EFS 1
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
06/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 55 | AUT Premiers | def. by | Magic Bolo's | 70 |
06/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 95 | Swerve Premiers | def. | Harbour Prem Men | 86 |
13/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 92 | Jambre Group McDonalds Raiders | def. by | Harbour Prem Men | 97 |
13/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 58 | Unknowns | def. | Burt Splenk | 42 |
27/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 70 | AUT Premiers | def. by | Swerve Premiers | 83 |
27/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 54 | SAY LESS | def. by | Mairangi Vice | 61 |
03/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 89 | AUT Premiers | def. | Monstars | 77 |
03/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 49 | Burt Splenk | def. by | SAY LESS | 61 |
08/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 12 | Kristin Year 8 Karearea | def. by | Belmont Intermediate Nuggets | 36 |
08/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 31 | Belmont Intermediate Clippers | def. | Ponsonby Intermediate Raptors | 8 |
08/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 0 | Ponsonby Intermediate Cavs | def. by | AJHS Bulls | 20 |
08/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 0 | NX Breakers | def. | Northcote Intermediate Rams | 0 |
08/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 24 | Glenfield Intermediate Giants | def. by | Rosmini Thunder | 26 |
08/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 10 | Belmont Intermediate Heat | def. by | NX Clippers | 29 |
08/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 10 | NX Whetu | def. by | Belmont Intermediate Bullets | 27 |
08/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 18 | TNIS Warriors | def. by | Rosmini Bulls | 62 |
08/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 40 | Belmont Intermediate Bucks | def. | MBIS Hydra | 17 |
08/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 8 | MBIS Cyclones | def. by | Belmont Intermediate Wings | 14 |
09/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 14 | Birkdale Primary School Koura | def. | Campbells Bay Primary Warriors | 0 |
09/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 12 | Willow Park Primary Saints | def. by | St Joseph's Catholic School Knicks | 16 |
09/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 16 | Bayview Primary Wolves Y3/4 | def. | Birkenhead Primary Knicks | 14 |
09/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 2 | Willow Park Primary Comets | def. by | Devonport Primary Tornadoes | 28 |
09/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 12 | Chelsea Primary Wildcats | def. by | Campbells Bay Primary Nuggets | 13 |
09/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 10 | Willow Park Primary Giants | def. by | Campbells Bay Primary Pistons | 26 |
10/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 84 | Monstars | def. by | Swerve Premiers | 97 |
10/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 48 | Burt Splenk | def. | AUT A | 35 |
17/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 89 | Monstars | def. by | Jambre Group McDonalds Raiders | 96 |
17/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 69 | AUT Premiers | def. by | Harbour Prem Men | 92 |
29/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 29 | Belmont Intermediate Clippers | def. | TNIS Raptors | 21 |
29/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 20 | Ponsonby Intermediate Bulls | def. by | Rosmini Knicks | 31 |
29/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 13 | AJHS Bulls | def. by | Rosmini Pacers | 38 |
29/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 37 | Belmont Intermediate Liberty | def. | Mahurangi College JG Blue | 1 |
29/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 50 | Belmont Intermediate Raptors | def. | Mahurangi College JB Red | 7 |
29/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 22 | Rosmini Grizzlies | def. | NX Warriors | 9 |
29/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 35 | Belmont Intermediate Bullets | def. | TNIS Aces | 9 |
29/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 24 | Belmont Intermediate Lakers | def. | AJHS Nets | 23 |
29/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 7 | NX Heat | def. by | Rosmini Pistons | 12 |
29/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 0 | TNIS Grizzlies | vs | Glenfield Intermediate Gators | 0 |
30/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 8 | Target Road Thunders | def. by | Beachhaven Primary Bulls | 16 |
30/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 4 | Verran Primary School Tall Blacks | def. by | Willow Park Primary Sparks | 20 |
30/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 13 | Marlborough Primary S O'Neals | def. | Birkenhead Primary Raptors | 4 |
30/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 12 | St Joseph's Raptors | def. | Campbells Bay Primary Bulls | 8 |
30/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 30 | Milford Primary Eagles | def. | Chelsea Primary Celtics | 6 |
30/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 13 | Willow Park Primary Giants | def. by | Bayfield Primary Cavaliers | 30 |
01/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 2 | Devonport Primary Panthers | def. by | Northcote Primary Pistons | 14 |
01/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 22 | Target Road Buckets | def. | Verran Primary School Thunder | 9 |
01/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 10 | Bayfield Primary Bullets | def. by | Kauri Park Primary Warriors | 11 |
01/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 8 | Marlborough Primary L James | vs | Pinehurst School Cavaliers | 8 |
01/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 4 | Birkenhead Primary Warriors | def. by | Campbells Bay Primary Rams | 10 |
01/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 8 | Hauraki School Thunder | vs | Belmont Primary Knicks | 8 |
01/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 4 | Bayfield Primary Warriors | def. by | Sunnynook Primary Celtics | 16 |
01/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 15 | Bayfield Primary Lakers | def. | St Joseph's Catholic School Warriors | 14 |
01/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 62 | Monstars | def. by | Harbour Prem Men | 92 |
01/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 66 | Rimglazers | def. | Rogues | 57 |
02/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 14 | Pinehurst School Airballerz | def. by | Northcote College U17A Boys | 69 |
03/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 52 | AJHS Blue | def. | Rangitoto College Y9 Girls Blue | 6 |
03/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Long Bay College U19 Girls Red | def. by | WGHS Social Magenta | 76 |
03/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 38 | Rangitoto College U17 Girls Blue | def. | WGHS Social Red | 18 |
06/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 13 | NX Warriors | def. by | Northcote Intermediate Huskies | 26 |
06/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 8 | MBIS Hunters | def. by | TNIS Magic | 14 |
06/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 20 | Ponsonby Intermediate Raptors | vs | MBIS Dragons | 20 |
06/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 6 | NX Makatu | def. by | TNIS Cavaliers | 14 |
06/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 39 | TKKM Maire | def. | Belmont Intermediate Heat | 5 |
06/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 6 | Northcote Intermediate Saints | def. by | NX Lakers | 7 |
06/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 20 | TNIS Aces | def. by | Carmel School Blue | 27 |
06/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 33 | Rosmini Bulls | def. | MBIS Sharks | 12 |
06/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 29 | TNIS Spurs | def. | Mahurangi College JB Red | 12 |
06/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 11 | Kristin Year 7 Parauri | def. | Rosmini Timberwolves | 8 |
07/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 2 | Kauri Park Primary Lakers | def. by | Belmont Primary Bucks | 19 |
07/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 12 | Beachhaven Primary Bulls | def. | Vauxhall School All Stars | 3 |
07/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 14 | Hauraki School Panthers | def. | Campbells Bay Primary Heat | 12 |
07/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 8 | Northcote Primary Clippers | def. by | Campbells Bay Primary Bulls | 14 |
07/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 30 | Milford Primary Eagles | def. | Verran Primary School Breakers | 24 |
07/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 17 | Pinehurst School Firebirds | def. by | Bayfield Primary Cavaliers | 30 |
08/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 4 | Marlborough Primary M Jordan | def. by | Sunnybrae School Stormers | 14 |
08/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 20 | Kauri Park Primary Warriors | def. | Sunnynook Primary Cavaliers | 8 |
08/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 14 | Campbells Bay Primary Giants | def. | Kristin Heat | 11 |
08/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 10 | St Mary's Northcote Tigers | def. | Vauxhall School Vipers | 0 |
08/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 8 | Stanley Bay School Slammers | def. by | Campbells Bay Primary Jets | 16 |
08/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 12 | Willow Park Primary Nuggets | def. by | Milford Primary Raptors | 15 |
08/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 20 | Sunnybrae School Magic | def. by | Campbells Bay Primary Tuatara | 27 |
08/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 100 | Harbour Prem Men | def. | Swerve Premiers | 73 |
08/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 56 | Rogues | def. by | AUT A | 65 |
09/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 48 | Takapuna Grammar U17A Boys | def. | HPSS U17 A | 47 |
09/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 25 | Rosmini U17A | def. by | Rangitoto College U17 Boys Whero | 58 |
10/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 2 | Rangitoto College Y9 Girls Blue | def. by | Rangitoto College Y9 Girls Red | 42 |
10/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 9 | Albany Senior High School Girls | def. by | Takapuna Grammar Lionesses | 22 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 0 | Birkenhead College U17 Girls | def. by | Long Bay College Girls U17 BLACK | 0 |
13/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 6 | TNIS Wildcats | def. by | TNIS Cavaliers | 23 |
13/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 7 | MBIS Raptors | def. by | Rosmini Thunder | 28 |
13/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 20 | TNIS Raptors | def. | MBIS Dragons | 10 |
13/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 0 | Birkdale Intermediate Blitz | def. by | Ponsonby Intermediate Sparks | 12 |
13/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 4 | Ponsonby Intermediate Celtics | def. by | Pinehurst School Blue | 44 |
13/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) | 13 | Rosmini Raptors | def. by | NX Spurs | 20 |
13/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 14 | MBIS Storm | def. by | Carmel School Blue | 27 |
13/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 21 | Rosmini Bulls | def. | Kristin Year 8 Kea | 10 |
13/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 34 | Mahurangi College Junior Boys Aims | def. | MBIS Assassins | 29 |
13/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 16 | MBIS Grizzlies | def. by | Belmont Intermediate Raptors | 17 |
14/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 4 | Glenfield Primary Hoopers | def. by | Northcote Primary Giants | 10 |
14/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 12 | Birkenhead Primary Mavericks | def. | Beachhaven Primary Bulldogs | 4 |
14/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 22 | St Joseph's Catholic School Knicks | def. | Bayview Primary Raiders | 4 |
14/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 4 | Willow Park Primary Comets | def. by | Bayfield Primary Kings | 40 |
14/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 26 | Verran Primary School Breakers | vs | Milford Primary Breakers | 26 |
14/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 30 | Bayfield Primary Cavaliers | def. | Sunnybrae School Hawks | 22 |
15/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 14 | Belmont Primary Celtics | def. | Sunnybrae School Stormers | 12 |
15/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 4 | Sunnynook Primary Cavaliers | def. by | Devonport Primary Flames | 14 |
15/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 18 | Campbells Bay Primary Giants | def. | Willow Park Primary Vikings | 4 |
15/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 8 | St Mary's Northcote Tigers | def. by | Ponsonby Primary Kings | 10 |
15/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 0 | Stanley Bay School Slammers | def. by | Belmont Primary Bulls | 25 |
15/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 6 | Willow Park Primary Nuggets | def. by | Ponsonby Primary Hornets | 11 |
15/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 23 | Sunnybrae School Magic | def. | Devonport Primary Storm | 4 |
15/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 75 | Swerve Premiers | def. | Magic Bolo's | 68 |
15/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 55 | AUT A | def. by | Mairangi Vice | 60 |
20/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 44 | Rosmini Mavericks | def. | Ponsonby Intermediate Nets | 10 |
20/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 4 | MBIS Mystics | def. by | Belmont Intermediate Liberty | 30 |
20/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 14 | MBIS Cyclones | def. | Glenfield Intermediate Gazelles | 8 |
20/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 3 | MBIS Gators | def. by | Belmont Intermediate Warriors | 34 |
20/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 0 | Ponsonby Intermediate Celtics | vs | NX Breakers | 0 |
20/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 4 | TNIS Sparks | def. by | Mahu Mambass | 36 |
20/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 20 | Northcote Intermediate Spirit | def. | MBIS Storm | 18 |
20/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 37 | Kristin Year 8 Kea | def. by | NX Trailblazers | 38 |
20/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 27 | Mahurangi College JB Blue | def. by | Glenfield Intermediate Grizzlies | 38 |
20/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 14 | NX Kings | def. by | Belmont Intermediate Nuggets | 24 |
21/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 12 | St Joseph's Catholic School Knicks | def. | Sunnybrae School Suns | 2 |
21/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 18 | Birkenhead Primary Knicks | def. | Glenfield Primary Wolves | 10 |
21/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 20 | Westminster Ballers | def. | Northcote Primary Pacers | 10 |
21/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 14 | Hauraki School Pythons | def. by | Northcote Primary Clippers | 24 |
21/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 20 | Campbells Bay Primary Nuggets | def. | Milford Primary Eagles | 10 |
21/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 16 | Sunnybrae School Hawks | def. by | Birkenhead Primary Nuggets | 26 |
22/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 2 | Devonport Primary Panthers | def. by | Bayfield Primary Raptors | 14 |
22/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 18 | Target Road Buckets | def. | Verran Primary School GOATS | 6 |
22/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 0 | Bayview Primary Breakers | def. by | Devonport Primary Flames | 18 |
22/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 8 | Willow Park Primary Vikings | vs | Marlborough Primary M Johnsons | 8 |
22/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 0 | Ponsonby Primary Kings | def. by | Birkdale Primary School Kahurangi | 20 |
22/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 4 | Belmont Primary Bulls | def. by | Northcote Primary Hustlers | 12 |
22/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 30 | Ponsonby Primary Hornets | def. | Westminster Kareareas | 15 |
22/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 14 | Devonport Primary Storm | def. | Stanley Bay School Dunkers | 10 |
22/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 77 | Swerve Premiers | def. | AUT Premiers | 66 |
22/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 58 | Ghostface Drillahz A | def. | Rosmini Old Boys | 40 |
23/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 24 | Northcote College Year 9 Boys Gold | def. by | HPSS 9A | 48 |
27/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 39 | TNIS Bulls | def. | Ponsonby Intermediate Celtics | 12 |
27/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 14 | Birkdale Intermediate Blades | def. | AJHS Thunder | 12 |
27/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 9 | Northcote Intermediate Stars | def. by | Kristin Year 8 Girls Kakapo | 19 |
27/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 23 | MBIS Falcons | def. by | Belmont Intermediate Spurs | 46 |
27/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 13 | MBIS Phoenix | def. by | TNIS Magic | 19 |
27/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 20 | TNIS Flyers | def. | Mahurangi College JG Blue | 18 |
27/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 3 | St Marys College Thunder | def. by | Northcote Intermediate Spirit | 32 |
27/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 19 | AJHS Nets | def. by | Rosmini Bulls | 49 |
27/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 11 | NX Wizards | def. by | Northcote Intermediate Saints | 20 |
27/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 24 | Kristin Year 8 Kiwi | def. | Ponsonby Intermediate Bulls | 18 |
28/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 18 | Belmont Primary Heat | def. | Vauxhall School Vikings | 8 |
28/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 10 | Bayview Primary Y1/2 mixed | def. by | Willow Park Primary Titans | 14 |
28/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 0 | Kauri Park Primary Lakers | vs | Glenfield Primary Hoopers | 0 |
28/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 21 | Bayfield Primary Kings | def. | St Joseph's Raptors | 10 |
28/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 12 | Milford Primary Breakers | def. by | Vauxhall School Nets | 22 |
28/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 16 | Birkenhead Primary Nuggets | def. by | Northcote Primary Lakers | 28 |
29/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 28 | Takapuna Primary School Lakers | def. | Milford Primary Thunder | 10 |
29/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 0 | Hauraki School Eagles | def. by | Belmont Primary Celtics | 16 |
29/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 12 | Greenhithe Primary Thunder | def. | Bayview Primary Breakers | 6 |
29/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 8 | Pinehurst School Cavaliers | vs | Campbells Bay Primary Giants | 8 |
29/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 7 | Campbells Bay Primary Rams | def. by | St Mary's Northcote Tigers | 14 |
29/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 15 | Belmont Primary Knicks | def. | Stanley Bay School Slammers | 8 |
29/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 2 | Sunnynook Primary Celtics | def. by | Willow Park Primary Nuggets | 18 |
29/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 18 | St Joseph's Catholic School Warriors | def. | Sunnybrae School Magic | 7 |
29/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 83 | Magic Bolo's | def. by | Jambre Group McDonalds Raiders | 90 |
29/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 59 | Ghostface Drillahz A | def. | Rimglazers | 56 |
30/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 21 | Northcote College Junior Girls A | def. by | WGHS Junior A | 36 |
30/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 33 | Kristin U17 Boys A | def. by | Northcote College U17A Boys | 58 |
30/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 28 | Pinehurst School Gorillas | def. by | HPSS U15 A | 42 |
30/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 34 | Long Bay College Senior Girls PREMS | def. | WGHS U17 | 16 |
30/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 48 | Mahurangi College U19 A Boys | def. | Takapuna Grammar Senior B Boys | 39 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 6 | Kristin Year 9 Girls Tawa | def. by | Birkenhead College Y9 Girls | 41 |
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 0 | Rosmini Pythons | vs | Kristin Year 9 Karaka | 0 |
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 29 | WGHS Social Magenta | def. | Mahurangi College U19 Girls | 8 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 0 | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | vs | Kristin U17 Boys B | 0 |
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 16 | HPSS U17 Girls | def. by | Whangaparaoa U17 Girls | 31 |
31/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 67 | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | def. | Kristin U19 Boys Jade | 37 |
04/06/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 23 | Vauxhall School All Stars | def. | Birkenhead Primary Raptors | 6 |
04/06/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 8 | Northcote Primary Giants | vs | Target Road Fire | 8 |
04/06/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 12 | Birkenhead Primary Mavericks | vs | Target Road Stingers | 12 |
04/06/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 20 | Bayfield Primary Kings | def. | Campbells Bay Primary Bulls | 13 |
04/06/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 6 | Greenhithe Primary Nuggets | def. by | Chelsea Primary Celtics | 8 |
04/06/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 16 | Northcote Primary Lakers | def. | Willow Park Primary Giants | 9 |
05/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 10 | Bayfield Primary Raptors | def. | Kristin Thunder | 9 |
05/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 12 | Verran Primary School GOATS | def. | Marlborough Primary M Jordan | 8 |
05/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 12 | Hauraki School Stars | def. by | Greenhithe Primary Thunder | 16 |
05/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 7 | Marlborough Primary M Johnsons | def. by | Chelsea Primary Breakers | 14 |
05/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 6 | Birkdale Primary School Kahurangi | def. by | Hauraki School Hawks | 10 |
05/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 20 | Northcote Primary Hustlers | def. | Upper Harbour Primary School Harriers | 14 |
05/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 18 | Westminster Kareareas | def. by | Pinehurst School All Stars | 34 |
05/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 9 | Stanley Bay School Dunkers | def. by | Vauxhall School Mavericks | 15 |
05/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 80 | Magic Bolo's | def. by | Harbour Prem Men | 89 |
05/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 50 | Unknowns | def. | Rimglazers | 45 |
06/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 71 | WBHS Year 9 Red | def. | AJHS Maroon | 52 |
06/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 40 | Rangitoto College JNR Premier Girls | def. | WGHS Junior A | 31 |
06/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 45 | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | def. | Rosmini Junior A Red | 35 |
06/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 53 | Rangitoto College Premier Boys 2 | def. | Rangitoto College U19 Boys Red | 30 |
06/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 30 | Long Bay College Senior A Boys | def. by | Mahurangi College U19 A Boys | 49 |
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 15 | Birkenhead College Y9 Girls | def. by | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | 20 |
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 6 | Kristin Year 9 Karaka | def. by | Long Bay College YEAR 9 YELLOW | 36 |
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 32 | Long Bay College Girls U19 GREEN | def. | Pinehurst School Kaha | 29 |
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 39 | Mahurangi College U17 Boys Blue | def. | Long Bay College Senior Black | 26 |
07/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 19 | WGHS Social Red | def. by | Carmel School U17 | 26 |
07/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 36 | Takapuna Grammar Baka Ballers | def. | Takapuna Grammar KGFC | 25 |
10/06/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 6 | Belmont Intermediate Magic | def. by | Pinehurst School Blue | 21 |
10/06/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 36 | MBIS Cobras | def. | Belmont Intermediate Celtics | 25 |
10/06/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 14 | Mahurangi College Yr 7 Purple | def. | Ponsonby Intermediate Mystics | 8 |
10/06/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 20 | MBIS Tigers | def. by | Glenfield Intermediate Giants | 30 |
10/06/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 9 | TNIS Sparks | def. by | Belmont Intermediate Sky | 23 |
10/06/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 15 | TNIS Nuggets | def. by | NX Timberwolves | 47 |
10/06/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 13 | NX Whetu | def. | St Marys College Thunder | 7 |
10/06/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 50 | NX Trailblazers | def. | TNIS Warriors | 34 |
10/06/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 9 | Rosmini Heat | def. | Kristin Year 7 Parauri | 5 |
10/06/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 16 | MBIS Piranhas | def. by | Belmont Intermediate Clippers | 18 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 8 | Willow Park Primary Sparks | def. by | Belmont Primary Bucks | 16 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 14 | Devonport Primary Avalanche | def. by | Greenhithe Primary Warriors | 18 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
16:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 12 | St Joseph's Catholic School Knicks | def. | Bayview Primary Raiders | 6 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
17:20 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 16 | Willow Park Primary Heat | def. | Riverhead School Pacers | 12 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
17:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 18 | Northcote Primary Pacers | def. | Vauxhall School Vikings | 10 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
18:20 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 14 | Vauxhall School Nets | def. | Milford Primary Eagles | 18 |
12/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 30 | Kristin Thunder | def. | Bayview Primary Warriors | 14 |
12/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 0 | Verran Primary School GOATS | def. | Sunnybrae School Stormers | 0 |
12/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 11 | Bayfield Primary Bullets | def. | Hauraki School Stars | 6 |
12/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 16 | Northcote Primary Nuggets | def. | Kristin Heat | 4 |
12/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 14 | Birkenhead Primary Hornets | def. | Vauxhall School Vipers | 6 |
12/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 16 | Pinehurst School Blazers | def. by | Campbells Bay Primary Jets | 20 |
12/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 11 | Milford Primary Wildcats | def. by | Milford Primary Raptors | 19 |
12/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 14 | Hauraki School Comets | def. by | Campbells Bay Primary Tuatara | 17 |
12/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 125 | Choppers | def. | Swerve Premiers | 90 |
12/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 87 | Rogues | def. | The Other Team | 32 |
13/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 34 | HPSS 9A | def. by | Rosmini Bruins | 38 |
13/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 45 | HPSS U15 A | def. by | Kaipara College Year 9/10 Premier | 47 |
13/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 44 | Rangitoto College JNR Premier Boys | def. by | Kristin Year 10 Kauri | 64 |
13/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 21 | WGHS Social Pink | def. by | WGHS U17 | 69 |
13/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 43 | Rosmini Senior B | def. by | Rangitoto College U19 Boys Red | 46 |
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 8 | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | def. by | Northcote College Year 9 Girls | 66 |
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 47 | Rangitoto College Y9 Boys Whero | def. | Rosmini Cobras | 29 |
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 24 | Takapuna Grammar Lionesses | def. | Long Bay College Girls U19 GREEN | 13 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 29 | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | def. by | Mahurangi College U17 Boys Blue | 37 |
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 22 | Long Bay College Girls U17 Teal | def. by | Whangaparaoa U17 Girls | 30 |
14/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 0 | Rangitoto College U19 Boys Ma | vs | Glenfield College U19 Boys B | 0 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
15:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 39 | Belmont Intermediate Pelicans | def. | NX Timberwolves | 16 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
16:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 40 | Belmont Intermediate Mercury | def. | Mahurangi College JG Blue | 4 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 21 | Rosmini Warriors | def. by | Rosmini Grizzlies | 26 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
17:20 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 11 | TNIS Lakers | def. | Birkdale Intermediate Blades | 5 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
17:50 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 45 | Rosmini Thunder | def. | MBIS Tigers | 6 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
18:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 11 | MBIS Breeze | def. | Belmont Intermediate Sky | 3 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 24 | Belmont Intermediate Bullets | def. | Carmel School Blue | 12 |
17/06/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 62 | Kristin Year 8 Kea | def. | Northcote Intermediate Vanguards | 26 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
20:00 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 19 | Belmont Intermediate Liberty | def. | AJHS Sparks | 6 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
20:30 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 20 | Belmont Intermediate Raptors | def. by | Ponsonby Intermediate Bucks | 23 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
15:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 20 | Westminster Ballers | def. | Vauxhall School Vikings | 14 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
16:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 10 | Bayview Primary Raiders | def. by | Chelsea Primary Raptors | 12 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 8 | Westminster High Flyers | def. by | Windy Ridge Bouncers | 14 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
17:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 19 | Birkenhead Primary Nuggets | def. by | Bayfield Primary Cavaliers | 26 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
17:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 8 | Northcote Primary Giants | def. | Belmont Primary Bucks | 4 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 20 | Greenhithe Primary Warriors | def. | Bayswater Primary Panthers | 4 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
18:50 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 24 | Bayfield Primary Kings | def. | Northcote Primary Clippers | 20 |
20/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 65 | Rosmini Junior Premiers | def. | Rosmini U17A | 43 |
20/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 59 | Kristin U17 Boys A | def. | Takapuna Grammar U17A Boys | 51 |
20/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 63 | HPSS U15 A | def. | Pinehurst School Gorillas | 50 |
20/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 56 | Glenfield College U19 Boys A | def. | Mahurangi College U19 B Boys Blue | 34 |
20/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 85 | Rangitoto College Premier Boys 2 | def. | Takapuna Grammar Senior B Boys | 32 |
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 51 | Northcote College Year 9 Girls | def. | AJHS Blue | 13 |
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 19 | Rangitoto College Y9 Boys Silver | def. by | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | 22 |
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 16 | Kristin U19 Girls Social | def. by | Albany Senior High School Girls | 22 |
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 14 | Rosmini Cobras | def. by | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | 53 |
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 19 | Long Bay College Girls U17 BLACK | def. | Long Bay College Girls U17 Teal | 15 |
21/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 21 | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | def. by | Rangitoto College U17 Boys Pango | 43 |
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 20 | NX Clippers | def. | NX Lakers | 17 |
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
16:20 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | MBIS Pythons | vs | MBIS Stingrays | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | Rosmini Warriors | vs | Northcote Intermediate Huskies | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
17:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Mercury | vs | Carmel School White | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | Pinehurst School Blue | vs | TNIS Bulls | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
18:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | MBIS Breeze | vs | Mahu Mambass | ||
24/06/24 (Mon) (5th/6th Playoff) |
18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Buckets | vs | MBIS Storm | ||
24/06/24 (Mon) (5th/6th Playoff) |
19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | Kristin Year 8 Kea | vs | Belmont Intermediate Lakers | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
20:00 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Wings | vs | Wairau Intermediate Storm | ||
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate) | AJHS Hawks | vs | NX Bulls | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Willow Park Primary Hawks | vs | Verran Primary School Thunder | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Bayfield Primary Raptors | vs | Northcote Primary Pistons | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | Sunnynook Primary Pacers | vs | Glenfield Primary Ballers | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Kauri Park Primary Warriors | vs | Greenhithe Primary Thunder | ||
26/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | St Mary's Northcote Tigers | vs | Vauxhall School Vipers | ||
26/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Upper Harbour Primary School Harriers | vs | Pinehurst School Blazers | ||
26/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Milford Primary Raptors | vs | Bayfield Primary Warriors | ||
26/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Choppers | vs | Magic Bolo's | ||
26/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | The Other Team | vs | Rosmini Old Boys | ||
27/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | Takapuna Grammar Junior A Boys | vs | Northcote College Junior Premier Boys | ||
27/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Whangaparaoa U17 Boys | vs | WBHS Premier Development | ||
27/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Kristin U17 Boys A | vs | Rosmini U17A | ||
27/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | Pinehurst School Jets | vs | Mahurangi College U19 B Boys Blue | ||
27/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Rangitoto College U19 Boys Red | vs | Takapuna Grammar Senior B Boys | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Sunnynook Primary Cavaliers | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
04/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | WGHS Junior A | vs | Northcote College Junior Girls A | ||
04/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Pinehurst School Airballerz | vs | WBHS Under 17B | ||
04/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | Kaipara College Year 9/10 Premier | vs | HPSS U15 A | ||
04/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Mahurangi College U19 A Boys | vs | Rangitoto College U19 Boys Red | ||
04/07/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Birkenhead College Senior Boys | vs | Long Bay College Senior A Boys | ||
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Rangitoto College Y9 Girls Blue | vs | AJHS Blue | ||
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Rangitoto College U17 Boys Kikorangi | vs | Glenfield College U17 Boys | ||
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Mahurangi College U19 Girls | vs | Takapuna Grammar U19 Girls Social | ||
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Long Bay College YEAR 9 BLACK | vs | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | ||
05/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Mahurangi College U17 RED Boys | vs | Kaipara College U17 Blue | ||
05/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Pinehurst School Ballers | vs | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | ||
10/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Undecided | vs | Undecided | ||
10/07/24 (Wed) (9th/10th Playoff) |
20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
24/07/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Kristin Year 9 Nikau | vs | Glenfield College Junior Boys D | ||
24/07/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Girls League 3) | AJHS Purple | vs | Kaipara College Year 9/10 Girls | ||
24/07/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Rangitoto College U15 Boys Blue | vs | AJHS Silver | ||
24/07/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Rangitoto College U15 Boys Silver | vs | Takapuna Grammar Junior C Boys | ||
24/07/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Mahurangi College U15 B Boys Blue | vs | Rangitoto College U15 Boys Red | ||
24/07/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL GREEN | vs | Rangitoto College U15 Boys Whakahi | ||
25/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | AJHS Maroon | vs | Rosmini Junior A Blue | ||
25/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | vs | WBHS Junior B | ||
25/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Pinehurst School Airballerz | vs | Rosmini Junior Premiers | ||
25/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Mahurangi College U19 A Boys | vs | Rosmini Senior B | ||
25/07/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS Open Men) | Takapuna Grammar Senior A Boys | vs | Kristin Premier Boys | ||
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Rangitoto College Y9 Girls Red | vs | Rangitoto College Y9 Girls Blue | ||
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | TKKM Rimu | vs | AJHS Denim | ||
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Orewa College Under 17 | vs | Rangitoto College U17 Boys Blue | ||
26/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Rangitoto College U19 Boys Blue | vs | Rosmini Furst Fufteen | ||
26/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Long Bay College Senior Black | vs | Kristin U17 Boys B | ||
31/07/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Takapuna Grammar Year 9 A Boys | vs | Takapuna Grammar Junior B Boys | ||
31/07/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Rangitoto College U15 Boys Black | vs | HPSS U15 White | ||
31/07/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Pinehurst School Dragons | vs | Glenfield College Junior Boys C | ||
31/07/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Mahurangi College U15 A Girls | vs | Long Bay College Junior Prems Girls | ||
31/07/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Kaipara College Year 9/10 Girls | vs | WGHS Junior F | ||
31/07/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL BLACK | vs | AJHS Silver | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Takapuna Grammar U17A Boys | vs | Rosmini U17A | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
19:00 | (2024 SS Open Men) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Kristin Year 9 Girls Tawa | vs | Rangitoto College Y9 Girls Red | ||
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
16:50 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
07/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 2) | WGHS Junior D | vs | Carmel School U15 | ||
07/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 3) | AJHS Navy | vs | Rangitoto College U15 Boys Whakahi | ||
07/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Rosmini Wildcats | vs | Long Bay College JR A TEAL | ||
07/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Mahurangi College U15 B Girls Blue | vs | Glenfield College Junior Girls | ||
07/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Rangitoto College U15 Boys Kaha | vs | Rangitoto College U15 Boys Silver | ||
07/08/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Takapuna Grammar Junior B Boys | vs | HPSS U15 White | ||
08/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (5th/6th Playoff) |
18:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
19:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (7th/8th Playoff) |
16:00 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
17:40 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (Grand Final) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (Grand Final) |
19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) (Semi Final 1) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) (Semi Final 1) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) (Semi Final 2) |
17:40 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Kaipara College Year 9/10 Girls | vs | Long Bay College Junior Girls BLUE | ||
21/08/24 (Wed) (Grand Final) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
17:40 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Semi Final 1) |
18:30 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Semi Final 2) |
19:20 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
20:10 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided |