Court 2 AUT
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08/04/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 17 | TNIS Raptors | def. | Belmont Intermediate Nets | 13 |
08/04/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 4 | St Marys College Storm | def. by | Glenfield Intermediate Gazelles | 20 |
08/04/24 (Mon) | 17:05 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 8 | Belmont Intermediate Knicks | def. by | NX Rockets | 34 |
08/04/24 (Mon) | 17:35 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 42 | Rosmini Lakers | def. | NX Sonics | 8 |
08/04/24 (Mon) | 18:00 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 14 | Kristin Year 8 Girls Kakapo | def. | Belmont Intermediate Dream | 6 |
08/04/24 (Mon) | 18:30 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 39 | Rosmini Spurs | def. | Mahurangi College JB Blue | 12 |
08/04/24 (Mon) | 19:00 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 22 | Belmont Intermediate Mercury | def. | HASCA Hurricanes | 8 |
08/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | 16 | NX Raptors | def. | Belmont Intermediate Hornets | 11 |
08/04/24 (Mon) | 19:55 | (NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) | 21 | Rosmini Raptors | def. | NX Bullets | 9 |
08/04/24 (Mon) | 20:25 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 23 | Wairau Intermediate Sharks | def. | Rosmini Knicks | 20 |
09/04/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 4 | Kauri Park Primary Lakers | def. by | Verran Primary School Tall Blacks | 6 |
09/04/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 8 | Milford Primary Bears | def. | Birkenhead Primary Raptors | 0 |
09/04/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 6 | Belmont Primary Bucks | def. by | Northcote Primary Giants | 12 |
09/04/24 (Tue) | 17:35 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 10 | Hauraki School Panthers | def. by | Westminster High Flyers | 12 |
29/04/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 16 | Carmel School Black | def. | TNIS Wildcats | 6 |
29/04/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 45 | Belmont Intermediate Buckets | def. | Ponsonby Intermediate Sparks | 4 |
29/04/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 18 | Wairau Intermediate Jets | def. by | Westminster Blazers | 40 |
29/04/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 8 | Ponsonby Intermediate Cavs | def. by | NX Rockets | 80 |
29/04/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 29 | MBIS Scorpions | def. by | Belmont Intermediate Spurs | 42 |
29/04/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 45 | Pinehurst School Lakers | def. | Northcote Intermediate Breakers | 32 |
29/04/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 3 | NX Makatu | def. by | Belmont Intermediate Dream | 10 |
29/04/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 25 | NX Jazz | def. | Belmont Intermediate Rockets | 15 |
29/04/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 19 | NX Nuggets | def. by | Belmont Intermediate Kings | 22 |
30/04/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 26 | Sunnynook Primary Wahine Toa | def. | Northcote Primary Nets | 12 |
30/04/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 20 | Milford Primary Kahu | def. | Chelsea Primary Mavericks | 8 |
30/04/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 20 | Willow Park Primary Breeze | def. | Hauraki School Hurricanes | 2 |
30/04/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 8 | Riverhead School Wizards | def. by | Bayfield Primary Flames | 24 |
01/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 0 | Willow Park Primary Bulls | vs | Ponsonby Primary Timbrwolves | 0 |
01/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 14 | Sunnybrae School Stingers | def. | Belmont Primary Lakers | 0 |
01/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 2 | St Mary's Northcote Saints | def. by | Manuka School Bullets | 6 |
03/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 15 | HPSS U17 Girls | def. by | Northcote College U17 Girls | 46 |
06/05/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 27 | TNIS Thunder | def. by | Belmont Intermediate Celtics | 29 |
06/05/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 16 | Belmont Intermediate Magic | def. | Glenfield Intermediate Greyhounds | 11 |
06/05/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 30 | Glenfield Intermediate Gazelles | def. | AJHS Storm | 10 |
06/05/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 14 | Kristin Year 8 Karearea | def. by | Rosmini Knicks | 46 |
06/05/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 29 | Ponsonby Intermediate Cavs | vs | Belmont Intermediate Knicks | 29 |
06/05/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 24 | Ponsonby Intermediate Mystics | def. by | HASCA Hurricanes | 36 |
06/05/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 30 | Belmont Intermediate Liberty | def. | NX Kapu | 2 |
06/05/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 12 | Ponsonby Intermediate Bulls | def. by | Wairau Intermediate Sharks | 19 |
06/05/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 0 | Birkdale Intermediate Blitz | vs | NX Kotare | 0 |
07/05/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 0 | Chelsea Primary Mavericks | def. by | Northcote Primary Nets | 16 |
07/05/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 12 | Sunnynook Primary Wahine Toa | def. | Hauraki School Hurricanes | 6 |
07/05/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 24 | Stanley Bay School Shooters | def. | Campbells Bay Primary Dream | 5 |
07/05/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 6 | Campbells Bay Primary Breeze | vs | Willow Park Primary Phoenix | 6 |
08/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 10 | Beachhaven Primary Breakers | def. by | Windy Ridge Primary Storm | 20 |
08/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 22 | Sunnynook Primary Pacers | def. | Bayfield Primary Thunder | 2 |
08/05/24 (Wed) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 6 | Birkenhead Primary Bulls | def. by | Campbells Bay Primary Bulls | 10 |
13/05/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 36 | TNIS Lakers | def. | AJHS Thunder | 11 |
13/05/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 26 | Northcote Intermediate Spark | def. | NX Wairua | 0 |
13/05/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 14 | Belmont Intermediate Dream | def. | Northcote Intermediate Stars | 10 |
13/05/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 6 | NX Kapu | def. by | TNIS Flyers | 16 |
13/05/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 9 | Kristin Year 8 Kiwi | def. by | Wairau Intermediate Sharks | 16 |
13/05/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 8 | Northcote Intermediate Giants | def. by | Rosmini Heat | 12 |
13/05/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 7 | MBIS Force | def. by | Belmont Intermediate Liberty | 33 |
13/05/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 24 | Pinehurst School Lakers | def. | Glenfield Intermediate Great Whites | 11 |
13/05/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 13 | TNIS Grizzlies | def. by | Rosmini Grizzlies | 25 |
14/05/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 4 | Hauraki School Hurricanes | def. by | Northcote Primary Nets | 6 |
14/05/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 22 | Willow Park Primary Breeze | def. | Chelsea Primary Mavericks | 2 |
14/05/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 6 | Willow Park Primary Wildcats | def. by | Campbells Bay Primary Kahu | 8 |
14/05/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 8 | Campbells Bay Primary Breeze | def. by | Riverhead School Wizards | 12 |
15/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 6 | HASCA Hornets | def. by | Bayswater Primary Breakers | 12 |
15/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 8 | St Joseph's Catholic School Heat | vs | St Mary's Northcote Saints | 8 |
15/05/24 (Wed) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 4 | Westminster Kings | def. by | Birkenhead Primary Bulls | 20 |
17/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 0 | Northcote College U17 Girls | vs | Birkenhead College U17 Girls | 0 |
17/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 44 | Pinehurst School Kaha | def. | Long Bay College U19 Girls Red | 14 |
17/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 18 | Whangaparaoa U17 Girls | def. by | Rangitoto College U17 Girls Blue | 24 |
20/05/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 16 | Belmont Intermediate Knicks | def. by | Westminster Blazers | 34 |
20/05/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 16 | Belmont Intermediate Dream | def. | Carmel School Black | 12 |
20/05/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 0 | MBIS Raptors | vs | MBIS Tigers | 0 |
20/05/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 29 | Belmont Intermediate Heat | def. | Kristin Year 7 Whero | 4 |
20/05/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 0 | Wairau Intermediate Jets | def. by | NX Rockets | 37 |
20/05/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | 15 | Belmont Intermediate Pelicans | def. | NX Timberwolves | 14 |
20/05/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 15 | TNIS Raptors | def. | Ponsonby Intermediate Raptors | 9 |
20/05/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 18 | NX Jazz | def. | Northcote Intermediate Bulls | 12 |
20/05/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 34 | NX Sonics | def. | TNIS Thunder | 14 |
21/05/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 22 | Northcote Primary Nets | def. | Milford Primary Kahu | 8 |
21/05/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 2 | Chelsea Primary Mavericks | def. by | Hauraki School Hurricanes | 30 |
21/05/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 16 | Sunnynook Primary Wahine Toa | vs | Willow Park Primary Breeze | 16 |
21/05/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 26 | Bayfield Primary Flames | def. | Willow Park Primary Phoenix | 12 |
22/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 6 | Target Road Ungerdogs | def. | Ponsonby Primary Timbrwolves | 2 |
22/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 24 | Beachhaven Primary Breakers | def. | Westminster Keas | 10 |
22/05/24 (Wed) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 10 | Glenfield Primary Ballers | def. by | Sunnynook Primary Pacers | 12 |
24/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 16 | Rangitoto College Y9 Girls Blue | def. by | Birkenhead College Y9 Girls | 32 |
24/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 28 | Rangitoto College Y9 Boys White | def. | Kaipara College Year 9 Blue | 26 |
24/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 32 | WGHS Social Magenta | def. | Takapuna Grammar U19 Girls Social | 20 |
24/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 26 | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | def. | Long Bay College Senior Black | 24 |
24/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 34 | Kaipara College U17 Yellow | def. by | Mahurangi College U17 Boys Blue | 48 |
24/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 25 | Mahurangi College U17 RED Boys | def. by | Takapuna Grammar U17 Boys Social White | 32 |
24/05/24 (Fri) | 21:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 42 | Birkenhead College U17 A Boys | def. | Rangitoto College U17 Boys Kikorangi | 27 |
27/05/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 4 | Ponsonby Intermediate Nets | def. by | Kristin Year 7 Kikorangi | 37 |
27/05/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 44 | Rosmini Thunder | def. | MBIS Mustangs | 0 |
27/05/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 4 | MBIS Panthers | def. by | Belmont Intermediate Warriors | 27 |
27/05/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 7 | Rosmini Timberwolves | def. by | Pinehurst School Gold | 10 |
27/05/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 18 | MBIS Magic | def. | Ponsonby Intermediate Mystics | 12 |
27/05/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 14 | Ponsonby Intermediate Raptors | def. | Glenfield Intermediate Gladiators | 12 |
27/05/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 0 | Northcote Intermediate Giants | def. | Kristin Year 7 Parauri | 0 |
27/05/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 46 | Ponsonby Intermediate Bucks | def. | Mahurangi College JB Red | 10 |
27/05/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 0 | Birkdale Intermediate Blitz | def. by | MBIS Breeze | 33 |
28/05/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 10 | St Joseph's Catholic School Phoenix | def. | Willow Park Primary Wildcats | 2 |
28/05/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 16 | Stanley Bay School Shooters | def. | Campbells Bay Primary Kahu | 8 |
28/05/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 4 | Campbells Bay Primary Dream | def. by | Sunnybrae School Sensations | 10 |
28/05/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 16 | Willow Park Primary Phoenix | def. | Riverhead School Wizards | 9 |
29/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 12 | Westminster Keas | def. by | HASCA Hornets | 18 |
29/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 12 | Glenfield Primary Stripes | def. | St Joseph's Catholic School Heat | 4 |
29/05/24 (Wed) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 6 | Ponsonby Primary Timbrwolves | def. | Westminster Kings | 4 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 0 | Takapuna Grammar KGFC | def. by | Rosmini Mizzeries | 0 |
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 34 | Vanguard Military School 1 | def. | Long Bay College BOYS U19 BLUE | 31 |
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 0 | Rosmini Cobras | def. by | Kaipara College Year 9 Blue | 0 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 26 | Rangitoto College Y9 Boys Whero | def. by | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | 60 |
04/06/24 (Tue) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 2 | Belmont Primary Rockets | def. | Willow Park Primary Wildcats | 0 |
04/06/24 (Tue) | 16:35 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 4 | Birkenhead Primary Thunder | def. by | Sunnybrae School Sensations | 18 |
04/06/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 22 | Campbells Bay Primary Dream | def. | Campbells Bay Primary Kahu | 4 |
04/06/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 4 | Riverhead School Wizards | def. by | Bayfield Primary Flames | 16 |
05/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 36 | Manuka School Bullets | def. | Glenfield Primary Ballers | 4 |
05/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 14 | HASCA Hornets | def. | Belmont Primary Lakers | 4 |
05/06/24 (Wed) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 7 | Westminster Kings | def. | Campbells Bay Primary Bulls | 4 |
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 38 | AJHS Royal | def. by | Long Bay College YEAR 9 BLACK | 39 |
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 39 | HASCA Hoops | def. | Rosmini Cobras | 20 |
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 43 | WGHS Social Magenta | def. | Albany Senior High School Girls | 19 |
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 25 | Takapuna Grammar Gymrats | def. by | Kristin U19 Boys Jade | 45 |
10/06/24 (Mon) | 16:10 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 33 | Glenfield Intermediate Grizzlies | def. | Belmont Intermediate Bucks | 18 |
10/06/24 (Mon) | 16:40 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 14 | Ponsonby Intermediate Bulls | def. by | Belmont Intermediate Nuggets | 20 |
10/06/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 6 | MBIS Hunters | def. by | TNIS Celtics | 23 |
10/06/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 4 | Ponsonby Intermediate Celtics | def. by | Northcote Intermediate Rams | 33 |
10/06/24 (Mon) | 18:10 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 35 | Rosmini Knicks | def. | AJHS Clippers | 18 |
10/06/24 (Mon) | 18:40 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 15 | TNIS Thunder | def. by | MBIS Assassins | 47 |
10/06/24 (Mon) | 19:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) | 22 | NX Spurs | def. | Belmont Intermediate Pistons | 14 |
10/06/24 (Mon) | 19:40 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 14 | Pinehurst School White | def. | Pinehurst School Gold | 12 |
10/06/24 (Mon) | 20:10 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 10 | Belmont Intermediate Nets | def. by | Ponsonby Intermediate Raptors | 17 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 14 | Sunnynook Primary Wahine Toa | def. | Milford Primary Kahu | 6 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
16:35 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) | 4 | Willow Park Primary Breeze | def. by | Northcote Primary Nets | 6 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
17:00 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 12 | Bayfield Primary Flames | def. by | Riverhead School Wizards | 20 |
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
17:30 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) | 12 | Birkenhead Primary Wildcats | def. | Campbells Bay Primary Breeze | 4 |
12/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | 0 | Sunnybrae School Stingers | def. by | Chelsea Primary Stars | 12 |
12/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | 6 | Bayfield Primary Thunder | def. by | Glenfield Primary Stripes | 22 |
12/06/24 (Wed) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | 4 | Verran Primary School Warriors | vs | Willow Park Primary Bulls | 4 |
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 37 | Kristin U19 Boys Social | def. by | Rosmini Furst Fufteen | 43 |
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 16 | Rangitoto College Y9 Boys Silver | def. by | Rangitoto College Y9 Boys Black | 35 |
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 32 | Pinehurst School Kaha | def. by | Takapuna Grammar U19 Girls Social | 36 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 46 | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | def. | Kristin U17 Boys B | 17 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
16:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) | 25 | Rosmini Nets | def. | AJHS Pacers | 12 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
16:40 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 15 | Westminster Blazers | def. by | Rosmini Pacers | 19 |
17/06/24 (Mon) | 17:10 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 0 | Wairau Intermediate Rams | vs | MBIS Barracudas | 0 |
17/06/24 (Mon) | 17:40 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 0 | Glenfield Intermediate Great Whites | vs | Northcote Intermediate Breakers | 0 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
18:10 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 15 | TNIS Bulls | def. | Northcote Intermediate Rams | 10 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
18:40 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 18 | Carmel School Black | def. by | Belmont Intermediate Dream | 24 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
19:10 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | 23 | HASCA Hurricanes | def. | MBIS Magic | 14 |
17/06/24 (Mon) (Semi Final 2) |
19:40 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 18 | Wairau Intermediate Storm | def. | Glenfield Intermediate Gazelles | 11 |
17/06/24 (Mon) (5th/6th Playoff) |
20:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 0 | Northcote Intermediate Giants | vs | Pinehurst School Gold | 0 |
18/06/24 (Tue) (7th/8th Playoff) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) | 2 | Birkenhead Primary Thunder | def. by | Willow Park Primary Wildcats | 6 |
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
16:35 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 2 | Birkdale Primary School Kowhai | def. by | Pinehurst School Lions | 10 |
18/06/24 (Tue) (5th/6th Playoff) |
17:00 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 18 | Pinehurst School Panthers | def. | Bayview Primary Y1/2 mixed | 4 |
18/06/24 (Tue) (7th/8th Playoff) |
17:30 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 24 | Verran Primary School Tall Blacks | def. | Glenfield Primary Hoopers | 16 |
19/06/24 (Wed) | 16:10 | (2024 SS Junior Girls League 3) | 70 | WGHS Junior C | def. | WGHS Junior F | 4 |
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Northcote College U17B Boys | vs | Rangitoto College U17 Boys Ma | ||
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Rangitoto College Y9 Boys Black | vs | Long Bay College YEAR 9 BLACK | ||
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Takapuna Grammar U19 Girls Social | vs | Takapuna Grammar Lionesses | ||
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Kaipara College U17 Yellow | vs | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | ||
24/06/24 (Mon) (7th/8th Playoff) |
16:10 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | Ponsonby Intermediate Celtics | vs | Belmont Intermediate Magic | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
16:40 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | Birkdale Intermediate Blades | vs | Rosmini Celtics | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
17:10 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | Rosmini Pistons | vs | NX Jazz | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
17:40 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | Birkdale Intermediate Bulls | vs | Glenfield Intermediate Grizzlies | ||
24/06/24 (Mon) (3rd/4th Playoff) |
18:10 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | AJHS Bulls | vs | Westminster Blazers | ||
24/06/24 (Mon) (5th/6th Playoff) |
18:40 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | AJHS Clippers | vs | Ponsonby Intermediate Bulls | ||
24/06/24 (Mon) (7th/8th Playoff) |
19:10 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | Glenfield Intermediate Gladiators | vs | Belmont Intermediate Nets | ||
24/06/24 (Mon) (5th/6th Playoff) |
19:40 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | Northcote Intermediate Swifts | vs | St Marys College Storm | ||
24/06/24 (Mon) (5th/6th Playoff) |
20:10 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | AJHS Lakers | vs | Glenfield Intermediate Greyhounds | ||
26/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) | Chelsea Primary Stars | vs | Belmont Primary Lakers | ||
26/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Sunnybrae School Stormers | vs | Hauraki School Eagles | ||
26/06/24 (Wed) | 17:00 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Campbells Bay Primary Giants | vs | Pinehurst School Cavaliers | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (7th/8th Playoff) |
16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (3rd/4th Playoff) |
16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue | vs | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | ||
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | vs | Kaipara College Year 9 Blue | ||
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Takapuna Grammar Lionesses | vs | WGHS Social Magenta | ||
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Mahurangi College U17 Boys Blue | vs | Rangitoto College U17 Boys Pango | ||
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Rosmini Cobras | vs | Rosmini Hoyas | ||
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Takapuna Grammar Gymrats | vs | Long Bay College U19 Boys Orange | ||
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Carmel School U17 | vs | Northcote College U17 Girls | ||
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Takapuna Grammar Senior C Boys | vs | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE |