YMCA Court 1
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 0 | Northcote Intermediate Stars | def. by | TNIS Wildcats | 0 |
08/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 38 | Belmont Intermediate Buckets | def. | TNIS Sparks | 0 |
08/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 25 | Glenfield Intermediate Grizzlies | def. | Birkdale Intermediate Bulls | 19 |
08/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 0 | Northcote Intermediate Spark | def. by | Belmont Intermediate Sky | 0 |
09/04/24 (Tue) | 15:45 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 10 | Willow Park Primary Wildcats | def. | Sunnybrae School Sensations | 8 |
09/04/24 (Tue) | 16:10 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 4 | Belmont Primary Rockets | def. by | Stanley Bay School Shooters | 20 |
09/04/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 8 | Birkenhead Primary Thunder | def. by | Campbells Bay Primary Dream | 14 |
09/04/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 10 | Bayfield Primary Flames | def. | Campbells Bay Primary Breeze | 6 |
09/04/24 (Tue) | 17:25 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 20 | Birkenhead Primary Wildcats | def. | Birkenhead Primary Lakers | 0 |
29/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 16 | Northcote Intermediate Rams | def. | Glenfield Intermediate Greyhounds | 4 |
29/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 0 | Glenfield Intermediate Giants | vs | Wairau Intermediate Rams | 0 |
29/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 14 | Northcote Intermediate Saints | def. | Belmont Intermediate Heat | 12 |
29/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 23 | Belmont Intermediate Magic | def. | Ponsonby Intermediate Celtics | 8 |
30/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 10 | Belmont Primary Heat | def. by | Northcote Primary Pacers | 18 |
30/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 14 | Westminster Ballers | def. by | Vauxhall School Vikings | 18 |
30/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 4 | Bayview Primary Y1/2 mixed | def. by | Birkdale Primary School Koura | 12 |
30/04/24 (Tue) | 17:25 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 12 | Northcote Primary Raptors | def. | Bayfield Primary Pelicans | 10 |
03/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 26 | Kristin Tawa Development Squad | def. | Takapuna Grammar U19 Girls Social | 22 |
06/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 7 | TNIS Nets | def. by | TNIS Nuggets | 16 |
06/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 10 | Belmont Intermediate Nets | def. | Glenfield Intermediate Gladiators | 6 |
06/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 19 | Belmont Intermediate Wings | def. | Wairau Intermediate Storm | 17 |
06/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 22 | Belmont Intermediate Clippers | def. by | Westminster Hawks | 24 |
07/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 24 | Glenfield Primary Wolves | def. | Birkenhead Primary Timberwolves | 14 |
07/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 24 | Devonport Primary Avalanche | def. | Bayview Primary Wolves Y3/4 | 14 |
07/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 10 | Willow Park Primary Titans | def. | Campbells Bay Primary Warriors | 0 |
07/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 0 | Verran Primary School Tall Blacks | def. by | Glenfield Primary Hoopers | 6 |
10/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Long Bay College U19 Girls Red | vs | Kristin U19 Girls Social | 0 |
13/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 8 | Glenfield Intermediate Gators | def. by | Northcote Intermediate Huskies | 34 |
13/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 22 | Northcote Intermediate Tuataras | def. | Northcote Intermediate Breakers | 13 |
13/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 14 | Wairau Intermediate Saints | def. | NX Warriors | 10 |
13/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 38 | Ponsonby Intermediate Bulls | def. | Kristin Year 8 Karearea | 14 |
14/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 16 | Bayfield Primary Nuggets | def. | Birkdale Primary School Koura | 2 |
14/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 10 | Bayfield Primary Pelicans | vs | Vauxhall School Vikings | 10 |
14/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 2 | Campbells Bay Primary Warriors | def. by | Pinehurst School Panthers | 8 |
14/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 12 | Pinehurst School Lions | def. | Bayview Primary Y1/2 mixed | 6 |
17/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 39 | Takapuna Grammar U19 Girls Social | def. | Albany Senior High School Girls | 27 |
17/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 24 | Long Bay College Girls U17 Teal | def. | WGHS Social Red | 10 |
17/05/24 (Fri) | 21:00 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Long Bay College Girls U19 GREEN | vs | WGHS Social Magenta | 0 |
20/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 18 | Northcote Intermediate Swifts | def. by | Wairau Intermediate Storm | 34 |
20/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 24 | Belmont Intermediate Clippers | def. | Glenfield Intermediate Gladiators | 4 |
20/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 21 | Birkdale Intermediate Blades | def. | TNIS Lakers | 18 |
20/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 8 | Pinehurst School Gold | def. by | Northcote Intermediate Giants | 13 |
21/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 18 | Belmont Primary Bucks | def. | Glenfield Primary Hoopers | 8 |
21/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 0 | Kauri Park Primary Lakers | def. by | Willow Park Primary Sparks | 14 |
21/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 10 | Milford Primary Bears | def. by | Northcote Primary Giants | 18 |
21/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 14 | Milford Primary Knights | def. | Marlborough Primary S Currys | 6 |
24/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 17 | AJHS Blue | def. | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | 14 |
24/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 56 | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | def. | Rosmini Hoyas | 14 |
24/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 6 | Kristin U19 Girls Social | def. by | Long Bay College Girls U19 GREEN | 36 |
24/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 17 | Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue | def. by | Kristin U17 Boys B | 23 |
24/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Takapuna Grammar Lionesses | vs | Long Bay College U19 Girls Red | 0 |
24/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 57 | Glenfield College U17 Boys | def. | Kaipara College U17 Blue | 18 |
27/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 6 | TNIS Grizzlies | def. by | Wairau Intermediate Saints | 24 |
27/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 26 | Northcote Intermediate Breakers | def. by | Glenfield Intermediate Great Whites | 44 |
27/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 12 | Belmont Intermediate Nuggets | def. by | Wairau Intermediate Sharks | 30 |
27/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 32 | Rosmini Lakers | def. | TNIS Thunder | 19 |
28/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 4 | Glenfield Primary Wolves | def. by | Devonport Primary Avalanche | 13 |
28/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 18 | Greenhithe Primary Warriors | def. | Bayview Primary Wolves Y3/4 | 16 |
28/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 6 | Birkenhead Primary Timberwolves | def. by | Birkenhead Primary Knicks | 16 |
28/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 10 | Bayfield Primary Celtics | def. by | Bayswater Primary Panthers | 15 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Rosmini Vipers | vs | Rangitoto College Y9 Boys Kikorangi | ||
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | vs | Kaipara College U17 Yellow | ||
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Rangitoto College Y9 Boys - Blue | vs | Rosmini Hoyas | ||
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Orewa College Under 17 | vs | HASCA U17 Boys | ||
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Rangitoto College U19 Boys Blue | vs | Long Bay College U19 Boys Orange | ||
04/06/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | Target Road Thunders | vs | Marlborough Primary S O'Neals | ||
04/06/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | Bayfield Primary Nuggets | vs | Willow Park Primary Titans | ||
04/06/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | Sunnybrae School Suns | vs | Beachhaven Primary Ballers | ||
04/06/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | Devonport Primary Avalanche | vs | Greenhithe Primary Warriors | ||
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Rangitoto College Y9 Boys Kikorangi | vs | Rangitoto College Y9 Boys Silver | ||
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Rangitoto College Y9 Boys Whero | vs | Rangitoto College Y9 Boys White | ||
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Kaipara College Year 9 Blue | vs | Rosmini Hoyas | ||
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Kaipara College U17 Blue | vs | Takapuna Grammar U17 Boys Social White | ||
07/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Vanguard Military School 1 | vs | Glenfield College U19 Boys B | ||
10/06/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | TNIS Bulls | vs | Glenfield Intermediate Greyhounds | ||
10/06/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | Ponsonby Intermediate Cavs | vs | Wairau Intermediate Jets | ||
10/06/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | TNIS Lakers | vs | Northcote Intermediate Breakers | ||
10/06/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | TNIS Cavaliers | vs | Belmont Intermediate Dream | ||
11/06/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Rangitoto College Y9 Boys Kikorangi | vs | Long Bay College YEAR 9 BLACK | ||
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | Long Bay College YEAR 9 YELLOW | vs | Long Bay College YEAR 9 WHITE | ||
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Rangitoto College U17 Boys Ma | vs | Takapuna Grammar Senior C Boys | ||
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Kaipara College U17 Blue | vs | Birkenhead College U17 A Boys | ||
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Long Bay College BOYS U19 BLUE | vs | Takapuna Grammar Baka Ballers | ||
18/06/24 (Tue) (5th/6th Playoff) |
15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (5th/6th Playoff) |
16:20 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (7th/8th Playoff) |
16:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (7th/8th Playoff) |
17:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Takapuna Grammar U17 Boys Social White | vs | Glenfield College U17 Boys | ||
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | Long Bay College YEAR 9 WHITE | vs | Northcote College Year 9 Boys Red | ||
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Rangitoto College U17 Boys Kikorangi | vs | Mahurangi College U17 RED Boys | ||
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | vs | HASCA U17 Boys | ||
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Long Bay College Senior Black | vs | Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue | ||
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Takapuna Grammar Gymrats | vs | Rosmini Furst Fufteen | ||
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Rosmini Hoyas | vs | Rangitoto College Y9 Boys Whero | ||
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Orewa College Under 17 | vs | Rangitoto College U17 Boys Ma | ||
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Takapuna Grammar Baka Ballers | vs | Kingsway School U19 | ||
05/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | vs | Long Bay College U19 Boys Orange | ||
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | vs | Kristin U19 Boys Social | ||
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Birkenhead College U17 Girls | vs | HPSS U17 Girls | ||
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | vs | AJHS Royal | ||
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Rangitoto College U19 Boys Ma | vs | Kingsway School U19 | ||
02/08/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (5th/6th Playoff) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (5th/6th Playoff) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided |