DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
27/04/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
68 |
Gators Red M23 |
def. by |
Checkers Red M23 |
118 |
27/04/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
83 |
Atami M23 |
def. |
Gators Green M23 |
65 |
27/04/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 20U Division I) |
56 |
Lions M20 |
def. by |
Pioneer Cashmere Maroon M20 |
101 |
27/04/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
80 |
Gators Grey M20 |
def. |
North Canterbury Green Rangiora M20 |
74 |
04/05/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
59 |
University of Canterbury A MU23 |
def. by |
Gators Green M23 |
68 |
04/05/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
102 |
Pioneer Blue M23 |
def. |
Gators Red M23 |
93 |
04/05/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 20U Division II) |
75 |
Gators Red M20 |
def. by |
Checkers White M20 |
78 |
04/05/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
89 |
Lions M20 |
def. |
Pioneer Blue M20 |
83 |
04/05/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
59 |
Middleton Grange Gators B15 |
def. by |
Cashmere Maroon B15 |
96 |
11/05/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
84 |
Gators Green M23 |
def. by |
Pioneer Blue M23 |
87 |
11/05/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
49 |
Pioneer Yellow M23 |
def. by |
Gators Red M23 |
84 |
11/05/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division I) |
48 |
Gators Grey M20 |
def. by |
Rolleston Hawks M20 |
90 |
11/05/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division I) |
97 |
St. Bede's Checkers M20 |
def. |
Pioneer Blue M20 |
67 |
11/05/24 (Sat) |
15:00 |
(Men's 20U Division II) |
66 |
Checkers STAC-OB |
def. by |
Gators Red M20 |
91 |
11/05/24 (Sat) |
16:30 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
80 |
Middleton Grange Gators B15 |
def. |
Burnside Black B15 |
56 |
12/05/24 (Sun) |
12:45 |
(French Cup and Women's Division One) |
58 |
Gators FC |
def. |
Halswell FC |
35 |
12/05/24 (Sun) |
14:15 |
(Dynasty Girls' 16U) |
45 |
North Canterbury G16 |
def. by |
Gators G16 |
59 |
12/05/24 (Sun) |
15:45 |
(XCM Girls' 13U) |
22 |
North Canterbury White G13 |
def. by |
Wharenui Gators G13 |
72 |
14/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
47 |
Middleton Grange Gators - WT |
def. by |
Burnside High - WT |
52 |
14/05/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
73 |
Middleton Grange Gators - TT |
def. |
Ashburton College - TT |
53 |
18/05/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
100 |
Pioneer Blue M23 |
def. |
Pioneer Yellow M23 |
63 |
18/05/24 (Sat) |
10:35 |
(Men's 23U) |
64 |
Wolverines M23 |
def. by |
University of Canterbury A MU23 |
93 |
18/05/24 (Sat) |
12:10 |
(Men's 20U Division I) |
82 |
Atami Spartans M20 |
def. |
Gators Grey M20 |
71 |
18/05/24 (Sat) |
13:45 |
(Men's 20U Division I) |
106 |
North Canterbury Green Rangiora M20 |
def. |
Pioneer Blue M20 |
37 |
18/05/24 (Sat) |
15:20 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
106 |
Pioneer Blue B15 |
def. |
Riccarton Gators B15 |
47 |
19/05/24 (Sun) |
12:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
33 |
Atami WD1 |
def. by |
Gators FC |
49 |
19/05/24 (Sun) |
13:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
51 |
Gators G16 |
def. by |
Checkers G16 |
60 |
19/05/24 (Sun) |
15:00 |
(XCM Girls' 13U) |
19 |
Checkers Red G13 |
def. by |
Halswell G13 |
83 |
19/05/24 (Sun) |
16:30 |
(XCM Girls' 13U) |
81 |
Checkers White G13 |
def. |
Selwyn Hawks Red G13 |
18 |
21/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
65 |
Middleton Grange Gators - WT |
def. by |
Villa Maria - WT |
68 |
25/05/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
93 |
Gators Green M23 |
def. by |
Checkers Black M23 |
100 |
25/05/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
81 |
Wolverines M23 |
def. |
Gators Red M23 |
69 |
25/05/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division II) |
90 |
Selwyn Hawks M20 |
def. |
Pioneer White M20 |
47 |
25/05/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division I) |
87 |
Rolleston Hawks M20 |
def. |
Pioneer Blue M20 |
67 |
25/05/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
82 |
Middleton Grange Gators B15 |
def. by |
St. Thomas A B15 |
94 |
25/05/24 (Sat) |
16:25 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
44 |
Riccarton Gators B15 |
def. by |
Selwyn Hawks White B15 |
87 |
26/05/24 (Sun) |
12:00 |
(XCM Girls' 13U) |
59 |
Pioneer Blue G13 |
def. |
Wharenui Gators G13 |
22 |
26/05/24 (Sun) |
13:30 |
(XCM Girls' 13U) |
120 |
Halswell G13 |
def. |
North Canterbury White G13 |
15 |
26/05/24 (Sun) |
15:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
54 |
Halswell WD1 |
def. by |
Gators FC |
73 |
28/05/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
55 |
Rangi Ruru - WT |
def. |
Middleton Grange Gators - WT |
52 |
28/05/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
73 |
Middleton Grange Gators - TT |
def. |
Riccarton High - TT |
63 |
08/06/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
79 |
Checkers Red M23 |
def. by |
Gators Green M23 |
81 |
08/06/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
65 |
Pioneer White M23 |
def. by |
Checkers Synergiers M23 |
93 |
08/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division II) |
47 |
Pioneer Cashmere Gold M20 |
def. by |
UC Christ's College White M20 |
80 |
08/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division II) |
77 |
Selwyn Hawks M20 |
def. by |
Gators Red M20 |
88 |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
(Men's 20U Division I) |
105 |
Pioneer Cashmere Maroon M20 |
def. |
Pioneer Blue M20 |
56 |
08/06/24 (Sat) |
16:25 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
100 |
Middleton Grange Gators B15 |
def. |
CBHS U15A |
80 |
09/06/24 (Sun) |
12:00 |
(XCM Girls' 13U) |
51 |
Checkers White G13 |
def. |
Wharenui Gators G13 |
26 |
09/06/24 (Sun) |
13:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
53 |
Lions G16 |
def. by |
Gators G16 |
77 |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
10 |
Selwyn Hawks G16 |
def. by |
Horomaka Gators G16 |
76 |
09/06/24 (Sun) |
16:30 |
(XCM Girls' 13U) |
86 |
Pioneer Blue G13 |
def. |
Checkers Red G13 |
34 |
11/06/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
55 |
Middleton Grange Gators - WT |
def. by |
Hillmorton - WT |
69 |
11/06/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
84 |
Hillmorton High - TT |
def. by |
Middleton Grange Gators - TT |
88 |
15/06/24 (Sat) |
09:00 |
(Miles Toyota Premier Women's League 2024) |
39 |
Halswell Women's Premier |
def. by |
Checkers Women's Premier |
60 |
15/06/24 (Sat) |
10:30 |
(Miles Toyota Premier Women's League 2024) |
59 |
Lincoln University Women's Premier |
def. by |
Atami Women's Premier |
65 |
15/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Miles Toyota Premier Men's League 2024) |
99 |
Pioneer Pacers Men's Premier |
def. |
Lincoln University Men's Premier |
69 |
15/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Miles Toyota Premier Men's League 2024) |
82 |
Gators Men's Premier |
def. by |
Checkers Men's Premier |
87 |
16/06/24 (Sun) |
12:45 |
(French Cup and Women's Division One) |
56 |
Gators FC |
def. by |
STAC Checkers White FC |
70 |
16/06/24 (Sun) |
14:15 |
(Dynasty Girls' 16U) |
25 |
Selwyn Hawks G16 |
def. by |
Gators G16 |
88 |
16/06/24 (Sun) |
15:45 |
(XCM Girls' 13U) |
64 |
Selwyn Hawks Red G13 |
def. |
Kahu G13 |
59 |
22/06/24 (Sat) |
10:30 |
(Miles Toyota Premier Women's League 2024) |
37 |
Atami Women's Premier |
def. by |
Checkers Women's Premier |
94 |
22/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Miles Toyota Premier Men's League 2024) |
85 |
Checkers Men's Premier |
def. |
University of Canterbury Men's Premier |
74 |
22/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Miles Toyota Premier Men's League 2024) |
77 |
Gators Men's Premier |
def. by |
Pioneer Pacers Men's Premier |
96 |
23/06/24 (Sun) |
12:00 |
(XCM Girls' 13U) |
33 |
Wharenui Gators G13 |
def. by |
Halswell G13 |
80 |
23/06/24 (Sun) |
13:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
63 |
Gators FC |
def. |
University of Canterbury WD1 |
43 |
23/06/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
84 |
Gators G16 |
def. |
Pioneer Blue G16 |
42 |
23/06/24 (Sun) |
16:30 |
(XCM Girls' 13U) |
20 |
Pioneer Blue G13 |
def. |
Pioneer Yellow G13 |
0 |
25/06/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
35 |
Middleton Grange Gators - WT |
def. by |
Ashburton College - WT |
87 |
25/06/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
75 |
Middleton Grange Gators - TT |
def. by |
Kaiapoi High - TT |
90 |
29/06/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
94 |
Gators Green M23 |
def. |
Gators Red M23 |
59 |
29/06/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
83 |
Lincoln University Bulls M23 |
def. by |
Checkers Red M23 |
99 |
29/06/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division I) |
56 |
Pioneer Blue M20 |
def. by |
Checkers Red M20 |
122 |
29/06/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division II) |
90 |
Gators Red M20 |
def. |
Checkers Black M20 |
78 |
29/06/24 (Sat) |
15:00 |
(Men's 20U Division II) |
61 |
Pioneer Yellow M20 |
def. by |
Burnside Checkers M20 |
78 |
29/06/24 (Sat) |
16:25 |
(XCM Boys' 13U) |
68 |
Wharenui Gators Grey B13 |
def. by |
Horomaka Gators B13 |
86 |
30/06/24 (Sun) |
12:00 |
(XCM Girls' 13U) |
121 |
North Canterbury Maroon G13 |
def. |
Checkers White G13 |
33 |
30/06/24 (Sun) |
13:30 |
(XCM Girls' 13U) |
73 |
Wharenui Gators G13 |
def. |
Pioneer Yellow G13 |
27 |
30/06/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
52 |
Gators G16 |
def. |
Horomaka Gators G16 |
44 |
30/06/24 (Sun) |
16:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
65 |
University of Canterbury FC |
def. |
Gators FC |
63 |
02/07/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
84 |
Middleton Grange Gators - WT |
def. |
Rangiora New Life - WT |
36 |
02/07/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
93 |
Burnside High - TT |
def. |
Middleton Grange Gators - TT |
62 |
06/07/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
61 |
Gators Red M23 |
def. by |
Lincoln University Bulls M23 |
68 |
06/07/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
58 |
Pioneer Yellow M23 |
def. by |
Gators Green M23 |
85 |
06/07/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division I) |
63 |
Pioneer Blue M20 |
def. by |
St. Andrew's College Checkers Blue M20 |
106 |
06/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
78 |
Selwyn Hawks Red B15 |
def. |
St. Thomas Nets B15 |
39 |
06/07/24 (Sat) |
15:00 |
(Men's 20U Division II) |
87 |
Gators Red M20 |
def. |
UC Christ's College White M20 |
72 |
06/07/24 (Sat) |
16:25 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
69 |
Middleton Grange Gators B15 |
def. by |
St. Bede's Red B15 |
99 |
07/07/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
54 |
Wolverines Black MD1 |
def. by |
Wolverines Blue MD1 |
75 |
07/07/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
68 |
Gators Grey MD1 |
def. by |
Gators Black MD1 |
76 |
07/07/24 (Sun) |
12:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
59 |
Checkers FC |
def. by |
Gators FC |
86 |
07/07/24 (Sun) |
13:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
47 |
Pioneer WD1 |
def. by |
University of Canterbury WD1 |
63 |
20/07/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
63 |
Pioneer Yellow M23 |
def. by |
Gators Red M23 |
78 |
20/07/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
76 |
Gators Green M23 |
def. by |
Pioneer Blue M23 |
93 |
20/07/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division I) |
79 |
St. Bede's Checkers M20 |
def. by |
Gators Grey M20 |
80 |
20/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division II) |
57 |
Gators Red M20 |
def. by |
Lions M20 |
68 |
20/07/24 (Sat) |
15:00 |
(Men's 20U Division I) |
58 |
Pioneer Blue M20 |
def. by |
Horomaka Gators White M20 |
101 |
20/07/24 (Sat) |
16:25 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
71 |
Selwyn Hawks Red Dev B15 |
def. |
Christ's College White B15 |
42 |
21/07/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
95 |
Gators Black MD1 |
def. |
Checkers Red MD1 |
64 |
21/07/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
77 |
Country Wolverines |
def. |
Gators Grey MD1 |
71 |
21/07/24 (Sun) |
12:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
43 |
Atami WD1 |
def. by |
Halswell WD1 |
74 |
27/07/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
73 |
Checkers Red M23 |
def. by |
Gators Green M23 |
82 |
27/07/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
88 |
Gators Red M23 |
def. by |
Checkers Black M23 |
102 |
27/07/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 20U Division II) |
102 |
Gators Red M20 |
def. |
St. Andrew's College Checkers White M20 |
63 |
27/07/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division I) |
46 |
Pioneer Blue M20 |
def. by |
Atami Spartans M20 |
105 |
27/07/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
78 |
Middleton Grange Gators B15 |
def. by |
Burnside Black B15 |
81 |
27/07/24 (Sat) |
16:25 |
(XCM Boys' 13U) |
100 |
North Canterbury Tigers B13 |
def. |
Wharenui Gators Grey B13 |
36 |
28/07/24 (Sun) |
08:30 |
(Men's Division 1) |
88 |
Gators Black MD1 |
def. |
Pioneer Blue MD1 |
41 |
28/07/24 (Sun) |
10:00 |
(Men's Division 1) |
98 |
Gators Grey MD1 |
def. |
Wolverines Blouses MD1 |
76 |
28/07/24 (Sun) |
11:30 |
(XCM Girls' 13U) |
47 |
Checkers Red G13 |
def. by |
Wharenui Gators G13 |
56 |
28/07/24 (Sun) |
13:00 |
(XCM Girls' 13U) |
26 |
Selwyn Hawks Blue G13 |
def. by |
North Canterbury White G13 |
53 |
30/07/24 (Tue) |
17:45 |
(Lincoln University Whelan Trophy Division 2) |
90 |
Middleton Grange Gators - WT |
def. |
Rolleston College - WT |
36 |
30/07/24 (Tue) |
19:30 |
(Lincoln University Thomson Trophy Division 1) |
76 |
Middleton Grange Gators - TT |
def. by |
CBHS Thomspon Trophy |
113 |
03/08/24 (Sat) |
09:00 |
(Miles Toyota Premier Women's League 2024) |
|
Lincoln University Women's Premier |
vs |
University of Canterbury Women's Premier |
|
03/08/24 (Sat) |
10:35 |
(Miles Toyota Premier Women's League 2024) |
|
Atami Women's Premier |
vs |
Checkers Women's Premier |
|
03/08/24 (Sat) |
12:10 |
(Miles Toyota Premier Women's League 2024) |
|
North Canterbury Women's Premier |
vs |
Halswell Women's Premier |
|
03/08/24 (Sat) |
13:45 |
(Miles Toyota Premier Men's League 2024) |
|
Gators Men's Premier |
vs |
Atami Men's Premier |
|
03/08/24 (Sat) |
15:20 |
(Miles Toyota Premier Men's League 2024) |
|
University of Canterbury Men's Premier |
vs |
Lincoln University Men's Premier |
|
03/08/24 (Sat) |
16:55 |
(Miles Toyota Premier Men's League 2024) |
|
Checkers Men's Premier |
vs |
Pioneer Pacers Men's Premier |
|
04/08/24 (Sun) |
12:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
|
Halswell FC |
vs |
Gators FC |
|
04/08/24 (Sun) |
13:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
|
Horomaka Gators G16 |
vs |
Checkers G16 |
|
04/08/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
|
Gators G16 |
vs |
Lions G16 |
|
04/08/24 (Sun) |
16:30 |
(Dynasty Girls' 16U) |
|
Selwyn Hawks G16 |
vs |
Pioneer Blue G16 |
|
10/08/24 (Sat) |
09:00 |
(Men's 23U) |
|
LU Longhorns M23 |
vs |
Gators Red M23 |
|
10/08/24 (Sat) |
10:30 |
(Men's 23U) |
|
Gators Green M23 |
vs |
Wolverines M23 |
|
10/08/24 (Sat) |
12:00 |
(Men's 23U) |
|
Pioneer White M23 |
vs |
Gators Grey M20 |
|
10/08/24 (Sat) |
13:30 |
(Men's 20U Division II) |
|
Pioneer Blue M20 |
vs |
Pioneer Cashmere Gold M20 |
|
10/08/24 (Sat) |
15:00 |
(Dynasty Boys' 15U A) |
|
Undecided |
vs |
Undecided |
|
10/08/24 (Sat) |
16:25 |
(Dynasty Boys' 15U Sub Grades) |
|
St. Thomas Nets B15 |
vs |
St. Andrew's College White B15 |
|
11/08/24 (Sun) |
09:00 |
(Men's Division 1) |
|
Checkers Red MD1 |
vs |
Gators Grey MD1 |
|
11/08/24 (Sun) |
10:30 |
(Men's Division 1) |
|
Pioneer White MD1 |
vs |
Wolverines Swaggy P Fan Club MD1 |
|
11/08/24 (Sun) |
12:00 |
(French Cup and Women's Division One) |
|
University of Canterbury FC |
vs |
Gators FC |
|
11/08/24 (Sun) |
13:30 |
(French Cup and Women's Division One) |
|
Checkers FC |
vs |
Halswell FC |
|
11/08/24 (Sun) |
15:00 |
(Dynasty Girls' 16U) |
|
Gators G16 |
vs |
Horomaka Gators G16 |
|