EFS 2
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
06/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 105 | Choppers | def. | Monstars | 97 |
13/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 91 | Magic Bolo's | def. | Swerve Premiers | 76 |
13/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 91 | Choppers | def. | AUT Premiers | 73 |
27/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 88 | Choppers | def. | Jambre Group McDonalds Raiders | 85 |
27/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 90 | Magic Bolo's | def. | Monstars | 53 |
03/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 64 | Jambre Group McDonalds Raiders | def. by | Magic Bolo's | 90 |
03/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 97 | Choppers | def. | Harbour Prem Men | 92 |
08/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 0 | AJHS Thunder | def. | Northcote Intermediate Breakers | 0 |
08/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 21 | MBIS Stingrays | def. | TNIS Magic | 15 |
08/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 6 | Belmont Intermediate Celtics | def. by | Mahurangi College Junior Boys Aims | 36 |
08/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 30 | Kristin Year 7 Kikorangi | def. | Rosmini Suns | 20 |
08/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 33 | Rosmini Jazz | def. | NX Suns | 30 |
08/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 4 | Rosmini Heat | vs | Pinehurst School White | 4 |
08/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 19 | St Marys College Thunder | def. | TNIS Aces | 18 |
08/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 0 | MBIS Sharks | def. | Northcote Intermediate Vanguards | 0 |
08/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 13 | MBIS Snipers | def. by | Ponsonby Intermediate Bucks | 31 |
08/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 0 | Northcote Intermediate Saints | def. by | Kristin Year 7 Whero | 0 |
09/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 6 | Willow Park Primary Titans | def. | Pinehurst School Panthers | 4 |
09/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 4 | Beachhaven Primary Ballers | vs | Bayview Primary Raiders | 4 |
09/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 12 | Bayswater Primary Panthers | def. | Greenhithe Primary Warriors | 8 |
09/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 2 | Hauraki School Pythons | def. by | Bayfield Primary Kings | 20 |
09/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 12 | Vauxhall School Nets | def. | Chelsea Primary Celtics | 0 |
09/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 34 | Northcote Primary Lakers | def. | Pinehurst School Firebirds | 6 |
10/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 68 | AUT Premiers | def. by | Jambre Group McDonalds Raiders | 74 |
10/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 95 | Harbour Prem Men | def. | Magic Bolo's | 89 |
17/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 89 | Swerve Premiers | def. by | Choppers | 101 |
17/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 63 | Mairangi Vice | def. | Rosmini Old Boys | 44 |
29/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 17 | Kristin Year 8 Kiwi | def. | Belmont Intermediate Nuggets | 14 |
29/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 26 | NX Sonics | def. | Belmont Intermediate Celtics | 15 |
29/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 4 | NX Hawks | def. by | Northcote Intermediate Bulls | 38 |
29/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 5 | TNIS Thunder | def. by | Mahurangi College Junior Boys Aims | 58 |
29/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 28 | MBIS Dragons | def. | Glenfield Intermediate Gladiators | 8 |
29/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 20 | MBIS Piranhas | def. by | Ponsonby Intermediate Raptors | 26 |
29/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 29 | NX Whetu | def. | Carmel School Blue | 14 |
29/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 34 | TNIS Warriors | def. | MBIS Sharks | 33 |
29/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 18 | Belmont Intermediate Wings | def. | Glenfield Intermediate Gazelles | 10 |
29/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 13 | MBIS Falcons | def. by | Birkdale Intermediate Bullets | 28 |
30/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 16 | Birkenhead Primary Celtics | vs | Vauxhall School All Stars | 16 |
30/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 2 | Kauri Park Primary Lakers | def. by | Northcote Primary Giants | 8 |
30/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 12 | Bayfield Primary Nuggets | def. | Pinehurst School Panthers | 6 |
30/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 24 | Devonport Primary Tornadoes | def. | Kauri Park Primary Bulls | 16 |
30/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 12 | Milford Primary Breakers | def. by | Chelsea Primary Wildcats | 22 |
30/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 22 | Northcote Primary Lakers | def. | Sunnybrae School Hawks | 15 |
01/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 14 | Takapuna Primary School Lakers | def. | Bayfield Primary Raptors | 6 |
01/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 6 | Hauraki School Eagles | def. by | Verran Primary School GOATS | 13 |
01/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 6 | Hauraki School Stars | def. by | Sunnynook Primary Cavaliers | 16 |
01/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 13 | Chelsea Primary Breakers | def. | Kristin Heat | 12 |
01/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 16 | Hauraki School Hawks | def. | Vauxhall School Vipers | 3 |
01/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 12 | Upper Harbour Primary School Harriers | def. by | Campbells Bay Primary Jets | 20 |
01/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 24 | Pinehurst School All Stars | def. | Milford Primary Raptors | 17 |
01/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 2 | Vauxhall School Mavericks | def. by | Campbells Bay Primary Tuatara | 38 |
01/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 92 | Magic Bolo's | def. by | Choppers | 118 |
01/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 85 | Jambre Group McDonalds Raiders | def. by | Swerve Premiers | 115 |
02/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 39 | WGHS U17 | def. by | Kristin Premier Girls | 65 |
03/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 33 | Northcote College Year 9 Girls | def. | Rangitoto College Y9 Girls Red | 2 |
03/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Mahurangi College U19 Girls | vs | Kristin U19 Girls Social | 0 |
06/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 14 | Northcote Intermediate Bulls | def. | Belmont Intermediate Rockets | 9 |
06/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 8 | NX Hawks | def. by | Rosmini Pistons | 50 |
06/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 28 | Rosmini Lakers | def. | MBIS Cobras | 25 |
06/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 2 | NX Wairua | def. by | Belmont Intermediate Sky | 46 |
06/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 0 | Kristin Year 8 Kotare | def. by | Rosmini Hornets | 0 |
06/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 8 | Kristin Year 7 Whero | def. | NX Wizards | 7 |
06/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 26 | Belmont Intermediate Bullets | def. | MBIS Storm | 18 |
06/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 44 | NX Trailblazers | def. | Belmont Intermediate Lakers | 7 |
06/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 25 | Glenfield Intermediate Giants | def. | MBIS Raptors | 18 |
06/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 23 | NX Jazz | def. | Rosmini Wizards | 22 |
07/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 10 | Willow Park Primary Sparks | def. by | Northcote Primary Giants | 12 |
07/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 6 | Target Road Thunders | def. by | Sunnybrae School Magic | 8 |
07/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 7 | Beachhaven Primary Bulldogs | def. by | Windy Ridge Bouncers | 10 |
07/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 4 | Willow Park Primary Comets | def. by | Kauri Park Primary Bulls | 26 |
07/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 27 | Vauxhall School Nets | def. | Campbells Bay Primary Nuggets | 4 |
07/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 24 | Campbells Bay Primary Pistons | def. | Sunnybrae School Hawks | 6 |
08/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 10 | Northcote Primary Pistons | def. | Bayview Primary Warriors | 8 |
08/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 10 | Verran Primary School Thunder | def. | Willow Park Primary Hawks | 9 |
08/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 7 | Bayfield Primary Bullets | def. | Devonport Primary Flames | 5 |
08/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 5 | Marlborough Primary M Johnsons | def. by | Marlborough Primary L James | 12 |
08/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 10 | Birkdale Primary School Kahurangi | def. | Birkenhead Primary Warriors | 8 |
08/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 28 | Northcote Primary Hustlers | def. | Hauraki School Thunder | 7 |
08/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 12 | Westminster Kareareas | def. | Bayfield Primary Warriors | 11 |
08/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 8 | Stanley Bay School Dunkers | def. by | Bayfield Primary Lakers | 34 |
08/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 89 | Magic Bolo's | def. | AUT Premiers | 74 |
08/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 75 | Monstars | def. by | Choppers | 84 |
09/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 15 | WGHS U17 | def. by | Otamatea High School Girls | 63 |
10/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 40 | AJHS Blue | def. | Kristin Year 9 Girls Tawa | 6 |
10/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 49 | WGHS Social Magenta | def. | Kristin Tawa Development Squad | 12 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 20 | WGHS Social Red | def. | HPSS U17 Girls | 11 |
13/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 20 | TNIS Celtics | def. | TNIS Magic | 19 |
13/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 42 | Rosmini Bucks | def. | MBIS Falcons | 9 |
13/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 45 | Belmont Intermediate Warriors | def. | AJHS Spurs | 2 |
13/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 27 | Belmont Intermediate Mercury | def. | Carmel School White | 4 |
13/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 26 | NX Breakers | def. | Glenfield Intermediate Greyhounds | 5 |
13/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 22 | Rosmini Pistons | def. | Belmont Intermediate Rockets | 12 |
13/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 62 | Northcote Intermediate Spirit | def. | TNIS Aces | 10 |
13/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 30 | TNIS Warriors | def. | AJHS Nets | 22 |
13/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 31 | NX Suns | def. | Belmont Intermediate Bucks | 20 |
13/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 12 | TNIS Thunder | def. by | MBIS Vipers | 53 |
14/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 7 | Belmont Primary Bucks | def. by | Willow Park Primary Sparks | 14 |
14/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 9 | Marlborough Primary S O'Neals | def. by | Beachhaven Primary Bulls | 10 |
14/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 20 | Willow Park Primary Heat | def. | Marlborough Primary S Currys | 2 |
14/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 22 | St Joseph's Raptors | def. | Devonport Primary Tornadoes | 20 |
14/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 10 | Greenhithe Primary Nuggets | def. by | Vauxhall School Nets | 24 |
14/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 18 | Pinehurst School Firebirds | def. by | Birkenhead Primary Nuggets | 30 |
15/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 10 | Devonport Primary Panthers | def. by | Bayview Primary Warriors | 16 |
15/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 32 | Target Road Buckets | def. | Willow Park Primary Hawks | 12 |
15/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 10 | Kauri Park Primary Warriors | def. | Bayview Primary Breakers | 6 |
15/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 30 | Chelsea Primary Breakers | def. | Pinehurst School Cavaliers | 11 |
15/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 7 | Hauraki School Hawks | def. by | Campbells Bay Primary Rams | 14 |
15/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 4 | Upper Harbour Primary School Harriers | def. by | Belmont Primary Knicks | 12 |
15/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 16 | Pinehurst School All Stars | def. | Sunnynook Primary Celtics | 10 |
15/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 20 | Vauxhall School Mavericks | def. | St Joseph's Catholic School Warriors | 0 |
15/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 89 | Harbour Prem Men | def. by | Jambre Group McDonalds Raiders | 91 |
15/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 83 | AUT Premiers | def. by | Choppers | 86 |
20/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 60 | Belmont Intermediate Kings | def. | TNIS Nets | 2 |
20/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 0 | Belmont Intermediate Sky | vs | Birkdale Intermediate Blitz | 0 |
20/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 15 | NX Cavaliers | def. | TNIS Magic | 10 |
20/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 25 | NX Heat | def. | Belmont Intermediate Rockets | 12 |
20/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 23 | AJHS Lakers | def. | Glenfield Intermediate Greyhounds | 21 |
20/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 23 | MBIS Breeze | def. | Ponsonby Intermediate Sparks | 8 |
20/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 19 | St Marys College Thunder | def. by | Carmel School Blue | 27 |
20/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 12 | Northcote Intermediate Vanguards | def. by | TNIS Warriors | 65 |
20/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 19 | Mahurangi College Junior Boys Aims | def. | Rosmini Lakers | 17 |
20/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 10 | Rosmini Knicks | def. | Kristin Year 8 Kiwi | 0 |
21/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 8 | Campbells Bay Primary Rockets | def. by | Bayview Primary Raiders | 10 |
21/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 0 | Birkenhead Primary Timberwolves | vs | Greenhithe Primary Warriors | 0 |
21/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 10 | Northcote Primary Raptors | def. by | Vauxhall School Vikings | 12 |
21/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 2 | Willow Park Primary Comets | def. by | St Joseph's Raptors | 30 |
21/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 14 | Verran Primary School Breakers | def. | Chelsea Primary Celtics | 13 |
21/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 19 | Bayfield Primary Cavaliers | def. by | Northcote Primary Lakers | 22 |
22/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 12 | Kristin Thunder | vs | Northcote Primary Pistons | 12 |
22/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 10 | Marlborough Primary M Jordan | def. by | Verran Primary School Thunder | 20 |
22/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 14 | Greenhithe Primary Thunder | def. | Sunnynook Primary Cavaliers | 8 |
22/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 9 | Northcote Primary Nuggets | def. by | Chelsea Primary Breakers | 19 |
22/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 6 | Birkenhead Primary Hornets | def. by | Hauraki School Hawks | 8 |
22/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 8 | Pinehurst School Blazers | def. by | Upper Harbour Primary School Harriers | 18 |
22/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 18 | Milford Primary Wildcats | def. by | Pinehurst School All Stars | 24 |
22/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 18 | Hauraki School Comets | def. | Vauxhall School Mavericks | 13 |
22/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 86 | Jambre Group McDonalds Raiders | def. by | Choppers | 98 |
22/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 62 | Monstars | def. by | Magic Bolo's | 89 |
23/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 50 | Rangitoto College Y9 Boys Red | def. | Northcote College Year 9 Boys Blue | 36 |
23/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 49 | Long Bay College Senior Girls PREMS | def. by | WGHS Open A | 69 |
27/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 26 | Glenfield Intermediate Grizzlies | vs | NX Suns | 26 |
27/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 9 | Ponsonby Intermediate Cavs | def. by | Westminster Blazers | 29 |
27/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 27 | MBIS Cobras | def. by | Mahurangi College Junior Boys Aims | 36 |
27/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 15 | Pinehurst School Blue | def. | Glenfield Intermediate Greyhounds | 13 |
27/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 18 | MBIS Stealth | def. by | Glenfield Intermediate Giants | 23 |
27/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 2 | St Marys College Storm | def. by | Northcote Intermediate Swifts | 32 |
27/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 25 | NX Whetu | def. | MBIS Storm | 17 |
27/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 21 | Kristin Year 8 Kea | def. by | MBIS Sharks | 22 |
27/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 18 | Pinehurst School Lakers | def. by | TNIS Lakers | 19 |
27/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 14 | Belmont Intermediate Heat | def. by | NX Lakers | 26 |
28/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 4 | Milford Primary Bears | def. by | Belmont Primary Bucks | 22 |
28/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 18 | Pinehurst School Lions | def. | Campbells Bay Primary Warriors | 2 |
28/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 4 | Verran Primary School Tall Blacks | def. by | Northcote Primary Giants | 8 |
28/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 12 | Kauri Park Primary Bulls | def. by | Hauraki School Pythons | 14 |
28/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 12 | Verran Primary School Breakers | def. by | Campbells Bay Primary Nuggets | 22 |
28/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 18 | Sunnybrae School Hawks | def. by | Willow Park Primary Giants | 30 |
29/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 0 | Bayfield Primary Thunder | def. by | St Mary's Northcote Saints | 12 |
29/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 48 | Target Road Buckets | def. | Marlborough Primary M Jordan | 3 |
29/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 2 | Hauraki School Stars | def. by | Devonport Primary Flames | 8 |
29/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 0 | Willow Park Primary Vikings | def. by | Kristin Heat | 16 |
29/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 12 | Ponsonby Primary Kings | def. | Vauxhall School Vipers | 9 |
29/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 13 | Belmont Primary Bulls | def. | Campbells Bay Primary Jets | 8 |
29/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 26 | Ponsonby Primary Hornets | def. | Milford Primary Raptors | 22 |
29/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 9 | Devonport Primary Storm | def. by | Campbells Bay Primary Tuatara | 27 |
29/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 97 | Harbour Prem Men | def. by | Choppers | 105 |
29/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 63 | Monstars | def. by | AUT Premiers | 79 |
30/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 27 | Northcote College Year 9 Boys Gold | def. by | Rangitoto College Y9 Boys Red | 57 |
30/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 50 | WBHS Junior B | def. | Rosmini Junior A Red | 43 |
30/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 37 | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | def. by | Rosmini Junior A Blue | 60 |
30/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 0 | Otamatea High School Girls | vs | WGHS Social Pink | 0 |
30/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 65 | Birkenhead College Senior Boys | def. | Rangitoto College U19 Boys Red | 45 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 26 | Rangitoto College Y9 Girls Red | def. | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | 6 |
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 16 | AJHS Denim | def. by | Long Bay College YEAR 9 YELLOW | 39 |
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 26 | Takapuna Grammar U19 Girls Social | def. by | Long Bay College U19 Girls Red | 46 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 35 | Rangitoto College U17 Boys Ma | def. | Rangitoto College U17 Boys Blue | 30 |
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 18 | WGHS Social Red | def. by | Northcote College U17 Girls | 21 |
31/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 31 | Rosmini Blue | def. by | Rosmini Furst Fufteen | 49 |
04/06/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 10 | St Joseph's Catholic School Knicks | def. | Takapuna Primary School Rockets | 8 |
04/06/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 6 | Belmont Primary Heat | def. | HASCA Hawks | 0 |
04/06/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 10 | Campbells Bay Primary Heat | vs | Birkdale Primary School Kikorangi | 10 |
04/06/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 2 | Willow Park Primary Comets | def. by | Northcote Primary Clippers | 24 |
04/06/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 18 | Verran Primary School Breakers | def. | Chelsea Primary Wildcats | 4 |
04/06/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 10 | Birkenhead Primary Nuggets | def. by | Campbells Bay Primary Pistons | 14 |
05/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 6 | Bayview Primary Warriors | def. by | Takapuna Primary School Lakers | 33 |
05/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 10 | Willow Park Primary Hawks | def. | Hauraki School Eagles | 7 |
05/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 6 | Bayfield Primary Bullets | def. | Bayview Primary Breakers | 2 |
05/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 0 | Willow Park Primary Vikings | vs | Pinehurst School Cavaliers | 0 |
05/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 6 | Ponsonby Primary Kings | def. by | Campbells Bay Primary Rams | 8 |
05/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 6 | Belmont Primary Bulls | def. by | Belmont Primary Knicks | 8 |
05/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 12 | Ponsonby Primary Hornets | vs | Sunnynook Primary Celtics | 12 |
05/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 13 | Devonport Primary Storm | def. by | St Joseph's Catholic School Warriors | 23 |
05/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 107 | Swerve Premiers | def. | Monstars | 90 |
05/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 90 | Jambre Group McDonalds Raiders | def. | AUT Premiers | 75 |
06/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 47 | WBHS Junior A | def. | Northcote College Junior Premier Boys | 37 |
06/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 43 | Long Bay College Junior Prem Boys | def. by | Kristin Year 10 Kauri | 49 |
06/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 84 | Kristin U17 Boys A | def. | Whangaparaoa U17 Boys | 12 |
06/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 54 | WGHS Open A | def. | WGHS Social Pink | 20 |
06/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS Open Men) | 65 | Takapuna Grammar Senior A Boys | def. | Rosmini Senior A | 59 |
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 0 | Kristin Year 9 Girls Tawa | def. by | Northcote College Year 9 Girls | 55 |
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 8 | Rosmini Pythons | def. by | Long Bay College YEAR 9 WHITE | 45 |
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 18 | Kristin Tawa Development Squad | def. by | Takapuna Grammar Lionesses | 19 |
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 24 | Mahurangi College U17 RED Boys | def. by | Birkenhead College U17 A Boys | 49 |
07/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 17 | Northcote College U17 Girls | def. by | Rangitoto College U17 Girls Blue | 26 |
07/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 0 | Rangitoto College U19 Boys Ma | def. by | Long Bay College BOYS U19 BLUE | 0 |
10/06/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 24 | Belmont Intermediate Warriors | def. | Ponsonby Intermediate Nets | 18 |
10/06/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 14 | NX Hawks | def. by | Rosmini Wizards | 55 |
10/06/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 12 | NX Kings | def. by | Wairau Intermediate Sharks | 42 |
10/06/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 8 | AJHS Sparks | def. by | Northcote Intermediate Spark | 11 |
10/06/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 24 | Mahurangi College Junior Boys Aims | def. by | NX Sonics | 30 |
10/06/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 30 | TKKM Maire | def. | Northcote Intermediate Saints | 8 |
10/06/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 23 | Belmont Intermediate Bullets | def. | Northcote Intermediate Spirit | 14 |
10/06/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 34 | Kristin Year 8 Kea | def. | AJHS Nets | 28 |
10/06/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 27 | MBIS Cyclones | def. | St Marys College Storm | 4 |
10/06/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 0 | Carmel School White | vs | MBIS Thunder | 0 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 12 | Beachhaven Primary Bulls | def. | Birkenhead Primary Celtics | 10 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
16:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 12 | Bayfield Primary Nuggets | def. | Birkdale Primary School Kowhai | 4 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
16:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 17 | Northcote Primary Giants | def. | Target Road Fire | 15 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
17:20 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 8 | Westminster High Flyers | def. by | Birkenhead Primary Mavericks | 10 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
17:50 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 24 | Northcote Primary Clippers | def. | Hauraki School Pythons | 6 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 18 | Northcote Primary Lakers | def. | Birkenhead Primary Nuggets | 17 |
12/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 8 | Devonport Primary Panthers | def. by | Milford Primary Thunder | 14 |
12/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 34 | Target Road Buckets | def. | Belmont Primary Celtics | 6 |
12/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 25 | Kauri Park Primary Warriors | def. | Greenhithe Primary Thunder | 0 |
12/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 2 | Willow Park Primary Vikings | def. by | Marlborough Primary L James | 8 |
12/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 7 | Ponsonby Primary Kings | def. by | Birkenhead Primary Warriors | 18 |
12/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 8 | Belmont Primary Bulls | vs | Hauraki School Thunder | 8 |
12/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 18 | Ponsonby Primary Hornets | def. | Bayfield Primary Warriors | 17 |
12/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 13 | Devonport Primary Storm | def. by | Bayfield Primary Lakers | 37 |
12/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 97 | Jambre Group McDonalds Raiders | def. | Monstars | 91 |
12/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 96 | Harbour Prem Men | def. | AUT Premiers | 66 |
13/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 54 | Rosmini Junior A Blue | def. | Rosmini Junior A Red | 42 |
13/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 47 | AJHS Maroon | def. by | WBHS Junior B | 60 |
13/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 46 | WBHS Year 9 Green | def. | Kristin Year 9 Totara | 43 |
13/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 68 | WGHS Open A | def. | Kristin Premier Girls | 38 |
13/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS Open Men) | 74 | Rosmini Senior A | def. | Kristin Premier Boys | 71 |
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 16 | Birkenhead College Y9 Girls | def. by | AJHS Blue | 30 |
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 27 | HASCA Hoops | def. by | Rosmini Hoyas | 28 |
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 40 | Albany Senior High School Girls | def. | Long Bay College U19 Girls Red | 6 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 46 | Kaipara College U17 Yellow | def. | Long Bay College Senior Black | 44 |
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 15 | HPSS U17 Girls | def. by | Long Bay College Girls U17 BLACK | 48 |
14/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 31 | Vanguard Military School 1 | def. | Rosmini Mizzeries | 24 |
17/06/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 30 | NX Makatu | def. | TNIS Wildcats | 2 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
16:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 5 | TNIS Flyers | def. by | Carmel School White | 13 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 10 | Northcote Intermediate Huskies | def. by | Wairau Intermediate Saints | 12 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
17:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 18 | Belmont Intermediate Clippers | def. | TNIS Raptors | 11 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
17:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 31 | Rosmini Spurs | def. | Birkdale Intermediate Bulls | 22 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
18:20 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 27 | Wairau Intermediate Sharks | def. | Belmont Intermediate Nuggets | 12 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 0 | Northcote Intermediate Spirit | vs | NX Whetu | 0 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 39 | Rosmini Bulls | def. | TNIS Warriors | 21 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
20:00 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 23 | Northcote Intermediate Spark | def. | MBIS Mystics | 4 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
20:30 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 13 | MBIS Stingrays | def. | TNIS Celtics | 10 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 6 | Target Road Fire | def. by | Willow Park Primary Sparks | 12 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
16:20 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 10 | Milford Primary Knights | def. | Riverhead School Pacers | 8 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 16 | Milford Primary Eagles | def. by | Chelsea Primary Wildcats | 18 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
17:20 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 10 | Beachhaven Primary Bulls | def. by | Sunnybrae School Magic | 16 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
17:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 24 | St Joseph's Catholic School Knicks | def. | Takapuna Primary School Rockets | 20 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
18:20 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 8 | Birkenhead Primary Mavericks | def. by | Target Road Stingers | 17 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
18:50 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 20 | Northcote Primary Lakers | def. by | Campbells Bay Primary Pistons | 24 |
20/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 15 | Takapuna Grammar Junior A Girls | def. by | WGHS Junior A | 77 |
20/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 93 | Northcote College U17A Boys | def. | Whangaparaoa U17 Boys | 21 |
20/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 38 | AJHS Maroon | def. by | Kristin Year 9 Totara | 52 |
20/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Long Bay College Senior Girls PREMS | vs | WGHS Social Pink | ||
20/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS Open Men) | 65 | Long Bay College Senior Prem Boys | def. | Whangaparaoa U19 Boys | 48 |
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 42 | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | def. | Rangitoto College Y9 Girls Blue | 18 |
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 31 | Rangitoto College Y9 Boys Kikorangi | def. | AJHS Royal | 27 |
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 30 | Long Bay College Girls U19 GREEN | def. | Mahurangi College U19 Girls | 14 |
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 34 | Kaipara College Year 9 Blue | def. by | HASCA Hoops | 36 |
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 0 | Birkenhead College U17 Girls | def. by | Rangitoto College U17 Girls Blue | 0 |
21/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 0 | Kristin U19 Boys Social | vs | Long Bay College U19 Boys Orange | 0 |
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | NX Hornets | vs | TKKM Maire | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
16:20 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Warriors | vs | Rosmini Mavericks | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | Rosmini Grizzlies | vs | Wairau Intermediate Saints | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
17:20 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | Rosmini Lakers | vs | MBIS Vipers | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
17:50 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | NX Rockets | vs | Rosmini Pacers | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
18:20 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | Rosmini Spurs | vs | Rosmini Jazz | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Bullets | vs | Northcote Intermediate Spirit | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | Rosmini Bulls | vs | MBIS Sharks | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
20:00 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | Ponsonby Intermediate Bucks | vs | TNIS Spurs | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
20:30 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Spurs | vs | Rosmini Bucks | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Beachhaven Primary Broncos | vs | Target Road Ungerdogs | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Target Road Buckets | vs | Belmont Primary Celtics | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | Manuka School Bullets | vs | Glenfield Primary Stripes | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | Bayswater Primary Breakers | vs | Beachhaven Primary Breakers | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Hauraki School Hawks | vs | Campbells Bay Primary Rams | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Northcote Primary Hustlers | vs | Belmont Primary Bulls | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Pinehurst School All Stars | vs | Sunnynook Primary Celtics | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Bayfield Primary Lakers | vs | Vauxhall School Mavericks | ||
26/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | Monstars | ||
26/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Swerve Premiers | vs | Jambre Group McDonalds Raiders | ||
27/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | Rosmini Bruins | vs | Rangitoto College Y9 Boys Red | ||
27/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Northcote College Junior Girls A | vs | Takapuna Grammar Junior A Girls | ||
27/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | WBHS Junior Premiers | vs | Long Bay College Junior Prem Boys | ||
27/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Otamatea High School Girls | vs | WGHS U17 | ||
27/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS Open Men) | WBHS Junior Premiers | vs | Long Bay College Senior Prem Boys | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Semi Final 1) |
19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Semi Final 2) |
20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Undecided | vs | Undecided | ||
04/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Rangitoto College JNR Premier Girls | vs | Takapuna Grammar Junior A Girls | ||
04/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | HPSS U17 A | vs | Rosmini Junior Premiers | ||
04/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Kristin U17 Boys A | vs | Rangitoto College U17 Boys Whero | ||
04/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Takapuna Grammar Senior B Girls | vs | Kristin Premier Girls | ||
04/07/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS Open Men) | Takapuna Grammar Senior A Boys | vs | Long Bay College Senior Prem Boys | ||
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Rangitoto College Y9 Girls Red | vs | Northcote College Year 9 Girls | ||
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Northcote College U17B Boys | vs | Rangitoto College U17 Boys Blue | ||
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Albany Senior High School Girls | vs | Kristin Tawa Development Squad | ||
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Rangitoto College Y9 Boys Black | vs | AJHS Royal | ||
05/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Long Bay College Girls U17 Teal | vs | Carmel School U17 | ||
05/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | HASCA Hoops | vs | Rangitoto College Y9 Boys - Blue | ||
10/07/24 (Wed) (Grand Final) |
19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Undecided | vs | Undecided | ||
10/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/07/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Glenfield College Junior Boys B | vs | Northcote College Junior Boys White | ||
24/07/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Girls League 3) | WGHS Junior F | vs | Rangitoto College U15 Girls Red | ||
24/07/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Girls League 3) | WGHS Junior E | vs | Long Bay College Junior Girls BLUE | ||
24/07/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Mahurangi College U15 A Boys | vs | Rangitoto College U15 Boys Black | ||
24/07/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Takapuna Grammar Year 9 A Boys | vs | Rosmini Wildcats | ||
24/07/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 3) | AJHS Navy | vs | Glenfield College Junior Boys C | ||
25/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | Takapuna Grammar Junior A Boys | vs | Kristin Year 10 Kauri | ||
25/07/24 (Thu) (Semi Final 1) |
17:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Undecided | vs | Undecided | ||
25/07/24 (Thu) (Semi Final 2) |
18:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Undecided | vs | Undecided | ||
25/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | Mahurangi College U19 B Boys Blue | vs | Glenfield College U19 Boys A | ||
25/07/24 (Thu) (Semi Final 1) |
20:15 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Kristin Year 9 Girls Tawa | vs | AJHS Blue | ||
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Mahurangi College U17 RED Boys | vs | Albany Senior High School Boys | ||
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Northcote College U17B Boys | vs | HASCA U17 Boys | ||
26/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Glenfield College U19 Boys B | vs | Rosmini Mizzeries | ||
26/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Long Bay College BOYS U19 BLUE | vs | Takapuna Grammar KGFC | ||
31/07/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Carmel School U15 | vs | Glenfield College Junior Girls | ||
31/07/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Girls League 3) | AJHS Purple | vs | Takapuna Grammar Junior B Girls | ||
31/07/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Long Bay College Junior Girls BLUE | vs | WGHS Junior C | ||
31/07/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Rangitoto College U15 Boys Kaha | vs | Rangitoto College U15 Boys Red | ||
31/07/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Kristin Year 9/10 Kawakawa | vs | Kristin Year 9 Nikau | ||
31/07/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Glenfield College Junior Boys A | vs | Long Bay College JR A TEAL | ||
01/08/24 (Thu) (Grand Final) |
16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
18:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Birkenhead College Y9 Girls | vs | Rangitoto College Y9 Girls Blue | ||
02/08/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
17:40 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
07/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Northcote College Junior Boys White | vs | AJHS Silver | ||
07/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Northcote College Junior Boys Green | vs | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL GREEN | ||
07/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Rangitoto College U15 Girls A | vs | Mahurangi College U15 A Girls | ||
07/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 3) | WGHS Junior C | vs | Rangitoto College U15 Girls Red | ||
07/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Mahurangi College U15 C Boys Red | vs | Rosmini Phoenix | ||
07/08/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Rangitoto College U15 Boys Red | vs | Kristin Year 9/10 Kawakawa | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
18:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
19:15 | (2024 SS Open Men) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
16:00 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (Grand Final) |
16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 3) | AJHS Purple | vs | Rangitoto College U15 Girls Red | ||
14/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) (Semi Final 1) |
17:40 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) (Semi Final 1) |
20:10 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
17:40 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
18:30 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
19:20 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Grand Final) |
20:10 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided |