Court 1 AUT
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02/05/24 (Thu) | 15:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 32 | Northcote College Year 9 Boys Gold | def. by | Northcote College Year 9 Boys Blue | 72 |
17/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 15 | Kristin U19 Girls Social | def. by | Kristin Tawa Development Squad | 47 |
24/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 48 | Rangitoto College Y9 Girls Red | def. | Kristin Year 9 Girls Tawa | 12 |
24/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 45 | HASCA Hoops | def. | Rangitoto College Y9 Boys Whero | 40 |
24/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 46 | Kristin Tawa Development Squad | def. | Pinehurst School Kaha | 22 |
24/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 26 | Rangitoto College U17 Boys Ma | def. by | HASCA U17 Boys | 45 |
24/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 33 | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | def. by | Orewa College Under 17 | 49 |
24/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 37 | Takapuna Grammar Baka Ballers | def. by | Rosmini Mizzeries | 44 |
24/05/24 (Fri) | 21:00 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 30 | Takapuna Grammar KGFC | def. by | Glenfield College U19 Boys B | 58 |
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 34 | Albany Senior High School Boys | def. by | Glenfield College U17 Boys | 58 |
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 48 | Rangitoto College U17 Boys Kikorangi | def. | Kaipara College U17 Blue | 44 |
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 21 | Kristin U19 Girls Social | def. by | Takapuna Grammar Lionesses | 30 |
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 28 | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | def. | Rangitoto College Y9 Boys Black | 22 |
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 18 | Birkenhead College U17 B Boys | def. by | Glenfield College U17 Boys | 47 |
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 50 | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | def. | Rangitoto College U17 Boys Ma | 18 |
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 21 | Rangitoto College U17 Boys Pango | def. by | Kristin U17 Boys B | 37 |
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 0 | Kaipara College U17 Yellow | def. | Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue | 0 |
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 32 | Rosmini Blue | def. by | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | 55 |
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 23 | Rosmini Pythons | def. by | TKKM Rimu | 49 |
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 42 | Albany Senior High School Boys | def. | Takapuna Grammar U17 Boys Social White | 28 |
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 0 | WGHS Social Red | vs | Birkenhead College U17 Girls | 0 |
19/06/24 (Wed) | 15:50 | (2024 SS Junior Girls League 2) | 26 | WGHS Junior D | def. | Glenfield College Junior Girls | 23 |
19/06/24 (Wed) | 16:40 | (2024 SS Junior Girls League 2) | 11 | Carmel School U15 | def. by | Rangitoto College U15 Girls A | 35 |
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 43 | Rosmini Furst Fufteen | def. | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | 41 |
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 15 | Kristin Year 9 Karaka | def. | AJHS Denim | 12 |
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 3) | 25 | Rangitoto College U17 Boys Blue | def. by | Takapuna Grammar Senior C Boys | 42 |
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 40 | Whangaparaoa U17 Girls | def. | Northcote College U17 Girls | 9 |
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 21 | Takapuna Grammar U17 Boys Social White | def. by | Birkenhead College U17 B Boys | 39 |
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 0 | Long Bay College YEAR 9 YELLOW | vs | Rosmini Pythons | 0 |
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 41 | Rosmini Mizzeries | def. | Rangitoto College U19 Boys Ma | 35 |
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 18 | Northcote College U17 Girls | def. by | Long Bay College Girls U17 BLACK | 47 |
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS 19U Boys League 3) | 44 | Rosmini Blue | def. | Kristin U19 Boys Jade | 39 |
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 41 | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | def. | HASCA Hoops | 23 |
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 21 | Rangitoto College Y9 Boys Black | def. by | Rangitoto College Y9 Boys Kikorangi | 25 |
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 40 | Long Bay College Girls U17 BLACK | def. | WGHS Social Red | 20 |
05/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 4 - Intermediate ) | 18 | TNIS Thunder | def. by | Belmont Intermediate Bucks | 21 |
05/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 7 - Intermediate ) | 33 | Ponsonby Intermediate Heat | def. by | Northcross Intermediate Rockets | 36 |
05/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Girls League 4 - Intermediate ) | 0 | Ponsonby Intermediate Phoenix | vs | Carmel School White | 0 |
05/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 2 - Intermediate ) | 40 | Rosmini Lakers | def. | Northcross Intermediate Sonics | 18 |
05/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | 11 | Rosmini Thunder | def. by | Belmont Intermediate Kings | 20 |
05/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 11 - Intermediate ) | 16 | Rosmini Suns | vs | Northcross Intermediate Breakers | 16 |
05/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Boys Div 2 F - Intermediate) | 2 | Rosmini Timberwolves | def. by | Pinehurst School White | 33 |
05/08/24 (Mon) | 19:20 | (NZCT S2 Boys League 4 - Intermediate ) | 22 | Ponsonby Intermediate Lakers | def. by | Murrays Bay Intermediate Grizzlies | 30 |
05/08/24 (Mon) | 19:50 | (NZCT S2 Boys League 9 - Intermediate ) | 18 | Ponsonby Intermediate Cavs | def. | Murrays Bay Intermediate Hunters | 15 |
05/08/24 (Mon) | 20:20 | (NZCT S2 Boys League 6 - Intermediate ) | 33 | Rosmini Celtics | def. | Belmont Intermediate Spurs | 24 |
09/08/24 (Fri) (5th/6th Playoff) |
16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | 46 | Rangitoto College Y9 Boys Black | def. | Rosmini Vipers | 35 |
09/08/24 (Fri) (Semi Final 2) |
16:50 | (2024 SS Year 9 Girls) | 20 | Rangitoto College Y9 Girls Red | def. by | AJHS Blue | 22 |
09/08/24 (Fri) (5th/6th Playoff) |
17:40 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | 15 | Kristin Year 9 Karaka | def. by | Rosmini Pythons | 27 |
09/08/24 (Fri) (7th/8th Playoff) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | 0 | Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue | def. by | Rangitoto College U17 Boys Pango | 0 |
13/08/24 (Tue) | 16:00 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | 10 | Sunnybrae School Suns | def. | Northcote Primary Giants | 6 |
13/08/24 (Tue) | 16:30 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | 10 | Verran Primary School Wizards | def. by | Belmont Primary Lakers | 14 |
13/08/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | 12 | Pinehill Warriors | def. by | Willow Park Primary Saints | 16 |
13/08/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | 6 | Birkenhead Primary Timberwolves | def. by | Bayfield Primary Celtics | 26 |
19/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys Div 2 A - Intermediate) | 8 | Belmont Intermediate Pistons | def. by | Rosmini Warriors | 27 |
19/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | 38 | AJHS Spurs | def. | Ponsonby Intermediate Spurs | 10 |
19/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys League 13 - Intermediate ) | 18 | Glenfield Intermediate Giants | def. by | Northcote Intermediate Rams | 20 |
19/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 4 - Intermediate ) | 31 | TNIS Spurs | def. | Kristin Year 8 Kiwi | 15 |
19/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Girls League 2 - Intermediate ) | 10 | Northcross Intermediate Kotare | def. by | Belmont Intermediate Sky | 32 |
19/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 5 - Intermediate ) | 43 | Belmont Intermediate Nuggets | def. | Murrays Bay Intermediate Snipers | 11 |
19/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Girls League 6 - Intermediate ) | 22 | Belmont Intermediate Wings | def. | Carmel School Black | 10 |
19/08/24 (Mon) | 19:20 | (NZCT S2 Boys League 4 - Intermediate ) | 25 | TNIS Thunder | def. | Chase Kings | 24 |
19/08/24 (Mon) | 19:50 | (NZCT S2 Boys Div 2 B - Intermediate) | 18 | AJHS Mavericks | def. by | Northcote Intermediate Saints | 28 |
20/08/24 (Tue) | 16:00 | (NZCT S2 Y2-4 BLUE Miniball) | 12 | Glenfield Primary Wolves | def. by | Pinehurst School Golden Eagles | 28 |
20/08/24 (Tue) | 16:30 | (NZCT S2 Y2-4 BLUE Miniball) | 4 | Bayview Primary Raiders | def. by | Northcote Primary Pacers | 10 |
20/08/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S2 Y2-4 INDIGO Miniball) | 5 | Glenfield Primary Hoopers | def. by | Belmont Primary Bucks | 34 |
20/08/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S2 Y2-4 RED Miniball) | 26 | Northcote Primary Clippers | def. | St Joseph's Catholic School Raptors | 16 |
26/08/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S2 Boys League 10 - Intermediate ) | 31 | Belmont Intermediate Clippers | def. | TNIS Magic | 13 |
26/08/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S2 Boys League 14 - Intermediate) | 0 | Northcross Intermediate Timberwolves | vs | Rosmini Hornets | 0 |
26/08/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S2 Boys Div 2 A - Intermediate) | 31 | Northcross Intermediate Clippers | def. | TNIS Nets | 7 |
26/08/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S2 Boys League 5 - Intermediate ) | 20 | Northcross Intermediate Kings | def. by | Wairau Intermediate Celtics | 26 |
26/08/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S2 Girls League 7- Intermediate ) | 26 | Belmont Intermediate Dream | def. | TNIS Cavaliers | 8 |
26/08/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S2 Boys League 12 - Intermediate ) | 1 | Murrays Bay Intermediate Barracudas | def. by | Wairau Intermediate Wolves | 38 |
26/08/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S2 Boys Div 2 F - Intermediate) | 21 | Kristin Year 7 Parauri | def. | Northcote Intermediate Giants | 6 |
26/08/24 (Mon) | 19:20 | (NZCT S2 Boys League 4 - Intermediate ) | TNIS Thunder | vs | Ponsonby Intermediate Lakers | ||
26/08/24 (Mon) | 19:50 | (NZCT S2 Boys League 3 - Intermediate ) | Northcote Intermediate Vanguards | vs | Belmont Intermediate Raptors | ||
27/08/24 (Tue) | 16:00 | (NZCT S2 Y2-4 BLUE Miniball) | Takapuna Primary School Rockets | vs | Westminster High Flyers | ||
27/08/24 (Tue) | 16:30 | (NZCT S2 Y2-4 YELLOW Miniball) | Chelsea Primary Celtics | vs | Campbells Bay Primary Heat | ||
27/08/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S2 Y2-4 WHITE Miniball) | Milford Primary Eagles | vs | Devonport Primary Tornadoes | ||
27/08/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S2 Y2-4 VIOLET Miniball) | Birkdale Primary Kikorangi | vs | Bayfield Primary Pelicans | ||
30/08/24 (Fri) | 16:00 | (2024 Thursday Throwdown - U14 Boys Division 1) | Harbour Black | vs | Harbour Maroon | ||
30/08/24 (Fri) | 17:00 | (2024 Thursday Throwdown - U14 Girls Division 1) | Harbour Maroon | vs | Harbour Black | ||
30/08/24 (Fri) | 18:00 | (2024 Thursday Throwdown - U14 Girls Division 2) | Harbour Tui | vs | Coast White | ||
30/08/24 (Fri) | 19:00 | (2024 Thursday Throwdown - U14 Girls Division 1) | WWABI | vs | Harbour White | ||
30/08/24 (Fri) | 20:00 | (2024 Thursday Throwdown - U12 Girls) | Harbour Sparks | vs | Harbour Hustle | ||
03/09/24 (Tue) | 16:00 | (NZCT S2 Y2-4 YELLOW Miniball) | Devonport Primary Avalanche | vs | Hauraki School Cobras | ||
03/09/24 (Tue) | 16:30 | (NZCT S2 Y2-4 YELLOW Miniball) | Chelsea Primary Celtics | vs | Milford Primary Knights | ||
03/09/24 (Tue) | 17:00 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | Bayswater Primary Panthers | vs | Bayfield Primary Celtics | ||
03/09/24 (Tue) | 17:30 | (NZCT S2 Y2-4 GREEN Miniball) | Birkenhead Primary Knicks | vs | Windy Ridge Primary Bouncers |