/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Queenspark Knicks - Y7/8 |
vs |
Marshland Mana Y7/8 |
|
09/10/24 (Wed) |
19:15 |
(Walking Basketball Term 3) |
|
Huli Hoopers WB |
vs |
Mutha Wakas WB |
|