EFS 1
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 14 | Pinehurst School Airballerz | def. by | Northcote College U17A Boys | 69 |
03/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 52 | AJHS Blue | def. | Rangitoto College Y9 Girls Blue | 6 |
03/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Long Bay College U19 Girls Red | def. by | WGHS Social Magenta | 76 |
03/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 38 | Rangitoto College U17 Girls Blue | def. | WGHS Social Red | 18 |
09/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 48 | Takapuna Grammar U17A Boys | def. | HPSS U17 A | 47 |
09/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 25 | Rosmini U17A | def. by | Rangitoto College U17 Boys Whero | 58 |
10/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 2 | Rangitoto College Y9 Girls Blue | def. by | Rangitoto College Y9 Girls Red | 42 |
10/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 9 | Albany Senior High School Girls | def. by | Takapuna Grammar Lionesses | 22 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 0 | Birkenhead College U17 Girls | def. by | Long Bay College Girls U17 BLACK | 0 |
23/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 24 | Northcote College Year 9 Boys Gold | def. by | HPSS 9A | 48 |
30/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 21 | Northcote College Junior Girls A | def. by | WGHS Junior A | 36 |
30/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 33 | Kristin U17 Boys A | def. by | Northcote College U17A Boys | 58 |
30/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 28 | Pinehurst School Gorillas | def. by | HPSS U15 A | 42 |
30/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 34 | Long Bay College Senior Girls PREMS | def. | WGHS U17 | 16 |
30/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 48 | Mahurangi College U19 A Boys | def. | Takapuna Grammar Senior B Boys | 39 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 6 | Kristin Year 9 Girls Tawa | def. by | Birkenhead College Y9 Girls | 41 |
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 0 | Rosmini Pythons | vs | Kristin Year 9 Karaka | 0 |
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 29 | WGHS Social Magenta | def. | Mahurangi College U19 Girls | 8 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 0 | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | vs | Kristin U17 Boys B | 0 |
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 16 | HPSS U17 Girls | def. by | Whangaparaoa U17 Girls | 31 |
31/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 67 | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | def. | Kristin U19 Boys Jade | 37 |
06/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 71 | WBHS Year 9 Red | def. | AJHS Maroon | 52 |
06/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 40 | Rangitoto College JNR Premier Girls | def. | WGHS Junior A | 31 |
06/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 45 | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | def. | Rosmini Junior A Red | 35 |
06/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 53 | Rangitoto College Premier Boys 2 | def. | Rangitoto College U19 Boys Red | 30 |
06/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 30 | Long Bay College Senior A Boys | def. by | Mahurangi College U19 A Boys | 49 |
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 15 | Birkenhead College Y9 Girls | def. by | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | 20 |
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 6 | Kristin Year 9 Karaka | def. by | Long Bay College YEAR 9 YELLOW | 36 |
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 32 | Long Bay College Girls U19 GREEN | def. | Pinehurst School Kaha | 29 |
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 39 | Mahurangi College U17 Boys Blue | def. | Long Bay College Senior Black | 26 |
07/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 19 | WGHS Social Red | def. by | Carmel School U17 | 26 |
07/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 36 | Takapuna Grammar Baka Ballers | def. | Takapuna Grammar KGFC | 25 |
13/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 34 | HPSS 9A | def. by | Rosmini Bruins | 38 |
13/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 45 | HPSS U15 A | def. by | Kaipara College Year 9/10 Premier | 47 |
13/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 44 | Rangitoto College JNR Premier Boys | def. by | Kristin Year 10 Kauri | 64 |
13/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 21 | WGHS Social Pink | def. by | WGHS U17 | 69 |
13/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 43 | Rosmini Senior B | def. by | Rangitoto College U19 Boys Red | 46 |
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 8 | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | def. by | Northcote College Year 9 Girls | 66 |
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 47 | Rangitoto College Y9 Boys Whero | def. | Rosmini Cobras | 29 |
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 24 | Takapuna Grammar Lionesses | def. | Long Bay College Girls U19 GREEN | 13 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 29 | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | def. by | Mahurangi College U17 Boys Blue | 37 |
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 22 | Long Bay College Girls U17 Teal | def. by | Whangaparaoa U17 Girls | 30 |
14/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 0 | Rangitoto College U19 Boys Ma | vs | Glenfield College U19 Boys B | 0 |
20/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 65 | Rosmini Junior Premiers | def. | Rosmini U17A | 43 |
20/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 59 | Kristin U17 Boys A | def. | Takapuna Grammar U17A Boys | 51 |
20/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 63 | HPSS U15 A | def. | Pinehurst School Gorillas | 50 |
20/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 56 | Glenfield College U19 Boys A | def. | Mahurangi College U19 B Boys Blue | 34 |
20/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 85 | Rangitoto College Premier Boys 2 | def. | Takapuna Grammar Senior B Boys | 32 |
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 51 | Northcote College Year 9 Girls | def. | AJHS Blue | 13 |
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 19 | Rangitoto College Y9 Boys Silver | def. by | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | 22 |
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 16 | Kristin U19 Girls Social | def. by | Albany Senior High School Girls | 22 |
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 14 | Rosmini Cobras | def. by | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | 53 |
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 19 | Long Bay College Girls U17 BLACK | def. | Long Bay College Girls U17 Teal | 15 |
21/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 21 | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | def. by | Rangitoto College U17 Boys Pango | 43 |
27/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 60 | Takapuna Grammar Junior A Boys | def. by | Northcote College Junior Premier Boys | 64 |
27/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 15 | Whangaparaoa U17 Boys | def. by | WBHS Premier Development | 101 |
27/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 50 | Kristin U17 Boys A | def. | Rosmini U17A | 32 |
27/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 54 | Pinehurst School Jets | def. | Mahurangi College U19 B Boys Blue | 27 |
27/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 69 | Rangitoto College U19 Boys Red | def. | Takapuna Grammar Senior B Boys | 32 |
04/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 0 | WGHS Junior A | def. | Northcote College Junior Girls A | 0 |
04/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 35 | Pinehurst School Airballerz | def. by | WBHS Under 17B | 82 |
04/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 52 | Kaipara College Year 9/10 Premier | def. | HPSS U15 A | 47 |
04/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 64 | Mahurangi College U19 A Boys | def. | Rangitoto College U19 Boys Red | 38 |
04/07/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 70 | Birkenhead College Senior Boys | def. | Long Bay College Senior A Boys | 45 |
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 0 | Rangitoto College Y9 Girls Blue | vs | AJHS Blue | 0 |
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 22 | Rangitoto College U17 Boys Kikorangi | def. by | Glenfield College U17 Boys | 47 |
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 40 | Mahurangi College U19 Girls | def. | Takapuna Grammar U19 Girls Social | 14 |
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 29 | Long Bay College YEAR 9 BLACK | def. by | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | 34 |
05/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 37 | Mahurangi College U17 RED Boys | def. | Kaipara College U17 Blue | 16 |
05/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 28 | Pinehurst School Ballers | def. by | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | 37 |
25/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 58 | AJHS Maroon | def. | Rosmini Junior A Blue | 54 |
25/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 47 | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | def. by | WBHS Junior B | 54 |
25/07/24 (Thu) (Semi Final 1) |
18:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | 91 | Rangitoto College JNR Premier Girls | def. | Takapuna Grammar Junior A Girls | 12 |
25/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 45 | Pinehurst School Jets | def. | HPSS U19 A | 35 |
25/07/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 0 | WGHS U17 | vs | WGHS Social Pink | 0 |
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 22 | Rangitoto College Y9 Girls Red | def. | Rangitoto College Y9 Girls Blue | 11 |
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 23 | TKKM Rimu | def. by | AJHS Denim | 27 |
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 23 | Kristin Tawa Development Squad | def. | Mahurangi College U19 Girls | 14 |
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 79 | Orewa College Under 17 | def. | Rangitoto College U17 Boys Blue | 15 |
26/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 36 | Rangitoto College U19 Boys Blue | def. by | Rosmini Furst Fufteen | 53 |
26/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 26 | Long Bay College Senior Black | def. | Kristin U17 Boys B | 16 |
30/07/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | 52 | Air New Zealand Flyers | def. by | Team Swish | 54 |
30/07/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | 68 | Leviathans | def. | Stallions | 63 |
31/07/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 4) | 35 | Kristin Year 9 Nikau | def. | Glenfield College Junior Boys D | 16 |
31/07/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 2) | 34 | Takapuna Grammar Junior B Boys | def. | Long Bay College JR A TEAL | 33 |
31/07/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 5) | 28 | Rangitoto College U15 Boys Blue | def. | AJHS Silver | 24 |
31/07/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Boys League 4) | 15 | Rangitoto College U15 Boys Silver | def. by | Takapuna Grammar Junior C Boys | 27 |
31/07/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 4) | 23 | Mahurangi College U15 B Boys Blue | def. | Rangitoto College U15 Boys Red | 22 |
31/07/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 3) | 20 | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL GREEN | def. by | Rangitoto College U15 Boys Whakahi | 34 |
01/08/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 65 | Takapuna Grammar Junior A Boys | def. | Rangitoto College JNR Premier Boys | 60 |
01/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | 61 | Kaipara College Year 9/10 Premier | def. | Kingsway School U15 | 49 |
01/08/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 54 | Northcote College Junior Premier Boys | def. | Orewa College Junior Prems | 43 |
01/08/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 50 | Rangitoto College U19 Boys Red | def. | Takapuna Grammar Senior B Boys | 45 |
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 44 | Rangitoto College Premier Boys 2 | def. | Mahurangi College U19 A Boys | 32 |
02/08/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 0 | Kristin Year 9 Girls Tawa | vs | Rangitoto College Y9 Girls Red | 0 |
02/08/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 38 | HASCA Hoops | def. | Rosmini Cobras | 25 |
02/08/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 18 | Whangaparaoa U17 Girls | def. by | Northcote College U17 Girls | 20 |
02/08/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 24 | Birkenhead College U17 Girls | def. | Long Bay College Girls U17 BLACK | 23 |
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 43 | Glenfield College U19 Boys B | def. | Takapuna Grammar Baka Ballers | 30 |
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 44 | Mahurangi College U17 Boys Blue | def. | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | 16 |
02/08/24 (Fri) | 21:00 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 46 | HASCA U17 Boys | def. | Rangitoto College U17 Boys Blue | 21 |
05/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | 14 | Belmont Intermediate Pelicans | def. by | AJHS Lakers | 17 |
05/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys Div 2 B - Intermediate) | 18 | Northcote Intermediate Saints | def. | Northcross Intermediate Lakers | 13 |
05/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | 48 | Northcote Intermediate Tuatara | def. | Murrays Bay Intermediate Mustangs | 0 |
05/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 5 - Intermediate ) | 37 | Ponsonby Intermediate Bulls | def. | Mahurangi College Blue Boys | 12 |
05/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | 18 | Northcote Intermediate Vanguards | def. by | Northcross Intermediate Suns | 21 |
05/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Girls League 2 - Intermediate ) | 17 | Mahurangi College Mambass | def. | Belmont Intermediate Sky | 12 |
05/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 1 - Intermediate ) | 16 | Northcote Intermediate Spirit | def. by | Belmont Intermediate Buckets | 18 |
05/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 1 - Intermediate ) | 56 | Rosmini Bulls | def. | Belmont Intermediate Lakers | 20 |
05/08/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S2 Girls League 5 - Intermediate ) | 22 | Ponsonby Intermediate Mystics | def. | Northcross Intermediate Kapu | 10 |
06/08/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | 46 | Phoenix PD | def. by | Move Stuff | 69 |
06/08/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | 46 | Ghostface Drillahz B | def. | Team Swish | 42 |
07/08/24 (Wed) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 2) | 40 | Takapuna Grammar Year 9 A Boys | def. by | Takapuna Grammar Junior B Boys | 60 |
07/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 2) | 0 | Rangitoto College U15 Boys Black | vs | HPSS U15 White | 0 |
07/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 3) | 39 | Pinehurst School Dragons | def. | Glenfield College Junior Boys C | 25 |
07/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 2) | 21 | Mahurangi College U15 B Girls Blue | def. by | Glenfield College Junior Girls | 40 |
07/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 4) | 22 | Mahurangi College U15 B Boys Blue | def. by | Rangitoto College U15 Boys Silver | 27 |
07/08/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 5) | 35 | Long Bay College YEAR 10 SOCIAL BLACK | def. by | AJHS Silver | 47 |
08/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | 49 | WBHS Year 9 Red | def. by | WBHS Junior B | 59 |
08/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | 40 | Long Bay College Junior Prem Boys | def. by | Kristin Year 10 Kauri | 50 |
08/08/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 53 | Takapuna Grammar U17A Boys | def. | Rosmini U17A | 46 |
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | 50 | WBHS Senior A | def. by | Rangitoto College Premier Boys 2 | 62 |
08/08/24 (Thu) (3rd/4th Playoff) |
19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | 0 | Mahurangi College U19 B Boys Blue | def. by | Glenfield College U19 Boys A | 0 |
08/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
20:15 | (2024 SS Open Men) | 72 | WBHS Premier 2 | def. | Kristin Premier Boys | 61 |
09/08/24 (Fri) (7th/8th Playoff) |
16:00 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Takapuna Grammar U19 Girls Social | vs | Pinehurst School Kaha | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | AJHS Royal | vs | Long Bay College YEAR 9 BLACK | ||
09/08/24 (Fri) (Grand Final) |
17:40 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | vs | Rangitoto College Y9 Boys - Blue | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Rosmini Hoyas | vs | Rangitoto College Y9 Boys White | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | vs | Long Bay College Senior Black | ||
09/08/24 (Fri) (3rd/4th Playoff) |
20:10 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Albany Senior High School Boys | vs | Rangitoto College U17 Boys Kikorangi | ||
12/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | Northcote Intermediate Huskies | vs | TNIS Bulls | ||
12/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 14 - Intermediate) | Northcross Intermediate Timberwolves | vs | Wairau Intermediate Thunder | ||
12/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 5 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Nuggets | vs | Northcross Intermediate Kings | ||
12/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys Div 2 A - Intermediate) | Belmont Intermediate Pistons | vs | Northcross Intermediate Clippers | ||
12/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Girls League 2 - Intermediate ) | Northcross Intermediate Kotare | vs | TNIS Aces | ||
12/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys Div 2 D - Intermediate) | Northcross Intermediate Heat | vs | Rosmini Raptors | ||
12/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 1 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Buckets | vs | Belmont Intermediate Bullets | ||
12/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 1 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Lakers | vs | Murrays Bay Intermediate Sharks | ||
12/08/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S2 Girls League 5 - Intermediate ) | Glenfield Intermediate Gazelles | vs | Murrays Bay Intermediate Thunder | ||
12/08/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | Pinehurst School Blue | vs | Northcote Intermediate Rams | ||
13/08/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S2 Y2-4 BLUE Miniball) | Pinehurst School Hawks | vs | Glenfield Primary Wolves | ||
13/08/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | Greenhithe Primary Warriors | vs | Belmont Primary Nets | ||
13/08/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S2 Y2-4 GOLD Miniball) | Bayfield Primary Cavaliers | vs | Pinehurst School Firebirds | ||
13/08/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | Greenhithe Primary Lightning | vs | Willow Park Primary Sparks | ||
13/08/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S2 Y2-4 WHITE Miniball) | Devonport Primary Tornadoes | vs | Campbells Bay Primary Nuggets | ||
13/08/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S2 Y2-4 RED Miniball) | Bayfield Primary Magic | vs | St Joseph's Catholic School Raptors | ||
13/08/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Move Stuff | vs | Team Swish | ||
13/08/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Hot Pot | vs | Ghostface Drillahz B | ||
14/08/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Undecided | vs | Undecided | ||
14/08/24 (Wed) | 16:50 | (2024 SS Junior Boys League 3) | AJHS Navy | vs | Rangitoto College U15 Boys Whakahi | ||
14/08/24 (Wed) | 17:40 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Rosmini Wildcats | vs | Long Bay College JR A TEAL | ||
14/08/24 (Wed) | 18:30 | (2024 SS Junior Girls League 3) | AJHS Purple | vs | Rangitoto College U15 Girls Red | ||
14/08/24 (Wed) | 19:20 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Rangitoto College U15 Boys Kaha | vs | Rangitoto College U15 Boys Silver | ||
14/08/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Kaipara College Year 9/10 Girls | vs | Long Bay College Junior Girls BLUE | ||
19/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 10 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Clippers | vs | Wairau Intermediate Phoenix | ||
19/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 14 - Intermediate) | Belmont Intermediate Heat | vs | Wairau Intermediate Thunder | ||
19/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Girls League 4 - Intermediate ) | AJHS Storm | vs | Ponsonby Intermediate Phoenix | ||
19/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys Div 2 C - Intermediate) | Belmont Intermediate Wizards | vs | Northcross Intermediate Wizards | ||
19/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Girls League 2 - Intermediate ) | TNIS Aces | vs | Mahurangi College Mambass | ||
19/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 7 - Intermediate ) | Rosmini Bucks | vs | Murrays Bay Intermediate Falcons | ||
19/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 1 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Bullets | vs | Northcross Intermediate Whetu | ||
19/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 1 - Intermediate ) | Northcross Intermediate Trailblazers | vs | Kristin Year 8 Kea | ||
19/08/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S2 Boys League 9 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Nets | vs | Murrays Bay Intermediate Phoenix | ||
20/08/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S2 Y2-4 BLUE Miniball) | Westminster High Flyers | vs | Willow Park Primary Heat | ||
20/08/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | Verran Primary School Wizards | vs | Willow Park Primary Saints | ||
20/08/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | Sunnybrae School Suns | vs | Belmont Primary Lakers | ||
20/08/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | Campbells Bay Primary Kahu | vs | Greenhithe Primary Warriors | ||
20/08/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S2 Y2-4 GOLD Miniball) | Browns Bay Primary Bulldogs | vs | Northcote Primary Lakers | ||
20/08/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S2 Y2-4 WHITE Miniball) | Campbells Bay Primary Nuggets | vs | Sunnybrae School Hawks | ||
20/08/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Leviathans | vs | Phoenix PD | ||
20/08/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Air New Zealand Flyers | vs | Move Stuff | ||
21/08/24 (Wed) (Semi Final 1) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Grand Final) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 5) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
17:40 | (2024 SS Junior Girls League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Semi Final 1) |
18:30 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) (Semi Final 2) |
19:20 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
21/08/24 (Wed) | 20:10 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 8 - Intermediate ) | Ponsonby Intermediate Nuggets | vs | Westminster Blazers | ||
26/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | AJHS Bulls | vs | Northcote Intermediate Tuatara | ||
26/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 10 - Intermediate ) | Murrays Bay Intermediate Piranhas | vs | Ponsonby Intermediate Raptors | ||
26/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 5 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Nuggets | vs | Pinehurst School Lakers | ||
26/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | Pinehurst School Blue | vs | Glenfield Intermediate Giants | ||
26/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 6 - Intermediate ) | Kristin Year 8 Karearea | vs | Ponsonby Intermediate Rockets | ||
26/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 1 - Intermediate ) | Northcross Intermediate Whetu | vs | Murrays Bay Intermediate Breeze | ||
26/08/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S2 Boys League 1 - Intermediate ) | TNIS Warriors | vs | Murrays Bay Intermediate Sharks | ||
26/08/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S2 Boys League 7 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Knicks | vs | Murrays Bay Intermediate Scorpions | ||
27/08/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S2 Year 2 Mixed Miniball) | Willow Park Primary Titans | vs | Willow Park Primary Wizards | ||
27/08/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | Bayfield Primary Celtics | vs | Campbells Bay Primary Kahu | ||
27/08/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S2 Year 2 Mixed Miniball) | Pinehurst School Panthers | vs | Bayfield Primary Nuggets | ||
27/08/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S2 Y2-4 WHITE Miniball) | Campbells Bay Primary Nuggets | vs | Greenhithe Primary Nuggets | ||
27/08/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S2 Y2-4 ORANGE Miniball) | Hauraki School Panthers | vs | Verran Primary School Breakers | ||
27/08/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S2 Y2-4 GOLD Miniball) | Pinehurst School Firebirds | vs | Northcote Primary Lakers | ||
27/08/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Hot Pot | vs | Move Stuff | ||
27/08/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Phoenix PD | vs | Air New Zealand Flyers | ||
28/08/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
16:00 | (2024 SS Junior Girls League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/08/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
16:50 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/08/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
17:40 | (2024 SS Junior Boys League 2) | Undecided | vs | Undecided | ||
28/08/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
18:30 | (2024 SS Junior Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/09/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S2 Y2-4 WHITE Miniball) | Devonport Primary Tornadoes | vs | Willow Park Primary Giants | ||
03/09/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S2 Y2-4 BLUE Miniball) | Birkenhead Primary Raptors | vs | Pinehurst School Golden Eagles | ||
03/09/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | Belmont Primary Bucks | vs | Willow Park Primary Sparks | ||
03/09/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S2 Y2-4 WHITE Miniball) | Campbells Bay Primary Nuggets | vs | Milford Primary Eagles | ||
03/09/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S2 Y2-4 GOLD Miniball) | Pinehurst School Firebirds | vs | Campbells Bay Primary Pistons | ||
03/09/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S2 Y2-4 GOLD Miniball) | Northcote Primary Lakers | vs | Birkenhead Primary Nuggets | ||
03/09/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Phoenix PD | vs | Ghostface Drillahz B | ||
03/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Leviathans | vs | Team Swish | ||
10/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Phoenix PD | vs | Team Swish | ||
10/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Stallions | vs | Hot Pot | ||
17/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Team Swish | vs | Air New Zealand Flyers | ||
17/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Move Stuff | vs | Ghostface Drillahz B | ||
24/09/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Move Stuff | vs | Phoenix PD | ||
24/09/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Air New Zealand Flyers | vs | Stallions | ||
01/10/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Ghostface Drillahz B | vs | Hot Pot | ||
01/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Air New Zealand Flyers | vs | Leviathans | ||
08/10/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Phoenix PD | vs | Leviathans | ||
08/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Stallions | vs | Ghostface Drillahz B | ||
15/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Move Stuff | vs | Hot Pot | ||
15/10/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Stallions | vs | Team Swish | ||
22/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Hot Pot | vs | Air New Zealand Flyers | ||
22/10/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Ghostface Drillahz B | vs | Phoenix PD | ||
29/10/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Hot Pot | vs | Stallions | ||
29/10/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Move Stuff | vs | Leviathans | ||
05/11/24 (Tue) (Semi Final 1) |
20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
05/11/24 (Tue) | 21:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/11/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
20:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/11/24 (Tue) (7th/8th Playoff) |
21:15 | (2024 S2 Mens B Grade) | Undecided | vs | Undecided |