DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
13/02/24 (Tue) |
18:30 |
(Walking Basketball Term 1) |
14 |
The Tarantulas |
def. by |
The Woldies WB |
42 |
13/02/24 (Tue) |
19:15 |
(Walking Basketball Term 1) |
24 |
Huli Hoopers WB |
def. |
The Barely Walking WB |
18 |
13/02/24 (Tue) |
20:00 |
(Walking Basketball Term 1) |
36 |
Golden Card Warriors WB |
def. by |
THE SAVAGES WB |
38 |
13/02/24 (Tue) |
20:45 |
(Walking Basketball Term 1) |
14 |
Mutha Wakas WB |
def. |
HALSWELL HUMMERS WB |
12 |
20/02/24 (Tue) |
18:30 |
(Walking Basketball Term 1) |
32 |
The Barely Walking WB |
def. |
HALSWELL HUMMERS WB |
10 |
20/02/24 (Tue) |
19:15 |
(Walking Basketball Term 1) |
40 |
Huli Hoopers WB |
def. |
The Tarantulas |
19 |
20/02/24 (Tue) |
20:00 |
(Walking Basketball Term 1) |
27 |
Mutha Wakas WB |
def. by |
THE SAVAGES WB |
49 |
20/02/24 (Tue) |
20:45 |
(Walking Basketball Term 1) |
26 |
The Woldies WB |
def. by |
Golden Card Warriors WB |
44 |
05/03/24 (Tue) |
18:30 |
(Walking Basketball Term 1) |
20 |
The Woldies WB |
def. by |
The Barely Walking WB |
51 |
05/03/24 (Tue) |
19:15 |
(Walking Basketball Term 1) |
40 |
Huli Hoopers WB |
def. |
Mutha Wakas WB |
26 |
05/03/24 (Tue) |
20:00 |
(Walking Basketball Term 1) |
18 |
The Tarantulas |
def. by |
Golden Card Warriors WB |
50 |
05/03/24 (Tue) |
20:45 |
(Walking Basketball Term 1) |
47 |
HALSWELL HUMMERS WB |
def. by |
THE SAVAGES WB |
50 |
12/03/24 (Tue) |
18:30 |
(Walking Basketball Term 1) |
49 |
The Barely Walking WB |
def. |
Golden Card Warriors WB |
48 |
12/03/24 (Tue) |
19:15 |
(Walking Basketball Term 1) |
44 |
THE SAVAGES WB |
def. |
The Woldies WB |
40 |
19/03/24 (Tue) |
18:30 |
(Walking Basketball Term 1) |
34 |
The Tarantulas |
def. by |
THE SAVAGES WB |
42 |
19/03/24 (Tue) |
19:15 |
(Walking Basketball Term 1) |
48 |
The Barely Walking WB |
def. |
Mutha Wakas WB |
22 |
26/03/24 (Tue) |
18:30 |
(Walking Basketball Term 1) |
35 |
Mutha Wakas WB |
def. by |
Golden Card Warriors WB |
50 |
26/03/24 (Tue) |
19:15 |
(Walking Basketball Term 1) |
24 |
The Tarantulas |
def. by |
HALSWELL HUMMERS WB |
36 |
02/04/24 (Tue) |
19:15 |
(Walking Basketball Term 1) |
34 |
The Tarantulas |
def. by |
Mutha Wakas WB |
44 |
02/04/24 (Tue) |
20:00 |
(Walking Basketball Term 1) |
45 |
HALSWELL HUMMERS WB |
def. |
The Woldies WB |
26 |
17/04/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
20 |
Pioneer Pumas MW Women |
def. |
Special Olympics MW |
0 |
17/04/24 (Wed) |
18:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
52 |
Pioneer Pacers MW Women |
def. |
CYA MW Women |
36 |
24/04/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
20 |
Pioneer Pelicans MW Women |
def. |
Special Olympics MW |
0 |
24/04/24 (Wed) |
18:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
32 |
Halswell Green MW Women |
def. by |
Pioneer Pacers MW Women |
52 |
27/04/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
46 |
Pioneer Yellow M23 |
def. by |
Wolverines M23 |
117 |
27/04/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
90 |
Pioneer Blue M23 |
def. |
University of Canterbury A MU23 |
63 |
27/04/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 23U) |
56 |
Checkers Synergiers M23 |
def. by |
Pioneer White M23 |
60 |
27/04/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
88 |
Checkers Red M20 |
def. |
Atami Spartans M20 |
83 |
27/04/24 (Sat) |
15:20 |
(Men's 20U Division I) |
46 |
Pioneer Blue M20 |
def. by |
UC-Christ's College Black M20 |
73 |
01/05/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
0 |
Special Olympics MW |
def. by |
CYA MW Women |
20 |
01/05/24 (Wed) |
18:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
26 |
Halswell Green MW Women |
def. by |
Pioneer Pelicans MW Women |
52 |
04/05/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
80 |
Lincoln University Bulls M23 |
def. |
Atami M23 |
79 |
04/05/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
47 |
Pioneer White M23 |
def. by |
Checkers Black M23 |
108 |
04/05/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 23U) |
104 |
University of Canterbury B M23 |
def. |
Checkers Synergiers M23 |
53 |
04/05/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
83 |
Horomaka Gators White M20 |
def. |
Gators Grey M20 |
80 |
04/05/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
28 |
Burnside Green B15 |
def. by |
Kaiapoi High B15 |
62 |
05/05/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
120 |
Checkers Red MD1 |
def. |
Pioneer White MD1 |
32 |
05/05/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
59 |
Wolverines Blouses MD1 |
def. by |
Wolverines Swaggy P Fan Club MD1 |
84 |
05/05/24 (Sun) |
12:00 |
(Men's Division 1) |
59 |
Pioneer Yellow MD1 |
def. by |
Gators Grey MD1 |
62 |
05/05/24 (Sun) |
13:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
38 |
Pioneer WD1 |
def. by |
Gators FC |
90 |
05/05/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
76 |
Checkers G16 |
def. |
Pioneer Blue G16 |
34 |
05/05/24 (Sun) |
16:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
7 |
Selwyn Hawks G16 |
def. by |
North Canterbury G16 |
62 |
07/05/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
10 |
Bromley Black - Year 5/6 |
def. by |
Christchurch East Thunder - Y5/6 |
16 |
07/05/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
St. Anne's Saints - Y5/6 |
vs |
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
|
07/05/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
2 |
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
def. by |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
18 |
07/05/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
10 |
Marshland Marvels- Y5/6 |
def. by |
Waitakiri Warriors Y5/6 |
16 |
07/05/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
2 |
Sumner Surfers-Y5/6 |
def. by |
NBC Saints Y5/6 |
12 |
07/05/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
17 |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
def. |
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
2 |
07/05/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
22 |
Bromley Green - Year 5/6 |
def. |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
8 |
08/05/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
20 |
Waitakiri Bulls Y5/6 |
def. |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
12 |
08/05/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
10 |
Chisnallwood Chissy Rockettes |
def. by |
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
14 |
08/05/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
32 |
Lions Basketball Y5/6 |
def. |
Redcliffs Lakers Y56 |
6 |
08/05/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
8 |
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
def. by |
Te Waka Thunder Y7/8 |
28 |
08/05/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
6 |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
def. by |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
16 |
08/05/24 (Wed) |
18:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
4 |
South New Brighton Wave Riders Y7/8 |
def. by |
Mt. Pleasant Pumas Y78 |
43 |
08/05/24 (Wed) |
18:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
38 |
Minties Midweek |
def. |
Pioneer Pelicans MW Women |
32 |
08/05/24 (Wed) |
19:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
42 |
Pioneer Pumas MW Women |
def. |
Halswell Green MW Women |
24 |
08/05/24 (Wed) |
20:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
28 |
Halswell Red MW Women |
def. by |
CYA MW Women |
32 |
11/05/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
70 |
Wolverines M23 |
def. by |
Atami M23 |
79 |
11/05/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
99 |
Checkers Red M23 |
def. |
Checkers Black M23 |
88 |
11/05/24 (Sat) |
12:10 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
89 |
North Canterbury White B15 |
def. |
CBHS White B15 |
44 |
11/05/24 (Sat) |
13:45 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
54 |
Selwyn Hawks Red Dev B15 |
def. |
St. Bede's Bedeans B15 |
51 |
11/05/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
75 |
Lions B15 |
def. |
Burnside Green B15 |
35 |
11/05/24 (Sat) |
16:55 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
76 |
Horomaka Gators Red B15 |
def. |
Shirley BHS Spartans Gold B15 |
73 |
12/05/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
104 |
Checkers Red MD1 |
def. |
Wolverines Blouses MD1 |
55 |
12/05/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
64 |
Wolverines Swaggy P Fan Club MD1 |
def. by |
Atami Casa de Banos MD1 |
78 |
12/05/24 (Sun) |
12:00 |
(Men's Division 1) |
35 |
Pioneer White MD1 |
def. by |
Pioneer Yellow MD1 |
82 |
12/05/24 (Sun) |
13:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
34 |
Atami WD1 |
def. by |
Halswell WD1 |
56 |
12/05/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
62 |
Lions G16 |
def. |
Horomaka Gators G16 |
60 |
12/05/24 (Sun) |
16:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
62 |
Pioneer Blue G16 |
def. |
Selwyn Hawks G16 |
39 |
14/05/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
22 |
SNBS Super Eagles Y5/6 |
def. |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
6 |
14/05/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
12 |
Parkview Whero- Y5/6 |
def. |
Sumner Surfers-Y5/6 |
3 |
14/05/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
6 |
SNBS Sharks Y5/6 |
def. by |
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
8 |
14/05/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
4 |
Bromley Black - Year 5/6 |
def. by |
Papanui Panthers Y5/6 |
34 |
14/05/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
4 |
Shirley Super Sonics Y5/6 |
def. by |
Elmwood Sharks- Y5/6 |
12 |
14/05/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
6 |
Queenspark Giants - Y5/6 |
def. by |
Pareawa Pacers Y5/6 |
22 |
14/05/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 2) |
90 |
Darfield - TT |
def. |
Oxford Area School TT |
83 |
15/05/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
8 |
Waitakiri Bulls Y5/6 |
def. by |
Lioness- Y5/6 |
12 |
15/05/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
22 |
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
def. by |
Lions Basketball Y5/6 |
33 |
15/05/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
2 |
Waitakiri Wizards Y5/6 |
def. by |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
24 |
15/05/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
25 |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
def. |
Redcliffs Lakers Y56 |
14 |
15/05/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
28 |
Te Waka Thunder Y7/8 |
def. |
Mt. Pleasant Pumas Y78 |
24 |
15/05/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
61 |
Halswell Red MW Women |
def. |
Special Olympics MW |
52 |
16/05/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
26 |
Lob City |
def. by |
Chisnallwood Chissy Court Crusaders Y78 |
52 |
16/05/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
26 |
Queenspark Hot Shotz - Year 7/8 |
def. |
Parkview Pursuit Y7/8 |
8 |
16/05/24 (Thu) |
16:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
4 |
Chisnallwood Chissy Royals Y7/8 |
def. by |
CES East Goats Y7/8 |
29 |
16/05/24 (Thu) |
17:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
13 |
SNBS Surfers Y7/8 |
def. by |
Redcliffs Raptors Y78 |
33 |
16/05/24 (Thu) |
17:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
12 |
Mighty Marshland Y7/8 |
def. by |
Queenspark Pacers - Year 7/8 |
34 |
16/05/24 (Thu) |
18:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
44 |
Rawhiti Knights Y7/8 |
def. |
Chisnallwood Dribbling Dudes Y7/8 |
2 |
16/05/24 (Thu) |
18:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
41 |
Ruru Y7/8 |
def. |
Shirley Breakers- Y7/8 |
12 |
16/05/24 (Thu) |
19:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
21 |
Chisnallwood Layup Lads Y78 |
def. |
Mt Pleasant Panthers Y78 |
14 |
18/05/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
57 |
Lincoln University Bulls M23 |
def. by |
Gators Green M23 |
87 |
18/05/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
84 |
Atami M23 |
def. |
Checkers Red M23 |
76 |
18/05/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 23U) |
135 |
University of Canterbury B M23 |
def. |
Pioneer White M23 |
48 |
18/05/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division II) |
79 |
Pioneer Cashmere Gold M20 |
def. |
Pioneer White M20 |
44 |
18/05/24 (Sat) |
15:20 |
(XCM Boys' 13U) |
54 |
Pioneer Blue B13 |
def. by |
Horomaka Gators B13 |
77 |
18/05/24 (Sat) |
16:55 |
(XCM Boys' 13U) |
69 |
Wharenui Gators Grey B13 |
def. by |
Eastern Kahu B13 |
74 |
19/05/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
95 |
Gators Black MD1 |
def. |
Wolverines Black MD1 |
67 |
19/05/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
78 |
Atami Casa de Banos MD1 |
def. |
Checkers Red MD1 |
74 |
19/05/24 (Sun) |
12:00 |
(Men's Division 1) |
42 |
Checkers White MD1 |
def. by |
Wolverines Swaggy P Fan Club MD1 |
92 |
19/05/24 (Sun) |
13:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
75 |
Lions G16 |
def. |
Selwyn Hawks G16 |
20 |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
53 |
North Canterbury G16 |
def. |
Pioneer Blue G16 |
23 |
19/05/24 (Sun) |
16:30 |
(XCM Girls' 13U) |
16 |
Selwyn Hawks Blue G13 |
def. by |
North Canterbury White G13 |
60 |
21/05/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
6 |
Whitau Fire Y5/6 |
vs |
Bromley Green - Year 5/6 |
6 |
21/05/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
8 |
Queenspark Giants - Y5/6 |
def. |
Te Waka Warriors- Y5/6 |
6 |
21/05/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
6 |
Waitakiri Warriors Y5/6 |
def. by |
SNBS Scorpions Y5/6 |
16 |
21/05/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
0 |
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
def. by |
Pareawa Pacers Y5/6 |
20 |
21/05/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
12 |
Parkview Whero- Y5/6 |
def. by |
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
24 |
21/05/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
10 |
Paparoa Primetime- Y5/6 |
def. by |
Mairehau Bucks Y5/6 |
20 |
22/05/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
4 |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
def. by |
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
20 |
22/05/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
28 |
Lions Basketball Y5/6 |
def. |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
14 |
22/05/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
6 |
Waitakiri Thunder Y5/6 |
def. by |
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
16 |
22/05/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
8 |
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
def. |
Rawhiti Rangers 2.0 Y78 |
6 |
22/05/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
12 |
Redcliffs Lakers Y56 |
def. by |
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
26 |
22/05/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
20 |
Halswell Green MW Women |
def. |
Special Olympics MW |
0 |
23/05/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
18 |
Heathcote Hurricanes Y7/8 |
def. by |
Chisnallwood Alley Oopers Y7/8 |
24 |
23/05/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
9 |
Te Aratai Titans- Y7/8 |
def. by |
Lob City |
54 |
23/05/24 (Thu) |
16:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
26 |
Marshland Mavericks Y7/8 |
def. |
Shirley Titans Y7/8 |
10 |
23/05/24 (Thu) |
17:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
2 |
Te Aratai Eagles- Y7/8 |
def. by |
Sumner Storm Y78 |
18 |
23/05/24 (Thu) |
17:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
15 |
Queenspark Hawkes - Year 7/8 |
def. by |
Chisnallwood Back Boarders |
32 |
23/05/24 (Thu) |
18:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
28 |
Rawhiti Rangers Y7/8 |
def. |
Marshland Lakers Y7/8 |
2 |
23/05/24 (Thu) |
18:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
14 |
NBC Saints Y78 |
def. by |
CES East Goats Y7/8 |
22 |
23/05/24 (Thu) |
19:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
4 |
Queenspark Rockets - Year 7/8 |
def. by |
Haeta Toroa Y7/8 |
18 |
25/05/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
56 |
University of Canterbury A MU23 |
def. |
Atami M23 |
51 |
25/05/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
89 |
Lincoln University Bulls M23 |
def. |
Pioneer Yellow M23 |
48 |
25/05/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 23U) |
87 |
Checkers Synergiers M23 |
def. by |
LU Longhorns M23 |
107 |
25/05/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
115 |
North Canterbury Green Rangiora M20 |
def. |
Checkers Red M20 |
108 |
25/05/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
52 |
Rolleston B15 |
def. by |
Horomaka Gators Red B15 |
62 |
25/05/24 (Sat) |
16:55 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
41 |
CBHS White B15 |
def. by |
Pioneer Yellow B15 |
114 |
26/05/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
50 |
Wolverines Blouses MD1 |
def. by |
Pioneer Blue MD1 |
77 |
26/05/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
51 |
Wolverines Swaggy P Fan Club MD1 |
def. by |
Gators Black MD1 |
78 |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
(Men's Division 1) |
72 |
Pioneer Yellow MD1 |
def. by |
Atami Casa de Banos MD1 |
93 |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
(XCM Girls' 13U) |
31 |
Kahu G13 |
def. by |
Selwyn Hawks Blue G13 |
34 |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
13 |
Selwyn Hawks G16 |
def. by |
Checkers G16 |
114 |
26/05/24 (Sun) |
16:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
66 |
Lions G16 |
def. |
North Canterbury G16 |
55 |
28/05/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
4 |
Whitau Fire Y5/6 |
def. by |
Waitakiri Warriors Y5/6 |
10 |
28/05/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
10 |
Haeta Tui- Y5/6 |
def. |
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
4 |
28/05/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
2 |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
def. by |
SNBS Scorpions Y5/6 |
22 |
28/05/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
28 |
Papanui Panthers Y5/6 |
def. |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
12 |
28/05/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
6 |
SNBS Super Eagles Y5/6 |
def. |
Christchurch East Thunder - Y5/6 |
2 |
28/05/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
8 |
Bromley Black - Year 5/6 |
def. by |
Parkview Mangu- Y5/6 |
10 |
29/05/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
38 |
Mt Pleasant Malayian Tigers Y56 |
def. |
Waitakiri Thunder Y5/6 |
2 |
29/05/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
8 |
Lioness- Y5/6 |
def. by |
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
14 |
29/05/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
14 |
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
def. |
Waitakiri Raptors Y5/6 |
8 |
29/05/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
14 |
Marshland Mana Y7/8 |
def. by |
Chisnallwood Chissy Rockettes |
20 |
29/05/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
22 |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
def. |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
10 |
29/05/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
57 |
Minties Midweek |
def. |
Special Olympics MW |
35 |
30/05/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Parkview Pursuit Y7/8 |
vs |
Ruru Y7/8 |
|
30/05/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
18 |
Chisnallwood Alley Oopers Y7/8 |
def. |
Parkview Prime Y7/8 |
12 |
30/05/24 (Thu) |
16:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
41 |
Rawhiti Knights Y7/8 |
def. |
Mighty Marshland Y7/8 |
10 |
30/05/24 (Thu) |
17:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
14 |
Shirley Breakers- Y7/8 |
def. by |
Chisnallwood Layup Lads Y78 |
16 |
30/05/24 (Thu) |
17:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
34 |
Te Waka Warriors Y7/8 |
def. |
Queenspark Rockets - Year 7/8 |
6 |
30/05/24 (Thu) |
18:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
24 |
Redcliffs Raptors Y78 |
def. |
Queenspark Pacers - Year 7/8 |
14 |
30/05/24 (Thu) |
18:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
23 |
CES East Goats Y7/8 |
def. |
Haeta Toroa Y7/8 |
4 |
30/05/24 (Thu) |
19:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
3 |
Chisnallwood Dribbling Dudes Y7/8 |
def. by |
SNBS Surfers Y7/8 |
45 |
04/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
6 |
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
def. by |
Bromley Green - Year 5/6 |
34 |
04/06/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
10 |
Mt Pleasant Mavericks- Y5/6 |
def. by |
Mairehau Bucks Y5/6 |
14 |
04/06/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
8 |
Parkview Pango- Y5/6 |
def. by |
Waitakiri Warriors Y5/6 |
10 |
04/06/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
4 |
Paparoa Primetime- Y5/6 |
def. by |
Whitau Fire Y5/6 |
16 |
04/06/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
10 |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
def. |
SNBS Sharks Y5/6 |
8 |
04/06/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
22 |
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
def. |
Sumner Surfers-Y5/6 |
2 |
05/06/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
20 |
Lioness- Y5/6 |
def. |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
4 |
05/06/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
18 |
Redcliffs Lakers Y56 |
vs |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
18 |
05/06/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
vs |
Mt Pleasant Malayian Tigers Y56 |
|
05/06/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
12 |
Sumner Stingrays Y78 |
def. by |
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
24 |
05/06/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
17 |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
def. by |
Waitakiri Wizards Y5/6 |
24 |
05/06/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
41 |
Special Olympics MW |
def. by |
Pioneer Pumas MW Women |
43 |
06/06/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
4 |
Haeta Keas- Y7/8 |
def. by |
Rawhiti Rangers Y7/8 |
17 |
06/06/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
26 |
Haeta Toroa Y7/8 |
def. |
Chisnallwood Chissy Royals Y7/8 |
20 |
06/06/24 (Thu) |
16:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
4 |
Te Aratai Eagles- Y7/8 |
def. by |
Queenspark Hawkes - Year 7/8 |
30 |
06/06/24 (Thu) |
17:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
10 |
Parkview Prime Y7/8 |
def. by |
Heathcote Hurricanes Y7/8 |
11 |
06/06/24 (Thu) |
17:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
14 |
Chisnallwood Alley Oopers Y7/8 |
def. by |
Te Waka Warriors Y7/8 |
21 |
06/06/24 (Thu) |
18:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
10 |
Parkview Pursuit Y7/8 |
def. by |
Chisnallwood Layup Lads Y78 |
26 |
06/06/24 (Thu) |
18:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
23 |
Waltham Pirates Y7/8 |
def. by |
NBC Saints Y78 |
32 |
06/06/24 (Thu) |
19:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
CES East Goats Y7/8 |
vs |
Queenspark Rockets - Year 7/8 |
|
08/06/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
91 |
Pioneer Blue M23 |
def. |
Checkers Black M23 |
87 |
08/06/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
117 |
University of Canterbury B M23 |
def. |
LU Longhorns M23 |
51 |
08/06/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 20U Division II) |
30 |
Pioneer Yellow M20 |
def. by |
Checkers White M20 |
68 |
08/06/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
82 |
Atami Spartans M20 |
def. |
Lions M20 |
46 |
08/06/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
42 |
Burnside Green B15 |
def. by |
Selwyn Hawks Red B15 |
100 |
08/06/24 (Sat) |
16:55 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
95 |
CBHS Blue B15 |
def. |
Pioneer White B15 |
36 |
09/06/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
38 |
Pioneer White MD1 |
def. by |
Gators Black MD1 |
121 |
09/06/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
70 |
Pioneer Yellow MD1 |
def. |
Pioneer Blue MD1 |
67 |
09/06/24 (Sun) |
12:00 |
(Men's Division 1) |
86 |
Wolverines Swaggy P Fan Club MD1 |
def. |
Wolverines Blue MD1 |
55 |
09/06/24 (Sun) |
13:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
61 |
Halswell WD1 |
def. by |
Checkers FC |
62 |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
40 |
North Canterbury G16 |
def. by |
Checkers G16 |
56 |
09/06/24 (Sun) |
16:30 |
(XCM Girls' 13U) |
54 |
Kahu G13 |
def. by |
North Canterbury White G13 |
65 |
11/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
23 |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
def. |
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
2 |
11/06/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
6 |
Christchurch East Thunder - Y5/6 |
vs |
Elmwood Sharks- Y5/6 |
6 |
11/06/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
26 |
Parkview Pango- Y5/6 |
def. |
Mt Pleasant Mavericks- Y5/6 |
14 |
11/06/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
0 |
SNBS Super Eagles Y5/6 |
def. by |
Sumner Surfers-Y5/6 |
2 |
11/06/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
13 |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
def. |
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
12 |
11/06/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
10 |
Waitakiri Warriors Y5/6 |
def. |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
8 |
11/06/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 2) |
87 |
Papanui High - TT |
def. |
Oxford Area School TT |
61 |
12/06/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
12 |
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
def. |
Rawhiti Rangers 2.0 Y78 |
6 |
12/06/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
22 |
Lioness- Y5/6 |
vs |
Sumner Stingrays Y78 |
22 |
12/06/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
18 |
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
def. |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
8 |
12/06/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
2 |
Waitakiri Raptors Y5/6 |
def. by |
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
16 |
12/06/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
44 |
Special Olympics MW |
def. by |
Pioneer Pelicans MW Women |
85 |
13/06/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
26 |
Marshland Magic - Year 78 |
def. by |
SNBS Surfers Y7/8 |
31 |
13/06/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
35 |
Redcliffs Raptors Y78 |
def. |
TPOR Whai Tane Y7/8 |
16 |
13/06/24 (Thu) |
16:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
25 |
Sumner Storm Y78 |
def. |
Queenspark Hot Shotz - Year 7/8 |
22 |
13/06/24 (Thu) |
17:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
8 |
Queenspark Pacers - Year 7/8 |
def. by |
Chisnallwood Alley Oopers Y7/8 |
40 |
13/06/24 (Thu) |
17:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
22 |
Queenspark Hawkes - Year 7/8 |
def. |
CES East Saonga Y7/8 |
12 |
13/06/24 (Thu) |
18:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
4 |
Parkview Prime Y7/8 |
def. by |
Heathcote Hurricanes Y7/8 |
22 |
13/06/24 (Thu) |
18:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
26 |
NBC Saints Y78 |
def. |
CES East Goats Y7/8 |
20 |
13/06/24 (Thu) |
19:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
13 |
Parkview Pursuit Y7/8 |
def. |
Haeta Toroa Y7/8 |
10 |
16/06/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
45 |
Pioneer White MD1 |
def. by |
Wolverines Black MD1 |
82 |
16/06/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
88 |
Atami Casa de Banos MD1 |
def. |
Checkers White MD1 |
59 |
16/06/24 (Sun) |
12:00 |
(Men's Division 1) |
63 |
Wolverines Blouses MD1 |
def. by |
Gators Black MD1 |
85 |
16/06/24 (Sun) |
13:30 |
(XCM Girls' 13U) |
44 |
North Canterbury Maroon G13 |
def. |
Pioneer Blue G13 |
39 |
16/06/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
73 |
Checkers G16 |
def. |
Horomaka Gators G16 |
54 |
16/06/24 (Sun) |
16:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
59 |
Halswell FC |
def. |
Pioneer WD1 |
56 |
18/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
12 |
Bromley Green - Year 5/6 |
def. by |
Sumner Storm Y56 |
29 |
18/06/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
0 |
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
def. by |
Parkview Whero- Y5/6 |
4 |
18/06/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
4 |
Parkview Mangu- Y5/6 |
def. by |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
10 |
18/06/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
32 |
Parkview Pango- Y5/6 |
def. |
Queenspark Breakers - Year 5/6 |
10 |
18/06/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
32 |
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
def. |
Marshland Marvels- Y5/6 |
12 |
18/06/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
20 |
Te Waka Warriors- Y5/6 |
def. |
Sumner Stingrays Y5/6 |
2 |
18/06/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 2) |
60 |
Rangiora New Life - TT |
def. by |
Papanui High - TT |
97 |
19/06/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
18 |
Rawhiti Rangers 2.0 Y78 |
def. by |
Te Waka Thunder Y7/8 |
22 |
19/06/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
20 |
Redcliffs Lakers Y56 |
def. |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
18 |
19/06/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
14 |
Mt. Pleasant Pumas Y78 |
def. |
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
8 |
19/06/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
6 |
Marshland Mana Y7/8 |
def. by |
Sumner Stingrays Y78 |
16 |
19/06/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
6 |
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
def. by |
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
16 |
19/06/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
20 |
CYA MW Women |
def. |
Special Olympics MW |
0 |
20/06/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
22 |
Haeta Toroa Y7/8 |
def. |
Te Aratai Eagles- Y7/8 |
2 |
20/06/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
24 |
St. Annes Nga Hato Y78 |
def. |
Queenspark Rockets - Year 7/8 |
12 |
20/06/24 (Thu) |
16:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
22 |
Queenspark Hot Shotz - Year 7/8 |
def. |
Marshland Mavericks Y7/8 |
8 |
20/06/24 (Thu) |
17:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
12 |
Chisnallwood Alley Oopers Y7/8 |
def. by |
Sumner Storm Y78 |
14 |
20/06/24 (Thu) |
17:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
14 |
CES East Goats Y7/8 |
def. |
Parkview Prime Y7/8 |
11 |
20/06/24 (Thu) |
18:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
18 |
CES East Saonga Y7/8 |
def. by |
Mighty Marshland Y7/8 |
36 |
20/06/24 (Thu) |
18:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
14 |
Shirley Breakers- Y7/8 |
def. by |
Parkview Pursuit Y7/8 |
16 |
20/06/24 (Thu) |
19:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
24 |
Mt Pleasant Panthers Y78 |
vs |
Queenspark Pacers - Year 7/8 |
24 |
23/06/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
74 |
Wolverines Swaggy P Fan Club MD1 |
def. by |
Country Wolverines |
89 |
23/06/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
48 |
Wolverines Blouses MD1 |
def. by |
Wolverines Blue MD1 |
62 |
23/06/24 (Sun) |
12:00 |
(Men's Division 1) |
63 |
Pioneer Blue MD1 |
def. by |
Checkers White MD1 |
65 |
23/06/24 (Sun) |
13:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
72 |
Horomaka Gators G16 |
def. |
North Canterbury G16 |
35 |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
(XCM Girls' 13U) |
42 |
Kahu G13 |
def. |
Selwyn Hawks Blue G13 |
28 |
23/06/24 (Sun) |
16:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
82 |
Checkers G16 |
def. |
Lions G16 |
38 |
25/06/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
0 |
LAS Lakers Y5/6 |
def. by |
Sumner Stingrays Y5/6 |
12 |
25/06/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
16 |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
def. |
Bromley Black - Year 5/6 |
2 |
25/06/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
2 |
SNBS Sharks Y5/6 |
def. by |
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
4 |
25/06/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
4 |
Te Waka Warriors- Y5/6 |
def. by |
Whitau Fire Y5/6 |
18 |
25/06/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
2 |
Queenspark Giants - Y5/6 |
def. by |
Bromley Green - Year 5/6 |
26 |
25/06/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
4 |
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
def. by |
Marshland Marvels- Y5/6 |
10 |
26/06/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
12 |
Waitakiri Wizards Y5/6 |
def. by |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
14 |
26/06/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
0 |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
def. by |
Waitakiri Raptors Y5/6 |
18 |
26/06/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
10 |
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
def. by |
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
18 |
26/06/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
18 |
Chisnallwood Chissy Rockettes |
def. |
Rawhiti Rangers 2.0 Y78 |
12 |
26/06/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
0 |
Marshland Mana Y7/8 |
def. by |
South New Brighton Wave Riders Y7/8 |
20 |
26/06/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
8 |
Sumner Stingrays Y78 |
def. |
Queenspark Knicks - Y7/8 |
6 |
26/06/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
0 |
Special Olympics MW |
def. by |
Pioneer Pacers MW Women |
20 |
26/06/24 (Wed) |
19:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
30 |
CYA MW Women |
def. by |
Halswell Red MW Women |
62 |
26/06/24 (Wed) |
20:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
20 |
Halswell Green MW Women |
def. |
Pioneer Pumas MW Women |
0 |
27/06/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
6 |
Chisnallwood Layup Lads Y78 |
def. by |
Marshland Magic - Year 78 |
34 |
27/06/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
16 |
Chisnallwood Dribbling Dudes Y7/8 |
def. |
Parkview Prime Y7/8 |
10 |
27/06/24 (Thu) |
16:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
2 |
TPOR Whai Tane Y7/8 |
def. by |
Heathcote Hawks Y78 |
32 |
27/06/24 (Thu) |
17:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
42 |
CES East Saonga Y7/8 |
def. |
Ruru Y7/8 |
36 |
27/06/24 (Thu) |
17:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
|
Heathcote Hurricanes Y7/8 |
vs |
CES East Goats Y7/8 |
|
27/06/24 (Thu) |
18:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
14 |
Mighty Marshland Y7/8 |
def. by |
Waltham Pirates Y7/8 |
19 |
27/06/24 (Thu) |
18:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
10 |
Queenspark Rockets - Year 7/8 |
def. by |
Marshland Lakers Y7/8 |
16 |
27/06/24 (Thu) |
19:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
32 |
Chisnallwood Chissy Court Crusaders Y78 |
def. |
Rawhiti Knights Y7/8 |
10 |
29/06/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
103 |
Atami M23 |
def. |
Checkers Black M23 |
94 |
29/06/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
53 |
Checkers Synergiers M23 |
def. by |
Checkers White M23 |
73 |
29/06/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 20U Division II) |
54 |
Selwyn Hawks M20 |
def. by |
Lions M20 |
75 |
29/06/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
54 |
CBHS Blue B15 |
def. |
St. Thomas Bears B15 |
45 |
29/06/24 (Sat) |
16:55 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
85 |
St. Bede's Red B15 |
def. |
Burnside Black B15 |
57 |
30/06/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
83 |
Wolverines Blouses MD1 |
def. |
Pioneer White MD1 |
47 |
30/06/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
111 |
Atami Casa de Banos MD1 |
def. |
Gators Grey MD1 |
73 |
30/06/24 (Sun) |
12:00 |
(Men's Division 1) |
64 |
Pioneer Yellow MD1 |
def. by |
Wolverines Swaggy P Fan Club MD1 |
75 |
30/06/24 (Sun) |
13:30 |
(XCM Girls' 13U) |
90 |
North Canterbury White G13 |
def. |
Kahu G13 |
29 |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
39 |
Selwyn Hawks G16 |
def. by |
North Canterbury G16 |
80 |
30/06/24 (Sun) |
16:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
89 |
Checkers G16 |
def. |
Pioneer Blue G16 |
41 |
02/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
26 |
LAS Lakers Y5/6 |
def. |
SNBS Sharks Y5/6 |
4 |
02/07/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
14 |
Parkview Pango- Y5/6 |
def. |
Linwood Ave Clippers - Y5/6 |
12 |
02/07/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
6 |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
def. by |
Sumner Stingrays Y5/6 |
14 |
02/07/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
17 |
Mairehau Bucks Y5/6 |
def. |
Waitakiri Warriors Y5/6 |
12 |
02/07/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
10 |
Shirley Super Sonics Y5/6 |
vs |
Elmwood Sharks- Y5/6 |
10 |
02/07/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
28 |
Whitau Fire Y5/6 |
def. |
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
0 |
03/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
12 |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
def. by |
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
24 |
03/07/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
30 |
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
def. |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
6 |
03/07/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
8 |
Sumner Stingrays Y78 |
def. by |
Mt Pleasant Malayian Tigers Y56 |
20 |
03/07/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
30 |
Rawhiti Rangers 2.0 Y78 |
def. |
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
8 |
03/07/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
10 |
Waitakiri Raptors Y5/6 |
def. |
Queenspark Raptors- Y5/6 |
2 |
03/07/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
0 |
Special Olympics MW |
def. by |
Halswell Red MW Women |
20 |
03/07/24 (Wed) |
19:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
32 |
Pioneer Pacers MW Women |
def. by |
Pioneer Pelicans MW Women |
49 |
04/07/24 (Thu) |
15:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
26 |
Lob City |
def. |
Chisnallwood Layup Lads Y78 |
18 |
04/07/24 (Thu) |
16:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
24 |
Te Waka Warriors Y7/8 |
def. by |
Heathcote Hawks Y78 |
26 |
04/07/24 (Thu) |
16:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
0 |
Chisnallwood Back Boarders |
vs |
TPOR Whai Tane Y7/8 |
0 |
04/07/24 (Thu) |
17:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
4 |
Marshland Mavericks Y7/8 |
def. by |
Sumner Storm Y78 |
31 |
04/07/24 (Thu) |
17:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
38 |
Shirley Breakers- Y7/8 |
def. |
Te Aratai Eagles- Y7/8 |
13 |
04/07/24 (Thu) |
18:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
6 |
Queenspark Rockets - Year 7/8 |
def. by |
St. Annes Nga Hato Y78 |
16 |
04/07/24 (Thu) |
18:30 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
18 |
Queenspark Hawkes - Year 7/8 |
def. by |
Waltham Pirates Y7/8 |
28 |
04/07/24 (Thu) |
19:00 |
(Year 7/8 Primary School Comp- Thursdays) |
42 |
CES East Saonga Y7/8 |
def. |
Haeta Keas- Y7/8 |
16 |
06/07/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
73 |
Pioneer Blue M23 |
def. by |
Atami M23 |
87 |
06/07/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
100 |
Checkers Red M23 |
def. |
Wolverines M23 |
70 |
06/07/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 20U Division I) |
82 |
Atami Spartans M20 |
def. |
Rolleston Hawks M20 |
78 |
06/07/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
76 |
Gators Grey M20 |
def. by |
Checkers Red M20 |
82 |
06/07/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
84 |
Selwyn Hawks Blue B15 |
def. |
Burnside Black B15 |
69 |
06/07/24 (Sat) |
16:55 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
68 |
Rolleston B15 |
def. |
CBHS U15A |
61 |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
63 |
Atami M23 |
def. by |
Checkers Red M23 |
93 |
20/07/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
62 |
University of Canterbury A MU23 |
def. |
Wolverines M23 |
47 |
20/07/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 23U) |
78 |
Checkers Black M23 |
def. |
University of Canterbury B M23 |
52 |
20/07/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
78 |
Pioneer Cashmere Maroon M20 |
def. by |
Atami Spartans M20 |
79 |
20/07/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
46 |
St. Bede's Bedeans B15 |
def. |
St. Bede's Redwood B15 |
31 |
20/07/24 (Sat) |
16:55 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
81 |
Papanui B15 |
def. |
North Canterbury Maroon B15 |
69 |
24/07/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
0 |
Special Olympics MW |
def. by |
Halswell Green MW Women |
20 |
24/07/24 (Wed) |
19:30 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
20 |
CYA MW Women |
def. |
Minties Midweek |
0 |
27/07/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
77 |
LU Longhorns M23 |
def. |
Pioneer Yellow M23 |
74 |
27/07/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 20U Division II) |
82 |
Checkers Black M20 |
def. by |
Burnside Checkers M20 |
94 |
27/07/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
78 |
Checkers Red M20 |
def. |
Horomaka Gators White M20 |
63 |
27/07/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
50 |
St. Bede's Redwood B15 |
def. by |
Selwyn Hawks Red Dev B15 |
68 |
27/07/24 (Sat) |
16:55 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
48 |
CBHS White B15 |
def. by |
St. Bede's Bedeans B15 |
49 |
30/07/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
St. Anne's Saints - Y5/6 |
vs |
SNBS Sharks Y5/6 |
|
30/07/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Surfers-Y5/6 |
vs |
Papanui Panthers Y5/6 |
|
30/07/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Thunder - Y5/6 |
vs |
Parkview Whero- Y5/6 |
|
30/07/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Mangu- Y5/6 |
vs |
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
|
30/07/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
NBC Saints Y5/6 |
|
30/07/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Shirley Super Sonics Y5/6 |
vs |
Bromley Black - Year 5/6 |
|
31/07/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
vs |
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
|
31/07/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Lioness- Y5/6 |
vs |
Waitakiri Raptors Y5/6 |
|
31/07/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Redcliffs Rockets- Y5/6 |
vs |
Waitakiri Bulls Y5/6 |
|
31/07/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Sumner Stingrays Y78 |
vs |
Marshland Mana Y7/8 |
|
31/07/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Queenspark Knicks - Y7/8 |
vs |
TPOR Patiki Kohine Y7/8 |
|
31/07/24 (Wed) |
18:15 |
(Midweek Women's Competition 2024) |
|
Special Olympics MW |
vs |
Minties Midweek |
|
06/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Warriors- Y5/6 |
vs |
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
|
06/08/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Queenspark Giants - Y5/6 |
vs |
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
|
06/08/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Whero- Y5/6 |
vs |
Haeta Kotaku- Y5/6 |
|
06/08/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Bromley Black - Year 5/6 |
vs |
Parkview Mangu- Y5/6 |
|
06/08/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Super Eagles Y5/6 |
vs |
Christchurch East Thunder - Y5/6 |
|
06/08/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Christchurch East Lightning - Y5/6 |
vs |
Elmwood Sharks- Y5/6 |
|
07/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Marshland Mana Y7/8 |
vs |
Queenspark Knicks - Y7/8 |
|
07/08/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Lioness- Y5/6 |
vs |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
|
07/08/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt Pleasant Malayian Tigers Y56 |
vs |
Waitakiri Raptors Y5/6 |
|
07/08/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
vs |
Waitakiri Wizards Y5/6 |
|
07/08/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt. Pleasant Pumas Y78 |
vs |
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
|
13/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
vs |
Te Waka Warriors- Y5/6 |
|
13/08/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Pango- Y5/6 |
vs |
Sumner Storm Y56 |
|
13/08/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
vs |
Sumner Surfers-Y5/6 |
|
13/08/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Sharks Y5/6 |
vs |
Paparoa Primetime- Y5/6 |
|
13/08/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Papanui Panthers Y5/6 |
vs |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
|
14/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Sumner Stingrays Y5/6 |
vs |
Waitakiri Bulls Y5/6 |
|
14/08/24 (Wed) |
16:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
vs |
Waitakiri Raptors Y5/6 |
|
14/08/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Wizards Y5/6 |
vs |
Marshland Air Ballers - Y5/6 |
|
14/08/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
vs |
Waitakiri Lakers - Year 5/6 |
|
14/08/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt Pleasant Malayian Tigers Y56 |
vs |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
|
20/08/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Warriors Y5/6 |
vs |
Sumner Storm Y56 |
|
20/08/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Linwood Ave Clippers - Y5/6 |
vs |
Mairehau Bucks Y5/6 |
|
20/08/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Parkview Whero- Y5/6 |
vs |
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
|
20/08/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Shirley Super Sonics Y5/6 |
vs |
Parkview Mangu- Y5/6 |
|
20/08/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Sharks Y5/6 |
vs |
Papanui Panthers Y5/6 |
|
20/08/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
vs |
St. Anne's Saints - Y5/6 |
|
21/08/24 (Wed) |
15:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Chisnallwood Dazzling Dunkers Y78 |
vs |
Chisnallwood Chissy Rockettes |
|
21/08/24 (Wed) |
16:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt Pleasant Malayian Tigers Y56 |
vs |
Lioness- Y5/6 |
|
21/08/24 (Wed) |
17:00 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Mt Pleasant Manta Rays Y56 |
vs |
Redcliffs Lakers Y56 |
|
21/08/24 (Wed) |
17:30 |
(Year 5/6 + 7/8 Primary Competition Wednesdays) |
|
Waitakiri Mavericks Y5/6 |
vs |
Te Pa Mako Kohine- Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Te Pa Wheke Tane- Y5/6 |
vs |
Haeta Kotaku- Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
16:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Queenspark Pistons- Year 5/6 |
vs |
LAS Lakers Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Super Eagles Y5/6 |
vs |
Parkview Whero- Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Bromley Green - Year 5/6 |
vs |
Whitau Fire Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Elmwood Sharks- Y5/6 |
vs |
Parkview Mangu- Y5/6 |
|
03/09/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Waitakiri Clippers - Y5/6 |
vs |
Te Waka Ruru 2 Y5/6 |
|
10/09/24 (Tue) |
15:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Scorpions Y5/6 |
vs |
Waitakiri Warriors Y5/6 |
|
10/09/24 (Tue) |
16:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Sumner Storm Y56 |
vs |
Mairehau Bucks Y5/6 |
|
10/09/24 (Tue) |
17:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
Papanui Panthers Y5/6 |
vs |
Paparoa Primetime- Y5/6 |
|
10/09/24 (Tue) |
17:30 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
St. Anne's Saints - Y5/6 |
vs |
Sumner Surfers-Y5/6 |
|
10/09/24 (Tue) |
18:00 |
(Year 5/6 Primary Competition Tuesdays Term 2-3) |
|
SNBS Sharks Y5/6 |
vs |
Marshland Grizzlies- Y5/6 |
|