EFS 3
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
06/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 57 | Unknowns | def. by | Mairangi Vice | 61 |
06/03/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 61 | Rosmini Old Boys | def. | SAY LESS | 44 |
06/03/24 (Wed) | 21:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 0 | The Other Team | def. by | Rogues | 0 |
13/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 50 | Rosmini Old Boys | def. by | AUT A | 56 |
13/03/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 36 | Rimglazers | def. by | Ghostface Drillahz A | 63 |
27/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 52 | Burt Splenk | def. | The Other Team | 21 |
27/03/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 55 | Rogues | def. | Rosmini Old Boys | 53 |
03/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 37 | The Other Team | def. by | Rimglazers | 65 |
03/04/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 82 | AUT A | def. | Unknowns | 50 |
08/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 32 | Rosmini Wizards | def. | Belmont Intermediate Rockets | 18 |
08/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 16 | Rosmini Celtics | def. by | TNIS Lakers | 25 |
08/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 14 | NX Timberwolves | def. | Belmont Intermediate Kings | 13 |
08/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 7 | NX Kapu | def. by | Carmel School White | 20 |
08/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 17 | NX Kotare | def. | Ponsonby Intermediate Sparks | 9 |
08/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 10 | Ponsonby Intermediate Mystics | def. by | MBIS Magic | 16 |
08/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 25 | Northcote Intermediate Spirit | def. | Carmel School Blue | 19 |
08/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 30 | NX Trailblazers | def. | AJHS Nets | 24 |
08/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 0 | NX Pacers | vs | Belmont Intermediate Raptors | 0 |
08/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 12 | TNIS Nuggets | def. by | NX Nuggets | 34 |
09/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 20 | Bayfield Primary Nuggets | def. | Bayview Primary Y1/2 mixed | 4 |
09/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 16 | Sunnybrae School Suns | def. by | Takapuna Primary School Rockets | 26 |
09/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 12 | Glenfield Primary Wolves | vs | Bayfield Primary Celtics | 12 |
09/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 20 | Kauri Park Primary Bulls | def. | Campbells Bay Primary Bulls | 4 |
09/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 20 | Milford Primary Eagles | def. | Milford Primary Breakers | 9 |
09/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 6 | Birkenhead Primary Nuggets | def. by | Bayfield Primary Cavaliers | 30 |
10/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 58 | Mairangi Vice | def. by | Ghostface Drillahz A | 62 |
10/04/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 59 | Rimglazers | def. by | Rosmini Old Boys | 61 |
17/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 52 | SAY LESS | def. by | Rimglazers | 58 |
17/04/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 32 | Rogues | def. by | Burt Splenk | 51 |
29/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 11 | AJHS Clippers | def. by | Wairau Intermediate Sharks | 38 |
29/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 39 | Glenfield Intermediate Grizzlies | def. | MBIS Hydra | 22 |
29/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 4 | MBIS Force | def. by | Belmont Intermediate Sky | 41 |
29/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 18 | NX Cavaliers | def. | TNIS Celtics | 10 |
29/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 16 | Belmont Intermediate Nets | def. by | Westminster Hawks | 26 |
29/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 2 | MBIS Tigers | def. by | Rosmini Thunder | 36 |
29/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 0 | St Marys College Thunder | def. by | MBIS Storm | 0 |
29/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 31 | Rosmini Bulls | def. | NX Trailblazers | 26 |
29/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 6 | Birkdale Intermediate Blitz | def. by | MBIS Breeze | 30 |
29/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 21 | MBIS Pythons | def. | TNIS Magic | 20 |
30/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 8 | Verran Primary School Tigers | def. | Sunnybrae School Magic | 6 |
30/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 10 | Milford Primary Bears | def. | Glenfield Primary Hoopers | 0 |
30/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 20 | Hauraki School Pythons | def. | Willow Park Primary Comets | 4 |
30/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 12 | Bayfield Primary Kings | def. | Northcote Primary Clippers | 6 |
30/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 26 | Vauxhall School Nets | def. | Verran Primary School Breakers | 22 |
30/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 26 | Campbells Bay Primary Pistons | def. | Pinehurst School Firebirds | 8 |
01/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 10 | Bayview Primary Warriors | def. | Greenhithe Primary Lightning | 0 |
01/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 20 | Willow Park Primary Hawks | def. | Sunnybrae School Stormers | 6 |
01/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 2 | Greenhithe Primary Thunder | def. by | Devonport Primary Flames | 12 |
01/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 10 | Campbells Bay Primary Giants | def. by | Marlborough Primary M Johnsons | 11 |
01/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 5 | St Mary's Northcote Tigers | def. by | Birkdale Primary School Kahurangi | 16 |
01/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 8 | Stanley Bay School Slammers | def. by | Northcote Primary Hustlers | 31 |
01/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 26 | Willow Park Primary Nuggets | def. | Westminster Kareareas | 11 |
01/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 28 | Sunnybrae School Magic | def. | Stanley Bay School Dunkers | 6 |
01/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 64 | AUT A | def. by | SAY LESS | 72 |
01/05/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 91 | Ghostface Drillahz A | def. | The Other Team | 25 |
02/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 23 | WGHS Junior A | def. by | Rangitoto College JNR Premier Girls | 49 |
03/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 0 | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | vs | Kristin Year 9 Girls Tawa | 0 |
03/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 18 | Albany Senior High School Girls | def. by | Long Bay College Girls U19 GREEN | 29 |
03/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 21 | Birkenhead College U17 Girls | def. by | Long Bay College Girls U17 Teal | 34 |
06/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 16 | AJHS Thunder | def. by | Northcote Intermediate Tuataras | 32 |
06/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 9 | MBIS Hydra | def. by | Birkdale Intermediate Bulls | 38 |
06/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 26 | NX Suns | def. by | Rosmini Spurs | 39 |
06/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 22 | TNIS Flyers | def. | MBIS Thunder | 2 |
06/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 21 | Belmont Intermediate Bucks | def. | Mahurangi College JB Blue | 19 |
06/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) | 34 | NX Thunder | def. | Belmont Intermediate Pistons | 4 |
06/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 16 | NX Whetu | def. by | Northcote Intermediate Spirit | 29 |
06/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 25 | TNIS Warriors | def. by | Kristin Year 8 Kea | 35 |
06/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 30 | Kristin Year 8 Girls Kokako | def. | Ponsonby Intermediate Sparks | 10 |
06/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 16 | MBIS Phoenix | def. by | TNIS Celtics | 19 |
07/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 20 | Northcote Primary Pacers | def. | Vauxhall School Vikings | 16 |
07/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 18 | Birkenhead Primary Celtics | def. | Marlborough Primary S O'Neals | 8 |
07/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 14 | Birkenhead Primary Mavericks | def. | Birkdale Primary School Kikorangi | 6 |
07/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 18 | Hauraki School Pythons | def. | St Joseph's Raptors | 7 |
07/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 10 | Greenhithe Primary Nuggets | def. by | Chelsea Primary Wildcats | 28 |
07/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 12 | Willow Park Primary Giants | def. by | Birkenhead Primary Nuggets | 28 |
08/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 16 | Bayfield Primary Raptors | def. | Milford Primary Thunder | 12 |
08/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 6 | Verran Primary School GOATS | def. by | Belmont Primary Celtics | 10 |
08/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 12 | Hauraki School Stars | def. | Bayview Primary Breakers | 10 |
08/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 14 | Chelsea Primary Breakers | def. | Willow Park Primary Vikings | 2 |
08/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 22 | Hauraki School Hawks | def. | Ponsonby Primary Kings | 6 |
08/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 7 | Upper Harbour Primary School Harriers | def. by | Belmont Primary Bulls | 14 |
08/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 21 | Pinehurst School All Stars | def. | Ponsonby Primary Hornets | 20 |
08/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 0 | Vauxhall School Mavericks | def. by | Devonport Primary Storm | 10 |
08/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 41 | Burt Splenk | def. by | Rosmini Old Boys | 51 |
08/05/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 49 | Mairangi Vice | def. | Rimglazers | 45 |
09/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 44 | WBHS Under 17B | def. | Kristin U17 Boys A | 39 |
10/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 52 | Northcote College Year 9 Girls | def. | Birkenhead College Y9 Girls | 2 |
10/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 15 | Pinehurst School Kaha | def. by | Mahurangi College U19 Girls | 19 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 26 | Whangaparaoa U17 Girls | def. by | Carmel School U17 | 27 |
13/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 16 | Glenfield Intermediate Grizzlies | def. by | Rosmini Spurs | 39 |
13/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 22 | MBIS Piranhas | def. | Glenfield Intermediate Gladiators | 8 |
13/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 32 | Rosmini Suns | def. | Ponsonby Intermediate Nets | 14 |
13/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 14 | MBIS Barracudas | def. by | Glenfield Intermediate Giants | 24 |
13/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 15 | NX Nuggets | def. by | Belmont Intermediate Pelicans | 29 |
13/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate) | 3 | Rosmini Cavaliers | def. by | AJHS Hawks | 18 |
13/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 4 | St Marys College Thunder | def. by | Belmont Intermediate Bullets | 30 |
13/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 10 | Northcote Intermediate Vanguards | def. by | Belmont Intermediate Lakers | 44 |
13/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 28 | TNIS Spurs | def. | MBIS Snipers | 5 |
13/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 14 | NX Clippers | def. by | Northcote Intermediate Saints | 20 |
14/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 8 | Birkdale Primary School Kowhai | def. | Willow Park Primary Titans | 2 |
14/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 16 | Sunnybrae School Magic | def. | Vauxhall School All Stars | 8 |
14/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 7 | Pinehurst School Hawks | def. by | Belmont Primary Nets | 12 |
14/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 8 | Kauri Park Primary Bulls | def. by | Northcote Primary Clippers | 28 |
14/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 16 | Birkenhead Primary Timberwolves | def. | Bayfield Primary Celtics | 12 |
14/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 20 | Campbells Bay Primary Pistons | def. by | Northcote Primary Lakers | 40 |
15/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 22 | Takapuna Primary School Lakers | def. | Kristin Thunder | 7 |
15/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 18 | Hauraki School Eagles | def. | Marlborough Primary M Jordan | 10 |
15/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 14 | Bayfield Primary Bullets | def. | Greenhithe Primary Thunder | 4 |
15/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 11 | Northcote Primary Nuggets | def. by | Marlborough Primary L James | 12 |
15/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 14 | Birkenhead Primary Hornets | def. | Birkenhead Primary Warriors | 10 |
15/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 9 | Pinehurst School Blazers | def. by | Hauraki School Thunder | 10 |
15/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 16 | Milford Primary Wildcats | def. | Bayfield Primary Warriors | 11 |
15/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 16 | Hauraki School Comets | def. by | Bayfield Primary Lakers | 22 |
15/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 79 | Ghostface Drillahz A | def. | Rogues | 36 |
15/05/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 45 | Unknowns | def. by | SAY LESS | 59 |
20/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 5 | TNIS Wildcats | def. by | Kristin Year 8 Girls Kakapo | 11 |
20/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 12 | St Marys College Storm | def. | AJHS Storm | 11 |
20/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 16 | Ponsonby Intermediate Mystics | vs | MBIS Hurricanes | 16 |
20/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate) | 12 | NX Mavericks | def. by | AJHS Hawks | 21 |
20/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 6 | TNIS Nuggets | def. by | Kristin Year 8 Kotare | 12 |
20/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 20 | Rosmini Hornets | def. by | NX Nuggets | 21 |
20/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 14 | NX Whetu | def. | TNIS Aces | 13 |
20/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 18 | AJHS Nets | def. by | MBIS Sharks | 37 |
20/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 28 | MBIS Vipers | def. | Belmont Intermediate Celtics | 27 |
20/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 56 | Rosmini Jazz | def. | MBIS Hydra | 22 |
21/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 14 | Takapuna Primary School Rockets | def. | Chelsea Primary Raptors | 10 |
21/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 10 | Bayfield Primary Celtics | def. by | Devonport Primary Avalanche | 20 |
21/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 10 | HASCA Hawks | def. | Bayfield Primary Pelicans | 8 |
21/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 34 | Bayfield Primary Kings | def. | Kauri Park Primary Bulls | 10 |
21/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 20 | Milford Primary Breakers | def. by | Greenhithe Primary Nuggets | 28 |
21/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 19 | Pinehurst School Firebirds | vs | Willow Park Primary Giants | 19 |
22/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 16 | Bayview Primary Warriors | def. | Milford Primary Thunder | 8 |
22/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 18 | Willow Park Primary Hawks | def. | Belmont Primary Celtics | 16 |
22/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 4 | Hauraki School Stars | def. by | Kauri Park Primary Warriors | 29 |
22/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 4 | Pinehurst School Cavaliers | def. by | Kristin Heat | 14 |
22/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 16 | Campbells Bay Primary Rams | def. | Vauxhall School Vipers | 12 |
22/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 0 | Belmont Primary Knicks | def. | Campbells Bay Primary Jets | 0 |
22/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 20 | Sunnynook Primary Celtics | def. | Milford Primary Raptors | 18 |
22/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 0 | St Joseph's Catholic School Warriors | def. | Campbells Bay Primary Tuatara | 0 |
22/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 56 | Rimglazers | def. | The Other Team | 24 |
22/05/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 60 | Unknowns | def. | AUT A | 57 |
23/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 41 | Takapuna Grammar Junior A Girls | def. by | Northcote College Junior Girls A | 43 |
23/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 65 | Kristin Premier Girls | def. | WGHS Social Pink | 14 |
27/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 22 | TNIS Raptors | def. by | Westminster Hawks | 25 |
27/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 0 | MBIS Scorpions | def. | Ponsonby Intermediate Heat | 0 |
27/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 9 | MBIS Dragons | def. by | Belmont Intermediate Clippers | 17 |
27/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 29 | NX Breakers | def. | Belmont Intermediate Magic | 2 |
27/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 3 | AJHS Sparks | def. by | Belmont Intermediate Liberty | 36 |
27/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 8 | MBIS Cyclones | def. by | Wairau Intermediate Storm | 27 |
27/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 24 | Belmont Intermediate Bullets | def. | Carmel School Blue | 4 |
27/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 54 | NX Trailblazers | def. | Northcote Intermediate Vanguards | 12 |
27/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 20 | TNIS Sparks | vs | Ponsonby Intermediate Sparks | 20 |
27/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 17 | NX Hawks | def. by | Belmont Intermediate Rockets | 36 |
28/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 8 | Sunnybrae School Suns | def. by | Chelsea Primary Raptors | 14 |
28/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 8 | Pinehurst School Panthers | def. by | Birkdale Primary School Koura | 10 |
28/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 18 | Westminster Ballers | def. by | Bayfield Primary Pelicans | 22 |
28/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 10 | Willow Park Primary Comets | def. by | Campbells Bay Primary Bulls | 22 |
28/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 2 | Chelsea Primary Celtics | def. by | Chelsea Primary Wildcats | 14 |
28/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 30 | Bayfield Primary Cavaliers | vs | Campbells Bay Primary Pistons | 30 |
29/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 18 | Bayfield Primary Raptors | def. | Bayview Primary Warriors | 11 |
29/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 7 | Verran Primary School GOATS | def. by | Willow Park Primary Hawks | 20 |
29/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 14 | Bayfield Primary Bullets | def. | Sunnynook Primary Cavaliers | 8 |
29/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 14 | Marlborough Primary M Johnsons | def. | Northcote Primary Nuggets | 8 |
29/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 14 | Birkdale Primary School Kahurangi | vs | Birkenhead Primary Hornets | 14 |
29/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 20 | Northcote Primary Hustlers | def. | Pinehurst School Blazers | 6 |
29/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 22 | Westminster Kareareas | def. by | Milford Primary Wildcats | 28 |
29/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 9 | Stanley Bay School Dunkers | def. by | Hauraki School Comets | 25 |
29/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 34 | Burt Splenk | def. by | Unknowns | 48 |
29/05/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 33 | The Other Team | def. by | Mairangi Vice | 81 |
30/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 23 | Takapuna Grammar Junior A Girls | def. by | Rangitoto College JNR Premier Girls | 85 |
30/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 74 | Rosmini Junior Premiers | def. | Whangaparaoa U17 Boys | 7 |
30/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 30 | HPSS 9A | def. by | Pinehurst School Sharks | 44 |
30/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 74 | Rangitoto College Premier Boys 2 | def. | Rosmini Senior B | 29 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 8 | Rangitoto College Y9 Girls Blue | def. by | Northcote College Year 9 Girls | 65 |
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 13 | TKKM Rimu | def. by | Long Bay College YEAR 9 WHITE | 64 |
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 26 | Pinehurst School Kaha | def. | Albany Senior High School Girls | 24 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 35 | Rangitoto College U19 Boys Ma | def. | Takapuna Grammar Baka Ballers | 28 |
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 24 | Long Bay College Girls U17 BLACK | def. | Rangitoto College U17 Girls Blue | 10 |
31/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 39 | Long Bay College Senior Black | def. | Rangitoto College U17 Boys Pango | 21 |
04/06/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 12 | Westminster Ballers | def. by | Northcote Primary Raptors | 22 |
04/06/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 6 | Hauraki School Cobras | def. by | Belmont Primary Nets | 14 |
04/06/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 2 | Hauraki School Panthers | def. by | Beachhaven Primary Bulldogs | 6 |
04/06/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 6 | Devonport Primary Tornadoes | def. by | Hauraki School Pythons | 8 |
04/06/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 12 | Milford Primary Eagles | def. by | Vauxhall School Nets | 22 |
04/06/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 14 | Sunnybrae School Hawks | def. by | Pinehurst School Firebirds | 16 |
05/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 24 | Northcote Primary Pistons | def. | Milford Primary Thunder | 2 |
05/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 22 | Target Road Buckets | def. | Sunnybrae School Stormers | 12 |
05/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 16 | Kauri Park Primary Warriors | def. | Devonport Primary Flames | 2 |
05/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 13 | Kristin Heat | def. | Marlborough Primary L James | 8 |
05/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 10 | Vauxhall School Vipers | def. | Birkenhead Primary Warriors | 8 |
05/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 25 | Campbells Bay Primary Jets | def. | Hauraki School Thunder | 2 |
05/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 19 | Milford Primary Raptors | def. | Bayfield Primary Warriors | 12 |
05/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 24 | Campbells Bay Primary Tuatara | vs | Bayfield Primary Lakers | 24 |
05/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 60 | Mairangi Vice | def. by | SAY LESS | 63 |
05/06/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 27 | The Other Team | def. by | Burt Splenk | 46 |
06/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 67 | Takapuna Grammar Junior A Boys | def. | Rangitoto College JNR Premier Boys | 57 |
06/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 37 | Kingsway School U15 | def. by | HPSS U15 A | 82 |
06/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 48 | HPSS U17 A | def. by | Pinehurst School Airballerz | 54 |
06/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS Open Men) | 62 | Long Bay College Senior Prem Boys | def. | Kristin Premier Boys | 61 |
06/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 39 | Glenfield College U19 Boys A | def. by | HPSS U19 A | 46 |
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 33 | Rangitoto College Y9 Girls Red | def. | AJHS Blue | 11 |
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 18 | AJHS Denim | def. by | Northcote College Year 9 Boys Red | 35 |
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Takapuna Grammar U19 Girls Social | def. | Kristin U19 Girls Social | 0 |
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 31 | Long Bay College U19 Boys Orange | def. by | Rosmini Furst Fufteen | 37 |
07/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 45 | Whangaparaoa U17 Girls | def. | Birkenhead College U17 Girls | 20 |
07/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 26 | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | def. | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | 23 |
10/06/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 20 | Rosmini Timberwolves | def. | Northcote Intermediate Giants | 2 |
10/06/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 11 | Mahurangi College JB Blue | def. by | Birkdale Intermediate Bulls | 41 |
10/06/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 42 | Belmont Intermediate Mercury | def. | NX Kapu | 14 |
10/06/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 20 | Rosmini Mavericks | def. | Kristin Year 7 Kikorangi | 18 |
10/06/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 14 | Belmont Intermediate Kings | def. | Rosmini Hornets | 6 |
10/06/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 28 | AJHS Bulls | vs | Belmont Intermediate Knicks | 28 |
10/06/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 8 | TNIS Aces | def. by | MBIS Storm | 46 |
10/06/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 45 | MBIS Sharks | def. | Belmont Intermediate Lakers | 15 |
10/06/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 12 | Northcote Intermediate Stars | def. | NX Makatu | 6 |
10/06/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 0 | MBIS Barracudas | def. by | Rosmini Thunder | 38 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 0 | Pinehurst School Lions | def. by | Birkdale Primary School Koura | 8 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 8 | Bayswater Primary Panthers | def. | Bayview Primary Wolves Y3/4 | 7 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
16:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 16 | Belmont Primary Heat | def. | Westminster Ballers | 2 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
17:20 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 12 | Target Road Stingers | def. | Windy Ridge Bouncers | 8 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
17:50 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 20 | Bayfield Primary Kings | def. | Devonport Primary Tornadoes | 8 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 31 | Bayfield Primary Cavaliers | def. by | Campbells Bay Primary Pistons | 33 |
12/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 10 | Northcote Primary Pistons | def. by | Takapuna Primary School Lakers | 14 |
12/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 18 | Verran Primary School Thunder | def. | Hauraki School Eagles | 13 |
12/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 15 | Sunnynook Primary Cavaliers | def. | Bayview Primary Breakers | 6 |
12/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 6 | Campbells Bay Primary Giants | def. by | Chelsea Primary Breakers | 20 |
12/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 4 | St Mary's Northcote Tigers | def. by | Hauraki School Hawks | 28 |
12/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 5 | Stanley Bay School Slammers | def. by | Upper Harbour Primary School Harriers | 22 |
12/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 21 | Willow Park Primary Nuggets | def. | Pinehurst School All Stars | 9 |
12/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 0 | Sunnybrae School Magic | def. by | Vauxhall School Mavericks | 0 |
12/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 49 | Mairangi Vice | def. | Unknowns | 37 |
12/06/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 44 | SAY LESS | def. by | Rosmini Old Boys | 68 |
13/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 0 | Takapuna Grammar Junior A Girls | vs | WGHS Junior A | 0 |
13/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 70 | WBHS Junior A | def. | Takapuna Grammar Junior A Boys | 56 |
13/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 30 | Orewa College Junior Prems | def. by | Long Bay College Junior Prem Boys | 31 |
13/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 26 | Takapuna Grammar Senior B Girls | def. by | Long Bay College Senior Girls PREMS | 48 |
13/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 42 | Takapuna Grammar Senior B Boys | def. by | WBHS Senior A | 68 |
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 14 | Kristin Year 9 Girls Tawa | def. | Rangitoto College Y9 Girls Blue | 10 |
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 28 | Kaipara College Year 9 Blue | def. by | Rangitoto College Y9 Boys - Blue | 31 |
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 22 | Mahurangi College U19 Girls | def. by | Kristin Tawa Development Squad | 29 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 42 | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | def. | Rangitoto College U17 Boys Blue | 18 |
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 22 | Kingsway School U19 | def. | Takapuna Grammar KGFC | 16 |
14/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 48 | Takapuna Grammar Gymrats | def. | Rangitoto College U19 Boys Blue | 39 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 33 | TKKM Maire | def. | NX Lakers | 14 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
16:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | 28 | TKKM Kura Tu Toa | def. | NX Raptors | 17 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
16:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 23 | Mahurangi College Junior Boys Aims | def. by | MBIS Vipers | 24 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
17:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 27 | Westminster Hawks | def. | Ponsonby Intermediate Raptors | 12 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
17:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 16 | Glenfield Intermediate Grizzlies | def. by | Rosmini Jazz | 21 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
18:20 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 33 | MBIS Pythons | def. | NX Cavaliers | 26 |
17/06/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 38 | Belmont Intermediate Buckets | def. | TNIS Aces | 16 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 34 | NX Trailblazers | def. by | MBIS Sharks | 54 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
20:00 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 33 | Rosmini Knicks | def. | Kristin Year 8 Kiwi | 18 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 1) |
20:30 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 13 | Belmont Intermediate Warriors | def. | Rosmini Suns | 11 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 10 | Birkenhead Primary Celtics | def. by | Target Road Thunders | 16 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 20 | Devonport Primary Avalanche | def. | Bayview Primary Wolves Y3/4 | 10 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 21 | Devonport Primary Tornadoes | def. | Hauraki School Pythons | 14 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
17:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 18 | Bayfield Primary Nuggets | def. | Birkdale Primary School Koura | 8 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
17:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 9 | Belmont Primary Heat | def. | Northcote Primary Pacers | 8 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
18:20 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | 14 | Belmont Primary Nets | def. | Willow Park Primary Heat | 10 |
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
18:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 35 | Vauxhall School Nets | def. | Campbells Bay Primary Nuggets | 23 |
20/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 16 | Northcote College Junior Girls A | def. by | Rangitoto College JNR Premier Girls | 47 |
20/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 57 | Northcote College Junior Premier Boys | def. | Rangitoto College JNR Premier Boys | 54 |
20/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 31 | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | def. by | WBHS Year 9 Green | 57 |
20/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 62 | Mahurangi College U19 A Boys | def. | WBHS Senior A | 50 |
20/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 69 | Long Bay College Senior A Boys | def. | Rangitoto College U19 Boys Red | 67 |
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 9 | Birkenhead College Y9 Girls | def. by | Rangitoto College Y9 Girls Red | 30 |
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 23 | Kaipara College U17 Blue | def. by | Albany Senior High School Boys | 46 |
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | WGHS Social Magenta | vs | Pinehurst School Kaha | 0 |
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 29 | Rosmini Hoyas | def. by | Rangitoto College Y9 Boys White | 33 |
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 71 | Carmel School U17 | def. | HPSS U17 Girls | 2 |
21/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 25 | Kingsway School U19 | def. by | Vanguard Military School 1 | 33 |
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
15:50 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 2 | Northcote Intermediate Spark | def. by | Belmont Intermediate Liberty | 30 |
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
16:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | 23 | TKKM Kura Tu Toa | def. by | Rosmini Nets | 28 |
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 23 | MBIS Cobras | def. by | Mahurangi College Junior Boys Aims | 24 |
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
17:20 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 10 | Mahurangi College Yr 7 Purple | def. by | HASCA Hurricanes | 11 |
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
17:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 25 | Belmont Intermediate Clippers | def. | Westminster Hawks | 10 |
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
18:20 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 8 | Kristin Year 8 Girls Kakapo | def. | Belmont Intermediate Dream | 7 |
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 12 | Carmel School Blue | def. by | NX Whetu | 20 |
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 22 | TNIS Warriors | def. by | NX Trailblazers | 49 |
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
20:00 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 19 | Belmont Intermediate Raptors | def. | NX Pacers | 7 |
24/06/24 (Mon) (Grand Final) |
20:30 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 30 | Wairau Intermediate Sharks | def. | Rosmini Knicks | 9 |
26/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 13 | Marlborough Primary M Johnsons | def. by | Willow Park Primary Vikings | 14 |
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 6 | Chelsea Primary Breakers | def. | Kristin Heat | 4 |
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 7 | Bayfield Primary Bullets | def. | Devonport Primary Flames | 6 |
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 10 | Marlborough Primary L James | def. by | Northcote Primary Nuggets | 14 |
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 4 | Birkdale Primary School Kahurangi | def. by | Birkenhead Primary Hornets | 14 |
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 18 | Belmont Primary Knicks | def. | Campbells Bay Primary Jets | 14 |
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 14 | Ponsonby Primary Timbrwolves | def. | Campbells Bay Primary Bulls | 8 |
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 28 | Campbells Bay Primary Tuatara | def. | St Joseph's Catholic School Warriors | 14 |
26/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 59 | Rogues | def. by | Ghostface Drillahz A | 81 |
26/06/24 (Wed) | 20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 75 | SAY LESS | def. by | Unknowns | 80 |
27/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 47 | Pinehurst School Sharks | def. | Northcote College Year 9 Boys Blue | 42 |
27/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 48 | WGHS Junior A | def. | Rangitoto College JNR Premier Girls | 41 |
27/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 86 | Northcote College U17A Boys | def. | Takapuna Grammar U17A Boys | 40 |
27/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 44 | Mahurangi College U19 A Boys | def. by | Rangitoto College Premier Boys 2 | 48 |
27/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 0 | Long Bay College Senior A Boys | vs | Rosmini Senior B | 0 |
03/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 10 | Kristin Thunder | def. by | Northcote Primary Pistons | 13 |
03/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 14 | Belmont Primary Celtics | def. | Verran Primary School Thunder | 8 |
03/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 2 | Greenhithe Primary Thunder | def. by | Devonport Primary Flames | 8 |
03/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 11 | Kristin Heat | def. | Marlborough Primary L James | 10 |
03/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 7 | Campbells Bay Primary Rams | def. | Birkdale Primary School Kahurangi | 0 |
03/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 19 | Northcote Primary Hustlers | def. | Campbells Bay Primary Jets | 9 |
03/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 2 | Sunnynook Primary Celtics | def. by | Willow Park Primary Nuggets | 29 |
03/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 20 | Vauxhall School Mavericks | def. | St Joseph's Catholic School Warriors | 13 |
03/07/24 (Wed) (Semi Final 1) |
19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 58 | Ghostface Drillahz A | def. by | Rosmini Old Boys | 68 |
03/07/24 (Wed) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | 52 | Mairangi Vice | def. | SAY LESS | 45 |
04/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 91 | Northcote College U17A Boys | def. | Rosmini U17A | 28 |
04/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 53 | AJHS Maroon | def. | Rosmini Junior A Red | 50 |
04/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 52 | Kingsway School U15 | def. by | Pinehurst School Gorillas | 59 |
04/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 37 | WBHS Senior A | def. by | Rangitoto College Premier Boys 2 | 64 |
04/07/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 43 | Takapuna Grammar Senior B Boys | def. by | Rosmini Senior B | 62 |
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 0 | Kristin Year 9 Girls Tawa | def. | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | 0 |
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 35 | Albany Senior High School Boys | def. by | Birkenhead College U17 A Boys | 56 |
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 12 | Long Bay College U19 Girls Red | def. by | Long Bay College Girls U19 GREEN | 37 |
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 40 | Rangitoto College Y9 Boys Silver | def. | Rosmini Vipers | 15 |
05/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 17 | WGHS Social Red | def. by | Whangaparaoa U17 Girls | 49 |
05/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 28 | Rangitoto College U19 Boys Blue | def. by | Rosmini Blue | 41 |
10/07/24 (Wed) (Grand Final) |
19:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | Rosmini Old Boys | vs | Mairangi Vice | ||
10/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
20:15 | (2024 S1 Men's A Grade) | Ghostface Drillahz A | vs | SAY LESS | ||
24/07/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 2) | WGHS Junior B | vs | Carmel School U15 | ||
24/07/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Mahurangi College U15 A Girls | vs | Mahurangi College U15 B Girls Blue | ||
24/07/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL BLACK | vs | Mahurangi College U15 C Boys Red | ||
24/07/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 2) | HPSS U15 White | vs | Glenfield College Junior Boys A | ||
24/07/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Rangitoto College U15 Girls A | vs | WGHS Junior D | ||
24/07/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Pinehurst School Dragons | vs | Birkenhead College Junior Boys | ||
25/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | Kristin Year 9 Totara | vs | Rosmini Junior A Red | ||
25/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | Long Bay College Junior Prem Boys | vs | Northcote College Junior Premier Boys | ||
25/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Whangaparaoa U17 Boys | vs | Rosmini U17A | ||
25/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | Pinehurst School Jets | vs | HPSS U19 A | ||
25/07/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Birkenhead College Y9 Girls | vs | Northcote College Year 9 Girls | ||
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | Long Bay College YEAR 9 YELLOW | vs | Kristin Year 9 Karaka | ||
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | vs | Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue | ||
26/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Takapuna Grammar Baka Ballers | vs | Vanguard Military School 1 | ||
26/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Rangitoto College Y9 Boys Whero | vs | Kaipara College Year 9 Blue | ||
31/07/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Takapuna Grammar Junior C Boys | vs | Glenfield College Junior Boys D | ||
31/07/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Mahurangi College U15 C Boys Red | vs | Northcote College Junior Boys White | ||
31/07/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 3) | AJHS Navy | vs | Kristin Year 10 Rimu | ||
31/07/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Rangitoto College U15 Girls A | vs | Mahurangi College U15 B Girls Blue | ||
31/07/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Girls League 3) | WGHS Junior E | vs | Rangitoto College U15 Girls Red | ||
31/07/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Northcote College Junior Boys Green | vs | Rangitoto College U15 Boys Whakahi | ||
01/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (Grand Final) |
18:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
19:00 | (2024 SS Open Men) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | vs | AJHS Blue | ||
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
16:50 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
07/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Glenfield College Junior Boys C | vs | Birkenhead College Junior Boys | ||
07/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Pinehurst School Dragons | vs | Kristin Year 10 Rimu | ||
07/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Mahurangi College U15 B Boys Blue | vs | Glenfield College Junior Boys D | ||
07/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL BLACK | vs | Rangitoto College U15 Boys Blue | ||
07/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Girls League 3) | AJHS Purple | vs | Long Bay College Junior Girls BLUE | ||
07/08/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Rangitoto College U15 Boys Black | vs | Glenfield College Junior Boys A | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (5th/6th Playoff) |
18:00 | (2024 SS Open Men) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
19:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (5th/6th Playoff) |
16:00 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (Grand Final) |
17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (7th/8th Playoff) |
19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) (Semi Final 2) |
17:40 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Takapuna Grammar Junior B Girls | vs | WGHS Junior F | ||
21/08/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Grand Final) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
17:40 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Grand Final) |
18:30 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Grand Final) |
19:20 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
20:10 | (2024 SS Junior Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided |